Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31051) kovacsroli válasza Coyot (#31049) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Egy barátom zafirajat generaloztak emiatt, és már én is hozzájuk járok: Németh autószerviz, Likócs.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#31052) Tarill válasza Coyot (#31049) üzenetére


Tarill
őstag

Felemelve volt már? Ott is lesz meglepi :) mosolygós vörösesbarna és a hátsó hidat akarja elengedni a kasznitól

(#31053) mm00 válasza Coyot (#31049) üzenetére


mm00
aktív tag

Tóth István, zoom auto 06 20 959 4626

Korábban fuggetlen mazda szerviz volt.

(#31054) atos19881101 válasza Coyot (#31049) üzenetére


atos19881101
senior tag

Azért ekkora mennyiségnél már nem kicsit kell füstölnie a kocsinak. Becsukott szemmel vette?!

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31055) Coyot válasza atos19881101 (#31054) üzenetére


Coyot
őstag

Nem füstöl az autó. Semennyire sem. Mikor tiprod akkor viszont tud. Gondolom felgyűlik a katalizátorban aztán ha be van melegedve akkor égeti el. Vagy szelepszárszimmering, de ezt majd a szerelő megmondja, azért is érdeklődtem hátha van mazdás szerelő ismerőse valakinek.

Köszöntem mindenkinek. :R

Tarill
Nem tűnt veszélyesnek az alja, igaz élőben még nem láttam. Hogy is van ez? mi ment gallyra ilyenkor? Már gondolom ez ilyen mazdás rohadás lesz. Sok kasztnis ismim van mazdától óva intettek mindig :D de azért ennyire talán nem lehet durva.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#31056) atos19881101 válasza Coyot (#31055) üzenetére


atos19881101
senior tag

Benzin vagy dízelről beszélünk? Ekkora mennyiségű olajfogyasztásnál nem szelepszárszimering lesz.

A rozsdásodás pedig ... igen, durva. Ezért adtam el én is a 6-osom.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31057) Coyot válasza atos19881101 (#31056) üzenetére


Coyot
őstag

1.8 benzin. Szerintem sem az lesz, max az is közrejátszik. Elsőre megpróbálja visszavetetni az autót, amire nem sok esélyt látunk, de ha marad muszáj lesz megcsinálni...

Má' nem

(#31058) Jazzos válasza Coyot (#31057) üzenetére


Jazzos
tag

Magánember vagy kereskedő adta el?

(#31059) Coyot válasza Jazzos (#31058) üzenetére


Coyot
őstag

Háát, ez nem egyszerű kérdés. Kereskedése van az embernek, de az eladó a szerződésen a külföldön élő eredeti tulaj, viszont a magyar kereskedő a szerződés mellett elismerte hogy ő hozta be és járt el az autó eladásában. Ilyenkor aztán végképp nem tudom mivan :D Én javasoltam hogy kérjen egy kis jogi segítséget, az a biztos.

Má' nem

(#31060) tserrof77 válasza Coyot (#31059) üzenetére


tserrof77
senior tag

Na, EZ az az eset, amikor mindenki a másikra mutogat :( Mert így sajna a kinti tulajt tudnád elővenni, a nepper szétteheti a kezét nyugodt szívvel...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31061) Coyot válasza tserrof77 (#31060) üzenetére


Coyot
őstag

Mivel elismerte hogy ő adta el itthon az autót és ezt az adásvételiben külön lapon rögzítették nekem nem tűnik veszett fejszének, de erről pontosan egy ebben járatos ügyvéd tud segítséget nyújtani. Mivel itt mi max találgatni tudunk.

Majd kiderül, ha meg kénytelen lesz megtartani, akkor mehet szétbontásra a motor, nincs más lehetőség.

Má' nem

(#31062) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valakit, aki be tudna húzni egyetlen egy darab UTP kábelt egy családi házban Győrben?
A padláson kellene csak átvezetni, illetve a végekre rárakni 1-1 csatlakozót.

Köszönöm! :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#31063) Jazzos válasza Coyot (#31059) üzenetére


Jazzos
tag

Hogy lehet így autót venni? Teljesen felelőtlen. Én legalább úgy vettem, hogy még a nepperrel sem találkoztam soha, az autó teljes árát meg előre utaltam egy németországi török kereskedőnek, pedig az autót sem láttam még addig, sőt utána sem 1-2 hétig. :DDD

(#31064) Coyot válasza Jazzos (#31063) üzenetére


Coyot
őstag

Én nem érzem teljesen felelőtlennek, mert minden nepper ezt csinálja: hülye lenne átiratni a saját nevére hogy kétszer fizessen adót, és beleíratta az adásvételibe hogy ő az eladó eljáró embere.
Márkaszervízben mérette fel az autó állapotát: futóművel, fékekkel, klímával volt gond szerintük, ezeket cserélte is.
Amennyire egy laikus tudott szerintem próbálta megtenni a tőle telhetőt...

Az hogy mennyi olajat eszik a motor füst nélkül nem a 2km hosszú próbaúton fogod megismerni, hanem akkor mikor már tényleg mentél vele.

Hozzáteszem az eladó hajlik a javítás kifizetésére-> lehet mégis ért valamit hogy szerződésbe volt foglalva a neve :)

Má' nem

(#31065) Balinov válasza Coyot (#31049) üzenetére


Balinov
félisten

azigen! A4 anno egy tankkal (kb 600-650km) alatt evett ennyit, de olyan kek fustje volt mar akkor is, mint allat! :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31066) Coyot válasza Balinov (#31065) üzenetére


Coyot
őstag

Hát igen itt a kérdés hogy mi a fene tud megdögleni ezeken a motorokon, de mondom az én tipppem hogy lerakódik az olaj a katalizátorba vagy valahova a leömlők utána, és mikor kövér gáz van akkor ég el, akkor van is füst rendesen.

Má' nem

(#31067) Jazzos válasza Coyot (#31064) üzenetére


Jazzos
tag

Nem jött át, nem jött át... :))

(#31068) Kis Joe válasza Coyot (#31064) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Illetékmentességet élveznek a hivatalos kereskedők, tehát ez szimpla ügyeskedés.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#31069) Coyot válasza Kis Joe (#31068) üzenetére


Coyot
őstag

Én úgy emlékszem van valami költsége, de nem is akarom tudni :D nem bizniszeltem sosem frissen kintről behozott autóval, mert kurva nagy lutri, ahogy a példa is mutatja...

Jazzinger:
Egy autókhoz sőt kereskedéshez sem értő embert ennyit megtett - mondjuk próbáltam terelgetni hogy legalább nézesse át, legalább a kicseréltek megvannak - már ennyivel előbbre van.

De mint írtam térítik a javítást valószínűleg, így enyhébb a dolog. Fejlemények majd lesznek ha érdekel valakit beírom majd.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#31070) Jazzos válasza Coyot (#31069) üzenetére


Jazzos
tag

Az nem jött át, hogy én kritizálok, pedig pont még rosszabbul vettem autót, bár egyelőre nem szopódtam be vele. :)

(#31071) Coyot válasza Jazzos (#31070) üzenetére


Coyot
őstag

Nem jött át a irónia :DDD

Má' nem

(#31072) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Gyüjtemény felszámolásából szépen sorban eladok mindent...

Következő tételek:
- 2x1GB SD ram
- 3. generációs Apple golyós egerek
- 1. generációs Wireless Apple billentyűzet ÚJ
- 1. generációs Apple Airport Extreme router
- Apple Flopy-k, lemezek, könyvek, stb.
- AKG K140 fejhallgató

Valamint még aktuális több darab hordozható Mac '80-as és '90-es évekből valamint iPod készülékek.

Éremgyüjtők számára is lenne eladó csomagom, ajánlj érte és vidd jeligével :))

Topiklakóknak természetesen kedvezménnyel!
Hírdetéseim között egyéb dolgokat is találtok, folyamatosan töltök fel mindent.

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#31073) sladka_pani válasza Kis Joe (#31072) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Ugyanilyen SDRAM-párom nekem is van eladó, ha valaki vásárolna még Kis Joe memóriái mellé :D (Nálam olcsóbb :P) Bocsi!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#31074) jamba


jamba
csendes tag

Csatlakoznék a retro hirdetésekhez

kingmax 1gb DDR400 memóriák kék színű kb 12 db 600ft/db
kingston 1gb DDR400 memóriák zöld színű kb 8 db 600ft/db

egyben 500ft/ db áron vihetőek

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31075) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Ebből valakinek?

[link]

Alku, csere mehet. Bármi érdekelhet.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31076) Borokafa válasza Coyot (#31049) üzenetére


Borokafa
őstag

A mazdák jellemző hibája szokott lenni a szelepszár szimering, ott szokott elmenni az olaj.... Zoom autoszervíz Győr, Révai utca

(#31077) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló!
A 32 gigás EVO+ UHS-I Samu MicroSd, amit 1 hétig használtam (55 hét garival, rajtam keresztül :D ), 5k-ért eladó.

BÚÉK!

(#31078) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó lehet:

Asrock Z77 Extreme 4 lapom full dobozos tartozékaival és még garis a PCX-be 2018 01 20 ig
hozzá egy Intel Core I7 3770S procival

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31079) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy nézegettem egy megmentésre váró 1100-as gsxr-t. Ami ugye ramaty állapotban van, de ha sikerülne megmenteni akkor fel lenne újítva. :)

Csak mikor mennék megnézni nem biztos hogy beindulna, de azért egy kompresszió mérést eszközölnék rajta, csak sajnos nekem nincs hozzá eszközöm. Esetleg innen lenne valakinek kompressziómérője ekkora motorhoz amit kölcsön tudna nekem adni?

És ha esetleg valaki tud pár tanácsot adni, hogy mire figyeljek, illetve mit nézzek meg pontosan, azt is megköszönöm! :B :B

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31080) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Némi telefonos segítségre lenne szükségem.
Miután a Microsoft Lumia hanyatlását nem bírtam már követni és a telefonomon elviselni, droidra váltottam. Eljött ennek az ideje...
A kérdés, illetve a segítség igénye most jött elő. OneDrive-on megtaláltam az összes telefonszámot, de ez nem egyezik a Microsoft-fiókkal...!!???
Hogyan tudom ezt is használni droidon, illetve csak a névjegyeket átmenteni. Vagy, van-e mód a telefonról (Lumiaról) a névjegyeket áttolni a droidra.
Természetesen kerestem, hogy névjegyet küldjek BT-n, vagy bárhogy de nincs rá mód.
Rendszerfájlokból esetleg, PC-n keresztül?
Szóval valami nagyon szájbarágós, okosító választ kérnék, ha lehetséges. :R

Köszi, sziasztok.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31081) Borokafa válasza sotetlovag97 (#31079) üzenetére


Borokafa
őstag

Nagy bátorságra vall egy ilyet megvenni.....

(#31082) sotetlovag97 válasza Borokafa (#31081) üzenetére


sotetlovag97
tag

Bátorság, hülyeség , elég kicsi a kettő közt a határ. :)

De van benne igazság.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31083) Borokafa válasza sotetlovag97 (#31082) üzenetére


Borokafa
őstag

Én lebeszélnélek erről.

(#31084) sotetlovag97 válasza Borokafa (#31083) üzenetére


sotetlovag97
tag

Az sajnos nem fog menni. :N

Csak megvizsgáláshoz szeretnék segítséget kérni illetve esetlegesen szerszámot. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31085) Balinov válasza zsigee (#31080) üzenetére


Balinov
félisten

nem hasznalok OD-t, de nem tudod az OD-n latszodo nevjegzeket xml/csv/txt/akarmibe kiexportalni? aztan droidon azt mar csak konnyebb importalni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31086) Joker88 válasza zsigee (#31080) üzenetére


Joker88
őstag

milyen Lumia volt az ? :U
és mire ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31087) zsigee válasza Joker88 (#31086) üzenetére


zsigee
tag

Sorrendben:
520, 435DS, párhuzamosan ezzel egy céges 635, majd az utolsó egy 640. Huawei P9 Lite lett belőle.

Bali: *.csv meg van, de nem tudom importálni. Kérte is a Huawei az MS fiókot, és okosan be is húzta az ott lévő névjegyeket, de van néhány ami csak OD-n található meg. Nem tudom miért, nem is régi ügy, mert elég friss névjegyek, és fontosak is. A duplikáció sem gond, mert a teló pc-s szoftvere megoldja ezt is.
Egyenlőre tetszik is, csak ez a néhány névjegy zavar.
Ha nincs más megoldás, kiírom és bepötyögöm, de nem túl elegáns. :N

Ja és most tetézi ezt egy BB Z3... :O Cégesként az egy katasztrófa.
Igyekszem megújulni...de túl sok a változás :DD

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31088) Balinov válasza zsigee (#31087) üzenetére


Balinov
félisten

zsigee, ilyen szinten nem vagyok otthon a windows okoszisztemaba, de az ms fiokba nem tudod beimportalni a csv-t valahogyan?

esetleg ebbol a tippekbol valamelyik?

Tuti megoldast nem tudok, csak probalok lehetoleg jol 5letelni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31089) bugalaszlo válasza jamba (#31078) üzenetére


bugalaszlo
csendes tag

Mennyiért adod a procit meg a lapot külön külön és egyben is érdekelne!

Köszi!

LACI

www.bugalaszlo.hu

(#31090) zsigee válasza Balinov (#31088) üzenetére


zsigee
tag

:R
Köszi.
A csv-t sikerült használni végül, a gmail-ben kellett visszaváltani régi nézetre, és lehetett importálni a OneDrive-os csv-t...vagy vCard-ot (MS fiókban nem találtam lehetőséget, bár az egész egyben van már...)
A gmailt pedig automatikusan húzza a telefon, névjegyek pedig benne!
Ha van szebb, vagy jobb, vagy gyorsabb megoldás, elfogadom, elhiszem. Eddig nem volt ezzel gondom.
De szimpatikus, hogy egy csomó dolgot kezel úgy, vagy hasonlóan, mint a WP. Meglepő!
3 nap után úgy érzem nagy barátok leszünk ezzel a telóval. Majd meglátjuk.

Még egyszer köszi a tippet, és lehet pont ennyi kellett, az irány legyen meg! :C :R

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31091) Balinov válasza zsigee (#31090) üzenetére


Balinov
félisten

Nagyon szivesen Mester, orulok,hogy sikerult es tudtam segiteni.

Ha okosan van beallitva kontakt, naptar, foto szinkronizalas egy esetleges telefoncserenel sem faj annyira az ujra belakas. P9 lite meg franko, Veranak a rendes P9-e van, igaz, HTC Sense utan sokaig furcsallotta, de most mar bevallja o is, szereti es megszokta az ij UI-t:)

Viszont kerdes a Nagyerdemunek.

Anyuek AM2 alapu vasa haldoklik. Van vagy 5+ eves, meg Drytol lett vetelzve, szoval normalis konfig, nem vacak.

Tippre az AM2-es X2-es vagy a lap haldoklik, win7 alatt mar egy ff/chrome zongezo is meg tudta akasztgatni. 7600GS VGa sem acelos mar...

Kerdes, 30-40-50k-ert milyen hasznalt, de garancias vagy uj lap+proci (lehetoleg IGP-s, de az sem baj,ha nem) kombot lenne erdemes? Es honnet? Lehet egy kisebb, 60-120GB-os SSD a rendszernek sem artana.

Jo lenne, ha 3-4 evig tuning nelkul elketyegne. Skype, MS Office, Netezes, erre kell csak. 0 jatek, bitcoin banyaszat, 4k x265 enkodolas.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31092) zsigee válasza Balinov (#31091) üzenetére


zsigee
tag

Gép ügyben:
Nem mai, tényleg nem, de azért ide írom.
Gigabyte GA-P35C-DS3R, E6550, 1-4gb DDR2. Eladósorba került. VGA pedig több is van. (HD2600Pro 512Mb, x550 128Mb, HD4870 1Gb DDR5.)
A lap CPU ram trió a hétvégén került ki egy hibátlan gépből, újabbra váltás miatt.
Ha érdekel, beszélhetünk róla, ha nem, nincs para. Nyilván nem a 30+kategória :)

Ha bárkit esetleg érdekel a fent említett cucc, kereshet szintén.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31093) Balinov válasza zsigee (#31092) üzenetére


Balinov
félisten

az az igazsag,hogy ettol valami koreszerubbet szeretnek...sajna S775 felett mar eljart az ido, kb I3/5 (perzse nem az aktuals gen) alatt nem nagyon van ertelme cpu+lap kombonak...s1150 valami B-s cerka, vagy hasonlo...Meg annak is lenne erteme, hogy ha vennenek egy T420/430-at, ra a bill-eger-monitor kombo, oszt jovan, ugyis halorol menne

az a baj, regen amilyen napra kesz voltam pc hw fronton, mara ab szolut minimummal vagyok tisztaba (talan..)

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31094) zstransz


zstransz
csendes tag

Helló:

Eladó a következő lap+proci+ram! egyben : 45K

Alaplap: MSI Z77A-G43 (hátlap megvan hozzá)
Proci: i5 3470 (gyári hűtéssel)
RAM: Kingston 2x4 GB DDR3 1600 MHZ

hibátlan mindegyik, igény esetén Cooler Master GX 650 táppal.
:R

[ Szerkesztve ]

+36308666842

(#31095) bugalaszlo válasza Balinov (#31093) üzenetére


bugalaszlo
csendes tag

I5 3570 + Gigabyte z77 ds3h érdekelhet? USB3 is van rajt mindent tud, lehet hogy lépnék egy szintet... :D

www.bugalaszlo.hu

(#31096) jamba válasza Balinov (#31093) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Ez nem lenne elég : [link]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31097) golya32


golya32
aktív tag

26" os női bicikli érdekel valakit?
http://www.hauser.hu/grizzly-26rdquo-n337i-city.html
Megkímélt rózsaszín/fehér csomagtartó nélkül.
25e vagy valami értelmes csere

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31098) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek lenne kölcsönbe vagy eladásra egy HDMI/DSUB átalakítója???
hivatalos neve VGA-HDMI átalakító.
ku*va gyorsan kellene csütörtök délutánra! :)

Köszönettel!
Dryman

(#31099) zsigee válasza Dryman (#31098) üzenetére


zsigee
tag

[link]

Erre gondolsz? Elég perverz egy izé. És nem is olcsó...

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31100) BalooTM válasza Dryman (#31098) üzenetére


BalooTM
tag

Holnap lesz nálunk is...

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.