Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) s0ulreaver válasza THomas007 (#550) üzenetére


s0ulreaver
tag

Milyen típusú milyen dvd-vel (combo, +R, -R), milyen márkájú dvd, stb.

Fogadjunk, hogy a monitort nézed?

(#552) takacsnorbi


takacsnorbi
csendes tag

Sziasztok!
Én egy Amilo pro V2010est szemeltem ki. Ha van vkinek ilyen, örömmel venném
tapasztalatait, tanácsait.

Előre is köszi!

(#553) emitter válasza Vanos (#500) üzenetére


emitter
őstag

Hali!

L7300
A notebook.hu-n néztem ki ezt a lapit (150 000,- br.), kérdés: milyen tapasztalataid vannak vele? Irodai munkára kellene, így a legfőbb tényező az akku-kapacitás. Igaz, hogy ez a 2200mah nem vmi sok. És az mit jelent, hogy shared memóriája van? A ramból veszi el a vga-mem-et? Ha más tud erről a masináról vmit, lécci írja meg, nem akarok látatlanba venni egy ilyen gépet. Az is jó, ha ebben az árkategóriába tudtok más típust ajánlani.

Köszi előre is
emitter

(#554) dat válasza emitter (#553) üzenetére


dat
senior tag

ennyi pénzért ne várj nagy akkuidőt.
Low-end Fujitsukról nincs valami jó véleménnyel senki, de ezért a pénzért ez van. Vegyél egy használt T szériás IBM-et, az 5 év múlva is notebook lesz.

(#555) lacimaci válasza dat (#554) üzenetére


lacimaci
tag

''Low-end Fujitsukról nincs valami jó véleménnyel senki''

egészen pontosan mi is a gond velük?

(#556) dat válasza lacimaci (#555) üzenetére


dat
senior tag

felhasznált anyagok minősége, megbízhatóság kérdése, garancia.

(#557) emitter válasza dat (#556) üzenetére


emitter
őstag

A felhasznált anyagokkal kapcsolatban mintha azt hallottam volna, h mivel kevés notebook-alkatrészgyártó van, mindegyik összeszerelő-cég nagyjából ugyanabból a kínálatból válogat, így a felhasznált anyagok minősége is azonos kell legyen, nem?
A garancia és a szervízhálózat kiépítettsége már más kérdés, ebben az esetben igaz, h a ''gagyibb'' gyártók nem túl megbízhatóak. Ha nem így van javítsatok ki.:U

(#558) csizmpeti


csizmpeti
csendes tag

Hello!

Mi a véleményetek erről a gépről:

http://www.notebook.hu/notebook/fusi/amilo_a/amilo_a7645_02

Szerintetek mekkora eséllyel fogja pár év múlva megadni magát?
ja és egy másik: lehet, h tök egyértelmű, csak nekem nem, a DVD iró/ujrairója azért tud CDt is irni/olvasni?

Örülnék, ha mielőbb válaszolnátok!
Köszi előre is!
Csizmpeti

(#559) emitter válasza csizmpeti (#558) üzenetére


emitter
őstag

Hát, nem vagyok a téma nagy szakértőja, de csak az árát nézve nagyon megéri. Én most vettem egy IBM r50e-t, kb fele ilyen jók a paraméterei, 200e br volt. A különbség a márkában van asszem, de mivel ez a fujitsu-siemensek között erős középkategóriának tűnik, szerintem nem rossz vétel.
Persze kérdés, hogy mire fogod használni, mert az aksi alapból max 2-3 órát bír (nekem is 4400mAH-s van). Viszont ezzel már játszani is lehet rendesen, megüti az asztali gépek szintjét (persze ha elég a 15'' monitor).
szvsz jó vétel lenne

(#560) KőkorSzaki válasza emitter (#553) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Nekem 4300mAh-s akkuval van uez a gep, igy szovegszerkesztes mellett kb. 2.5 orat bir, ha csak zene megy rajta, akkor max 3 orat. Mivel celeron, ezert nem kapcsol kisebb sebessegre. A ventije nem a leghalkabb, de legalabb nem melegszik fel nagyon a gep. Kiveve a tft panel alatt a kava, ezt tobb ugyanilyen gepen is megneztem, es mindegyiknel erosen melegszik, szoval ez hosszu tavon lehet, hogy gond lesz. A shared memo 2, 4, 8, 16 MB ha jol emlekszem (de lehet hogy nem!), viszont ez a megoldas lassabb, mert ugye a framebuffer a rendszermemoban van, igy amikor a vga vezerlo eppen kepet csinal, akkor mas nem fer a ramhoz. A tft-je sem a leggyonyorubb. De nekem ennyi penzert megis bejon, tudja, amit kell.

(#561) emitter válasza KőkorSzaki (#560) üzenetére


emitter
őstag

Most melyik gépről is beszélsz?
Én 1 nap használat után nagyon meg vagyok elégedve az ibm-emmel, nagyon halk, tényleg fülelni kell, hogy hallj vmit, és nem is melegszik - igaz ez már pentium M-es. Az egyetlen neg., h az xp home fel van rakva ugyan, de nincs hozzá telepítőlemez, az eladósrác szerint 7 db cd-re lehet kiírni a telepítőfájlokat, a driverekkel együtt...:F
nem nagyon értem, minek ehhez ennyi cd, de majd úgyis lecserélem linuxra, nem lesz többé gondom az xp-vel.

(#562) KőkorSzaki válasza emitter (#561) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Hát én az Amilo-ra írtam (7300), addig már nem jutottam el, hogy közben IBM-et vettél. Én meg tépem a számat :O. De legalább on-topic volt, szóval más még profitálhat belőle.

(#563) Folze


Folze
aktív tag

hi mindenkinek, újdonsült notis vok, vangelis amilója került hozzám, és mingyárt neki is láttam szétszedni, hogy kicsit megmókoljam a ventiket
a műtét sokmindenre fényt derített, amint azt ti is látni fogjátok
a következőképpen alakult:

[kép]

csupaszon Bővebben: link
mobil ati 9000 Bővebben: link Bővebben: link
chip Bővebben: link
hűtőborda Bővebben: link Bővebben: link
ati-tok Bővebben: link
bent a tokban Bővebben: link
ahova kerül Bővebben: link
chipset venti Bővebben: link
proci venti Bővebben: link
ati a helyén Bővebben: link
atin a borda Bővebben: link Bővebben: link
alaplap infó Bővebben: link
összefelé Bővebben: link Bővebben: link Bővebben: link
pótméter 1kOhm-os (kicsit nagy) Bővebben: link

...a képek K750i-vel készültek...

kisebb pótméterrel finomabb szabályozás érhető ugyi el, de hiába az YS-tech, leszabályozva is 'érdekes' hangja van...
az egészet a hirtelen feltörő hang ellen kreáltam, hogy majd halkabb lesz, így persze tovább teker, de inkább hagyom origin, azt kész
tesztnek jó volt, de hát nem is tom...

továbbá ugyi kiderült, hogy a vga egyáltalán nincs integrálva a lapba, olyannyira, hogy lazán cserélhető... bár nemtom egy 9700-es hogyan illeszkedik, de gyanítom, hasonlóan...

(#564) Vangelis válasza Folze (#563) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:O:O:O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#565) SGC válasza Vangelis (#564) üzenetére


SGC
tag

Na, 1 darabolós gyilkosnak adtad el a gépedet... :O

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#566) Vangelis válasza SGC (#565) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem baj.........de legalább tudom hogy szétbarmolta:(.....amiért 400k.t fizettem:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#567) SGC válasza Vangelis (#566) üzenetére


SGC
tag

Képzeld mi lett volna, ha ezt még Nálad teszi ;]

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#568) Vangelis válasza SGC (#567) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lett volna egy laptopom, és egy asztali pc-m;)....meg egy elhamvasztásra váló valaki:)))

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#569) SGC válasza Vangelis (#568) üzenetére


SGC
tag

Benned is ott lapul a daraboló!!! :Y

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#570) Folze válasza Vangelis (#568) üzenetére


Folze
aktív tag

:D
kíváncsi természet vagyok, ennyi
el nem rontottam, annyira azért nem vagyok barbár
ellenben viszont megszabadítottam szegénykét a belerakódott portól, mert bizony volt benne
gyanítom, ezért még hálás is nekem a kicsike :)

(#571) cico


cico
csendes tag

Hali!
A munkahelyemröl kapok egy laptopot.Melyiket valasszam?
1.
Fujitsu-Siemens Kannettava AMILO L1300-5
• Intel® Celeron Mobile Processor 370
• Microsoft Windows XP Home -käyttöjärjestelmä
• Intel 852GM, 64Mt -näytönohjain
• 512 Mt DDR -muisti • 56k modeemi, 10/100 Lan
• 60 Gt kiintolevy • 15,4” WXGA TFT -laajakuvanäyttö
• Tallentava DVD+-RW Double Layer -asema
• 3 x USB 2.0 -liitäntä • 54G Wlan
• Works 7.0 -ohjelmisto-paketti
• Takuu 2 vuotta • Paino vain 3 kg
2.
Fujitsu-Siemens kannettava AMILO A1645G
• Mobile AMD Sempron 3300+
• 512 Mt keskusmuisti
• 80 Gt kiintolevy
• Peilikirkas 15,4” WXGA (1280x800) Crystal View -näyttö
• Dual Layer DVD+R/-R -tallentava asema
• 10/100 LAN • 802,11b/g WLAN
• 3 x USB 2.0 • Windows XP Home FI/SE/ENG,
MS Works 8.0, Nero, WinDVD
3.

HP Pavilion DV4126EA KANNETTAVA TIETOKONE
• Intel Celeron M 370 1500 MHz -prosessori
• 512 Mt keskusmuisti • 80 Gt kiintolevy
• 15,4” WXGA (1280x800) TFT-näyttö
• WLAN, 10/100 LAN • 6 in 1 muistikortinlukija
• 4xUSB • DVD+R/RW Dual Layer -tallentava DVD-asema
• Windows XP Home FI/SE

4.
Kannettava Acer aspire 3002LMi
• AMD Sempron 2800+ • 512 Mt keskusmuisti
• 80 Gt kiintolevy • 15'' näyttö
• Tallentava DVD Dual Layer - asema
(polttaa myös kaksikerros DVD-levyjä)
• Wireless 802.11g langaton verkkokortti
• Windows XP Home FI/SWE/UK

(#572) Vangelis válasza Folze (#570) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:U;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#573) SGC válasza cico (#571) üzenetére


SGC
tag

Az IKEA-nál dolgozol? :)
Szerintem a másodikat.

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#574) WN31RD válasza cico (#571) üzenetére


WN31RD
addikt

Én valamelyik Celeron M-eset választanám. Kevesebbet fogyaszt, és kevésbé melegszik.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#575) AMD Power válasza cico (#571) üzenetére


AMD Power
titán

Mire szeretnéd használni? Mi fontos a hosszú aksi idő? Vagy az , hogy könnyű legyen..?

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#576) OddMan


OddMan
őstag

A FUJITSU SIEMENS Amilo Pro V2010 notinak jó minőségű a billentyűzete? :U
Azért kérdem, mert pl régen volt a kezemben egy Compaq Armada és abból hullottak a gombok, mint a fáról a levelek. A HP billje viszont nekem nagyon bejött az tényleg erős billel van felszerelve, csak a HP meg vagy drága, vagy gyári felújított.

Ja és ezt a típust lehet venni sulinetben? :F


[Szerkesztve]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#577) OddMan válasza OddMan (#576) üzenetére


OddMan
őstag

Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehezet kérdezek. Akinek FS-e van az legyen szíves írja már le, hogy mennyire tartós a bill.

Esetleg ha valaki próbálta az Amilo Pro V2010 S-VIDEO kimenetét, akkor az legyen szíves írja le a tapasztalatait.
Köszke! :R

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#578) tildy válasza OddMan (#577) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem amilo pro v1000 van. (lassan már két éves lesz... 2.4ghz -es gépecske )
A bill az tartós, nem koptak le a betűk, nem hullik a billentyűzet, viszont nagyon hamar bepiszkolódtak/beszürkültek a betűk (ellentétben mondjuk egy compaq gép billjével).

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#579) tildy válasza dat (#556) üzenetére


tildy
nagyúr

Garancia -ha külföldről hozza az ember, jobb helyről - akkor két év. Enyém is elég low ed nek számított, mikor vettem:U 240 ezer magyar(vagyis norvég inkább) pénz volt.
Én azon gondolkodom, hogy még van fél év hátra garimból, most adom el. Vagy nem. Ugyanis a párom már rettenetesen megszokta:C

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#580) OddMan válasza tildy (#579) üzenetére


OddMan
őstag

Köszi a beszámolót. :R
tildy: Újra FUJITSU-SIEMENS márkájú notit szeretnél venni? :U
Csak kíváncsi vagyok. :DDD


[Szerkesztve]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#581) tildy válasza OddMan (#580) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom.:U Nekem nagyon bejön a HP-k szín és formavilága, nameg a billentyűzetük. Azonkívűl tetszik a hozzá kapható dockstation nagysága, használhatósága is.(port replicator is egyben!)
(Egyébként azóta már egy FS tft moncsi is került az asztalomra.)

Ha ezt vennék, valószínűleg külföldről hoznám be, mert nem igazán tetszik, hogy itthon 1 év garikat adnak rá. De ez elmondható szinte az összes itthon kapható notira.

Ha vennék, akkor valószínűleg fs-ben amilo pro v2000 -v2010 -et vennék, ezt a fajta irányvonalat már linuxilag(debian) is kitapasztaltuk.

egyetlen egy hibája van eddig: linux alatt valami miatt nem ismeri fel a pendriveot, ha bootolas után dugod rá:(


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#582) SGC válasza OddMan (#576) üzenetére


SGC
tag

Nekem FuSi Amilo D-m van. A bill. korrekt, 1 pici bibije van talán: a jobb felső sarka ''lóg''. Nem tudok jobb kifejezést rá, de az ékezets bötűknél nem csak a bill. mozdul lefelé, hanem 1 picit az egész...
Előtte igen sokáig Compaq Armadám volt (D7700 talán?). Semmi baj sem volt a bill.-vel. Persze lehet, hogy csak szerencsém volt...

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#583) OddMan válasza tildy (#581) üzenetére


OddMan
őstag

Én is szívesen vennék HP-t, de Magyarországon mindenhol csak gyári felújítottat lehet találni sajnos. :(

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#584) OddMan


OddMan
őstag

A FUJITSU SIEMENS Amilo Pro V2010 notiban egy S3 Graphics UniChrome Pro IGP integrált grafkártya van, ami a rendszermemóriát használja (max 64MB).
A kérdésem, hogy egy ilyen kártya képes futtatni a Warcraft 3-at és hasonló kaliberű játékokat? :U
A S-VIDEO TV/Out minősége is érdekelne, mert azt írják a VIA oldalán, hogy van benne MPEG-4 hardveres minőségjavító és egy MPEG-2 decoder is.
Nem hangzik rosszul. :P

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#585) ftc válasza OddMan (#583) üzenetére


ftc
nagyúr

Ezt hogy érted?Mert én is még mindig HP és FS között variállok

(#586) d900t válasza SGC (#573) üzenetére


d900t
senior tag

Vagy inkább a Nokia-nál :)

Nekem a 3-mas jobban tetszik.

(#587) d900t válasza OddMan (#583) üzenetére


d900t
senior tag

Ez piszkosul nem igaz. Kapható mindenütt új is, csak a renew árak ismeretében senki sem akarja megvenni. Mondjuk ezen inkább nektek kéne elgondolkodni :)

(#588) Draki válasza Vangelis (#327) üzenetére


Draki
aktív tag

Nekem is A7620-am van. :)
Gagyinak én sem nevezném. Egyszerű dizájn, de megbízható és ez a lényeg. Az ezüst színű festékkel mondjuk nem vagyok kibékülve, mert könnyen karcolódik-kopik, de legalább jobban vigyázok rá. :D Ha ezen kívül negatívumot kellene mondani akkor max. a kicsit furcsa billentyűzet kiosztást említeném, de sztem könnyen megszokható... ja és ha valakinek a hosszú akku idő lényeges akkor ne ilyen gépet vegyen, bár nem nevezném nagyon gyengének ebben sem, de nem a hosszú készenléti idejével hódít ez a noti annyi szent. Nekem ez teljesen lényegtelen, ezért nem is volt szempont a vásárlásnál. Abszolút elégedett vagyok a masinával, csak ajánlani tudom.

(#589) Vangelis válasza Draki (#588) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem majdnem 3 órát ment akksiról..hmm.de végülis ár meg sincs::( sajnos...de én is nagyon szerettem, és nekem is hibátlan volt...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#590) fsc válasza d900t (#586) üzenetére


fsc
tag

meg fogom húzogatni a bajszod, ha egyszer lesz:))))))))

Az 573-as kérdésre annyit, hogy a Sempronos gép Glare paneles, tehát fényes kijelzőjű. Akinek ez bejön, az nem is fog mást venni.

Garancia kérdés is felmerült: A cégek beszerzői ÁRAT szeretnének kitenni a polcra a notebook mellé. 1 évvel ez sokkal könnyebb. A garanciabővítés pedig nem ócsó mulaccság. Néha a gép árának 15-20%-a is lehet, ha egy olcsó konfigról és +2 évről beszélünk. S lehet, hogy sosem lesz rá szükség.
Olyan, mint egy biztosítás. Mindenre van vagy lesz biztosításotok?

Ha igen, tekerek biztosítóügynöknek, mert jobban fizet:)))))

(#591) dat válasza fsc (#590) üzenetére


dat
senior tag

Azért a 2 év gari nem ártana ha alap lenne (Lásd a Clevo képes rá)

Aki kevés pénzből szeretne notit venni, annak már csak azért is megéri, mert ha valami tönkremegy mondjuk a 13. hónapban, akkor aztán lehet gyűjtögetni a pénzt. Iszonyat alkatrész árak vannak....
Arról nem is beszélve hogyha 1-1.5 év után el akarod adni, garival nagyságrendekkel könnyebben elkelhet...
De ezt neked nyilván nem is kell említenem :)

(#592) d900t válasza fsc (#590) üzenetére


d900t
senior tag

Ezért borotválkozom minden reggel :))

Utálok magyarázkodni. Sosem fogok AMD-s gépet ajánlani, amig a képben inteles is van. Egyszerűen fogyasztási okokból. Ha a 1645G-s masinában Turion lenne, akkor döntetlen.

(#593) Padree válasza OddMan (#584) üzenetére


Padree
senior tag

S3 UniChrome Pro: hardveres DX7, 3DMark2001 alatt 15%-al gyorsabb az Intel Extreme Graphics 2-nél ill. 14%-al gyorsabb a SiS 315-nél, ugyanezek a számok a 3DMark2003-ban: +28% és +16% (gyári forrás). Tehát nem 5 FPSsel fog szakajtani hanem 7el! :D
Itt a melóhejen az egyik gépben ilyen csip van, ha lesz lehetőségem letesztelem, amit észrevettem: 2,4Ghz CeleronD és 256Mb RAM mellett a Blitzkrieg nevű (2D terep 3D egységek) stratégiai játékban igencsak vissza kellett vegyem a grafikát de 1024x768-ban jácchatóan fut.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#594) Ch3wbacca


Ch3wbacca
tag

Ahoj!

Egy apró dolgot hozzátennék a FuSi, ill Siemens notebukikhoz, ja és ez a PCkre is vonatkozik. Én az egyik szervízben dolgozom, ahol a javításokat végzik ezeken a gépeken. Ez a szervíz egyben Albacomp szervíz is. Namármost a gáz az, hogy a FusI szervíztámogatása = egy hatalmas hányással, mivel az összes alkatrészt, Németországból rendeljük, de csak miután bevizsgálták a gépedet, ami lehet akár a 2., 3. napon is, miután behoztad, kb 1 hét amíg megjön az alkatrész, és ha nincs mákod, rosszat küldtek, vagy szabira ment a kolléga.
ha mégis FuSit vesztek, lifebook alá ne menjetek, azok sose szarnak be! Ok kicsit drágábbak is

Az albacomp (=clevo) gépeket azért ajánlanám, mert magyarországon rakják össze őket (magyar családokat támogatsz, ha ilyen gépet veszel), másrészt a raktár fullon van alkatrészekkel az alaplapoktól amit el tudtok képzelni.. OK, nem mondom, hogy itt nem lehet megszívni, ha itt nincs meg valami, azt lehet h taiwanból kell megrendelni, de ez nagyon nagyon ritka, és csak a Mitac gépeknél szokott előfordulni.. Ha van kérdés szervízzel kapcsolatban, válaszolok...

PEACE :R

[Szerkesztve]

"You do not know pain, you do not know fear. You will taste man-flesh." -Saruman

(#595) Padree válasza Padree (#593) üzenetére


Padree
senior tag

Via UniChrome Pro, 3DMark2001: 1211 pont (default). - Az ősöreg TNT2M64-em hozott ennyit - a kép is szaggatott annyira. Többet vártam tőle, kb. egy gF2 MX400 szintet - deez a fele annak.
Konfig: Intel CeleronD 2,4Ghz, 256Mb RAM (333Mhz)

RESULTS
3DMark Score 1211
Game 1 - Car Chase - Low Detail 20.9 fps
Game 1 - Car Chase - High Detail 9.0 fps
Game 2 - Dragothic - Low Detail 17.3 fps
Game 2 - Dragothic - High Detail 7.7 fps
Game 3 - Lobby - Low Detail 22.8 fps
Game 3 - Lobby - High Detail 13.3 fps
Game 4 - Nature Not supported by hardware
Fill Rate (Single-Texturing) 138.0 MTexels/s
Fill Rate (Multi-Texturing) 186.2 MTexels/s
High Polygon Count (1 Light) 2.7 MTriangles/s
High Polygon Count (8 Lights) 1.8 MTriangles/s
Environment Bump Mapping Not supported by hardware
DOT3 Bump Mapping 11.9 fps
Vertex Shader 8.5 fps
Pixel Shader Not supported by hardware
Advanced Pixel Shader Not supported by hardware
Point Sprites 0.3 MSprites/s

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#596) OliApa


OliApa
aktív tag

Sziasztok!

A Photohall-ban holnaptól kapható kamatmentes részletre a Fujitsu Siemens A1645-os laptop, 219.990-ért. Van valakinek ilyen? Halk üzemű? Igazából netre, PCMCIA-s TV-re, DVD-zni kellen a hálóba és a nyaralóba, az otthoni asztali mellett. A lenti laptopot birtoklom jelenleg, az totálisan halk, ha nem 3D-s játékot tolok rajta. Lényeges, hogy a FS-nek 16:10-es a kijelzője.

http://velemmivan.blogspot.com/

(#597) OddMan


OddMan
őstag

Utánanéztem az Amilo Pro V2010 gépben lévő integrált VGA megjelenítő teljesítményének. Az integrált videokártya neve: S3 Graphics UniChrome Pro IGP és a VIA PN800-as csippbe van integrálva. Az Intel Extreme Graphics 2 videokártya az Intel 855 alaplapi csippben kapott helyet

3DMark 2001 -
- S3 UniChrome Pro IGP: 2840
- Intel Extreme Graphics 2: 2461

3DMark 2003
- S3 UniChrome Pro IGP: 165 Pont
- Intel Extreme Graphics 2: 129 Pont
- Abit GeForce4 Ti 4200 128MB: ~3100 Pont

A 3DMark 2003-as tesztben a VIA is és az Intel is rettenetesen rosszul teljesített. :(
Ha valakinek van ilyen VIA-as vagy Intel-es kártyája, az megnézhetné, hogy milyen kaliberű játékok futtathatók rajtuk a gyakorlatban pl.: Warcraft3 esetleg CoD ? :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#598) OddMan válasza OddMan (#597) üzenetére


OddMan
őstag

Na most vettem észre, hogy Padree már írt egy tesztet. :B
Mmm, ahogy Padree tesztjét elnézem, még az is kétséges, hogy a warcraft3 elmegy a UniChrome Pro kártyán. A CoD szerintem biztosan nem. :(


[Szerkesztve]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#599) KőkorSzaki válasza Ch3wbacca (#594) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Szia!
Amilo7300-ban szeretnék RAM-ot boviteni. Tudsz valami megoldast ra, hogy ne kelljen Debrecenbol Pestre mennem (plane nem a gepet is otthagynom) de a gari megmaradjon?

(#600) Füly


Füly
tag

Szijjasztok kéne egy kis help.
Van egy Fujitsu Siemens Amilo D laptopposom. tök faszán ment meg midnen. Egyik nap kijöt menet közben a táp dugesz belőle és leállt (már kaki az akksi azért). Gondoltam nem para mert már máskor is előfordult. De amikor vissza kapcsoltam a kijelző iszonyatosan halvány volt, alig lehetett látni csak ilyen fény felé fordítással meg minden..Mostmár bese kapcsol..nincs pittyegés csak bekapcsolom aztán az egyik led villog és kész..
Van 5letetek? Gari már sajna nincs rá:( Lehet hogy csak az akksi miatt van hogy már nagyon kaki?Vagy a töltőjével lehe a baj?
Kösszi előre is a helpet.

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.