Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31651) bundilolo válasza atos19881101 (#31650) üzenetére


bundilolo
tag

Nyilván, ezért írtam ide.

[ Szerkesztve ]

(#31652) tserrof77 válasza bundilolo (#31651) üzenetére


tserrof77
senior tag

Igen, a jobb felső fül letört. Megnézem, van-e ilyesmim...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31653) okiDoki válasza bundilolo (#31651) üzenetére


okiDoki
tag

A 410, 510 és 520-é is jó, ha ugyanattól a gyártótól van!
Nekem van otthon Győrben, csak én nem vagyok otthon...
Ha máshonnan nem lesz, cseréld ki a Ctrl-ra vagy a Win-re, aztán előkeresem hétvégén.

0,0

(#31654) RudyD válasza Balinov (#31646) üzenetére


RudyD
csendes tag

Kösz a tippet Balinov mester!

Elsősorban a kölyök tabjának beüzemelésére kellett volna olcsó megoldás, de úgy tűnik a felcsatolható periszkóp lehet még kivitelezhető, a többi drága. (Közbe rájöttem h a fránya samu még otg -t sem tud.)

Meg vagyunk szépen lőve itt a dolgokkal a kommunikáció végett. Sajnos asszony laptopjára is csak a fránya win ment fel.

-- RudyD { B-) }

(#31655) bundilolo válasza okiDoki (#31653) üzenetére


bundilolo
tag

Leköteleznél, köszönöm! :R

(#31656) tserrof77 válasza Dryman (#31644) üzenetére


tserrof77
senior tag

A jó istenke éltessen erőben, egészségben! :C :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31657) G@ben


G@ben
addikt

Van egy kis monitorbeállítás gondom. Új laptopot kaptam melóban, viszont azóta vagy az ikonok, a tálca és a programkeretek normális méretűek, viszont bennük, illetve a menükben a szövegek marha kicsik, vagy a szöveg jó méret, de akkor minden más is megnő zavaró méretűre. Win 7 Pro, az asztalon a Personalise menüben állítottam 100 és 125% között a dolgokat. Van-e olyan beállítás, hogy az ikonok (bár ezt pont tudom külön állítani), a keretek, a tálca kisebb legyen, mint a 100%-nál, de közben a betűk mindenhol a 125-ösnek megfelelőek legyenek? A régi gépen nagyon jó volt, emlékeim szerint a 100%-os beállításnál.
Csak hogy ne legyen olyan egyszerű, van a laptop, aminek a felbontása valószínű változott, a fő monitor és a 3. monitor viszont maradt, de mindegyiknek más a felbontása. :) A fő monitoron nézem a dolgokat, az meg ugyanaz maradt.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#31658) okiDoki válasza Dryman (#31644) üzenetére


okiDoki
tag

Tényleg! :)
Boldog szülinapot! :))

0,0

(#31659) golya32


golya32
aktív tag

Bontott bejárati ajtót keresek 240 magas kellene és legalább 160cm széles. Van valakinek eladó?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31660) nemszamit


nemszamit
tag

Sziasztok!

Hátha valakit érdekel:
Sapphire 7790 1GB GDDR5 DUAL-X OC

:R

(#31661) BalooTM válasza Dryman (#31644) üzenetére


BalooTM
tag

Hápi borzdéj Laci bácsi!

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#31662) Dorien válasza golya32 (#31659) üzenetére


Dorien
veterán

Van hát: :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31663) Dryman


Dryman
aktív tag

Köszi Srácok a születésnapi jókívánságokat! :R

(#31664) Dryman


Dryman
aktív tag

Van egy jónéhány darab az alábbi csodaoffice-ból...ez ilyen kártyás vásárlású microsoft office home and business 2010 licenc. Már a telepitö letöltése sem egyszerü, ugyanis a professional verzio telepitökulcsát szeretné a microsoft a letöltést megelözöen....dirthy-n azért van okositás, igy simán tölthetö a telepitö. Aztán indul is a telepités, bekéri a product key-t, elfogadja, telepiti is majd kész is. Az elsö pl word nyitásakor viszont aktiválást kér a dög, és az Istenért sem fogadja el az aktiválás varázsló a kódot. kattintható a telefonos aktiválás, viszont az a hibaüzenet, hogy ezen terméket már nem lehet telefonon aktiválni....Ilyenkor hogyan tovább....microsoft toolkit ez aktivátor marad? és abbol melyik verzsön tudja kezelni a home and business 2010-et???

[ Szerkesztve ]

(#31665) Dryman válasza Dryman (#31664) üzenetére


Dryman
aktív tag

(#31666) Joker88 válasza Dryman (#31665) üzenetére


Joker88
őstag

nem lehetséges az,hogy csak német nyelvű Office-t lehet aktiválni a kulcsoddal ?
/legalábbis a mellékelt képen német szöveg van.. /

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31667) Dryman válasza Joker88 (#31666) üzenetére


Dryman
aktív tag

Igen erre gondoltam, és töltöttem német nyelvű telepítőt is, de nem ez a hiba, azzal a német nyelvű telepítővel is ugyanúgy telepíthető, majd az aktiválási kísérlet ugyanúgy kudarcba fullad....
ßaszom is televan ezzel a tróger microfossal....
A 18 rendelkezésre álló licenc-ből 7db telepítve van, évekkel ezelőtt simán telepíthető volt.
anno megjelöltem akis füzeteket hogy melyik kulcsot használtam már fel, nehogy az legyen később a bajom hogy már regisztrált terméket akarok újraregelni.....
Tudtok esetleg valami office-os fórumról ami ilyesmivel foglalkozik???

[ Szerkesztve ]

(#31668) Coyot válasza Dryman (#31667) üzenetére


Coyot
őstag

De az alatta levó win ugye nem hasal el az aktiváláson? :)

Má' nem

(#31669) Dryman válasza Coyot (#31668) üzenetére


Dryman
aktív tag

dehogy is jogtiszta céges dell win 10-es gépek...
ezért sem értem mi a hiba...itt most minden legál..

[ Szerkesztve ]

(#31670) Joker88 válasza Dryman (#31667) üzenetére


Joker88
őstag

egy próbát megér az Office topic itt a Ph!-n...

Office topic

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31671) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok,
nem keres esetleg közületek valaki egy szép nádorvárosi lakást? 82nm2 hasznos terület és 871nm2-es telken áll. (Táncsics M. utca)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31672) atos19881101 válasza kiszi07 (#31671) üzenetére


atos19881101
senior tag

Ár?

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31673) kiszi07


kiszi07
senior tag

29.9m Ft.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31674) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R Lenne egy eladó Huawei P9 Lite kártyafüggetlen teló eladó csak 50k!Egy hónapos fekete,szilikon tok ill. kijelző védő fólia rajt,hibátlan csak asszonynak mégsem tetszik :U Tokkal vonóval együtt.Érdeklődni vlcsko82@gmail.com ,mert ritkán vagyok mostanában fent PH-n.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#31675) kiszi07


kiszi07
senior tag

Nincs valakinek egy eladó autósrádiója(fejegység, ami auxos? Mélynyomó is érdekel.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31676) Joker88 válasza Dryman (#31667) üzenetére


Joker88
őstag

na,sikerült valahogy megoldani ? :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31677) bundilolo


bundilolo
tag

Szeretnék kérni ajánlatokat akár laptopra, akár komplett gépre egy monitorral, ami pár feltételnek megfelel.Használt legyen, ha újat akarok venni, azt megteszem valamilyen webshopban. Vagytok itt páran boltosok. A legfontosabb, hogy számlás legyen. Lapitopi 15 col képátlóban, 100ezernél ne legyen több és minőségi kategória(gondolok itt pl. lenovo thinkpad). Az asztali is valami modernebb darab, árban ugyanaz. Ha van nyomtató, annak is tudnék örülni. Leköteleztek. :R

(#31678) Joker88 válasza bundilolo (#31677) üzenetére


Joker88
őstag

Nem akarom senki boltját rontani ,deŐ itt éppen ilyen konfigot hirdet,elméletileg számlával.. Facebookon láttam a Győris topicban a hirdetését..
Egy próbát megér..

ja, és nem ismerem a tagot..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31679) bundilolo válasza Joker88 (#31678) üzenetére


bundilolo
tag

Köszi! Átnéztem, pont olyan gépeket árul, amire nagyjából szükségem van. :R

(#31680) Weaver válasza bundilolo (#31679) üzenetére


Weaver
senior tag

szerintem jobban jársz, ha egyenesen megkeresed Jamba mestert.

(#31681) Weaver


Weaver
senior tag

win7 , ie11. hol, hogyan lehet beállítani, hogy ne léptessen ki a megszokott oldalaimról? jelszót / felhasználónevet a legtöbb oldalon megjegyezte, de kiléptet.

(újra lett telepítve a win, rákérdezett ezekre, de ezek szerint az erre vonatkozó kérdésnél a NEM-re nyomtam.)

(#31682) okiDoki válasza Joker88 (#31678) üzenetére


okiDoki
tag

Barcsról???
Vannak itt jobbak is! :U

0,0

(#31683) Dryman válasza Joker88 (#31676) üzenetére


Dryman
aktív tag

Azt hiszem, a héten lesz időm ezzel is foglalatoskodni, addig marad a toolkit-es okosság!

(#31684) Jazzos


Jazzos
tag

Kell még valakinek ingyen ATX ház? Bent lakókkal együtt vihető, csodás 2GHz Keleron proci és 2x1GB DDR1 RAM. A vinyó kattog! :DD

(#31685) Joker88 válasza Jazzos (#31684) üzenetére


Joker88
őstag

" A vinyó kattog! "

<-- legalább tudod,hogy van benn.. ;]

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31686) Jazzos válasza Joker88 (#31685) üzenetére


Jazzos
tag

Közben meghallgattam jobban, nem is kattog. Kettyög! :DDD

(#31687) jamba válasza Jazzos (#31686) üzenetére


jamba
csendes tag

Hajítsd be a kapun belülre ha felém jársz :))

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31688) Dryman válasza Jazzos (#31684) üzenetére


Dryman
aktív tag

Fekete a ház, mert akkor lenne egy lakom bele...ez is czigány.... :)
mármint a lap, fekete asrock.... :)

[ Szerkesztve ]

(#31689) Joker88


Joker88
őstag

ja, télleg srácok...

Győrben van a Bubbles mosoda.. a Lajta úton..

Mutter akarja elvinni az ágyneműket kimosatni mert itthon necces a felültöltős mosógépbe :D valakinek van már véleménye a helyről ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31690) Jazzos válasza jamba (#31687) üzenetére


Jazzos
tag

Biztos, hogy egy lépést sem vagyok hajlandó megtenni az elhajításért. :D

(#31691) Jazzos válasza Dryman (#31688) üzenetére


Jazzos
tag

Fekete Foxconn, jóféle. Az Úr meg is nyerte akkor... mármint nem a miurunkakiamennyben, hanem Laci. :) Van kedved felénk jönni valamikor? Kötünk rá egy kávét is. :D

(#31692) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Hali!

Nincs valakinek valamilyen AMD HD 4850/70 hűtője?

[ Szerkesztve ]

(#31693) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok!

AMD HD 4850 hűtőt keresek, AM3 cpu hűtő lefogató keretet, vízhűtéshez szivattyút.

Akinek van ne tartsa magában!

(#31694) kiszi07


kiszi07
senior tag

Naa meglett az elso kocsim vegre. :D 2005 Toyota Corolla 1.4 D4D mellett dontottem, majd legkozelebb egy avensist vagy egy lexus 220d-t veszek, nagyon tetszik. 3,5-4,5 kozott fogyaszt a varosban. :B

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31695) sladka_pani válasza kiszi07 (#31694) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Az tök jó, gratula, de ugye viszed városon kívülre is? :) Úgy értem hagyod bemelegedni a dízelt rendesen és kifogod használni az évi 30-40 ezer km futással? Mert ezzel számolni kell sajnos, ahol egy kicsit kevesebb a fogyasztásnál, a szervizelésnél ott több...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#31696) kiszi07 válasza sladka_pani (#31695) üzenetére


kiszi07
senior tag

Koszi, hat azert annyit nem, de fogom hasznalni Ausztriaban, mert ott elek. Ma megneztuk aknan egy rohadas sincs, szuper nagyon... :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31697) bendeguz76 válasza kiszi07 (#31694) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Ne haragudj nem bántásból írom de magadat hülyitheted a 3.5 literes fogyasztással,de mást ne.

bendeguz_HUN

(#31698) Coyot válasza bendeguz76 (#31697) üzenetére


Coyot
őstag

Nagyából így alakul a fogyija. [link] nagyátlag 5.4.

Nekünk volt 1.5 dci clionk az is ekörül evett egyszer sikerült 4 köré vinni a fogyit 80 al országúton csordogálva. De örülünk hogy már nincs :DDD

Más kérdés hogy ez nem város meg átlalában nem így közlekem - legalábbis én.

Má' nem

(#31699) golya32 válasza bendeguz76 (#31697) üzenetére


golya32
aktív tag

Nem írta óda hány km-re gondolt lehet csak 50re... :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31700) erdey_a válasza golya32 (#31699) üzenetére


erdey_a
őstag

Ez a fogyasztásfigyelés a kocsiknál az önigazolás miatt fontos. Valamivel meg kell indokolni, hogy jó vétel volt. Életemben nem foglalkoztatott, hogy mennyit fogyaszt a kocsi.

Meg a benzin se drágul, mert mindig 2000-ért tankolok :DDD

bájdövéj még mindig eladó az asus nt-r12+ B1 router. Valaki?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.