Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1233) illegalranki


illegalranki
csendes tag

Sziasztok!

Először is köszöntök mindenkit, új szereplőként fórumon.

Érdekelne a véleményetek. Tavaly melóztam egy használt Toshiba s1900-02 P4-es laptop-ért.
Valójában megszerettem és nagyon stabil gép, de mivel fotózom nem igazán könnyű vele rohangálni, mert ezt egy asztali procival szerelt nehéz gép és csak 250 mb ram van benne.

A régi tulajdonosa (igazán jó barátom) vett egy FuSi Amilo M 1425 –öt, 1 Gb ram-al.
Az elmúlt évben összesen ha 25-30 órát használta, akkor is csak word és excel. ;)
A héten felvetette, hogy elcseréli velem a gépet a Toshibára és az öreg 2Ghz Cerkával futó asztali gépemre.
Nincs gond a FuSi-val, de imádja a Toshibát a külseje miatt és már valójában régóta visszaszeretné kapni.

Első körben tetszett az ötlet, de ahogy olvastam a fórumon a hozzászólásokat lehet, hogy azért nem olyan jó a csere. Bár az asztalim nem túl gyors, de elég masszív gép.
Vajon egy Amilo M1425 kiválthatja a gépemet? Egy ideig szinte minden ezen történne, grafika (PS), prezentáció készítés, dvd-írás, kicsi játék. Napi 5-6 óra használat biztosan.
A Toshiba néha hetekig pihen mostanában, tehát azt annyira nem fogom hiányolni, de nem szeretnék gép nélkül maradni :F

*iLLegal*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.