Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31951) golya32 válasza Balinov (#31950) üzenetére


golya32
aktív tag

Katasztrófa, írok privátot.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31952) Coyot válasza golya32 (#31951) üzenetére


Coyot
őstag

Ha lehet szerintem többen kíváncsiak rá, azért egy ilyen élethelyzetet megoldani vagy kezelni, hát nem lennék a szülők helyében...

Má' nem

(#31953) golya32 válasza Coyot (#31952) üzenetére


golya32
aktív tag

Keddre kiderül, hogy dönt a kisasszony marad a családnál, vagy költözik a kanhoz. Már a dolog mélyén vannak.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31954) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Lenne egy olcsó de viszonylag elég jó laposom:

Toshiba Satellite C50-A-14J típus sajnos a külseje nem a legszebb állapotú és sikerült összekenni körömlakkal pár billentyűgombot is az előző tulajnak.

Főbb jellemzői:
15.6 HD led kijerlző
Intel celeron dualcore 1005m (3.gen. proci) 1.9GHZ/2m
6GB DDR3 1600Mhz memória
Intel HD grafic 2500
WD Blue 320GB Sata 2 hibátlan HDD
Wifi-webcam-bluetooth-dvd író-HDMI-USB3 van
Akku üzemidő kb 2-2.5 óra
Eredeti Toshiba 65w os adapter jár hozzá

win 7 64 bit+driverek telepítve a kipróbálhatóság végett.

Ára: 30K

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31955) jamba


jamba
csendes tag

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31956) jamba


jamba
csendes tag

A touch pad részéről és a billentyüzetről is sikerült eltávolítani a foltok nagy részét :C

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31957) Dryman válasza golya32 (#31953) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez esetben lehet pár hétre eldugnám a faszit egy félreesó elhagyott nyaralóba,kicsit megszorongatva....
megfagyni még nem fog, enni meg hagysz neki kaját...néha ránézel....vagy elvenni mindenét és egy jót kocsikázni vele szabolcsba... ott meg elereszteni, had szokja a jó kis szabolcsi levegőt....
Bakker egy pedagógusnak lehetne annyi tartása hogy érezze, ez 10 év korkülönbséggel sem vállalható tanár-diák kapcsolat.....
Ha nős a pasi, akkor meg van takargatnivalója....elbeszélgetnék a feleségével...bár ez esetben sokszor nem lepődik meg az asszonyság....

[ Szerkesztve ]

(#31958) Füleske válasza Dryman (#31957) üzenetére


Füleske
addikt

Túl sok Fűrész filmet néztél ?

(#31959) golya32 válasza Dryman (#31957) üzenetére


golya32
aktív tag

Nagyon jók az ötletek és nagyon tetszik :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31960) sotetlovag97 válasza Dryman (#31957) üzenetére


sotetlovag97
tag

Szerintem Dryman jól beszél.
Nem tudom, hogy mi járhat a faszikám fejében. A lányt szerintem ilyen esetben nem igen lehet hibáztatni, csak azt aki ezt kihasználja. És az egyértelműen a tanár.
Ha belegondolok, hogy ezt esetleg a későbbiekben az én lányommal csinálná meg valaki, hát arra nincsenek szavak...

Teljes mértékben egyetértek Dryman szavaival.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31961) erdey_a


erdey_a
őstag

Győr és környéke elrabolok-megkínzok-kinyírok topic :DDD

Vérboci

(#31962) atos19881101 válasza sotetlovag97 (#31960) üzenetére


atos19881101
senior tag

A lányt szerintem ilyen esetben nem igen lehet hibáztatni

Ja a szegény ártatlan. Biztos kényszerítették. :U

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31963) sotetlovag97 válasza atos19881101 (#31962) üzenetére


sotetlovag97
tag

Ilyen esetben az idősebbnek lehetne több sütnivalója.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31964) Balinov válasza sotetlovag97 (#31963) üzenetére


Balinov
félisten

Ez igaz, pláne hogy tanár, de azért kettőn áll a vásár.

Viszont most már szvsz mindegy, a lényeg hogy a leányzónak nőjjön be a feje lagya

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31965) golya32 válasza sotetlovag97 (#31963) üzenetére


golya32
aktív tag

Én úgy látom a pasi fullba kihasználja, valószínűleg hatalmas rutinja van hogyan kell az ilyen fruskákat elcsábítani.
Beférkőzik a bizalmukba, aztán ezt kihasználja. Egyedül álló nincs senkije. Szerintem az ilyen ember, aki ilyen fiatalokkal kezd beteg, valszeg volt valami rossz tapasztalata ami ebbe az irányba mozdította el, nem tud kapcsolatot teremteni idősebb tapasztalt nőkkel...

Ha megnézitek a másik oldalról, mennyibe kerül egy 18-20 éves nem agyonhasznált "szolgáltató" 2 órára?
Neten nézegetve egy barátnő filinges csaj legalább 40e, és akkor gumit kell húzni, kényelmetlen, meg havonta 5 alkalommal 200e, azért ilyenre szerintem ez sok pénz.

Emberünk körbenéz felszed egy ilyen csajt, heti rendszerességgel töltögeti, hoz neki ajándékot max 20e ért, olcsón megúszta, igazi szerelemmel szeretik, gumi sem kell.

Mit szóltok hozzá? Piszkosul bicska nyitogató, de Mo-n élünk itt sajnos ezt megteheti.

Uff, én beszéltem

Adminok, ha ez kiveri a biztosítékot, akkor nyugodtan töröljétek!

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31966) erdey_a válasza atos19881101 (#31962) üzenetére


erdey_a
őstag

Nem, talán nem kényszerítették, de egy 17 évesnek nem feltétlen van "annyi esze", hogy helyes döntéseket hozzon. Így aki ezt kihasználja, vagy visszaél vele, hibát követ el, még ha jogi értelemben nem is támadható a dolog, de erkölcsileg és etikailag nyilván igen.

Vérboci

(#31967) mm00 válasza golya32 (#31965) üzenetére


mm00
aktív tag

Pont mostanában volt hasonló történet a régi iskolámba: [link]

(#31968) erdey_a


erdey_a
őstag

USB-s wifi adaptere nincs valakinek?
Van egy tv boxom ami a belső antenna miatt csak 20 Mb/s körüli sebességre képes, de közvetlen mellette egy telefon 45-50-et tud. Arra gondoltam, hogy egy ilyen usb-s kis pöcök gyorsíthatna a dolgon. Szóval kipróbálásra kéne egy ilyen...

Vérboci

(#31969) Borokafa válasza golya32 (#31965) üzenetére


Borokafa
őstag

Egy 17,5 éves lányt már nem igazán lehet irányítani, ha a szép szó nem használ. Ebben a korban általában még az érzelmeire hallgat, ami sokszor becsaphatja de ezt úgysem lehet megmagyarázni nekik.....mondom ezt úgy, hogy két lányom van. Szerencsére a kicsi is már 20 éves. :)

(#31970) Dryman válasza Borokafa (#31969) üzenetére


Dryman
aktív tag

Az alföldi barátaim körében volt hasonló eset, ott sem sikerült a kamaszlányt épeszű érvekkel rávenni a kapcsolat átértékelésére, pedig ott a szülő-gyermek kapcsolat megítélésem szerint hibátlan volt....
Egy 17 éves lány, pláne ha ez az első "szerelem"....képes annyira valótlannak látni a körülötte zajló világot amennyire csak lehet...rózsaszín köd ide vagy oda.
Dolgoznak a hormonok, jönnek az érzelmi kitörések és teljesen megbolondul!
Képes beálldozni 17 évnyi normális gyermek-szülő viszonyt egy jöttment pasiért!

Mivel a leányzót meggyőzni nem igazán lehet, sőt, általában bármilyen rábeszélési próbálkozás az ellenkező irányba viszi a dolgokat, így marad a másik fél, aki vagy saját maga érdekében vagy egy kis nógatásra megszakítja a kapcsolatot.
Ha nincs felesége, akkor az állásából lehetne kirúgatni, az erkölcsi bizonyítványát azért féli egy ilyen görény tanár is...szóval nem lennék rest elbeszélgetni a patkánnyal....
Aztán meg el kell intézni hogy néhány hétre ne találkozzanak....
megint nem a leányzót kell szembefordítani a szülőkkel, el kell utaztatni a patkányt egy időre
ha akarja ha nem....
Vannak ilyen utazási irodák, és színvonalas egy-két hetes lastminute utakkal csábítanak 150K-ért az alföldi tanyavilág rejtélyes vadonjába...bántódása sem esik, csak kirándul egy kicsit emberünk!
Ez nem fűrész film, ez a valóság....

[ Szerkesztve ]

(#31971) zsigee válasza Dryman (#31970) üzenetére


zsigee
tag

Vagy csak ennyi.
Törölhető, arcképen találtam az előbb.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31972) sotetlovag97 válasza Dryman (#31970) üzenetére


sotetlovag97
tag

Nem is értem, hogy néhányan a fórumról, hogy nem látják ezt át.
Hogy ha tényleg ő az első szerelme és őt érzi a nagy Ő-nek akkor mindegy, hogy mit mondasz neki. Mondhatsz szépet, jót, rosszat, le hozhatod a csillagokat az nem változtat semmin.
Egyedül ilyenkor az idősebb(ha agyban nem is) fél mondhatja azt hogy elég vagy hogy nem.

Jók lehetnek ezek az utazási irodák. :D

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31973) Joker88 válasza golya32 (#31965) üzenetére


Joker88
őstag

nem akarok senkitse védeni,de mivan akkor ha tényleg szereti ,nem azt akarja csinálni amit ti itt vizionáltok ? :U

csak 1ötlet..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31974) Dryman válasza Joker88 (#31973) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tisztáznunk kéne egy alapvető dolgot!
Magyarországon is vannak etikai szabályok, ami kifejezetten tiltja a tanár-diák kapcsolatokat, lásd pl egyetem, főiskola, szakközépiskolák....
Ha tanárja, ha nem, etikátlan amit csinál a pasi ráadásul 20 év korkülönbséggel.
Szarnék én bele ha egy 20 éves csajszi összeáll egy 40-es fószerrel és csinál neki gyereket...max a "papa" járókerettel megy a gyereke diploma átadására... :)
Az a probléma az esettel, hogy általában ezek a 17 éves kislányok húzzák a rövidebbet, mert ígéretek földje okán szépen elmarad a továbbtanulás és bekapja a legyet a csajszi még 20 éves kora előtt...aztán szépen elmegy babázni, és már el is szarta az életét se szakmája, se végzettsége révén egész életében ettől a patkány embertől fog függeni...a tanári fizu meg nem mindenre elég....
Maradva a jogi dolgoknál:
Feljelenteném a tanárt, de jól elkerülve az intézmény vezetését, mert lehet tudnak róla csak leplezik....
Csajszi meg ugye nincs 18, így akár megrontással is megvádolható a tag.
Aztán mosakodjon ki belőle ha tud....persze a csajszi simán vallhat a szülei ellen, de ez esetben pszichológust rendelnek ki mellé, az meg majd kimossa azt a sok szerelmetességet a fejéből....
Túltoltuk ezt a témát nagyon...védjük a csajszit égre földre, és mi van akkor ha éppen Ő csábította el a pasit...
Szereposztó dívány este van...volt...lesz.... csak ott tanár helyett mesternek nevezik az idősebbet.
aztán 30 év távlatából meg jól alá lehet tenni a tagnak zaklatásért...persze mert kellett az a szerep Ilonkának... ;) Kettőn áll a vásár mindegy honnan nézzük, de itt akkor is a tanár a felelőtlen!

A szülei ismerik annyira a leányzót hogy el tudják dönteni felvállalnak-e egy pert, vagy hagyják ....bocsánat a kifejezésért....elkurvulni a lányukat!

[ Szerkesztve ]

(#31976) Tarill


Tarill
őstag

Ha a microsoft oldaláról letöltöm a win10 et az egy hónapig megy ingyen vagy egyből kulcsot kér?

(#31977) Dryman válasza Tarill (#31976) üzenetére


Dryman
aktív tag

telepítésnél azt kell választanod hogy nincs telepítő kulcsod...szépen feltelepül és utána nálam azt mondja hogy 3 napom maradt az aktiválásra....
az egy jó kérdés mi van akkor ha elfogy ez a 3 nap....
30 napos próbaverzióra én win 10 esetében nem emlékszem hogy lett volna....

(#31978) Joker88 válasza Tarill (#31976) üzenetére


Joker88
őstag

jól írták előttem.. 3 napod marad használni kulcs nélkül. a 3. nap után valami olyasmi rémlik,hogy bizonyos időközönként leáll,meg csesztet hogy aktiváld.. de nemtudom hogy valójában igy van -e

A Win7-ben van még 30 napos türelmi idő.. A W8ban nemtudom hogy van...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31979) Jazzos válasza Joker88 (#31978) üzenetére


Jazzos
tag

Le nem áll, de egy csomó mindent letilt + írogatja, hogy aktiválni kellene.

(#31980) memphis221 válasza erdey_a (#31968) üzenetére


memphis221
tag

Lehet van otthon megnézem és írok.

" memphis22 "

(#31981) erdey_a válasza memphis221 (#31980) üzenetére


erdey_a
őstag

Köszi, közben szereztem és kipróbáltam, de androiddal esélytelennek tűnik.

Vérboci

(#31982) golya32


golya32
aktív tag

Megint van kiadó lakáson a Bálint Mihály utcáról nyíló Beér közben, ha érdekel valakit engem keressen.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31983) Tarill


Tarill
őstag

display port kábele lenne valakinek 1 méternél hosszabb?? sehol nem kapok, rendelni meg megint nem akarok... :/

(#31984) Jazzos válasza Tarill (#31983) üzenetére


Jazzos
tag

Nálam van 2m-es 2db, 2.490 pro stück.

(#31985) Tarill válasza Jazzos (#31984) üzenetére


Tarill
őstag

Kellene egy :) csak bolt időbe megoldható? Mert akkor legkorábban szombat :/

(#31986) okiDoki válasza Tarill (#31985) üzenetére


okiDoki
tag

Szombaton nincsenek is nyitva! :P
Az nem kényelmes...

[ Szerkesztve ]

0,0

(#31987) Jazzos válasza Tarill (#31985) üzenetére


Jazzos
tag

Talán decemberben nyitva leszünk 1-2 szombaton, de csak kicsit. :D Inkább csak nyitva tartási időben.

(#31988) RudyD válasza erdey_a (#31981) üzenetére


RudyD
csendes tag

Szia!

Elég sok nem megydroiddal. Én is bevásároltam egy ac-s tenda cuccot sebtiben aztán szerencsére nem kellett. Csodálkoztam is hogy nem megy aztán fórumokon láttam hogy nativ nem támogatja. De van pár amit igen.
Milyen box \ wifi kártya? Érdemes felkeresni, valószínű van a doboznak v az architektúrájának már topic -ja itt a prohv -en is.
Általában bizonyos ríltekek jók.

-- RudyD { B-) }

(#31989) RudyD


RudyD
csendes tag

Bakkerinno mekkora kópék ezek a 'jófogás'osok.
Benyomták arhivba a lakáshirdetésem mert jópár napig volt más dolgom azt most azzal zsarolnak hogy ugyanmár a semmire perkáljak nekik bankkártyával aztán talán újra mutogatják.
Fenn van már 4 másik helyen is, de azért elég izé hogy monopolra tolták magukat aztán olyan rémségeket művelnek és szinte használhatatlanságig nyomják az oldalt hogy szinte sírok.
Valami egyéb normálisabb aprós oldal van rajtuk kívül mo. -on?

-- RudyD { B-) }

(#31990) erdey_a válasza RudyD (#31988) üzenetére


erdey_a
őstag

Venz v10 boxom van, egy ismerős wifi dugaszával próbáltam (nem tudom milyen volt) de nem tudtam sehogy működésre bírni. Mondjuk nagyon nem is bonyolódtam bele, mert megoldom úgy, hogy rakok mellé egy repeatert.

Vérboci

(#31991) zozyk


zozyk
addikt

Vegyetek házat
:B

[ Szerkesztve ]

(#31992) jamba válasza zozyk (#31991) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Mekkora duma "saját nevelésű törzskönyves porcicákkal" :DDD :DDD :DDD

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31993) Balinov válasza zozyk (#31991) üzenetére


Balinov
félisten

CSOK jatszik? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31995) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek 1x2 vagy 2x1 gb ddr3 ram elfekvőbe?

(#31996) golya32


golya32
aktív tag

Szekrénysor és kihúzható kanapé érdekelhet valakit?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31997) Dryman


Dryman
aktív tag

Hibátlan FM2, FM2+ mikroatx alaplapot keresek! Hátha van valakinek itt a városban....

(#31998) Tarill


Tarill
őstag

Üdv! DDR 3 ramot vennék a környéken 2x8 gigás kitben ha volna valakinek tegye fel a kezét :R

(#31999) jamba válasza Tarill (#31998) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Jelenleg csak reg-ecc-esek vannak 4 db 8gb os modul ha megy a lapodban :))

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32000) Tarill válasza jamba (#31999) üzenetére


Tarill
őstag

az mi hogy reg ecc? Szerver ram?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.