Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Vapor


Vapor
aktív tag

Be tudom valahogy állítani, hogy egy adott feladótól (pl. facebook) érkező levelek mindig egy adott mappába (cimkébe?) érkezzenek meg?
És ha igen, akkor hogy?

Előre is köszi!

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#3952) fatal` válasza Vapor (#3951) üzenetére


fatal`
titán

Belépsz weben => Keresőbox mellett szűrő létrehozása -> feladóhoz facebook.com -> tovább és beállítod, hogy mit csináljon. Beteheted mappába és archiválhatod (nem jelenik meg külön a beérkezettbe) vagy adhatsz neki címkét. Persze előtte a címkéknél létre kell hoznod egy új címkét, ha még nincs.

(#3953) bela85


bela85
aktív tag

Sziasztok!

NÁlatok is megjelent a Gmailbe a csevegőnél a Telefonálás funkció?
HOgy lehetne ezt kikapcsolni? Nagyon idegesít, hogy ott van.. Mindig nézem ki van épp Online. és ez a Telefonálás megzavar.. :)

(#3954) Vodar válasza bela85 (#3953) üzenetére


Vodar
senior tag

Szia,

Megjelent igen, szerintem nagyon jó dolog :) Külföldről is MO-i tarifákkal tudok hívni akár mobilt, akár vezetékest. Kikapcsolni a Beállítások --> Csevegés menüpontban tudod.

(#3955) bela85 válasza Vodar (#3954) üzenetére


bela85
aktív tag

Szia!

Igen , elhiszem hogy jó dolog.. nincs is vele gondom :) .csak mivel most nem használom, ezért "idegesít" hogy ott van :D
Köszönöm válaszod, megtaláltam és kikapcsoltam :))

(#3956) Munkas


Munkas
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy gonosz androidos telefont. Kellett benne csinálni gmail hozzáférést, hogy tudjak alkalmazásokat letölteni. Telefon tudta is használni én nem. Csináltam egy reset-et azóta az sem.
Azóta csináltam magamnak egy google fiókot, de azt a gmail címet nem tudom felvenni, mert ugye használt. A hülye samsung apps meg nem tudja elfelejteni, azóta is azon keresztül lehet használni.
Újat nem enged, mert a telefonszámra kiküldött kód szerinte érvénytelen (biztos már hozzákapcsolta az el nem érhető mail fiókot).
Gamil.com-on csak a szabvány jelszóelfelejtős kérdőívek érhetők el. Így nem tudom töröltetni sem.
Mit lehet tenni ilyen esetben?

(#3957) localhost válasza Munkas (#3956) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Biztos, hogy ez a gmail és a telefon hibája ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3958) artiny


artiny
őstag

Gmail-nál lehet anélkül készíteni egy felhasználó fiókot, hogy sms visszaigazolást kérne?
ez az sms.mennyibe kerul?
( becenenevet szeretnék használni azonositonak )
Nem tudom megkerülni az sms kuldest? Nem engedi befejezni a regisztrációt,kéri az sms kodot.

(#3959) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Kaptam egy mailt, és bepipáltam előtte a kis négyzetet, mert egy mappába szerettem volna helyezni. Viszont véletlenül az 'Archived' gombra kattintottam, és most eltűnt, de nem tudom, hogy hova.

Szerintetek hol van?

köszi

(#3960) Sianis válasza Orionk (#3959) üzenetére


Sianis
addikt

Összes levél (All mail) mappában.

Sianis

(#3961) artiny


artiny
őstag

Mennyibe kerul kb. az sms díj egy új fiok létrehozásánál?

(#3962) localhost válasza artiny (#3961) üzenetére


localhost
Közösségépítő

fogadott sms ? semmibe

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3963) combonari


combonari
tag

Sziasztok!

Van egy gmail fiókom, ami 3-4 e-mailfiókommal össze van kapcsolva. Namost azt hogy tudom megcsinálni, hogy az xyz@gmailcom-ról (ami a fő emailfiókom, ehhez van rendelve a többi) tudjak levelet küldeni xyz@citromail.hu néven? Valaki tudna ebben segíteni? :R

(#3964) Sianis válasza combonari (#3963) üzenetére


Sianis
addikt

Beállítások közt, Accounts and Import.

Itt van egy gomb Send mail from an other address. Ez kell neked.

Beírod a neved, email címet és miután a megerősíted, hogy tényleg a tied (emailben link) utána már küldéskor majd választhatod is.

Sianis

(#3965) combonari válasza Sianis (#3964) üzenetére


combonari
tag

Iszapmély tiszteletem :R :R

(#3966) artiny


artiny
őstag

Gmail mail fióknál belehet állítani,hogy más email fiokhoz érkező leveleket a gmailos fiokban is eltudjuk olvasni?

(#3967) Gabás válasza artiny (#3966) üzenetére


Gabás
addikt

be, ha a másik fióknak van POP3 hozzáférése

(#3968) artiny válasza Gabás (#3967) üzenetére


artiny
őstag

Igen van.
Hol tudom beállítani?
Levelek és névjegyek importálása? (itt adtam meg a masik email fiokot,át is jotek a levelek...de ha jon egy uj level azt hogyan lehet megoldani?

MEGJ: azota probaltam kuldeni egy proba mailt. Megjott a gmailosra,de a spamokba tette. :F

[ Szerkesztve ]

(#3969) Gabás válasza artiny (#3968) üzenetére


Gabás
addikt

kettővel alább

(#3970) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Hát mindjárt megőrülök.Kb éjjel fél 11kor nekiállt pattogni a Macbook-omon Mail ikon hogy nem tudja syncelni a gmail fiókom.Modnom mi van?Na akkor majd az iPhone.Ekkor lepődtem meg h az sem.A weben simán be tudok lépni a gmail fiókomba de a Macbook-on a Mailben és az iPhonomra is hibát ír hogy a felhasználónév vagy a jelszó nem oké pedig 100% h jó mert ha weben probálkozom,simán belép.Vki tudna segíteni h ilyenkor mi van?
Tegnap reggelre megjavult mind a Macbook-on,mind az iPhone-on.Erre tegnap éjjel fél 12től megint ugyanaz.Délelött le tudtam syncelni de most megint nem megy.Se itt se az iPhonon.
Sőőőőt.Van telepítve egy Newsrack nevezetü RSS hírolvasó amiben benne van a Google reader importálva és az is azt írja hogy"a felhasználónév vagy a jelszó helytelen"Pedig biztos h tuttira jó minden adat.
Mi a franc lehet????

Még vmi.Hogy lehet átköltöztetni egyik gmailes fiókot egy másikra?Mert van még egy de nem az a fő fiókom viszont ha ezzel baj van akkor a másikat használnám.Tudom be lehet importálni a fiókot de én arra keresem a választ h minden egyes szűrő,minden egyes címke ugyanúgy lehessen.Van erre vmi megoldás?Vagy kinek reklamálhatnék a problémámmal?Nagyon fontos lenne ez a fiókom a több ezer levéllel.És ugye erre a fiókra van véve a +20 gb tárhely is.+ erre a fiókomra van véve egy csomó minden.
PLS HELP

[ Szerkesztve ]

(#3971) koliz1


koliz1
tag

Sziasztok

Ma reggel óta a outlook 2003 pop3 eléréssel nem éri el a gmail leveleimet hiba üzenet :

A(z) 'pop.gmail.com - Fogadás' feladat hibát jelzett (0x800408FC): 'A megadott kiszolgálónév nem található a hálózaton (lehet, hogy ideiglenesen leállt). Ellenőrizze, hogy be van-e jelentkezve a hálózatra, és hogy a kiszolgálónév helyes-e.'

Xp újra telepitésen kivül már mindent próbáltam ,

Segitség

(#3972) Fapuma77624 válasza koliz1 (#3971) üzenetére


Fapuma77624
tag

Nálam ugyez van két napja,kisebb hosszabb megszakításokkal.PL most sem tudok bejelentkezni sehonnan csak a böngészőböl.
Azt írja h helytelen a felhasználó név vagy a jelszó.Weben be tudsz jelentkezni?Mert ha igen akkor ugyanaz van mint nálam :(

[ Szerkesztve ]

(#3973) koliz1 válasza Fapuma77624 (#3972) üzenetére


koliz1
tag

Szia

Kicsit lassan de böngészőből elérem az outlookból tudok küldeni de fogadni nem ja és T -s kábelnetem van írtam a supportjuknak de nincs válasz

(#3974) Fapuma77624 válasza koliz1 (#3973) üzenetére


Fapuma77624
tag

Na ugyanez van nálam is.Weben be tudok lépni,Küldeni azt tudok a levelező programommal de az istenért sem kapok levelet.Arra írja azt h nem stimmel a felhasználónév vagy a jelszó.Nálam UPC van és csak ezzel a fiókommal csinálja.De legalább nem egyedi a bajom.Lehet a Google a hunyó ez esetben.

(#3975) koliz1 válasza Fapuma77624 (#3974) üzenetére


koliz1
tag

Szép új világ, probáld meg az IMAP hozzáférést az müxik de utálom

(#3976) koliz1 válasza Fapuma77624 (#3974) üzenetére


koliz1
tag

http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=141047

ezt probáld lehet a szolgáltató a ludas

(#3977) Fapuma77624 válasza koliz1 (#3975) üzenetére


Fapuma77624
tag

egészen eddig imap van, volt használva.
Bejövő levelek kiszolgálója: imap.gmail.com
Egészen eddig ment(kb 4 éve) most viszont csak webröl érem el ezt a fiókomat.A másik az gond nélkül megy minden eszközömön.Az iPhonomról sem megy viszont ha ott is a böngészőbe írom be akkor simán belép :(

(#3978) baryll


baryll
tag

Sziasztok! Furán viselkedik a gmail fiókom. Bejelentkezem, és a fejléccel beteríti az egész képernyőt, így alig látom a leveleimet. A képernyő alján egy két sor levélcím jelenik csak meg, de az is ugrál össze vissza. És eltűnt az alsó gördítő menű is. Mi lehet a gond? Aki tudja kérem segítsen. Köszönettel!

(#3979) localhost válasza baryll (#3978) üzenetére


localhost
Közösségépítő

CTRL +F5 ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3980) baryll válasza localhost (#3979) üzenetére


baryll
tag

Szia! Újratölti, de ugyan úgy átméretezve a menü, szinte használhatatlan. A világoskék színű menürész beteríti a képernyőt, a benne lévő menüpontok nem egymás mellett találhatók mint régebben (két napja), hanem bal oldalt egymás alatt elszórva.
Persze lehet én kapcsoltam el valamit, csak nem tudok rájönni mit.
A rendszerem win7 64bit, böngészőm a legutóbbi explorer.
Köszi a segítséget, Üdv.!

(#3981) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Felettéb idegesítő problémába ütköztem manapság.
A webes Gmail felületen siet az óra vagy 2,5 órát. Nem tudom miért csinálja ezt.
Időnként a windows óra is el szokott állítódni, de hiába állítom vissza azt a gmail ugyanúgy hibás időt ír.
Android-os kliens program normális időt jelez az emailekhez.
Avira+Comodo telepítve.
Szerintetek mitől lehet ez?
Alaplapi elemre gyanakszok, dehát 4 éves a lapos :F

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3982) td


td
senior tag

Sziasztok!

Androidos telefon miatt kénytelen voltam aktiválni a Google Mailt. A kérdésem az lenne, hogy meg lehet-e változtatni a megadott e-mail címet?

Az az érzésem, hogy nem, mert nem találtam sehol erre utaló nyomot, de hátha...

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3983) Sianis válasza td (#3982) üzenetére


Sianis
addikt

Google az alábbi dolgokat köpte ki:

- Alkalmazáskezelőben törölni a Gmail és egyéb Google termék alkalmazás adatait, szóval NEM az alkalmazást, csak a beállítások.

Nem próbáltam ki, de neked azért sok sikert! :)

Sianis

(#3984) td válasza Sianis (#3983) üzenetére


td
senior tag

Ja, bocs, félreérthetően kérdeztem. Magára az e-mail címemre gondoltam, hogy abban a userID-t meg tudom-e változtatni, tehát a konkrét e-mail címemet, ami a Google-nél van (tehát amit "regisztráltam" náluk, amikor fiókot hoztam létre).

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3985) Gabás válasza td (#3984) üzenetére


Gabás
addikt

tehát csináltál egy e-mail címet, és ezt az e-mail címet meg szeretnéd változtatni? Ennek mi értelme van? Csinálj egy újat, és regisztráld azt a telefonodhoz.

(#3986) td válasza Gabás (#3985) üzenetére


td
senior tag

Annyi értelme van, hogy már volt ott egy létező accountom, Picasa albummal, és ha lehetne, nem regisztrálnék újra. Jobban tetszene egy rövidebb cím, csak amikor regeltem, akkor gyorsan kellett, és nem agyaltam sokat. Röviden ennyi. :)

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3987) Gabás válasza td (#3986) üzenetére


Gabás
addikt

és akkor miért nem regisztrálod a telefonodon azt a címet? Egyébként ez nem ebbe a topikba tartozik...

(#3988) Sianis válasza Gabás (#3987) üzenetére


Sianis
addikt

Jogos. De ha jól tudom akkor Google, Gmail fiókokat össze lehet kötni, de erre nem merek megesküdni.

Sianis

(#3989) EmberXY válasza td (#3986) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem sem lehet egy létező címet megváltoztatni, viszont újat regisztrálhatsz nyugodtan.
Szerintem a Picasa-nál is van lehetőség arra, hogy más címet rendelj a profilodhoz, youtube-nál például van... Még anno regisztráltam egy profilt a youtube-on, de még akkor egy másik címet használtam, ezért mindig zavaró volt, hogyha felnéztem a yt-ra és bejelentkeztem, akkor kilépett a mostani fiókomból, mert nem az volt hozzárendelve, de mostmár megoldottam, így be sem kell lépni, ahogy felmegyek, már egyből ott is a profilom jelentkezik be... Szóval biztosan van lehetőség címet változtatni az egyes szolgáltatásoknál, a régi fiókból pedig át tudod importálni a szűrőket, címeket, stb, és még össze is lehet kapcsolni a fiókokat..

Up the Irons!

(#3990) td válasza Gabás (#3987) üzenetére


td
senior tag

A telefont felejtsd el, most nem az a lényeg, hanem csak maga a GMail-es cím. ;) A telefon csak annyiból érdekes, hogy azon keresztül csináltam, és ott egy alkalmazás felületén kellett megadni (a Market kliens volt, ha minden igaz, de lehet, hogy magának az Androidnak a része).

Szóval a létező accountomhoz aktivált egy GMail fiókot/címet. Most ha ez gyakorlatilag annyit csinál ilyenkor, hogy a Google Profile-hoz megadja a GMail-es címet (amit frissen létrehoz), amit ki lehet úgy cserélni, hogy regelek egy új GMail fiókot, és átállítom, akkor nyilván nem lehet utólag változtatni.

Ha viszont ilyenkor komolyabb összeláncolás van a GMail és a Google Profile között, és innentől kezdve már fixen az az e-mail vagyok én, amit kreált, és ez nem változhat, akkor jó lenne, ha magát a usernevet (az e-mail címben) át tudnám írni. Eddig nem nagyon láttam át, mit művel a Google, mert ezt a folyamatot pl. úgy nevezte, hogy a GMail fiók aktiválása, vagy valami ilyesmi. Persze ez ilyen marketinges-felhasználóbarát akármi, hogy elfedjék a technikai részleteket, csak most ettől nekem sem teljesen tiszta. Telón ment az egész, mint a karikacsapás, és ettől tűnik nekem úgy, mintha az e-mail cím csak egy paraméter lenne, amit akár át is írhatok, és akkor onnantól az lesz a GMail-es címem.

A belépés meg egy adott e-mailemmel történik a GMail-be, ami a Google Profile-os regnél is a belépéshez használt e-mail cím. Ezt sem használhatnám újra fel egy második GMail-fiók reghez, ha jól sejtem.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3991) pH érték


pH érték
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, ha van egy cégem aminek a nevét szeretném létrehozni mint gmailes email cím, de ez a név már használatban van, akkor azt már nem vehetem el attól aki létrehozta?

(#3992) fatal` válasza pH érték (#3991) üzenetére


fatal`
titán

Nem, ez nem domainregisztráció.

(#3993) weemes


weemes
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan láma kérdésem van (had ne lapozzak végig több 100 bejegyzést), hogy ha be vagyok jelentkezve gmail-re és egy másik IP-ről be és kijelentkeznek a fiókomba, akkor az engem az aktuálisan használt IP-ről nem dob ki ugye? Kvázi csak a "részletek" menüben tudok utánanézni, hogy jártak-e a fiókomban.

Köszi a választ! :R :R

privátot kérek

(#3994) Sianis válasza weemes (#3993) üzenetére


Sianis
addikt

Nem dob ki. Webes felületen szokott alulra dobni egy üzenetet, hogy más is használja, használta XYZ Ip címről.

Én legalábbis még sosem találkoztam ilyen kidobás dologgal.

Sianis

(#3995) EmberXY válasza weemes (#3993) üzenetére


EmberXY
addikt

Elméletileg igen..
A részletek menüben van lehetőség arra, hogy az összes többi kapcsolatot kiléptesd, és csak a te belépésed maradjon aktív.
Ha a hozzájárulásod nélkül lépkednek be, akkor javaslom, hogy változtasd meg a belépési adatokat.

Up the Irons!

(#3996) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Van egy gmail-es mail címem.
Kb. 1 éve regisztráltam, és alig használtam. Fél év után most jutott eszembe, hogy van ez is, és sikerült belépnem.

Ennél a mail címemnél megváltoztathatom a felhasználónevem?, a @ jel előtti részt?, valami másra?

köszi

(#3997) EmberXY válasza Orionk (#3996) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem tudod megváltoztatni, viszont ha amúgy is alig használtad, akkor szerintem regisztrálj egy új fiókot, úgy már olyan címet választhatsz, amit szeretnél (ha még nincs használatban természetesen..)

Up the Irons!

(#3998) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

A következő lenne a bajom:

- hibátlanul működött eddig az a dolog, hogy a régi freemail-es címről átirányította a leveleket az új gmail-es fiókba

- egy pár napja kezdett gyanús lenni, hogy nem kapok levelet ezért kutakodni kezdtem: szomorúan vettem észre, hogy megint a freemail kapja a levelet, a gmail átirányítási opcióknál ott a régi cím, de kiírja, hogy x napja nem voltak ellenőrizve a régi fiókból származó levelek

Mi lehet a gond, vagy mit kell beállítanom?

Köszönöm! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3999) Orionk válasza EmberXY (#3997) üzenetére


Orionk
senior tag

köszi

Te egyébként gmail guru vagy? :) csak azért kérdezem, mert te ebben a topicban mindig segítőkész vagy.

(#4000) EmberXY válasza Orionk (#3999) üzenetére


EmberXY
addikt

Nincs mit.
Guru éppen nem vagyok, de már jó pár éve használom a gmailt, így ismerem nagyjából, ezért tudok segíteni az egyszerűbb dolgokban, és mivel gyakran vagyok itt jelen, ezért hamar észreveszem, ha valaki ideír... Nyilván a többiek is ugyanígy ismerik.. :K

Up the Irons!

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.