Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-20 09:38:09

LOGOUT.hu

Ha egy termék garanciális ügyintézésével kapcsolatban kérdezel, akkor a könnyebb segítségnyújtás érdekében adj meg minél többet a következő adatokból:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#500) Ariadne válasza luciferc (#499) üzenetére


Ariadne
őstag

Igen, elvileg tuti. Persze a bíróságon sohasem tuti teljesen semmi, de ez annyira az, amennyire csak lehet. :)

Egyébként más garis ügyben most várom a ''csúcspontját'' a kékhalas afféromnak, én bizony bepereltem őket. Kb. ennyire magától értetődő az ügy, jövő hónapban lesz a tárgyalás, a nagyokos ügyvezető maga barkácsolja a beadványokat a cég nevében, pedig villamosmérnök, gondolhatod... :DDD Néhány tízezres összegnél nem fáj olyan sokba a dolog, inkább sok időbe kerül - legalább már dühös sem vagyok rájuk, csak röhögök magamban, milyen balfék egy társaság. Élmény lesz leemelni a bankszámlájukról a nekem járó pénzt, kamatostul-költségestül, majd olyan fél év múlva kb... :DDD

Egyébként van a csomagküldőknek egy érdekképviseleti szervezete, Magyar Áruküldők Egyesülete a nevük. És van egy pont, ahol esetleg meg lehet fogni ezt a céget, most jutott eszembe. Nem tudom, van-e nyilvántartási számuk - a csomagküldőkénti nyilvántartás nélkül elvileg tilos ilyen tevékenységet folytatni, bár a cégek többsége nem kérelmezett ilyet, ezt a fogyvédelem egy elemzésében olvastam. Na ha ezt megírod nekik, arra hátha lépnek...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.