Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

(#31251) zozyk válasza zsigee (#31250) üzenetére

zozyk
(addikt)

No problem, megvárom az új monitort és majd ahhoz keresek akkor csatlakozót.
1 HDMI van a 1060on,azt meg a tv lenyúlta. :D

(#31252) jamba

jamba
(tag)

Üdv all. Keresek asus nv gtx 460 vga-ra hütést ha valakinek van pü vagy telefon számom az adatlapomon

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31253) Dryman válasza jamba (#31252) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

oszt az milyen???? :)
lemérnéd a felfogató csavarok távolságát!
meg ugye az sem mindegy milyen a venti tápmadzagja....
melyik gyártó terméke az a gtx 460????
a képeket nézegetve asus-on directCU II van, Gigabyte meg legalább 3 féle megoldást is alkalmazott....
nem is beszélve az msi 3 kártyahely széles megoldásáról....

[ Szerkesztve ]

(#31254) jamba válasza Dryman (#31253) üzenetére

jamba
(tag)

Az enyém asus a gigabyte-é biztos nem jó rá viszont az msi amit linkeltél jónak tűnik.
4 pines a venticsati

(#31255) Dryman

Dryman
(aktív tag)

Azzal az elvetemült kéréssel fordulok Hozzátok hogy az alábbi képen szereplő alaplaphoz tudna-e valaki hátlapi lemezt adni???

igen....sajnos ez azon gigabyte lapok egyike, melynél mindhárom vga kivezetés szépen egymás mellett van :)

[ Szerkesztve ]

(#31256) jamba válasza Dryman (#31255) üzenetére

jamba
(tag)

Gyere túrni vazze.....

(#31257) Smile8822

Smile8822
(senior tag)

Üdv.
Eladásra kínálók egy jó állapotú, hibátlan működésű elől hátul fóliás Apple iphone 5S 16Gb SpaceGray színű mobiltelefont telekom 30 as függő,saját készülék és a mai napig használatban van Csak más lesz helyette.
Az àra topic lakóknak 42.000Ft.
Hajrá...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_- "Mobiltelefonbeárazás topik: http://goo.gl/n84cNL" -_- {" John Digweed - Heaven Scent "}{ Apple iPhone 11Pro }  

(#31258) zozyk

zozyk
(addikt)

Sima DVI-D -> DVI-D kábel kinél kapható?

(#31259) zsigee válasza zozyk (#31258) üzenetére

zsigee
(tag)

Ilyenem van, tuti:

Sosem használt, kupakos, zsír új.
Ez DVI-D Sinle Link. a képeden Dual Link van.

:R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31260) tserrof77 válasza zsigee (#31259) üzenetére

tserrof77
(senior tag)

'jaóazodaa!!! :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31261) frankstork

frankstork
(aktív tag)

Sziasztok! Valakinél kimaradva esetleg egy laptop töltő? Mindegy milyen márka, a lényeg hogy 10-18V között legyen a kimeneti feszültsége. B6pro-hoz kellene. Ingyen vagy olcsóbban. :DD

szeryfoto.hu

(#31262) zozyk válasza zsigee (#31259) üzenetére

zozyk
(addikt)

Kösz meg minden,de közben kitaláltam,hogy DP -> HDMI lesz az én barátom. :)

(#31263) zsigee válasza zozyk (#31262) üzenetére

zsigee
(tag)

:K

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31264) Dryman

Dryman
(aktív tag)

ilyen hátlapi lemezke kellene Gigabyte GA-F2A55M-HD2 alaplapomhoz!
DSUB, DVI, HDMI csatlakozók egysorban lent.

[ Szerkesztve ]

(#31265) alitak

alitak
(senior tag)

Hi, vállalható redőnyöst ismer valaki esetleg? Minimális a probléma, de szerintem le kell bontani az egészet és se erőm, se kedvem küzdeni vele.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#31266) Dryman válasza alitak (#31265) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Hédervári úti redőnycentrum...több 2 fős csapatuk is van, így várnod sem kell sokat mire megcsinálják.....

(#31267) jamba

jamba
(tag)

Üdv All

Eladó naggyon olcsó lapos lenne:

Dell D810 Típus

Korához képest nagyon szép megkímélt állapotban,kiváló akkuval

15.4" lcd karc és pixell hiba mentes
Intel Pentium M750 1.86GHZ / 2M
2X1GB DDR2 memória
ATI Mobility radeon X600 128MB/128Bit
WD Blue 80GB Pata 100/100% hibátlan HDD
NEC DVD író
Wifi,Bluetooth,infra van
Akku üzemidő kb 1.5 óra elhasználódása 5%
Eredeti Dell Hálózati töltőadapter jár hozzá 90 w os

Win 7 32 bit rendszer telepítve+ driverek is.
Netezésre, facebook-ra teljesen megfelelő

Ára: 13K

(#31268) jamba

jamba
(tag)

[ Szerkesztve ]

(#31269) lacy86

lacy86
(addikt)

Hello Skacok!

Egy normalis, korrekt valto javito / szervizest keresnek Gyorben.
Suzuki Swift lenne az alany.

Koszonom!

(#31270) alitak válasza Dryman (#31266) üzenetére

alitak
(senior tag)

Hát, beszéltem velük, ha esetleg üresedés van, akkor tudnak jönni, amúgy inkább szept-október. Sajnos mindenki tele van.

Köszi a tippet!

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#31271) Joker88

Joker88
(őstag)

Erről a kocsimosóról hallott valaki valamit,vagy van esetleg tapasztalata velük ?

[link]

a kis kocsimat ki kellene takarítani (én kicsit lusta is vagyok :D ) , meg kívülről helyre kellene hozni tisztaságilag..

A Linux a család összetartó ereje. Amikor feltettem a húgomnak előtte havonta beszéltünk, a telepítés után meg felóránként..

(#31272) szaki04 válasza Joker88 (#31271) üzenetére

szaki04
(aktív tag)

Régen jobb volt. Jobb kézi mosó most nem jut eszembe. Be kell jelentkezni, úgy tudom.

iPhone XR 256 Gbyte

(#31273) Weaver válasza Joker88 (#31271) üzenetére

Weaver
(senior tag)

tavasszal vittem hozzájuk a kocsit komplett belső nagytakarításra, kárpitot is beleértve. az átlagnál SOKKAL mocskosabb volt a kocsi. elég alapos munkát végeztek, meg voltam velük elégedve. áraikkal kapocsolatban nem tudok mit mondani, nincs viszonyítási alapom. részemről ajánlom őket.

(#31274) dwiki

dwiki
(senior tag)

Hello,
Keresnék DDR3-as asztali RAM-ot, 4x1, vagy 2x2 vagy 1x4 ... Ha van valakinek, ne tartsa magában.
Pláne ha nem magában hordja...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#31275) zozyk válasza Joker88 (#31271) üzenetére

zozyk
(addikt)

Évekig odajártam a céges kocsival (csak külső mosásra),de egy idő után folyamatosan beszólogattak,hogy felborítom a rendszerüket (külső-belső),mert csak külsőt kérek....nem annyira értettem a problémát,de azóta nem voltam .

(#31276) sagesz93

sagesz93
(addikt)

Sziasztok

Eladó ATI HD7850 [link]

Győrieknek jelentős kedvezmény! :R

(#31277) Dryman

Dryman
(aktív tag)

Sziasztok!
Autóbontós kapcsolat kellene, normál autósboltban szinte reménytelen beszerezni ezeket a gumibak ütközőket.......bontóban filléres tétel lehet, ha járna valaki mostanság bontóban és rákérdezne vagy akár hozhatna is.....megveszem, átveszem....
Csomagtérajtóhoz vagy motorháztetőhöz keresek gumibak ütközőket!
anyagában menetes gumibak kellene 2-3db
KIA-hoz keresek, de sehol sincs róla megfelelő kép, így egy hasonlót dobok ide fel:

[ Szerkesztve ]

(#31278) Weaver válasza Dryman (#31277) üzenetére

Weaver
(senior tag)

googlival kereshetsz akár az egész országban, postával elküldik, utánvéttel. merivára nemrég vettem egy kisebb karosszéria elemet így, azt is az ország másik végéből postázták el csomagauótmatába. képről néztem, telefont tartotta az ember, odasétált az autóhoz és elmondtam neki konkrétan mi érdekel. hétfőn beszéltem le vele, szerdára itt volt az elem.

(#31279) Dryman

Dryman
(aktív tag)

megvan az eredeti...végre :)

szóval ilyen kellene!

(#31280) Weaver válasza Dryman (#31279) üzenetére

Weaver
(senior tag)

pl: [link]

telón előadod mit keresel, biztos van bontásból, elpostázzák.

(#31281) Dryman válasza Weaver (#31280) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Köszi!!!
Elek bácsihoz akkor megyek legközelebb ha már az ebay sem hoz találatot! :)
azt a masszív-átbaszós-lehúzos társaságot akasztani kellene egytől-egyig!

[ Szerkesztve ]

(#31282) Weaver

Weaver
(senior tag)

van eladósorban valamelyikőtöknek ~250GB hibátlan külső vinyó ?

(#31283) tserrof77 válasza Weaver (#31282) üzenetére

tserrof77
(senior tag)

Megy privát.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31284) bundilolo

bundilolo
(tag)

Üdv Mindenkinek!

Kérdezném, hogy ki milyen androidos tabletet javasolna. A cél, hogy legyen rajta 3G/4G modem. Ritkán internetre, de leginkább 2-3 célprogramra lenne használva, amik nem hardverigényesek. A mai hardveres követelményeknek megfeleljen, a szoftver gördülékenyen fusson és mivel keveset lesz használva, viszonylag olcsó legyen.

(#31285) norti válasza bundilolo (#31284) üzenetére

norti
(őstag)

Huawei Mediapad M3, ha Telekom ügyfél vagy régóta, kedvező áron lehet náluk venni (akár részletre).

(#31286) helkis válasza Dryman (#31277) üzenetére

helkis
(addikt)

Laci Toyotámban ugyanilyen van! :)

Van valakinek komolyabb vga-ja? Érdekelhet.
Ma megyek Győrbe, ha megfelelő az ajánlat el is hoznám..

>>>>> ''Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'' <<<<< >>>>>>> 3Dmarkillers - hwbot.org <<<<<<

(#31287) Kis Joe válasza Dryman (#31277) üzenetére

Kis Joe
(aktív tag)

Hasonló esetekben mindig a Bárdi-hoz szoktam menni. Gyári alkatrészeket fél nap alatt szokták hozni robbantott ábra alapján, 1x volt csak 2 nap alatt külföldi raktárról.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#31288) Daler

Daler
(csendes tag)

Hello!

Eladó Asus N550JX CN027D laptop: [link]

CPU: Intel Core i5-4200H CPU @ 2.80GHz
RAM: 2x4 GB DDR3L 1600 MHz
VGA: Nvidia GTX 950M 2 GB
HDD: 1 TB, ST1000LM024 100/100
Kijelző: 15.6" 1920x1080 IPS, matt, Samsung 156HL01-102
DVDRW: MATSHITA DVD-RAM UJ8G6
Oprendszer: DOS

2017.08.04-ig még él rá a két éves Asus garancia. Hibátlan, sérülésmentes, minden tartozékával, kb. 100 óra üzemidővelal (gyakorlatilag új).

Ár: 149 998 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#31289) Dryman válasza Kis Joe (#31287) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Köszönöm a javaslatot! Nézelödtem egy pöttyet..aztán utbaesett az öttevényi bontó...rákérdeztem...van is...csak azt nem tudom hogyan gondolja a kedves bontós hogy 1300-ba elhozom darabját?gondltam rákérdezek a garanciára lepödjön már meg ö is alapon.
Hazaérve rendeltem ebayröl 680Ft egységárban ingyenes kiszállitással gyári hundai/kia alkatrészt.
Nem akarok filléreskedni, de nem vagyok a magam ellensége.

(#31290) sladka_pani válasza Dryman (#31289) üzenetére

sladka_pani
(aktív tag)

Tökre érthető, de én pár hete hasonlóképpen jártam, csak bontóban még nem nagyon hemzsegnek a Mégane 3-ak. Összes neves autósbolt meg nem tudja mi alapján megrendelni a kívánt alkatrészt, és az internet se dob rá cikkszámot, de még kifejezéstalálatot se. Tulajdonképpen egy kézifékbowden megvezető/tartó speciális alakú műanyag bilincsről volt szó, ami eltört hála a szénfekete piás út-taknyolóknak (mert bárki betudja a kátyút önteni, aztán meg pár hónap alatt, legkésőbb télre úgyis kitörik...). Na szóval muszáj volt a Renault szalonban megrendelni, ahol minden gond nélkül tudták miről van szó, hegyekbe áll nekik, mennyi kell? Mondom 1... oké, máris hozza, 10.500 és még pár forint, leesik az állam, de aztán kiderült, hogy 2 van egy csomagban, így az 5000ft-os horribilis ár már csak a fele volt a szívrohamnak :D Kifizettem, mert rajtuk kívül sehol nem volt beszerezhető és lógott a földön a kézifék kötelem... lehet hogy ha lelesem a cikkszámot vagy speciális kódot, akkor e-bay is kihozza, de erre nem várhattam. Felraktam alulra, bele a kötelet és egyelőre jó. És van tartalékom. Az amúgy kb 120ft anyagköltségű szarból :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#31291) golya32 válasza sladka_pani (#31290) üzenetére

golya32
(aktív tag)

Látod nem kellett volna új autót venned, lenne egy f-es astrád, ahhoz van minden dögivel a bontóba, kb 2 hónapja vettem a droidoknak egyet, megnyomták a parkolóba a baloldali ajtót meg a lámpa is kavicsos volt 13e ért számlával vettem cserét a bontóból, így már az elektromos zár is működik :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31292) sladka_pani válasza golya32 (#31291) üzenetére

sladka_pani
(aktív tag)

Most lesz 4 éves, meddig lesz még új? :D Az árak 4 éve változatlanok alkatrészügyileg... sőt, mivel 2009től van ez a típus piacon, mondhatni 8 éves és valahogy nem igen akarnak lejjebb menni az árak... egy fékgarnitúra csere (féktárcsa+fékbetétgarnitúra előre-hátra) TRW - nem aranyárú gyártó - a legolcsóbb oldalon (Kovács alkatrész) is 80 ezer fölött volt + fékfolyadék. Még jó hogy magamnak csináltam. De a vezérlést nem fogom tudni egyedül, ráadásul okoskerékkel együtt érdemes, szíjak, görgők, feszítőcsapágyak, vízpumpa, a gyári márka amire 120ezer km-t vállalnak 200.000ft-ba fog majd fájni.

(#31293) Dorien

Dorien
(addikt)

Sziasztok!
Eladó SSD-je van valakinek?
Csak normál SATA csatolós érdekelne (nem mSATA, nem M2) és úgy 60GB-tól fölfelé.
Árban max. 20k-ig - illetve van egy HiFiMAN HE350 nyitott fejhallgatóm cserealapnak: [link]
Ajánlatokat priviben plz. Köszi! :R

Wherever you go - go with all your heart.

(#31294) tserrof77 válasza sladka_pani (#31292) üzenetére

tserrof77
(senior tag)

Én az Auris vízpumpájával (+hozzá hosszbordás szíj) ToyotaTwin mondott rá 40k-t, végül Bárdiból ismerősön keresztül 12k + 3k munkadíj... :U

[ Szerkesztve ]

(#31295) golya32 válasza sladka_pani (#31292) üzenetére

golya32
(aktív tag)

Komplett 1,6 os motor 30e számlával az astrához, minek cserélgessek vezérlést?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31296) sladka_pani válasza golya32 (#31295) üzenetére

sladka_pani
(aktív tag)

Jogos! :D

(#31297) Coyot válasza sladka_pani (#31292) üzenetére

Coyot
(őstag)

Ha vót pénz majomra, legyen banánra is - tartja a mondás :)

Amugy nem vészesek ezek az árak ahhoz képest hogy viszonylag új konstrukcióról beszélünk franciáknál meg ez az okoskerekes mizéria régóta megvan - cserélni kell aztán kész. Utána nincs vele gond.

golya32
Csak aztán nehogy azért legyen eladó, mert azon is elfelejtettek vezérlést cserélni, meg olajat, meg minden mást, volt már példa rosszabbra is motorcsere sztoriban nem csak ismerősi de családi körben is. Ez mindig lutri. Amúgy azon a motoron szerintem olcsóbb a vezérléscsere mint 30k, vagy nemde?

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#31298) sladka_pani válasza Coyot (#31297) üzenetére

sladka_pani
(aktív tag)

Egen, ismerem a mondást és ez is jogos, bár nem teljesen, mert van amikor az utolsó filléred adod ki a majomért és banánt aznap már nemkap :)

(#31299) golya32 válasza Coyot (#31297) üzenetére

golya32
(aktív tag)

Ja annyi, az egész autó volt 50e és nagyon ette az olajat ezért inkább vettem egy másik motort, rohad is úgy hogy ez már nem megy műszakira csak a bontóba, kb egy év múlva..
Ez a motor csak csipegeti az olajat.

Nekem is van autó amivel szívunk egy 2011-es yaris, megtörték a hátulját, bal hátsó negyedet 2 hónapig kerestem mert az új ára olyan 300e körül van. Most hoztak egyet bontásra így 45e ért tudtam venni..

(#31300) kiszi07

kiszi07
(senior tag)

Sziasztok, milyen autot javasoltok kb. masfel misiert, elsonek, amibe azert tudok pakolni. Koszi :)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.