Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55937) X2N válasza benedekco (#55934) üzenetére


X2N
senior tag

Ez lett volna a másik dolog amit akartam kérdezni, hogy nálad egyszerre működik a headrush, a hangkártya, a pc, a stúdió monitor. Nincs zaj, földhurok probléma? Mert ezek mind hálózati feszültségről mennek. Zoom hangkártya egyébként tök jó mert S/PDIF-en keresztül is lehet digitálisan felvenni vele felesleges AD konverzió nélkül(Ha van olyan eszközöd ami ezt támogatja, de ahogy elnézem a Headruh-on pont nincs digitális kimenet S/PDIF, kár érte), ha kellene nekem felvételre egy audio interface a Vetta II-hez akkor ilyet vennék(Vetta II-nél van S/PDIF Out 20+ éves cucc ;] ). Nézegettem tegnap ezeket a 8", 10"-es stúdió monitorokat, hát már itt is minden D osztályú erősítőkkel van megoldva és a belépő szintű cuccok se feltétlenül jók, amit mutattam 10"-es stúdió monitor 160eFt-ért konkrétan zajos volt az első youtube videóban amit megnéztem...
Én eltudom képzelni hogy a jövőben lesznek majd olyan multieffektek beépített audio interface-el, amiben lesz egy alap beépített DAW-és ki tudod kötni stúdió monitorra és magában használni mindenféle pc nélkül könnyedén érintőképernyővel...persze ezt már most is megtudod csinálni csak egy alap keverő kell amibe bekötöd a headrusht meg valamit ami a backing track-et megszólaltatja laptop/tablet/mobil-ról és akkor kevesebb eszköz van a földhurokban.

Nálam meg pont az ellentéte volt a szempont amikor újra elkezdtem gitározni, hogy nem akarok pc-t látni a gitár "rendszerben" és digitális cucc maximum az effekteknek lesz.

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.