Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30951) Ukraan válasza Dorien (#30950) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Helló!
Írtam.

BÚÉK!

(#30952) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Lenne 14Gb, DDR2-es laptop ramom eladásra.
10*1Gb Nanya, és 4*1Gb Hynix. (PC2-5300)
Darabja 1000HUF, ha mindet viszed picit alkudozhatunk. Csere is érdekes lehet.
További részletek, egyezkedés privátban.
Próba lehet nálam, lapost hozni kell!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#30953) gtamate2


gtamate2
veterán

Sziasztok,

Valaki nem megy a héten Győrbe? egy kisebb csomagot kellene elvinni egy fórumtársunknak, természetesen nem ingyen. :R

*Sn0w

(#30954) Dorien válasza gtamate2 (#30953) üzenetére


Dorien
veterán

Ide főleg győriek írogatnak, így sejthetőleg a héten valaki fog menni Győrbe. :))
A kérdés, hogy honnan? :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30955) gtamate2 válasza Dorien (#30954) üzenetére


gtamate2
veterán

Uhh az lemaradt :) Budapestről kellene

*Sn0w

(#30956) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Vettem egy Adidas Terrex Agravic futócipőt, ezért van egy eladó sosem használt Kalenji Kiprun Trail XT6-os terepfutó cipőm, 41-es méret 21.990-ért adják a boltban, 17.000-ért odaadom.

(#30957) Balinov


Balinov
félisten

SRacok, Lidl/Parkside-os multifunkcios csavarhuzoszettet erdemes megvenni? nem az az 1x hasznalom es vagom a szemetbe kategoria? Ennyi penzt otthonra siman meger.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30958) sladka_pani válasza Balinov (#30957) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Igen! Simán! Meglepően jó szerszámai vannak a LIDL-nek. Még a Parkside márka előtt volt nekik valami saját márkanevük (10 évvel ezelőtt legalább), azok is ugyanilyen tartósak voltak, van még piros autóemelő bakom és krododil emelőm is abból a korszakból. Szélvédőmosó (téli-nyári) nagyon szuper, nem Tescos kategória, mégis olcsóbb! 230V-os 25Literes kompresszorom van 4 éve, és mondjuk hogy iparilag használom a sűrített levegő előállítására itthon. Amennyit megy szegénykém, fuhh, egy kicsit már tömítéseknél szivárog az olaj, de ez már természetesnek mondható. Szóval szerintem nagyon jó minőségűek otthonra legalábbis ezek a szerszámok, nyugodtan vedd meg, ütvefúrójukat is ismerem és még sorolhatnám :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#30959) Balinov válasza sladka_pani (#30958) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszi, mi is gyartunk hasonlot, de ennyiert abbol max a toltot + pot litium akkut kapnam meg;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30960) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló Srácok!
A Fatányéros Vendéglő szórólapja nincs meg véletlenül valakinek? Elhagytuk a miénket...

BÚÉK!

(#30961) sladka_pani válasza Balinov (#30959) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Milyen gyár vagytok? :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#30962) jamba válasza Balinov (#30957) üzenetére


jamba
csendes tag

Profi-Tek KKT Győr jó áron kapsz normális jó minőségű gépeket.

Parkside szemétdomb u.a. a kínai szar mint a kinzo,agojama,ivijima,black&dacker,ferm.......sorolhatnám még.

Slatka TE belenyúltál a jóba a tiéd az 1000-ből 1 db ami éppen jobban sikerült a többinél :DDD

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#30963) Balinov válasza jamba (#30962) üzenetére


Balinov
félisten

Jamba, nekem egy bosch ixxo is megfelelne csak amit vagy 10 éve kaptam otthon megellett, pedig tavalyi szabikor ki akartam hozni. Még jó hogy kiprobaltam így nem 1.5 nehezeket hoztam ki repülőn.... :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30964) vlcsko82 válasza jamba (#30962) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Parkside 5év garival nem rossz :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#30965) sladka_pani válasza jamba (#30962) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Nem hiszem, hogy csak szerencsém volt, én elégséges jó minőségűnek tartom a cuccaikat. Jobbnak tartom, mint pl. a Tesco által forgalmazott olcsó Straus márkát, azzal már szívtam meg :) Nyilván nem hasonlítható a Bosch, Makita vagy más ipari márkákhoz, de ár-érték arányban szerintem rendben vannak.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#30966) vlcsko82 válasza sladka_pani (#30965) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

A Makita már nem olyan mint rég,de ha egy bolt v. gyártó vállal valamire 5 év garanciát ott elgondolkozik az ember :K Pl. Lidli véső -kalapács 15k+5év gar ha én vállalkozó lennék inkább vennék egy ilyet,mert ha 5 éven belül szétmegy vissza kapom az árát és így "kölcsön géppel" dolgoztam ! 5 év alatt az jó beruházás vagy nem!? De ha csak egy vév vagy fél év akkor is már jól jártam :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#30967) sladka_pani válasza vlcsko82 (#30966) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Így van! :))

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#30968) kiszi07 válasza mm00 (#30948) üzenetére


kiszi07
senior tag

Szia, irtam.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#30969) jamba válasza vlcsko82 (#30966) üzenetére


jamba
csendes tag

Ez így első hallásra teljesen jó 5 év gari de majd ha a vállalkozó már a 3. gépet viszi vissza és a munka nem halad + ha még kötbéres a munka.... mindjárt nem is olyan olcsó a 15k
Az értelmesebbje már rájött erre inkább vesznek minőséget.

Balinov neked bőven elég lenne a Makitának a barkács változata is : Maktek

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#30970) frankstork válasza jamba (#30969) üzenetére


frankstork
aktív tag

Azért egy vállalkozás ne a Lidlben vásároljon már be. Otthoni, nem vállalkozás szerű barkácsra meg azért igenis megfelelő gépeket adnak. Ami hátrány, a kiszámíthatatlan tartozék utánpótlás...

(#30971) sotetlovag97 válasza gtamate2 (#30955) üzenetére


sotetlovag97
tag

Szia.

Én lehet megyek a héten Pestre és utána vissza, de még pár változó ebben benne van.
Esetleg ha én is megfelelek, akkor szívesen segítek! :R

Balinov: Szerintem érdemes Lidl termékeket vásárolni, megfelelően tartósak és nekünk sem volt belőle még gond amit onnan vettünk. Illetve autószerelő barátunk is benevezett nemrég egy kisebb szettre is elsőre, de azóta már van kis lámpája is meg még kisebb cuccok. Szóval az ismerősi körből mindenki meg van veled elégedve.

jamba: Black&decker-rel mi a gond? 😱

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#30972) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Sejtem elég sokan hallottatok a BKV villamosok vaterán való árverezéséről.

Ajánlom figyelmetekbe a hozzászólásokat/kérdéseket. :DDD :DDD :DDD
"Tisztelt BKVZRT! BKV ellenőr jár hozzá? Remélem igen mert ha nem akkor fel kell vennem eggyet ."

jamba (#30969): Pontosan. Barkács célra vannak ezek kitalálva. Sajnos rengeteg hazai vállalkozó így próbál filléreskedni. Nem jönnek rá, hogy hosszú távon elég nagy ráfizetés valamint egy jó szerszámmal a termelékenység is alapvetően jobb.

Balinov: Alapvetően kis kompromisszummal elfogadható minőségűek a Lidl szerszámok. Kínai piacos termékeknél határozottan jobbak, nagyságrendileg azonos áron. Például a kerékpárszerelő állvány hobbi szintre jó, én is használok olyat.
Viszont konkrétan ez a multi eszközt eléggé feleslegesnek/használhatatlannak tűnik.
A csavarhúzó funkció helyett sokkal finomabban használható egy manuális, az emberek nagy része csak el szokta az ilyen készülékekkel nyalni a csavarfejet. A 90 fokos elforgató helyett pedig egy normál 1/4" dugókulcs (krova) racsni szár szintén használhatóbb, amihez ráadásul fillérekért kapni bitkészletet is.

Kb. 1 hónapja vettem King Tony készletet. 4mm-13mm dugókulcs, normális racsni, 2 hosszabbító, fix hajtó, csvarhúzó, sok bit fej, csuklós szár, stb.
Élettartam garanciás minden King Tony termék és fém dobozban mindösszesen 12eFt volt. Ez velószínűleg nem 5 évig maradna szerszám.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#30973) gtamate2 válasza sotetlovag97 (#30971) üzenetére


gtamate2
veterán

Természetesen, írtam pü-t. :R

*Sn0w

(#30974) Dryman


Dryman
aktív tag

Nem éppen hardver, de hátha...
TORO öntözőrendszerek DDC vezérlőjének javítását vállalom!
"szagszerviz" által megállapított "zárlatos" ezért dobd ki a szemétbe javaslattal kaptam vissza a javításra küldött darabot, vegyél helyette másikat 45000-ért szlogennel....anyátok picsája...hát nekifogtam!
Írtam a "szagszerviznek" hogy nem adtam fel és állításukkal ellentétben mégis sikerült megjavítani....
mit gondoltok, mi volt a válasz?
"Egy ilyen eszköznél mérlegelni kell a ráfordított időt és ha az esetükben többet mutat nettó 15000Ft mérnökóradíjnál, akkor az eszközt nem is javítják" azért mert a tulaj úgysem fizet ki 30000-et egy 45000Ft-ért kapható eszköz javításáért.
összességében 375Ft-nyi alkatrész kellett a javításhoz, és 2-3 nekifutás így kapcsolási rajzok nélkül.

(#30975) jamba válasza sotetlovag97 (#30971) üzenetére


jamba
csendes tag

Mióta nem az Angolok készítik egy nagy rakás szar lett a Blackendacker

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#30976) sladka_pani válasza jamba (#30975) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

A B&D-t aláírom, de mint látod a Lidl-s szerszámok másnak sem olyan rosszak. Az említett márka kb. tényleg ilyen szinten van és igen, én is találkoztam a Maktec, Makita olcsóbb gépeivel. A Boschnak is van ilyen, a színével van megkülönböztetve: a KÉK iparilag is helytáll, míg a ZÖLD inkább csak otthonra...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#30977) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Valakit érdekel egy új és dobozos Numark PHX Pro DJ fejhallgató?
Topiclakóknak kis kedvezménnyel, Győri személyes átvétellel is.
Jack csatlakozós verzió, nem USB-s.

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#30978) jamba válasza sladka_pani (#30976) üzenetére


jamba
csendes tag

Bosch-nak a színkevergetéses gépei pl a PWS 600 zöld egy az egyben belülről detto megegyezik a kék társával :DDD

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#30979) sladka_pani válasza jamba (#30978) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Akkó' rohadjanak meg! :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#30980) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Üdv Uraim! Rég jártam erre, remélem minden szép és jó a környéken! :)
És egy gyors kérdés: valakinek nincs-e szüksége egy Dell e6420 notira (i5/4gb/320gb/2 töltő, dokkoló/táska)? Esetleg kismotorra (simson vagy hasonló méret)/robogóra cserélném SOS.
:R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#30981) vettelf60 válasza MR_Joe (#30980) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Hali! Ár?

(#30982) golya32


golya32
aktív tag

Tegnap vettem okosórát, nem jött be! 28e ért vihető.
Típusa: Pebble Steel Okosóra - Ezüst Színű (401SLR)

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#30983) Balinov válasza golya32 (#30982) üzenetére


Balinov
félisten

miert? nem volt eleg okos? Erdekes,hogy a pebble, van egy ismeros, az kb miota megjelent az 1st gen pebble hasznalja es imadja. Mondjuk meg nalam is kockabb.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30984) golya32 válasza Balinov (#30983) üzenetére


golya32
aktív tag

Bluetoothon kapcsolódik a telóhoz és emiatt nem megy a kihangosítás, azok az apok amik tetszenek fizetősek. Nem kell nekem ilyen arra jöttem rá.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#30985) Balinov válasza golya32 (#30984) üzenetére


Balinov
félisten

en is igy vagyok vele. pedig gondolkotam, legalabb valami kinau 10€-s szintut kiprobalnek. de orara ott a Tommy karora, amit 30-ikra kaptam es tavaly szijaztattam fel sokezerer a Szechenyi ternel az orasnal, okosnak meg rajtam kivul ugye ott az okostelefon. Meg ahogy mondta ismi, 2-3 naponta tolteni kell.

Funkciok egy reszet ki tudtam amugy is valtam egy Xiaomi Mibanddel, 8€-ert BG akcioban 2eve

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30986) golya32 válasza Balinov (#30985) üzenetére


golya32
aktív tag

Én is ezért vettem kipróbálni, térek vissza inkább a junghans karórámhoz sokkal jobb.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#30987) BalooTM


BalooTM
tag

Hátha valakit érint: Samsung Galaxy S5, független, fehér...
Asszony telefonja eladósorba került.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#30988) Dryman válasza Balinov (#30985) üzenetére


Dryman
aktív tag

Xiaomi Miband 2-öt próbálgattam a napokban...
Hát csak azt nem tudja ez a kis karperec hogy mikor áll fel a ......
persze lehetne rá külön app és akkor nem a kezemen hordanám...:)
bőven elegendő a lépésszámláló/távolságbecslő része, kiegészülve a pulzusméréssel és alvás-monitorozással...nálam 18 napig megy töltés nélkül ez a kis karperec...
alapvető tudása: idő és dátum kijelzés, akksiállapot mutatása, lépésszám, távolság, pulzus, elégetett kalória mutatása. telefonos applikációjával de akár az nélkül is jól használható.
7-11eFt árban beszerezhető

Ha az okosórában kikapcsolod a folyamatos bluetooth-os szinkronizálást, akkor bármilyen kihangosítót használhatsz mellette!
Ugye az evidens hogy egy időben csak egy bluetooth-os kapcsolatot tud fogadni a telefonod...bár huawei p9-nél láttam olyat, hogy a párosított eszközöknek meg lehetett szabni hogy melyik legyen az elsődleges...azaz prioritási sorrendet lehetett az eszközöknek adni.

(#30989) golya32


golya32
aktív tag

Mérnök asszisztens pozícióra keresek munkatársakat!!

Valakinek van ismerőse akkor ne tartsa magába :)

Mérőszobába kellene ember.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#30990) Balinov válasza Dryman (#30988) üzenetére


Balinov
félisten

Nekem meg az origi miband van, kijelzo, pulzusszamlalo (az mondjuk nem jonne neha rosszul). de amire kell, nekem eleg. 2015 karacsonyara jott meg GB-rol, azota fennvan (1x kellett szijat cserelnem, ugy masfel ev utan megadta magat). Meg most is elmegy majd 1 honapot egy toltessel.

Ja, gyari app helyett probald ki ezt, Laci. Igaz fizetos, de megeri azt a par euro befektetest.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30991) G@ben válasza golya32 (#30989) üzenetére


G@ben
addikt

Még mindig? Ennyire nincs jelentkező, vagy van, de olyanok is? A második esetben mesélhetnél, biztos vannak vicces sztorik! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30992) Dryman válasza golya32 (#30989) üzenetére


Dryman
aktív tag

Mennék én magam is ilyesmi pozícióba, mert ideje lenne váltanom....
De, ..... és itt van a kutya elásva....
ki az aki meg is tudna fizetni, normálisan bejelentve úgy hogy értelme is legyen a váltásnak....

nettó 280000Ft fizetés esetén a bruttó fizu 421000Ft, a munkaadói összköltség pedig 520000Ft/hó
ne értsd félre, nem a munkaadói oldalról akartam közelíteni, de egy munkavégzésre önállóan is képes mérnök
reális bére a régióban ennyi a legfrissebb piackutatások szerint. lásd HVG....
megköszönve ezt a csodálatos négykarikás gyáregységnek, ahol a mérnökök fizetését figyelembe véve meg is határoztak egy alsó átlagot....na ezekhez a fizetésekhez kellene igazodni a vállalkozó részéről is hogy versenyképes legyen a munkaerő-piacon, ha teszemazt egy jó kollégára akar szert tenni.
Valljuk be, még ez az alsó határ is necces egy magyar tőkéjű vállalkozás számára.

[ Szerkesztve ]

(#30993) Dryman


Dryman
aktív tag

Nem is szólva az esetleges prémiumokról, vagy nevezzük 13. és 14. havi fizetésnek, vagy a szép összegeket magába foglaló kafetériáról.

(#30994) golya32 válasza Dryman (#30993) üzenetére


golya32
aktív tag

Nem tudok ennyit fizetni, árat nem tudok növelni, mert akkor senki sem rendel, én azt sem értem hogyan akar a Jobbik itthon nyugati fizetést adni !?
Ha nagyon rám akarják ezt a fajta bérezést szorítani, akkor befejezem a Kft-t és én is beállok a sorba munkáért.

Talán ha csökkentenék az Áfát meg a járulékokat akkor meg lehetne oldani..

Találtam embert, elégedett is vagyok vele, most ez egy újabb lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#30995) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó lapos lenne:

Dell D830 típus szép állapotban

15.4" LCD kijelző pixell hiba és karcmentes
Intel C2D T7500 proci 2X2200Mhz/4M
2x2 GB DDR2 Kingmax Memória
NV Quadro NVS 135 VGA 128MB DX 10
WD Blue 250GB sata 2 HDS 100/100%
DVD író
Wifi,webcam,ujlenyomat olvasó van.
Akku 85000Mah 9% elhasználódás kb 2-2.5 óra üzemidő
eredeti 90w os Dell adapter

Ára: 25K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#30996) Dryman


Dryman
aktív tag

Szolgálunk és Védünk.....Kandó Kálmán út 15. előtti parkoló
új autók, új szokások, már egy háromlábú nem is elég...
A kék Octávia RS-ből került elő a második kamera!

(#30997) Coyot válasza Dryman (#30996) üzenetére


Coyot
őstag

Múlt héten 83ason befelé 3 helyen mértek egymás után a mekitől a körforgóig. Aszem csak az elsőbe futottam bele :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#30998) Kis Joe válasza Dryman (#30996) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Én értem mostanában mindenki felemeli a szavát a hazai bírságolások miatt.
Viszont a Franciák elkezdték 3 évre visszamenőleg kiküldeni az összes bírságot, van amelyik 1-2 km/h túllépés miatti 45-80€! Napi szinten 5-40db levelek érkeznek a céghez.... :W

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#30999) Dryman


Dryman
aktív tag

Vegyetek Corsair tápot kilóra!
Teljes csalódás számomra ez a márka, a napokban volt egy-két javítanivalóm belőlük.
A Gaming Seria híres arról hogy nem kapcsol be a táp, pedig úgy néz ki minden rendben van az áramkörökkel
csak az a fránya túlbonyolított vezérlés érzékelői okoznak hibát...értelmetlen hozzáfogni a javításának.
A CX sorozatról köztudottan ha C akkor az kondenzátorcserés, feltéve ha az aktív PFC nem robban fel előtte...
A drágább HX sorozat már jobb, itt egy jóval magasabb árért lehet megtapasztalni ugyanazt a szopást, amit az előző kettőnél, itt azonban minden mindennel zárlatban van, így a javítási valószínűség is meghiúsult.... :)
Már csak az a kérdés hogy maguktól mennek tönkre, mert ilyen silány minőségűek, vagy esetlegesen egy hálózati 230V-os megfutás vágja haza őket??? Túlfesz-levezetőnek és védelemnek első osztályú termék, csak kicsit húzós áron védi meg a gép belsejét!

(#31000) Coyot válasza Dryman (#30999) üzenetére


Coyot
őstag

RMi550x et nem szedtél szét mester? hamár ilyenem van kíváncsi lennék rá mennyire fos, mondjuk a 7 év gari bíztató :)

Má' nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.