Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31301) golya32 válasza kiszi07 (#31300) üzenetére


golya32
aktív tag

Ford econoline 4.9 sor6 180le és 3,5m hosszú raktér dobozos. :R

Komolyra fordítva valami kombi pl ford mondeo, vagy toyota avensis, attól függ mennyit mész, nekem mind2 típusból dizel van. :)

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31302) Coyot válasza kiszi07 (#31300) üzenetére


Coyot
őstag

csaka b5.5 mert nekem is az van :DDD amugy meg bármit amit tetszik, az autó vételára azért legyen a zsebedbe hogy ne érjen meglepetés :D

Má' nem

(#31303) Dryman válasza Coyot (#31302) üzenetére


Dryman
aktív tag

ezek a virgonc kereskedők intéznek hitelt is ott helyben, de nagyon észnél kell lenni mert könnyen táncba visznek, aminek szopás is lehet a vége.... :)
mostanság egy 3 éves skoda octavia kombival szemezgetek...még nem eladó, csak majd akkor ha megjön az utóda...sóginak nem kell, alatta volt futkozós céges autó...sok méterrel, de csak ő vezette...skodálatos szakszervizzel végig....szóval van ilyen érv is. A jelenlegi kia ceed kombiban meg kinyujtott lábbal lehet aludni normál ágyszerü modon, ha összehajtod a hátsó üléseket! :)

[ Szerkesztve ]

(#31304) kiszi07 válasza Coyot (#31302) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nezegettem en is azt is, de jobban tetszik a b6-os, de annak minden szar baja van mar... :( Kint vennem nalunk, itt azert olcsobb kb minden tipus. Sok tenyezo van, de a legfobb, hogy beferjen a 29"-es montim és a sí cucc. :D Legyen azert helyem is, mert 193 centi vagyok. Foleg mikor hazamegyek vele. Audi A4 2006-7-et is neztem. Szivem szerint XC90-et vennek. :D
Golya, nezegettem azt is, a Toyota eleg jo anyaggal dolgozik es Japan. :))

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31305) Dorien válasza kiszi07 (#31300) üzenetére


Dorien
veterán

Barna Kia Ceed CRDi kombi from Dryman :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31306) golya32 válasza kiszi07 (#31304) üzenetére


golya32
aktív tag

Avensist ajánlom 2004-töl kasznis változatot, szerintem szép, tudom hogy a totalcar lehuzta a 2,2-es motort, lehet az enyém a kivétel, de 10 évesen 400e km-el, még semmi gond nincs vele.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31307) tserrof77 válasza golya32 (#31306) üzenetére


tserrof77
senior tag

Jazzos is tudna mesélni az Avensisről :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31308) Coyot válasza kiszi07 (#31304) üzenetére


Coyot
őstag

Dobj az árhoz még 1 millát, meg legyen a zsebedben még 1 milla miután megvetted. Akkor lehet álmodozni szvsz ilyen 2007es A4ekről. Anno amugy nekem is A4 vs Passat volt, de a Passat belül nagyobb így az lett a vége. Bringa simán befér a kombiba, de mindkét ülést le kell majd hajtani mert a 29" es kerék már lehet nem fér be simán - bár a 27,5 es nekem elfért simán.

Má' nem

(#31309) kiszi07 válasza Coyot (#31308) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ausztriaban es Nemetorszagban mar siman dobaljak oket 5-6e euroert. Nyilvan kinti rendszam kell, itt elek. (nekem nem villogasra kell a kocsi, mint sok fiatalnak) Sot ezek az autok mar szarnak szamitanak itt. Magyarok-Romanok viszik oket haza eladni. Meg az osszes Passatot is... :))

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31310) Coyot válasza kiszi07 (#31309) üzenetére


Coyot
őstag

Kolbász meg kerítéshitben élés? :D
Az autót nem csak megvenni kell, hanem fenn is kell tartani.

Má' nem

(#31311) kiszi07 válasza Coyot (#31310) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nyilvan nem kerdeznek ra, ha nem tudnan fenttartani... Szerencsere eleg jol keresek. Osztrak viszonyban is. :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31312) Jazzos válasza tserrof77 (#31307) üzenetére


Jazzos
tag

Hát arról nincs mit mesélni, megy. :D Ahhoz nem kell pénz a zsebbe mellé, de csak ha benzines! :)

10 év alatt lassan kiesz a vagyonomból amúgy, egyszer cserélni kellett a csomagtér ajtó teleszkópokat vagy 5000-ért, meg egyszer az önindítót is javíttatni kellett, na az volt vagy 20-25k. :D

[ Szerkesztve ]

(#31313) Dorien válasza Jazzos (#31312) üzenetére


Dorien
veterán

Én idén rálocsoltam a benzines Focusra ~200k-t (kuplungszett + hidraulika, első-hátsó fékek, önindító, generátor), de mivel 600k-ért vettem ~3 éve, így nem panaszkodom. :) Még a vaddisznós lökőst kéne cserélni, meg egy alvázvédelem is időszerű lenne lassan...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31314) Coyot válasza Dorien (#31313) üzenetére


Coyot
őstag

Ez mind kopóalaktrész, ha autót használsz akkor ezeket bizonyos időnként cserélni kell - nincs ebben semmi extra szerintem. Ha sokat mész több ilyen van.

Ahogy jazzinger totojáján is volt fék és olajcsere minden bizonnyal a szervíz által előírt időközönként, csak az emberek ezeket ritkán minősítik hibának, pont mint a hűtőfolyadékot is mondjuk 2 évente, a váltóolajat 10 évente, szűrőket gyertáykat stb...

Ez fura nekem amúgy is ahogy te is írtad, a kuplung meg a fékek is sima kopóalkatrészek semmi több, ha előírt időben cserések - és nem hibából törésből adódóan - akkor ez egy normális folyamat amivel lehet kalkulálni, de mivel sokba kerül mindenki kiemeli hogy ejj mennyit kell rá költeni.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#31315) Jazzos válasza Coyot (#31314) üzenetére


Jazzos
tag

Évente olajcsere, szűrők cseréje, 10 év alatt hátsó fékbetét csere 1x, de hát ez olyan, mint hogy benzin kell az autóba. Anélkül nincs. :D

(#31316) tserrof77 válasza Jazzos (#31315) üzenetére


tserrof77
senior tag

Hasonlókat tudnék mesélni a 9 éves Aurisomról. Évente olaj + szűrők, tavaly kapott új vízpumpát meg hosszbordás szíjak. ENNYI.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31317) Dorien válasza Coyot (#31314) üzenetére


Dorien
veterán

Persze, én kevesebb, mint 3 év alatt beletettem 65e km-t, ezeknek a cseréje bőven esedékes volt. Az pl. nagyon szép, hogy a gyári kuplung eddig bírta. (285e km)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31318) Coyot válasza Dorien (#31317) üzenetére


Coyot
őstag

Normális gazdája volt előtte. Nekem a paszulyban is 306k nál volt kuplung meg kéttömegű cserélve, addigra kopott el a kuplungtárcsa - nem bírják ezek rosszul a terhelést, csak a sok visszatekert autóra megy az anyázás hogy de csak 180 ezer van benne aztán mindent is kell cserélni :D közben meg ott figyel a föld-hold táv az autóban természetesen.

Má' nem

(#31319) kiszi07


kiszi07
senior tag

En Toyota Corolla-n tanultam vezetni, az oktatom is egekbe magasztalta, hogy ilyen jo es megbizhato kocsit, amire ilyen keveset kell rakolteni... hmm

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31320) golya32


golya32
aktív tag

Gyomerdő van a telkemen kb 5000m2 bevetettem fűvel, de az eső hiány miatt nem jött ki, megpróbáltam fűnyíró traktorral nem tudom lenyírni, lehajtja a gyomot leszedi a leveleit, de ki nem vágja, már kb 80cm magasak.

Mit vegyek, nagy teljesítményű fűkaszát? Esetleg tudtok valakit aki lenyírja?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31321) Balinov válasza golya32 (#31320) üzenetére


Balinov
félisten

Kocsmába 1-2 joskapista felfogad, lehet olcsóbb mint egy celszerszamba beruházni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31322) Joker88 válasza Balinov (#31321) üzenetére


Joker88
őstag

azbiztos :D

más.:

ilyen EYOF-os pólót lehet kapni a baros úti ajándéküzletben a Meki mellett ?
ma az egyik srácon láttam, és egész pofás kinézete van a pólónak, #musthave :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31323) frankstork válasza Joker88 (#31322) üzenetére


frankstork
aktív tag

Lehet eyof önkéntest láttál. A leány is jelentkezett. A minap hozta haza a ruhákat. Tényleg jól néz ki, mondjuk ez a nylonos sport cucc nekem nem jön be.

(#31324) tserrof77 válasza Joker88 (#31322) üzenetére


tserrof77
senior tag

Nekem van, a narancssárga, de én azért megdolgoztam a lángfutáskor :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31325) Füleske válasza golya32 (#31320) üzenetére


Füleske
addikt

Bármilyet , amire lehet tenni / van hozzá eleve fém vágólap. A damilos csak szenvedés / gyengébb gazra jó. Mondjuk 5000 m2 így se lesz leányálom , kb. egy heti munka.

[ Szerkesztve ]

(#31326) tserrof77 válasza Füleske (#31325) üzenetére


tserrof77
senior tag

Meg ha már 80-as gaz, akkor inkább tárcsa... :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31327) Jazzos válasza Füleske (#31325) üzenetére


Jazzos
tag

80 cm az még nem veszedelmes, ha tényleg nem nagyobb és nem fás a törzse. Én anno a 2m-es gazt irtottam a telekről (2000 m2), na az már tényleg mókás volt. Műanyag vágólappal dolgoztam, bár lehet a fém jobb lett volna, de 2-3 cseréből megúsztam az egészet. Viszont az 1 heti munka az tuti, én inkább bérelnék rá rabszolgát. :D

(#31328) Füleske válasza tserrof77 (#31326) üzenetére


Füleske
addikt

Mi a különbség ?

Jazzos : fémmel a 80 - as gaz 5000 m2 - en lemegy csere nélkül is.

(#31329) tserrof77 válasza Füleske (#31328) üzenetére


tserrof77
senior tag

Le, max 1-2 alkalommal meg kell kicsit reszelni :K

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31330) Jazzos válasza Füleske (#31328) üzenetére


Jazzos
tag

Lehet, azt még nem használtam. A műanyag is akkor kopott ki, amikor az 1cm-2cm venti vastag már fás törzsű gazt irtottam. Fúúúú, de szép idők voltak (g)azok. :D

(#31331) Balinov válasza Jazzos (#31330) üzenetére


Balinov
félisten

Te kis gazohista :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31332) Jazzos válasza Balinov (#31331) üzenetére


Jazzos
tag

:O Megyek is haza, felteszek egy kis gazpachot ebédre... :B

(#31333) Joker88 válasza tserrof77 (#31324) üzenetére


Joker88
őstag

"megdolgoztam" ... :DD

amugy, tényleg kaptam a Meki mellett lévő ajcsiboltban, cirka 3.000ért két darabot..

más:

mi a fura a képen ? :DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31334) golya32


golya32
aktív tag

szereztem 2 embert akik nyírják saját géppel 800ft/órát kérnek, fele már kész holnap befejezik, jó ez így nekem nem veszek semmilyen gépet.

Oleo-mac kicsi kaszám van eladó, főtengely csapágyas és nem indul, ha érdekel valakit 5e be vihető.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31335) martin66


martin66
senior tag

Sziasztok, Van valakinek Logitech G402-es egere? Esetleg megtekinthetném, mivel ilyen egér vásárlásán gondolkodom?

(#31336) tserrof77 válasza Joker88 (#31333) üzenetére


tserrof77
senior tag

...kiragadtad... "azért megdolgoztam" helyesebben megdolgoztam érte... így már jobb? :DDD Bár.. így, visszaolvasva se sokkal jobb... Lényeg, hogy nekem van, de nem fizettem érte. A többit meg... áááh... hagyjuk... :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31337) RudyD


RudyD
csendes tag

Üdv!
acer AS-5745G -be keresek képernyő panelt, ha valakinél maradt volna bontásból írjon rám v jelezze itt!
:R

-- RudyD { B-) }

(#31338) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó HDD lenne WD Green 1TB 7200Rpm 64MB 3.5" HDS 100/100% hibátlan 77 nap üzemidő ára 8k

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31339) tserrof77 válasza RudyD (#31337) üzenetére


tserrof77
senior tag

40pin slim kell bele, szerdán kapok, új, 22.000Ft lesz...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31340) jamba válasza RudyD (#31337) üzenetére


jamba
csendes tag

Van de nem slim kell bele

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31341) tserrof77 válasza jamba (#31340) üzenetére


tserrof77
senior tag

Igaz, hogy relaitve öreg (1.gen i-s széria) a gép, de szerintem slim kell bele. De le kell pattintani a keretet és kiderül. De lenne rá egy sznikerszem, hogy slim kell bele :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31342) golya32


golya32
aktív tag

Érdekel valakit Pebble steel óra bőrszíjas 18e ért? kb 3 hónapos.
Vettem másikat.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31343) SyMbioTe

Hali!

II-es Golfhoz kellene hűtőmaszkra embléma.
Nincs valakinek véletlenül. ill. merre érdemes nézelődni?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#31344) Jazzos válasza tserrof77 (#31341) üzenetére


Jazzos
tag

Szerintem is slim, de szerintem is le kell kapni a keretet :D

(#31345) jamba válasza Jazzos (#31344) üzenetére


jamba
csendes tag

Tényleg slim kell hozzá olyanból csak FHD-m van nem hinném hogy jó lenne hozzá

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31346) RudyD válasza jamba (#31345) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv uraim!

Köszönöm a válaszokat! :R Ebbe biz' slim való LP165WH3 (TL) (A2) .
Egyelőre még használható, de van rajta pár sérülés és folt itt-ott. Jó lett volna kicserélni pár napon belül, de ha nincs normális bontott kéznél akkor kénytelen leszek együtt élni ezzel.
Sajnos folyamatosan melóban vagyok a következő pár nap és utána már mennem kell.

-- RudyD { B-) }

(#31347) Dorien


Dorien
veterán

Sziasztok!

Eladó asztali i5 vagy i7 konfigja lenne valakinek?
(Csak lap + proci + esetleg RAM.)

Ajánlatokat priviben plz.!
Köszi! :R

(Pár napja beruháztam 25k-ért egy 250GB Samsung 850 Pro-ra.
A régi lapomban nem megy a SATA AHCI, így SSD TRIM sincs.)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31348) Dorien válasza Dorien (#31347) üzenetére


Dorien
veterán

Ja igen, i3 vagy AMD is lehet... Ár/érték arányban legyen jó.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31349) bshh


bshh
csendes tag

Sziasztok! [Megkímélt filmnéző pc eladó sorba került]

Szoftverek elérhető áron: http://szoftvervasarlas.co.hu

(#31350) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó lapos lenne:

Toshiba C660D típus

Szép megkímélt állapotban

15.6" HD led kijelző hibátlan
Intel Dualcore P6200 proci 2.16Ghz/3M a lap támogat még első generációs Core I3-I5 procikat is.
2x2GB DDR3 1333Mhz Samsung memória párban
Intel HD grafic VGA
Hitachi 320GB sata 2 HDD HDS:100/100%
DVD-író webcam,Wifi van
Akku max 30 perces
Eredeti Win 7 matrica,termékkulcs van
Telepítve win 7 64bit a kipróbálhatóság végett.
eredeti Toshiba hálózati adapter jár hozzá

Ára: 28K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.