Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31151) nemszamit


nemszamit
tag

(#31152) kiszi07 válasza kiszi07 (#31148) üzenetére


kiszi07
senior tag

Na kiderult: Campylobacter-t kaptam el. :(

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31153) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, wifi router kerdes, nem vagyok mar a temaban naprakesz.

Mi manapsag az ajanlott modell 10k brutto kornyeken, ami ami legalabb A/B/G/N, 2.4+5Ghz, GB lan legalabb 3 porton es stabil mint allat.

Asszem Digi kabelnethez kene.

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31154) Dryman válasza Balinov (#31153) üzenetére


Dryman
aktív tag

Balázs! Gigabit-es routert nem kapsz 10000-ért!
főleg nem dual band-ost.....
TP-LINK Archer C2 AC750 Router , árukereső szerint 13000Ft-tól indul.
Ezt szoktam rakni digi-hez, ez az asus megoldásánál 3000-el olcsóbb.
viszont ha csak a 60Mbit-es csomagra fizetnek elő akkor nem kell ezt a gigabit-es örületet eröltetni, akkor van a TP_LINK 940N 9000Ft környékén...

(#31155) Dryman válasza kiszi07 (#31152) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tessék, pedig most figyelmeztettek hogy ne mosd meg a nyers csirkehúst....
[link]

(#31156) Dorien válasza Dryman (#31155) üzenetére


Dorien
veterán

Ez valami humoroldal? Mert annak elég gyenge...
Inkább ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31157) Balinov válasza Dryman (#31154) üzenetére


Balinov
félisten

nebas** Laci, meg mindig ekkora luxus a gb lan ebben az arsavban?

Koszi a tippeket, akkor ezek kozul barmelyik, ha Diginet 100 Pro vagy attol jobb csomagot vesz majd Dani

ez a joszag meg, ha az alap 100-ast

Aqua-s linkek random, fogalmam sincs, mi most a jo, normalis pesti bolt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31158) Balinov válasza Dorien (#31156) üzenetére


Balinov
félisten

Dorien, nem, ez komoly.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31159) kiszi07 válasza Dryman (#31155) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nem a hus mosas vagy semen mulik, hanem h rendesen atsutik-e. (75 fokot eleri mindenhol a hus)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31160) Dorien válasza Balinov (#31158) üzenetére


Dorien
veterán

Bali, nálunk a családban soha senki nem kapott ilyen fertőzést a csirkehús megmosásától. Nyilván a húsos vágódeszkát rendesen le kell pucolni és nem tiszta evőeszközökre, tányérokra, poharakra csorgatni a húslét.

Nekem egyszer volt (kb. 11 éve) egy fasza vérhas-szerű fertőzésem (napokig tartó véres hasmenés), de annak az oka a pulykacombhús nem megfelelő hőkezelése volt - tanultam belőle...

De majd jön Okidoki, a mi fő-fő ÁNTSZ gurunk és megmondja a tutit! :))

Ami nálunk most mindent visz, az a mézes-mustáros csirke kerti tűzön sütve. :) Istenkirály.
Dupla annyi mustár kell a mézhez és apróra csíkozott csirkemellre kell önteni, beleforgatni, majd mehet az olajozott tepsibe a grill rácsra a tűz fölé. Forgatni kell, gyorsan megsül, de nem baj, ha kicsit megpirul, megég, csak még finomabb lesz... :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31161) Balinov válasza Dorien (#31160) üzenetére


Balinov
félisten

nem aztmondtam Dorien, hogy mostantol nem kell a csirket mosni, csak hogy van benne racio es a hir nem olyan szeretlekmagyarorszagos kamuhir, hanem van alapja:)

sztem inkabb akkor fontos, ha mondjuk veszel 10db csirkemell filet, aztan kisebb adagokban le akarod fagyasztani. na akkor nem biztos,hogy leoblitenem fagyasztas elott.

a receptet koszi, talan vasarnap lesz olyan jo ido,hogy vegre tudunk az erkelyen grillezni.:)

verhas nemgyenge, nekem ugy 15 eve szalmonellahoz volt szerencsem, legutoljara meg februarba jo kis rota virushoz...akkor lementem kg 10+ eve eloszor 100 ala:( nem volt kellemetes

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31162) kiszi07 válasza Balinov (#31161) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nem akartam reszletezni, de veres szeklet miatt kerultem be a fertozore.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31163) Balinov válasza kiszi07 (#31162) üzenetére


Balinov
félisten

aterzem, hidd el. voltam mar hasonlo cipoben. remelem, hamar rendbejossz es kiengednek :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31164) Dorien válasza Balinov (#31161) üzenetére


Dorien
veterán

Ja, csak úgy volt kb. előadva, mintha azt mondanánk, hogy ezután segget se töröljünk WC-zés után, mert szaros lesz tőle a kezünk. :) Nem ettől leszünk betegek, hanem ha utána nem mosunk alaposan kezet.

Hűtőhideg, fagyásból kiolvadt húst amúgy nem túl élvezetes nagyobb mennyiségben szeletelni, darabolni, mert szétfagy tőle a kezed. Én forró vízzel szoktam előtte alaposan átöblíteni, úgy sokkal könnyebb vele dolgozni. Múltkor a bográcsgulyásba 2kg lapocka ment, a nyesedék meg a macskáknak. :)

kiszi07: Jobbulást!

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31165) kiszi07


kiszi07
senior tag

Koszi sracok! :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31166) Kis Joe válasza Balinov (#31153) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ha már dual band. Használ almáékon kívül más eszköz is 5GHz-et? :F
Nem rémlik, hogy mással találkoztam volna.

Ha hazai felhasználásra keresel, egy dual band Belkin-t tudok adni :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#31167) Balinov válasza Kis Joe (#31166) üzenetére


Balinov
félisten

pl en. O+2, P9, ceges Latitude ill a privat T420 is tudja az 5gh-et, es mivel nagyrabelcsult jupiszi/virdzsin ugy ket eve vegre engedelyezte az 5ghz-et a Horizon box-ban, van is, ami 5ghz-en szorja.

neki csak a jovore valo tekintettel ajanlanek dualbandos-t, igaz, neki is ceges dell van, N-es centrinos wifivel, szoval profitalna belole. Mondjuk most belegondolva meg nem, vpn-en ugyis csak talan 4-5mbit jon at.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31168) Dryman válasza Dorien (#31156) üzenetére


Dryman
aktív tag

Halló!
én is csak valami kamuhirnek gondoltam ezt a csirkemosásos dolgot....
gondoljatok csak bele, abba a libába amit a macskajajban arra használtak hogy letöröljék vele a szart...
dereng ugye, mikor a faszi beleesik a pottyantósba...kimászva a szarból valahogy meg kell tisztulnia...hát kéznél van egypár liba... :) törli is a szart bőszen a libával magáról :):):)

(#31169) Balinov válasza Dryman (#31168) üzenetére


Balinov
félisten

b+ Laci, epp ittam, mikor ezt olvastam. Egybol felotlott az emlek es lekoptem a 19"-os dellt elottem :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31170) jamba válasza Dryman (#31168) üzenetére


jamba
csendes tag

ittvane: [link]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31171) vlcsko82 válasza jamba (#31170) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

:C Igen :DDD

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#31172) jamba


jamba
csendes tag

Üdv all

Olcsó lapos lenne:

Style note márka
hibátlan kijelzővel,szép állapotban 1 apróbb karc a fedlapján

15.4" lcd matt kijelző
intel pentium dualcore t2330 2x1.6ghz
2x1 gb ddr2 667mhz memória
120gb seagate sata2 hdd
philips dvd író
Via crome igp 128-256mb
wifi,webcamera van
akku kb 20-30p
gyári adapter jár hozzá

telepítve win 7 32 bit +driverek a kipróbálás végett

ára 14k

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31173) jamba


jamba
csendes tag

Gémer lapos bontás:
[link]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31174) jamba


jamba
csendes tag

Lenne még egy Asrock ZH77 pro 3 lapom OEM zacsko edition kivitelben hibátlan,legfrissebb bios-al 15k-ért

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31175) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Segítségre lenne szükségem 2 db msata ssd kipróbálásához:

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31176) SyMbioTe

Üdv!

Volna egy eladó számítógépasztal, nem mai darab, de hátha jól jönne valakinek:
[link]

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#31177) vettelf60 válasza jamba (#31175) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Van MSATA foglalatom! Ha gondolod kitalálunk valamit.

(#31178) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Tényleg nincs senkinek semmi ismerőse Nagykanizsa körül? :O

Nem ingyen kérek szívességet. :))

[ Szerkesztve ]

(#31179) Dryman válasza jamba (#31175) üzenetére


Dryman
aktív tag

Jamba Mester! ez nem msata! hanem M2
az msata rövidebb és két csavar a lefogatója, ez meg ugye a hosszabb és a közepén lévő csavarral rögzíted!
Van ilyen átalakítóm, de az sem mindegy hány bemetszés van az érintkezőinél....

teljes cikk: [link]
van ilyen átalakítóm, anno én nem ilyet rendeltem de ezt küldték ebay-ről...
m2 to sata converter...bontatlan csomag...sosem használtam. átvehető a beszerzési árban!

[ Szerkesztve ]

(#31180) Dryman


Dryman
aktív tag

És hogy igazán bonyolult legyen a kép a prohardveren található cikk is rátesz egy lapáttal:
[link]
na csak győzd kimazsolázni milyen cucc is van abban a laposban..... :)

(#31181) golya32


golya32
aktív tag

Tudtok ajánlani maszek fül-orr gégészt?
Pannonhalmán csak augusztusra van időpont, valszeg fülmosás kellene..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31182) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Hol érdemes LR43-as gombelemet keresnem, ahol nem is drága és van is egyáltalán?

(#31183) tserrof77 válasza ígyvanferi (#31182) üzenetére


tserrof77
senior tag

Fias-Párkányi a Szent István úton, Somogyi Elektronika, vagy Varga Tibi bá (Impukzus)

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31184) Balinov válasza golya32 (#31181) üzenetére


Balinov
félisten

Tavaly nyar vegen mi a Bajcsy-Zsilinkszky utcaban levo magan fullorgegeszhez mentunk,cegnevre nem emlekszem, de itt kellett a kapualjban bemenni

kicsit szoceral belulrol, de a fulorrgegesz holgy teljesen korrekt volt/

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31185) ígyvanferi válasza tserrof77 (#31183) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Köszi!

(#31186) Balinov válasza Dorien (#31160) üzenetére


Balinov
félisten

Dorien, koszi a tippet ,tegnap(is) grilleztunk az erkelyen es kiprobaltuk a mezes, mustaros csirkemellett. nagyon finom.

Igaz, en megvaditottam egy kis Worcestershire szosszal ill.pici olivaolajjal, de az alap otlet szamit!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31187) kiszi07


kiszi07
senior tag

Nincs valakinek kozuletek SpyBike-ja?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31188) golya32 válasza Balinov (#31184) üzenetére


golya32
aktív tag

Köszi holnap meg is nézem. :R

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31189) szaki04 válasza golya32 (#31188) üzenetére


szaki04
senior tag

Nagy Sándor József utca Ipar utca sarkán is van egy maganrendelo. Én őt ajánlom.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31190) jamba válasza Dryman (#31180) üzenetére


jamba
csendes tag

Köszönöm Mester kipróbáltam őket :R

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31191) atos19881101


atos19881101
senior tag

Sziasztok,

Költözés miatt eladó lesz egy BEKO hűtőgép. 160cm magas, alul fagyasztós. Tökéletesen működik.

Ár: 35 000Ft

Jövő hónapban lesz vihető.

Nem tudom miért fordítja el. :))

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31192) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Sziasztok! Eladó vga-t keresek 30e ft-ig lehetőleg garanciásat! Ha valakinek van valami ilyesmi elfekvőbe, írjon rám nyugodtan:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#31193) zstransz


zstransz
csendes tag

Sziasztok!

Hátha valakit érdekel:
[link]

Üdv Zoli

+36308666842

(#31194) tserrof77 válasza Hannibhál (#31192) üzenetére


tserrof77
senior tag

Megy privi.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31195) Ivanh


Ivanh
tag

sziasztok
jar valaki bp-gyor vonalon? 2000x1000x5 mm alutáblát kellene gyorbe vinni, kb. 25 kg, 3000Ft-ot fizetnék
privátban keress, ha tudsz megoldást. :R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#31196) Dryman válasza jamba (#31190) üzenetére


Dryman
aktív tag

És mi a pálya Mester??? Jók azok az M2-es ssd-k????
Átalakító hogy szuperál???

(#31197) Dryman


Dryman
aktív tag

Még mindig árulgatom, és csak a poor :) jön rá....
vigye már el valaki..... :U
Phenom II X4 B50 (4x3,1GHz) processzoros ketyere!

Gigabyte GA-770TA-UD3 alaplap UCC funkcióval
Memória: 4GB DDR 1333MHz
Processzor: Phenom II X2 550 @ Phenom II X4 B50
Procihűtő: Cooler Master hőcsöves csodálatosság
HDD.250GB, ODD: kártyaolvasóval rendelkező DVD-s cucc.
VGA: Gigabyte Radeon HD6670 1GB (Dsub/HDMI/DVI)
FSP 300W tápegység, Asus Vento ATX ház
Ára: 30000Ft

[ Szerkesztve ]

(#31198) Dorien válasza Balinov (#31186) üzenetére


Dorien
veterán

You are welcome, Buddy! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31199) jamba válasza Dryman (#31196) üzenetére


jamba
csendes tag

Mindegyik hibátlan fasza az átalakító lehet megegyezünk rá :))

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31200) Dryman válasza jamba (#31199) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ennyiért úgyse kapod meg máshol az M2 to sata convertert
tegyük hozzá azt is hogy ez az átalakitó csakis sata-s interfésszel megáldott M2-re jó.
ha már sata+pcie-s az M2, akkor bizony másik átalakítot kell hozzá faragni.
ebay-es a cucc, olcsó, meg jó kis lutri egy ilyet berendelni, de ez esetben mégis hasznos....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.