Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30301) Kis Joe válasza zsigee (#30299) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Szerintem inkább iPad...
Azt egyből el tudnád adni nekem féláron :DDD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#30302) BalooTM válasza kovacsroli (#30300) üzenetére


BalooTM
tag

Hali,

Bartók Béla 29, a hétvégi ABC mellett van cipőjavító, kérdezd meg őket.

Üdv,
Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#30303) memphis221


memphis221
tag

sziasztok!

Ebay-ről szokott valaki rendelni?

lenne egy pár kérdésem! :R :R :R

" memphis22 "

(#30304) frankstork válasza memphis221 (#30303) üzenetére


frankstork
aktív tag

Rendszeresen. Mi a kérdés?

(#30305) Joker88 válasza memphis221 (#30303) üzenetére


Joker88
őstag

akár itt is kérdezhetsz :

PH! Ebay-es fórumrészleg

más:

valaki tud olyan mobilos boltot Győrben,ami nyitva van vasárnap is ?
P8Lite telómra kellene új üvegfólia,mert leesett a teló,de a fólia megóvta a kijelzőt,csak ugye elrepedt,de a kijelzőnek/telefonnak szerencsére semmi baja..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#30306) BalooTM válasza Joker88 (#30305) üzenetére


BalooTM
tag

Pláza/árkád...

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#30307) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok!

Pentium E5200 alá nincs valakinek lapja 2k-ért?

(#30308) stairmaster válasza kovacsroli (#30300) üzenetére


stairmaster
tag

szia!

Török Zoltán
Cím: Győr, Bajcsy-Zsilinszky út 30

(#30309) G@ben


G@ben
addikt

Úgy néz ki, valami gond van a TP-Link routeremmel. Az előbb mellette szereltem, biztos meg is löktem, mire el is ment a net. A pingelésre nem adott választ, majd kihúztam a tápkábelét és újraindítottam, akkor a 4-ből 2 csomag elveszett, utána megint jó lett. Ezen kívül gyakran elveszti a wifi jelet, 2 külön telefonnal sem tudunk csatlakozni, aztán megint jó lesz, pedig akkor a közelébe sem mentünk, nem löktük meg. Ez annak a jele, hogy a router a végét járja vagy inkább valami más gond lehet vele? Kb 5 éves.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30310) golya32 válasza G@ben (#30309) üzenetére


golya32
aktív tag

Kuka, nekem is így kezdte..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#30311) G@ben válasza golya32 (#30310) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi, nem mondom, hogy örülök neki. Akkor néznem kell helyette másikat.
Esetleg van ajánlott gigabites router, aminek ki kell szolgálnia 2 gépet kábelen és 2 telefont wifin? Panelba kéne egyelőre, de lassan a családi ház sem kizárt.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30312) frankstork válasza G@ben (#30311) üzenetére


frankstork
aktív tag

Nekem ilyen van, családi ház, tök jól működik. Tudja az 5 gHz-et is. De az Asus-kat dicsérik nagyon, viszont ez olcsóbb.
Egy gép kábelen, egy laptop, 3 teló. Ebből egy tinédzser... :DD

[ Szerkesztve ]

(#30313) G@ben válasza frankstork (#30312) üzenetére


G@ben
addikt

Le vagyok maradva routerileg. Utánanézek az 5GHz-nek, meg ennek a médiamegosztásnak is, mert nem biztos, hogy hülyeség. Köszi!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30314) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Valakit érdekel egy AMD HD 5870 vagy egy NVidia Geforce 405?

(#30315) frankstork válasza G@ben (#30313) üzenetére


frankstork
aktív tag

Ja a tv is használja. Plusz a gépről streamelek rá akár 3D-t is a routeren keresztül. Nem kell pendrive.
Az 5GHz gyorsabb mint a 2,4. Kicsit viszont kevesebb a hatótávolság.

(#30316) G@ben válasza frankstork (#30315) üzenetére


G@ben
addikt

Még hagyományos tv-nk van, de most gondolkozik, hogy tönkremenjen. :D
Viszont ha a tv-t is cseréljük, akkor mindenképp ilyen kéne, mert jobb a tv-n nézni a filmeket, mint a gépen. :)
Köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30317) frankstork válasza G@ben (#30316) üzenetére


frankstork
aktív tag

Hát hagyományos tv-t már úgysem tudsz venni, a smartot, 3D-t, wifit meg nem érdemes kispórolni, azzal a kis pénzzel nem leszel előrébb, de utólag nem lehet beletenni
:))

(#30318) G@ben válasza frankstork (#30317) üzenetére


G@ben
addikt

Amennyit mi tévézünk, nem biztos, hogy kell valami csúcsszuper cucc. Szüleimnek van 3D-s tévéjük, soha nem néztek rajta 3D-s filmet, és csak mostanában kezdik rajta felfedezni a youtube-ot, de az elég nehézkes. Elsőre azt mondom, hogy ha lehet a gépről filmet nézni, meg esetleg később rá lehet kötni valami normális hangfalat, akkor kb megvagyunk.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30319) zsigee válasza G@ben (#30318) üzenetére


zsigee
tag

G@ben...kérlek ne légy kicsinyes...
Én is egy sima led háttérvilágítású tv-t akartam venni. 3D Smart lett belőle. Gépről nézem én is a filmet, de a mesékre tökéletes a gyermeknek a smart....Wifi van rajta, nincs gond a kábelre...15k-val volt drágább.... Lehet, még nincs gyermek, de lehet pont Te kattansz majd rá....Nem gondoltam volna, hogy mennyire praktikus tud lenni a smart. 3D-t én sem nagyon nézek, kipróbáltam ennyi, jó. Enni viszont nem kér. Ha esetleg rámozdulnék, akkor ott van, az Avatar pl nagyon látványos...
Hangfalat meg ne dugj a tvre, legyen köztük erősítő. Persze most már vannak mindenféle "soundbar-ok" remélem jól írtam, hangos meg minden, de amennyiben csak egy kicsit is szereted a minőségibb hangzást, akkor azokat elfelejted...(Az enyém is csak éppen a belépő alja.)
Ne haragudj soraimért, de most épp nálam gurult el a szenvedésedtől :))

Router kérdésre meg szinte mindegy. Ahogy kolléga írta, az Asusokat dicsérik, de a TPlinknek is vannak jó eszközei. Talán 841N van nekem, 300Mps. 2 antenna, 2 telefon rajta folyamatosan, időszakosan laptop, netbook, tablet. Plusz a tv wifin, és a gép kábelen. Jazzoséknál vettem, kb 3éve, hibátlan. Ez volt a reklám helye... :DD
Bízom benne, hogy kaptál válaszokat is.
Üdvözlet.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#30320) G@ben válasza zsigee (#30319) üzenetére


G@ben
addikt

Marhára nem érzem kicsinyességnek, csak most ott tartunk, hogy megy a tv napi ~1 órát, akkor is asszony nézi a sorozatát, egyébként a gépen nézünk filmeket. Nem érzem, hogy többre lenne szükségem. Nem kell nagy tv, nem kell ívelt csoda, nem kell 3D. Azt tudja, amiket leírtam, aztán ha kicsit többért tud olyan extrákat, amik később is jól jöhetnek, akkor mehet a dolog, de nem fogok iszonyat pénzeket olyanokért kiadni, amire semmi szükségem. A gép viszont 99%-ben megy, amikor itthon vagyok, tehát gépről is mehet a film, rajzfilm. Ez van, ilyen vagyok. Nem a legolcsóbbat keresem, hanem ami nekem megfelel és utálok fölöslegesen költeni. Ha tényleg veszünk tévét, akkor mindenképp utána fogok nézni, hogy mi micsoda, mit érdemes, de a jelenlegi tv még nem adta fel, arra a napi 1 órára meg jó.
A routerre viszont mindenképp lépnem kell, bár megvárom, mit mondanak a garira, mert még éppen garis. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30321) frankstork válasza G@ben (#30318) üzenetére


frankstork
aktív tag

Ahogy a kolléga írta, tényleg nincs értelme kihagyni. Wifi mindenképp kell bele. Szerintem ha wifis akkor smart is. Talán lehet turni smart nélkülit, de ki tudja. 3D elég jól feldobja a filmeket. Mi szeretjük. De ki lehet kapcsolni. Ha nincs akkor be nem. Én nem akarlak meggyőzni semmiről.
Csak ezek jó ha vannak. És annyival nem olcsóbb ha nincs. Az újabb modellekben ráadásul jobb a hardver, youtube, meg a többi is gördülékenyen fut. Nekem 2012es modell van, de még azon is elviselhető, és elég gyakran használjuk is. Telefonról, laptopról, gépről "átdobom" a cuccot, és megy. De mint írták lentebb, innen már a te dolgod.
A routert amit linkeltem 2 éve használjuk, semmi gond vele, ha kint vagyunk sütögetni oda is elér, megy a youtube, sül a hús, elég korrekt gép.
Szerintem innen már csak ismételni tudom magam.
De ha van kérdésed, tedd fel nyugodtan!

Szerk. Most látom írtál. Hidd el ha valaki akkor én fillér***ó vagyok. Mivel hagyományos tv-t néztek gondolom nem 140 cm-est akarsz venni. Nekünk is elég a 106. Nem ívelt. Nem felső kategóriás, csak tudja az említetteker. Ezek most olyan 150 körül mennek, okossagok nélkül 140. Nálunk is megy a gép. De nem mindegy a fogyasztás, hogy azon nézel filmet, vagy monitor kikapcs, és alapjáraton streamelek tv-re. Összességében nem kerül többe ...

[ Szerkesztve ]

(#30322) zsigee válasza frankstork (#30321) üzenetére


zsigee
tag

Tehát kb. 10-15k a különbség, ahogy írtam is. Én 1,5 évig kerestem a 102-es samut...
G@ben: Nem megbántani akartalak...ezt remélem tudod.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#30323) G@ben válasza frankstork (#30321) üzenetére


G@ben
addikt

Nem ismerem az új tévéket, hogy ha wifis, akkor smart is, vagy sem, csak annyit tudok, hogy a fentebb említett dolgok kellenek majd bele. Ha ez nem megy smart és 3D nélkül, akkor az is lesz benne.
A 106 is nagy, a szekrénysorban lenne helye, oda meg kb 80 centis fér be, de az is bőven elég méret. Most 55-ös van. :D
De mivel a régi tv még jó, ezért nem cserélem. Ha tönkremegy, akkor körülnézek, de routerben mindenképp gondolok a jövőre.

zsigee: az valóban nem nagy különbség, annyi belefér. Csak valahogy a reklámokban mindig a marha drága tévéket látom. :)
Tudom! Azt is, hogy nagy valószínűséggel másképp gondolkodom, mint a nagy átlag, ezért is néznek rám néha furán. Ez van, vállalom.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30324) frankstork válasza zsigee (#30322) üzenetére


frankstork
aktív tag

Én tudtam hogy LG lesz. Bementem a MMba, megnéztem, nyomogattam, megköszöntem, haza mentem és 18-al olcsóbban megvettem az Aqua-ban házhozszállítással.
Előtte mi is gépen néztünk filmeket. Elég jó volt. Azóta egyszer sem... :DD

G@ben. Persze függ a lakás mérettől is, mekkora kell, de tudd hogy ugyanakkora átlón a 16:9 kisebbnek néz ki. Ha kozel vagytok a tv-hez elég lehet a 80 cm. Viszont ugrott a 3D. Nincs értelme. Hogy aztán akkoraban van e csak wifis? Meg kell nézni. Lehet hogy van. Végső esetben lehet chromecast, vagy más tv okosító kütyüvel kikerülni a rendszert, de összességében drágább lesz mint egy 102-s okos wifis...

[ Szerkesztve ]

(#30325) Kis Joe válasza G@ben (#30309) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Én mindenképp megpróbálnám a firmware-t frissíteni, fél-egy évre még általában újra szokta éleszteni a TP-Link routereket. Esetleg ha DD-WRT kompatibilis, sok routert élesztett már nekem újra. Sőt, ismerősi körben szerintem minimum 3-4db olyan wifi router is van, amit kukásnak minősítés után DD-WRT élesztett újra. Ezek mind 2-3-4 éve hiba nélkül és még stabilabban is működnek. Ezek mind Linksys és TP-Link routerek.

zsigee: Ha van lehetőségem elkerülni, soha nem fogok Asus és Belkin routert használni. Mindegyik egy kalap .....
Felülete szebbnek és használhatónak tűnik egy modern Asus routernek, de gyakorlatban semmivel sem jobb egy TP-Link routernél. De legalább az ára duplája :)

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#30326) G@ben válasza Kis Joe (#30325) üzenetére


G@ben
addikt

9 nap múlva lejár a garanciája. Nem szórakozok vele, hanem visszaviszem. Majd ott megmondják, hogy mi a helyzet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30327) Kis Joe válasza G@ben (#30326) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ez valóban célszerűbb :K

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#30328) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Hali!

Keresek VGA-t 40e-ig.
Ajánlatok jöhetnek privátban.

Üdv: Gergő

--- too weird to live too rare to die ---

(#30329) Balinov válasza G@ben (#30323) üzenetére


Balinov
félisten

Szia Gaben,

ha SMART tv-t veszel gyk kivedhetetlen a wifi, az mar reg std dolog, viszont sok tv-ben (pl. a mi 2015-os LG-knel is ) csak G-s a wifi, szoval egy combosabb 1080p (3d-t nem is emlitem) lehet megfekteti a lejatszast. N-es wifi-s tv-k nem tudom mennyire elterjedtek.

Webos2.0-s, van ra minden, teljesen korrekt DLNA lejatszo, flickr, zongeszo, magic remote tav, es franko YT kliens. Van egy 1st gen chromecastom, azzal akarmilyen droidos (4.1 vagy 4.4-tol felfele) a szart is ki tudod kuldeni a tv-re, wifi direct-es leven mondjuk sok ertelme az extra chromecast-nak nincs.

3D-t, ahogy olvasom kezdik ejteni a gyartok, azt nalam sem volt preferencia, mikor tavaly meghalt a 2012-es LG-nk.

ZSERK:

Samsung fele smart megoldassal nincs tapasztalotom, Sony csinal droid alapu smartokat, az eleg igeretes es ne mis nezett ki rosszul tavaly ev elejen, mikor nezegettem azokat is. Lehet azota fejlodott annyit, hogy a droidba lehet erdemes belevagni.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30330) Coyot válasza Balinov (#30329) üzenetére


Coyot
őstag

Droidos Sony 50w755 öm van. Store ból letöltött KODI is teljesen jól vitt mindent rajta, csak marhán idegesített hogy nem kadenciahelyes így lett alá egy Raspberry Pi3 ezzel már jó. Az eleján sok nyűgje volt a droidnak, de szinte havonta jött javítás hozzá, most azt mondom teljese használható és még egészen gyors is.

Amit Még Gaben írt hogy hangfalat szeretne meghajtani róla. Na azt felejtsd el. Rendszerint csak optikai kimenet van rajtuk, vagy a fejhallgató kimenet - de nem kell sokat várni tőle, nem tudom mert előerősített e vagy simán sz*r a legtöbb nálam kifejezetten rossz volt a végső hangminőség. Így egy Fiio dac + hangfalaim távirányítója maradt sajnos mint két távirányítós megoldás.

Má' nem

(#30331) Kis Joe válasza Balinov (#30329) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Főnököm droidos Sony-t vett. Nem én használom, de beállítás során zavaróan lassú volt. Pedig finoman szólva nem alap kategóriás darab. LG sokkal gyorsabb volt Web OS-el.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#30332) G@ben válasza Coyot (#30330) üzenetére


G@ben
addikt

Kár a hangfalért. Ami kis csipogókat bele tudnak rakni, néha botrány. Ordít már, de mégsem érteni. A két távirányítót meg tiszta szívemből gyűlölöm. :D

Bali: jájj, mennyi mindenre kell figyelni! :D Erősen utána kell olvasnom a témának.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30333) Balinov válasza G@ben (#30332) üzenetére


Balinov
félisten

hat ja... nem egyszeru, most nezem csak, a wifi-s temaban kimaradt elobb, hogy mivel G-s a wifi en feltetlen a lan-os osszekotest ajanlanam. Apro megjegyzes, de szerintem meg a mostani okos tv-k tobbsege is csak 100-as lan-t tud.

szerk: mindenkepp nezz utana a temanak, ha van nagyjabol kiszemelt model vagy tobb modell hasonlo opciokkal, featurekkel nezz utana azoknak kulon, hogy neked megeri-e az esetleges extra opcio az esetleges felarat.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30334) Coyot válasza G@ben (#30332) üzenetére


Coyot
őstag

Ja hát az viccnek jó ami benne van gyárilag. Amugy megvan a megoldás ahogy a raspberry is a tévé távirányítójával van vezérelve úgy lehet AVR-t is vezérelni bár nem tudom hogy 3 eszköznél hogy működik a CEC. pont most nézegetem majd én is, hogy a jövőben hogy lesz megoldva, mert utálom a két távot, és ha az AVR csak a hangerő gombokra nyúlna rá, már nyert ügyem lenne, rpi3 továbbra is kodi futtatására használva a tévé meg kizárólag megjelenít - szép álom :D

Amugy meglepően kevés infó és meglepően kicsi erőbedobás mutatkozik a gyártóktól a CEC teljes implementálásra és/vagy fejesztésére - hogy elősegítség a multi táviránytómentességet, lehet csak nekünk fontos ez? :F

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#30335) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Valakit nem érdekel egy FM2 lap+ x4 740 kombó? Dobozos, tartozékokkal!

[ Szerkesztve ]

(#30336) golya32


golya32
aktív tag

Van egy samsung s4 telóm független, cserélném másik androidra vodás vagy függetlenre..
A története: Apámnak vettem karácsonyra, kb. január első hetében leejtette, komplett kijelzőt cseréltettem, most nálam van tesztelgettem, és gyenge a wifije, csak a router mellett tökéletes, minden más működik, fekete bőr hátlapja van.
Természetesen apám mindent elkevert, dobozt megtaláltam töltőt headsetet nem.
Nem tudom hogy a vásárláskor milyen volt a wifi, mert apámnál nincs, így nem is foglalkoztam vele.

Ki mit ad érte? Esetleg csere telefon is jöhet..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#30337) Dorien válasza G@ben (#30323) üzenetére


Dorien
veterán

Nekünk van egy 106 cm-es 3D-s LG, meg egy 101 cm-es nem 3D-s Samsung. Az LG szinte mindenben jobb (kezelhetőség, lejátszás finomsága), mint a Samu, pedig régebbi. A 3D-t csak kipróbáltuk, de szerintem felesleges, a mozis 3D teljesen más élmény. Talán a YouTube része jobb a Samunak, az LG-n még elég buta a szoftver, de azt egy ideje nem használjuk, csak pendrive-ról nézünk filmeket, sorozatokat.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30338) G@ben válasza Dorien (#30337) üzenetére


G@ben
addikt

Ha vásárlásra kerül a sor, úgyis kismillió tesztet elolvasok (aztán elmegyek a Tesco-ba és megveszem a legolcsóbbat). ;] :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30339) BalooTM válasza G@ben (#30338) üzenetére


BalooTM
tag

Azt jól meg fogod bánni. Ha hosszú távra akarsz tv-t, minek nem akarsz a nyűgjeivel foglalkozni, az bizony drága lesz.

Az előzőekhez: WebOS már 3.0-nál tart, mindenhol dícsérik. A panel miatt, ha olcsóbban keresgélsz, akkor inkább LG vagy Philips, ha drágábban, akkor bármi, ami HDR10, 4k, quantum dot (samu, LG)

A 3d-t tudtommal dobták a gyártók is, otthonra nem tudom mennyire használható.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#30340) frankstork válasza Balinov (#30329) üzenetére


frankstork
aktív tag

Azért ez így ebben a formában nem korrekt. A miénk 2012- röhögve fut a full hd 1080p 3D wifin keresztül dlna-n...
Szegény így is össze van már zavarodva.
Nem kell túl pörögni a kérdést, nem fog drága tv-t venni.

G@ben. Ha aktuális lesz a megfelelő fórumban fog találni segítséget. Az én javaslatom vedd azt amelyik megfelelő képátlójú neked, és a legfrissebb kiadás. A többit már kiveséztük. Hangfal. Valaki írta hogy nem jó. El kell jönni hozzám, meghallgatni, jó az. Simán egy 10 éves Sony sztereó erősítő van alatta, két jó állapotú mini hifi hangfallal, analóg jelet megkapja a fejhallgató kimenetről és csókolom. Tök jól szól, és a lényeg egy 10-esből megvan.

(#30341) G@ben válasza BalooTM (#30339) üzenetére


G@ben
addikt

Irónia... :)

frankstork: a hangfal jó hír. Nincs szükségem csilivili 7.1-re meg minden, csak érthetően szóljon.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30342) Coyot válasza G@ben (#30341) üzenetére


Coyot
őstag

Ha érthető alatt a magas hangerőn megjelenő torz hangcafatokat érted akkor jólehet, engem mocsokmód zavar pedig még csak ilyen audio buzi se vagyok :D Más kérdés hogy a lentebb írott erősítő lehet megszűri ezeket - ezt nem tudjuk meg.

Má' nem

(#30343) G@ben válasza Coyot (#30342) üzenetére


G@ben
addikt

Azt értem alatta, hogy tökre fel kell hangosítani, ha érteni akarom a beszédet. Persze ilyenkor az egyéb zajok meg zavaróan hangosak.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30344) frankstork válasza G@ben (#30343) üzenetére


frankstork
aktív tag

Élvezhető minőségben szól, normálisan, nem torzít. Az én megoldásom tulajdonképpen egy házimozi szett, csak sztereóban... Jó hangfalaim vannak, mély is elég, persze nem audiofil, de könyörgöm a 10-20 ezer ft-os 2.0-ás pc hangfalakat megeszi. Van egy mély ládám is de csak akkor használjuk amikor buli van, pl karaoke.

(#30345) Jazzos válasza G@ben (#30343) üzenetére


Jazzos
tag

Öregszik az ember... nálam is jelentkezik... bele kell törődni. :D

(#30346) G@ben válasza Jazzos (#30345) üzenetére


G@ben
addikt

Szinte már hiányoltalak... :D
A mostani tv-t nagyon kicsi hangerőn is hallom, de a lapostévék csipogóival más a tapasztalatom. Persze lehet, hogy rosszat próbáltam. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30347) frankstork válasza G@ben (#30346) üzenetére


frankstork
aktív tag

A fizikát nem lehet csak úgy semmibe venni. A hangszóróknak tér kell. Mármint pici lapos hangszórótól, amit egy szűk helyre beszuszakoltak nem kell várni semmit.

(#30348) Coyot válasza G@ben (#30346) üzenetére


Coyot
őstag

Az lcd csipogót is hallani fogod, teljesen hallható lesz és érthető - nem hibásak azok, csak nem szabad tőlük sokat elvárni - dinamika meg mély meg hangerő meg ilyeneket :D

Ott is kérdés mekkora tévé, azt vettem észre hogy ezek a 32"-38"-os tényleg még tévé nézésre is alkalmatlanok - ilyen 48-55" környékén meg gondolom már van akkor hely benne mivelhogy kurva nagy az egész tévé, hogy egy éppen elégséges szintet meg tud ütni. Volt pár kisebb meg most minden ismim ilyen 55ös tévéket vett és minde esetben így hallottuk.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#30349) G@ben válasza Coyot (#30348) üzenetére


G@ben
addikt

A szüleimnél lévő lapostv mást mutat, de ők is rákötötték a hifi hangfalára, úgy már jó. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30350) Dryman válasza G@ben (#30346) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia Gaben!
Ez esetben vegyél egy minőségibb LG tv-t, párom samsungja sem egy lehervadt példány, de a másik tv-nk, egy picit nagyobb tudású drágább LG, és az biza beállítható, van rajta 8 féle előre beállított hangmód, és 4 féle olyan hangbeállítás hogy maga a tv hol helyezkedik el, értsd, konzolon közel a falhoz, állványon stb....
ebből a 8+4 variációból azért be lehet állítani egy optimális hanghatást hogy halljam azt amit Te is hiányolsz....
Ja-ja, ha veszel egy Tescos Technika márkájút occóért, azon ilyesmit veszett ötlet keresni....
itt jön az elő hogy az adott funkciókért zsebbe kell nyúlni, előtte meg bőszen keresgélni a neten melyik milyen, és mit tud az áráért....
Alternativa lehet az is hogy az occó technika tv-hez veszel egy jobb házimozi erősítőt 5.1-el, de inkább 7.1-el....
vannak már 500K-től egészen jók, de a milla feletti az amit bármilyen akusztikájú lakásba be lehet lőni....
Ha élőben akarod meghallgatni milyenek is ezek akkor javaslom a Deltások bemutatótermét a Szent Imre úton.
Egyebet nem tudok mondanyi....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.