Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) gabaa válasza G. Armani (#750) üzenetére


gabaa
csendes tag

szvsz centrino

nekem a fenti van, de noteszbe még jobb az intel sajnos :(

toshiba satellite - fusi amilo a

(#752) OliApa válasza sunone (#748) üzenetére


OliApa
aktív tag

Köszi! Kipróbálom! :R

http://velemmivan.blogspot.com/

(#753) OliApa válasza G. Armani (#750) üzenetére


OliApa
aktív tag

Halljuk! :) :C

http://velemmivan.blogspot.com/

(#754) ludus


ludus
aktív tag

Sziasztok!

FuSi Amilo pro v2030-ról érdekelnének vélemények... Van már valakinek itt ilyen? Esetleg szervíz tapasztalatok? Várható a gép Sulinetben (esetleg XP-vel)?

:F

Kössz a válaszokat:
ludus

:R

Ja és egy link:
Bővebben: link

:C

[Szerkesztve]

(#755) OliApa válasza sunone (#748) üzenetére


OliApa
aktív tag

Hogyan lehet beállítani az új hardverprofilt? Létrehozom, újraindítom a gépet, kiválasztom a profilt és akkor szedem ki belőle ami felesleges, amikor felállt a rendszer? A hardverprofilok között nem lehet lehet váltogatni, csak bootolással, ugye? :F

http://velemmivan.blogspot.com/

(#756) G. Armani


G. Armani
csendes tag

Re Mindenkinek!

Ígéretemnek eleget téve végignyomkodtam a FUSI gépeket, és arra kövre jutottam, h maradok az inteles gépnél, mert hiába nemrossz a amd notiba fogyasztás miatt jobb sokkal a centrinos cucc.

Géppel való első benyomások: Ránézésre elég kellemes a kcsike bár a kapcsologomboknál az a fekete gumicsík nem vlmi igényesre sikeredet és ott van benn némi kivetnivaló. Viszon ott a termeben nyomkodva tesztelgettem h mennyire zajos igaz h nagy volt a terem de 3d mark futtatása mellett se lehetett hallani a ventit szal eddig biztato. Ott a 200es procival x700as 512mb rammal 4900 pontyot csinált 3d mark 2003ban. Mondjuk nemtom vissza volt e véve prci vagy csutkán ment. na mind1, jövő 7en megveszem eldöntöttem, akkor maj írok róla.

bye

$ Fujitsu-Siemens M1437G - Pentium M 760 2 GHz /2MB - 512 MB DDR2 RAM - 15,4''TFT WXGA GlareTYPE - ATI X700/128MB - 80GB HDD /8MB - 8xDVD+-RW DL $

(#757) d900t válasza ludus (#754) üzenetére


d900t
senior tag

feltehetően nem kerül be sülinetbe, mivel a sulinetbe kerülés minimum 2 hetet vesz igénybe, a készlet viszont ki sem tart addig.

(#758) ludus válasza d900t (#757) üzenetére


ludus
aktív tag

Nem mondod hogy meghatározott készlet áll csak rendelkezésre a magyarországi forgalmazóknak :Y

Vagy csak félreértettem valamit? :B

(#759) zsééééé


zsééééé
csendes tag

Fujitsu Siemens Amilo A1645G notebook

15,4'' TFT Glare lcd panel, Sempron 3300+ processzor
512 MB memória, 80 GB winchester, WLAN, 4in1 kártyaolvasó,
XP Home+Works

Sulinetben 239.990,-

(#760) ecostar válasza d900t (#757) üzenetére


ecostar
csendes tag

d900t!
Neked mi a véleményed eről a típusról? (Fujitsu Siemens v2030) bruttó 163-ért árulják felénk megéri? kb. mennyit birhat az aksija? 3d mark 2001-ben mit érhet el kb.?



[Szerkesztve]

(#761) d900t válasza ludus (#758) üzenetére


d900t
senior tag

A belinkelt példányból még a nb.hu-nál van egy 3-4 napos készlet, oszt annyi. A többi V2030 modell ára lényegesen kedvezőtlenebb, szerintem azokra nem kérdeznél rá ekkora elánnal.

(#762) d900t válasza zsééééé (#759) üzenetére


d900t
senior tag

Vegyél Pentium-M-est, jobban jársz.

(#763) gabaa válasza OliApa (#726) üzenetére


gabaa
csendes tag

Szia OliApa!

Megnézném a szétszedett 1645ös képeit ha lehet. Az is érdekelne hogy varázsolod le róla a billentyűzetet.

Előre is kösz!

toshiba satellite - fusi amilo a

(#764) xedos


xedos
addikt

Mit szóltok a A1667G-hez és az inteles párjához az M1437G-hez?
Athlon 64 3200 vagy turion procival X700-al kb 300K
Bővebben: link
Bővebben: link
Tudom, hogy újak... D900T ????
Az inteles párja is hasonló... 325K
Bővebben: link
Ami a lényeg van rajta DVI kimenet!

(#765) OliApa válasza gabaa (#763) üzenetére


OliApa
aktív tag

ok!

http://velemmivan.blogspot.com/

(#766) d900t válasza xedos (#764) üzenetére


d900t
senior tag

Nem tudok korrekt választ adni. A 1667 rettentően új, szermélyes tapasztalás zéró. Csaknem két hónapot késett, mai akár jó hírnek is tekinthető; gondolom javítottak ezt-azt benne.
Intel sznob vagyok és véleményem szerint az erős VGA-nak nincs helye a noteszben.De ha csak ez a választék, akkor paraméterei és ára alapján a 1667 jobb választásnak tűnik, de akkor megspórolt pénzből legyen Turion.

(#767) xedos válasza d900t (#766) üzenetére


xedos
addikt

Igazából az esetek többségében asztalon használom.
Mikor lehet megnézni nálatok? Október 10.-e van kiírva.

Ami még mindig kéne: XD kártya olvasó DVI kimenet és erős VGA...
Az igazi az ACER TM 4654LMI SXGA+-os lenne, de az ára...
Ráadásul még mindig 4200-as winyóval adják +kell bele 512M RAM.

(#768) ludus válasza d900t (#761) üzenetére


ludus
aktív tag

Aham... Kössz, akkor majd meglátom h végülis mi lessz amikor aktuálissá válik a vásárláss témája :D

ludus

(#769) QwerG


QwerG
tag

Sziasztok!

Nekem van egy Amilo D7830-as a notim, amiben egy 2,8-as P4 lapul. Az lenne a kérdésem, hogy milyen hasonló teljesítményű, de kevésbé melegedő procira lehetne ezt kicserélni( valami mobilra gondolok), mert elég gyakran indul be a ventillátor, ami viszonylag hangos.
Továbbá az lenne a kérdésem, hogy a HDD-t lehet benne cserélni valami gyorsabbra? Nem kellene nagyobb, csak gyorsabb.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#770) szijartg


szijartg
senior tag

sziasztok!

most olvastam a topicot! látom nagy FS fanok vagytok!
megvagytok ezekkel a notikkal elégedve? mert most néztem énis egyet a nb.hu-n
Bővebben: link
sulinetes. néztem ami nekem kellene az minden megvan benne. wifi, s-video, bár nem 15,4''-os, de ennyi pénzért ha megérné akkor nem is lenne baj!
véleményeket szeretnék kérni tőletek! megérné-e?
válaszaitokat előre is köszönöm!

(#771) fsc válasza d900t (#746) üzenetére


fsc
tag

Gondolom, kell még ideírnom párezer hozzászólást, mire megváltozik a státusz:))))):R:R

(#772) SGC válasza fsc (#771) üzenetére


SGC
tag

Ha minden igaz, így áll a dolog: Bővebben: link

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#773) Efbialy


Efbialy
tag

Gyors tanácsot kérnék!!!
Most látam a Media markt ujságában egy FS amilo l 7300 (szerintem LX 7300,de nem biztos) a lényeg hogy 190k és a kérdés az hogy megéri e az árát:F
(leginkább mulitmédiás gépként lenne hasznosítva, megfelel e erre a célra:F)
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#774) Poctar


Poctar
senior tag

Hello!
Érdeklődnék, hogy mi a véleményetek a Fujitsu Amilo M3438-as laptopról.
400eFt-ért láttam a Media Markt-ban. Nagyon jó kis gépnek látszik.

Adatai:
-Intel Centrino 1730Mhz
-2Mb Cache
-1024 Ram
-120Gb Hdd
-17'' TFT Moncsi
-Dual Dvd író
-Geforce 6800 vidkari
-stb...

[Szerkesztve]

(#775) xedos válasza Poctar (#774) üzenetére


xedos
addikt

Éppen most néztem egyet...
Ott jókat mondtak róla... - de ha máshol kérdeztem akkor ellenkezőjét mondták...
Volt olyan hely, ahol az összes Fujitsu amilo szériát szidták, a másik meg szídta mint a bokrot...

(#776) Poctar válasza xedos (#775) üzenetére


Poctar
senior tag

Szerintem minden márkánát szid és dicsér az ember.
Nem hallotam még olyan márkáról, melyen csak dicsértek volna.

Keresgettem neten (magyar oldalakon) a gép után, de nem sok helyen találkoztam vele. Sőt mondhatni sehol.:(

[Szerkesztve]

(#777) d900t válasza Poctar (#776) üzenetére


d900t
senior tag

Akkor mi is a kérdés. Mennyivel leszünk mi hitelesebbek másoknál?

(#778) Poctar válasza d900t (#777) üzenetére


Poctar
senior tag

Minden kérdés. A lényeg, hogy megtudjam tényleg érdemes e 400eFt-t beleölni ebbe gépbe.

Találtam egy jó külföldi oldalt, csak sajna francia:DDD
Bővebben:Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#779) G. Armani


G. Armani
csendes tag

Hejehujjaa hajjj!!!

Holnap megyek be a m1437g FUSImért ohh de nagyon nagyon várom. :)) 2000es procis változatot kértem tennap ki is csomagoltattam és a jo hír a 512Mb ram ami benn van, 1 darab szal bővíthető. Egyébkénn meglestem mad in germany van rajt összerakásnál és a akksin panasonic címke fityegett.
Szétszedve teccett a hűtés már ilyen pipe-os technikával van benn megoldva szal eddig istennő a kicsike...

asszem szerelmes lettem belé...

AMugy meg aki sztem AMD-be gondolkodik csak MT-s Turionba érdemes sztem. Egyedül az veszi vel notiba a versenyt a centrinos dothan pricval.

(nekem nemvolt türelmem kivárni meg intel azé intel ;)PP)

$ Fujitsu-Siemens M1437G - Pentium M 760 2 GHz /2MB - 512 MB DDR2 RAM - 15,4''TFT WXGA GlareTYPE - ATI X700/128MB - 80GB HDD /8MB - 8xDVD+-RW DL $

(#780) d900t válasza xedos (#767) üzenetére


d900t
senior tag

a lelkes újonc talán tudja. nekem fogalmam sincs.

(#781) d900t válasza G. Armani (#779) üzenetére


d900t
senior tag

Németországban két dolog készül nagy valószínűséggel: a német gyerek és a német sör. A többi esetben érdemes az ilyesmit kétkedéssel fogadni :)

(#782) dreamland


dreamland
csendes tag

Üdv!

Tud valaki jobb notebookot ettől? :))
(350eFt-ért)
Bővebben: link


(#783) fsc válasza d900t (#780) üzenetére


fsc
tag

Hamarosan megérkeznek a 1667-esek.
Viszont egy érdekes linket szeretnék ajánlani:
http://www.fsc-mediaserver.com/mediaserver/clientview/server/photo/

Itt elméletileg minden FSC termék képe megtekinthető ill. letölthető akár nagyfelbontásban is.

(#784) fsc válasza d900t (#781) üzenetére


fsc
tag

Természetesen a barebone távolkeleti, de a tesztelés, az alkatrészek összeépítése, csomagolás, stb. valóban német.

Egy érdekes adalék:
A német kollégáknak volt egy nagyon sikeres projektjük:
Deutschland PC

Fujitsu Siemens alaplap (Made in Augsburg)
AMD processzor (made in Drezda)
Infineon RAM (Siemens leányvállalat)
És német ház.

Döbbenetes eladást produkáltak, főleg Németország munkanélküliséggel sújtott részein.

A Lifebook-ok értékesebb (E, S, P, T) verziói pedig Japánban készülnek, amit egyik amcsi brand sem mondhat el.

(#785) Vangelis válasza d900t (#781) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Fasza az ecs, jól jártam vele... grat magamnak:))

jaj ez a fuji topic, már mindegy:))

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#786) SGC válasza Vangelis (#785) üzenetére


SGC
tag

Már megbocsáss Te sakál, de szerinted ki akarja a cumidat megvásárolni??? [A ''cuci'' általában a ''cumi'' becézett alakja]:))

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#787) Vangelis válasza SGC (#786) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:))).. ugyse javítom ki, már szoltak páran.... de marad

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#788) xedos válasza fsc (#783) üzenetére


xedos
addikt

Végre...
Már feltúrtam az ''egész'' NET-et érte...
Én is kíváncsi lennék egy ilyenre: 1667G

[Szerkesztve]

(#789) gabaa válasza OliApa (#765) üzenetére


gabaa
csendes tag

Szia OliApa!

No lesznek akkor képek??? :)

toshiba satellite - fusi amilo a

(#790) engusz


engusz
veterán

Van egy Fujitsu-Siemens L7300-x típusú notebook, ami le lett ejtve. Úgy tűnik, hogy a tápcsatlakozónál lévő elektronika (és egyéb) dolgok sérültek. A tulaj szétszedés után ezt megjavította, de ezzel együtt jöt egy másik probléma. A billentyűzet nem akar rendesen működni. Van köztetek olyan, aki ért ezekhez a notebookokhoz és szereli is őket?
A szervizben 120e Ft-ot mondtak, ezen meg sem lepődtem. Ennél azért jóval olcsóbban szeretnénk megúszni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#791) OliApa válasza gabaa (#789) üzenetére


OliApa
aktív tag

Ühüm . . .

http://velemmivan.blogspot.com/

(#792) OliApa


OliApa
aktív tag

Nos, akkor itt vannak: :)

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

A könyvtárban hires felbontásban is megtalálhatóak.

Üdv!










http://velemmivan.blogspot.com/

(#793) bajzso


bajzso
tag

Sziasztok!

Van egy Amilo 1630-as gépem, nem tudok vele DL lemezt írni! Már mindennel próbáltam, mindenhogyan. Barátommal kellett megíratni a lemezeket. Ő meg tudta írni a z asztali írójával. :((
Tud valaki segíteni?

bajzso

(#794) gabaa válasza OliApa (#792) üzenetére


gabaa
csendes tag

Köszönöm!

Ezek szerint nem szedted még le a billentyűzetet, pedig kíváncsi lennék rá. A régi típusokon ki kellett pattintani a felette lévő műanyag borítást, de ezen nem tudom mit kezdjek ezzel a lyukacsos vacakkal. :F

toshiba satellite - fusi amilo a

(#795) OliApa válasza gabaa (#794) üzenetére


OliApa
aktív tag

Szívesen! ;) A bill-t megnézem.

http://velemmivan.blogspot.com/

(#796) OliApa


OliApa
aktív tag

Emberek!!! Iszonyatosan nagy baj van!

A Dungeon Keeper2 fekete csíkokkal jelenik meg! Függőleges, kb 5 mm széles fekete csíkok vannak a képernyőn, akár milyen felbontásra teszem! Mintha egy rácson át nézném a progit. Mi lehet az oka? A kedvenc játékom! Eladom a Fusit, ha nem megy rajta rendesen! :O

http://velemmivan.blogspot.com/

(#797) gabaa válasza OliApa (#796) üzenetére


gabaa
csendes tag

Próbáld meg felrakni az 1.7es patchet, hátha (ftp://download.idg.pl/998/cyberjoy/patche/dk2/Dk2Update130to170_English.exe).
Nekem nem rakta fel, mert nem eredeti a játékom :U Azonkívül találtam még egy Dungeon Keeper 2 Tweaker nevű programot, ami igen sok hasznos dolgot tud, de a csíkokat nem távolítja el, akár szoftveresen indítom, akár direct3dben. A probléma a vacak alaplapi videókártyánkban lehet, bár kihangsúlyozom, ehhez nem értek.

Egyébként sztem már láttalak! :) Negyedik éve tanulok újvárosban és tavaly télen voltunk a kiserdőben egy vadászgörény:U-találkozón.

ez hasznos lehet számodra:
http://www.clockwatchers.com/htaccess_tool.html

toshiba satellite - fusi amilo a

(#798) engusz válasza engusz (#790) üzenetére


engusz
veterán

Tud valaki segíteni?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#799) OliApa válasza gabaa (#797) üzenetére


OliApa
aktív tag

Hát ez igen szomorú! Pedig már elterveztem, hogy a leendő 66 cm-es LCD TV-monitoron nyomom a gémet . . . :( Az 1.7-es patch persze fent van. Nem lehet, hogy a széles képernyőarány miatt van ez? Hol lehet beállítani, ha be lehet, hogy a programokat eredeti felbontásban, képarányban futtassa a gép? A régi IBM noteszemben a BIOS-ban lehetett beállítani, ilyenkor fekete keretet kapott, de legalább élesen, natívban láttam, igaz kisebb méretben.

A vadászgörény eset megtörténhetett. :) Sajnos el kellett ajándékozni, mert 5 hónaposan került hozzánk és nem lett igazán szelíd. Csak engem csípett igazán a családban. Játékos volt, de sokszor szét kellett feszíteni az állát, úgy harapott...

[Szerkesztve]

http://velemmivan.blogspot.com/

(#800) OliApa válasza engusz (#798) üzenetére


OliApa
aktív tag

Az mit jelent, hogy ''nem akar rendesen működni''? Hibázik? Nélhány gomb nem reagál? Lehet, hogy egy egyszerű kontakt hiba.

http://velemmivan.blogspot.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.