Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!


haszáltam a keresőt és találtam is topikokat de most ez nagyon fontos lenne mert muterom ma kitalálta vesz egy notit mondtam várjon holnapig míg utánakérdezek. Erre esett a választása nézegettem róla teszteket nem tűnik rossznak.


Ezek lennének benne:

15'' tft
256ram
40gb hdd
56k fax modem, lan, 4 in 1 kártyaolvasó, xp home , Works szoftver, lion akksi.

ez bruttó 260 lenne. Nem tudom megér-e ennyit szerintetek?

meg még egy kérdésem lenne. Azt hallottam ha bekrepál egy fujitsu mivel ez az akkor sokba kerül a javittatása akkor ha már nincs rá gari mert Németoban vannak csak hozzá cuccok onnan hozzák. Ez igaz?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#152) BlackWoOd válasza kíváncsi (#151) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Olyan fontos momemtumok maradtak csak ki, mint a processzor és/vagy esetleg a pontos típusszám...

mod.: gari kérdésre: létezik hozzá garancia kiterjesztés, gyakorlatilag plusz pénzért kapsz +1 vagy +2 év garit rá... az ár típustól függ valószínüleg, kb. 25k-35k+fa a +2 év.

[Szerkesztve]

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#153) kíváncsi válasza BlackWoOd (#152) üzenetére


kíváncsi
senior tag

fujitsu siemens amilo m7405 noti

15''tft
256ram
40gb
fax
lan
4in1 card reader
xp home li-on akksi 260 bruttó.
dual layeres dvd-író
intel pro 2200B/G Wlan
vélemény? előre is köszönöm


ez tényleg lemaradt :B

Végigolvastam ezt a topikot és láttam vettek itt 1,5-ös mobil celeronosat.


Az lenne a kérdésem hogy az jobban megérné? az 60-el olcsóbb csak abban nem centrino van meg nem dual layeres író hanem sima cd-dvd combó


meg nem xp home hanem linux

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#154) BlackWoOd válasza kíváncsi (#153) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Szerintem korrekt ár ezért a gépért, megéri.

Megéri-e: Az erős proci (a 735-ös 2MB cache-es) meg a DVD író mellette szól, ha szükség van rá, de játszani ezen nem igazán fogsz (régebbi cuccok mennek az inteles csoda-vezérlővel).

A Pentium-M proci energiagazdálkodása mindenképpen jobb, mint a Celeron-M (nem mobil Celeron, az más).
A 60K-ba meg kapsz WinXP Home-ot (~25k) + Works-öt (ez is jópár k).

Mondjuk a Fu-Si honlapján erősebb kiépítés szerepel, de ez is majdnem jó.
Memóriát valószínüleg kell majd vennetek bele.

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#155) Mirtyll válasza kíváncsi (#151) üzenetére


Mirtyll
csendes tag

Hali!
Én jól befaragtam a 7640-sel:(( .karácsonyra kaptam és az original dobozban a védőfóliás teteje 8 cm-esen be volt repedve.Annyit használtam, /max 1 órát/, hogy kipróbáljam.nosza dec 28-án irány a szerviz. Nem kecsegtettek semmi jóval, mert ugye a 3 nap már lejárt a vételtől, de mivel karácsonyi ajándék megpróbálják elintézni a fujitsunál, hogy ne kerüljön pénzbe.Majdnem 2 hét múlva kész lett.fizetni szerencsére nem kellett.. örömmel vittem haza. Gépet letesz az asztalra, bekapcs, elfordulok jobbra-balra, egy cd-t betennék, erre az összes szin leesett a képernyőről, aztán sekép, se hang. Már akkorra a szerviz zárva. Másnap nyitásra vissza panasz ujból előad. ismét várakozás... Eltelik 1 hét rátelefonálok mi ujság??? Mondják kipurcant az alaplap:( Ok, mikor lesz kész? hát nem tudják, meg van rendelve.Szo-szo, eltelt 1 hónap az alaplap még mindig sehol,nem jött meg, aztán a fujitsunál bekeményítettem és írtam nekik, de ott az illetékes sosem volt a helyén, /vagy csak nekem mondták azt, hogy lerázzanak/ 3hét harc, naponta csörögtem a szervizesre /aki szegény nem tehetettt róla/ és a fujitsunál egy pasira. És lám végre tegnap telefonált a szerviz, hogy megkapom a jóváírószámlát mert nem tudják megjavitani. Érti ezt valaki? Orrba- szájba mindenhol ezt lehet kapni és egy rohadt alaplap nincs hozzá 1 hónap után se!!!Elküldtem páromat a szervizbe a papírér, aztán mondtam irány az Auchan /mivel ott vette, de nem pesten, hanem szfvron/, de előtte felhívtam szfvrt, lekell-e utaznunk, hogy megkapjuk a pénzt, vagy pesten is átvehetem?. Válasz: bármelyik Auchan kifizet. Legközelebbi Auchanba beküldtem a párom.Úgy el zavarták mint a legyet...Most megint kidobhatok egy kis pénzt, mig megjárom szfv-rt oda-vissza, és remélem nem azt akarják majd, hogy a 270,000 ft-ért tejet meg kenyeret vegyek.
Szóval én nem akarok senkit se lebeszélni, de jól gondolja meg, ha baj lesz a géppel, akkor hónapokig áll majd a szervizbe, jó esetben:-8
Most nagy dilemma előtt állok, milyen notebookot vegyek, amibe van dvd író és azért menjen is rendesen.Valaki tud segíteni tanáccsal? Esetleg próbálkozzam Fujitsu Siemens Amilo M7405-el:))))) HEHE
Üdv mindenkinek!
Mirtyll:DD

(#156) tildy válasza Mirtyll (#155) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha nem adnak cseregépet egy honap utan egy vadiujat kellett volna a szervíznek adnia.
Amikor én vittem szervízbe nekem is a kijelzővel volt gond, 15. nap ramtelefonaltak kell e uj gep, majd a 29. napon persze elkészült....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#157) G@ben válasza G@ben (#150) üzenetére


G@ben
addikt

A szolgáltatás (párhuzamos port illesztőprogramja) a következő hiba következtében leállt: a szolgáltatást nem lehet elindítani, mert tiltott vagy nem tartozik hozzá engedélyezett eszköz.

Ez lehet az oka az újraindulásoknak? Többször megjelent ez a hibaüzenet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#158) Mirtyll válasza tildy (#156) üzenetére


Mirtyll
csendes tag

Én is ezzel érveltem, hogy adjanak egy újat, de azt mondták az a 15 meg a 30 napos cserebere dolog már megszűnt. /szerintem az Unio miatt ismét nyeltünk, hogy tagok lehetünk!/
:C

(#159) tildy válasza Mirtyll (#158) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nem igaz.
Én már az únióban jöttem haza, úgy hoztam a gépemet is norvégból.
Hova vitted szervízbe, a szüvhöz?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#160) Mirtyll válasza tildy (#159) üzenetére


Mirtyll
csendes tag

Nem a szüvhöz:), én a hivatalos fujitsu márkaszervizbe /Rikvest/ vittem.Valami tipp mit vegyek helyette?:)) Amúgy más topicocban irták, hogy ezaz ujgépet adok 15-30 nap múlva ez már megszűnt:( sajna! Már lassan elgondolkodtató, hogy egy neve nincs Clevot veszek amire 2 év gari van.-)Neked mid van?

(#161) tildy válasza Mirtyll (#160) üzenetére


tildy
nagyúr

Fujitsu siemens amilo pro v1000.
És a szüv is hivatalos szervíze a fujitsu-siemensnek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#162) BlackWoOd válasza tildy (#161) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Kipróbáltam, L7300 2.6.10-es kernellel remekül mocorog.
PenDrive problémáim még vannak, de inkább az SCSI-vonalon, mert nem hozza létre a /dev/sd* node-okat.

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#163) BlackWoOd válasza Mirtyll (#160) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Már lassan elgondolkodtató, hogy egy neve nincs Clevot veszek amire 2 év gari van.

Bármit is választasz végül, könnyen ugyanígy járhatsz. Sajna ma Mo-n az a helyzet, hogy addig kedves vevő a vevő, amíg elslattyog a pénztártól, utána már csak kolonc. Jön a garanciális problémáival, meg a nyűgjeivel.
Sajna nem partnerként kezelik az embert. :(
De ezt biztos te is épp olyan jól tudod.

Albacomp szerel össze Mo-n notikat, esetleg bevállalhatsz egy olyat, hátha
(bár gyanítom, ilyen szempontból mindegy).

Esetleg megpróbálkozhatsz egy IBM-mel. notebook.hu-nál 250k bruttó körül van R50e. Alap 1 év garancia, de vásárolható hozzá kiterjesztés.

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#164) BlackWoOd válasza BlackWoOd (#162) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

No, sikerült az USB cuccok beizzítása.
Nem az SCSI volt a gondok forrása, hanem a ''Block Devices'' alatt egy ''Low performance USB block driver'' nevű izé. Ha ez be van jelölve (akár modulként), letiltja az ''USB mass-storage'' modult és az egész mass-storage vonal borul (pen drive, meg ilyenek, pl.).

Szóval: ha nem működik, esetleg nézd meg, nincs-e véletlenül bejelölve a kernel configjában. (cat /usr/src/linux/.config | grep ''CONFIG_BLK_DEV_UB'' Erre a ''CONFIG_BLK_DEV_UB=n'' választ kéne kapnod.)
Innentől kernel-fordítás, reboot, aztán minden mehet a maga módján.
(mount /dev/sda, satöbbi.)

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#165) tildy válasza BlackWoOd (#164) üzenetére


tildy
nagyúr

engedelzeddel felrakhatom ezt a megoldast a weboldalam gyikjaba?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#166) BlackWoOd válasza tildy (#165) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Aye! Persze, használd nyugodtan.

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#167) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e olyat hogy mondom bontsák ki a laptopot hogy meglehessen nézni pixelhibás-e. Különben a pixelhiba azonnal látható vagy csak idővel jön elő?

előre is thx

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#168) kíváncsi válasza Mirtyll (#155) üzenetére


kíváncsi
senior tag

szomorúan olvasom :( most vesszük meg órákon belül a notit remélem nem lesz vele semmi baja :)

mikre figyeljek oda? mert nem akarom észrevenni későn :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#169) kíváncsi válasza BlackWoOd (#154) üzenetére


kíváncsi
senior tag

thx a választ :)


láttam a ram olyan 10k körül van. Mennyiért rakják bele mert nem szeretném hogy ugorjon a gari otthoni barkácsolás miatt :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#170) tildy válasza kíváncsi (#167) üzenetére


tildy
nagyúr

Is-is.
Lehet mondani hogy hadd nézhesd meg.
Ezt meg kell engedniük.
Nekem 1 hónapon belül jött elő a pixelhiba(vagy addig nem vettem észre:F), hála égnek cserélték.
Egyik haver rakott bele ramot, ő otthon amgának, és előtte megkereste a fujitsu -siemenst, hogy ezzel ugrik e a gari:Azt mondták:Nem.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#171) kíváncsi válasza tildy (#170) üzenetére


kíváncsi
senior tag

köszi. A pixeles hibát úgy észre tudom venni hogy háttérnek rakok be full fekete, full piros, full kék, full citrom meg ilyeneket?

ezeken elvileg látom az elváltozást nem?

kis subpixel hogy néz ki?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#172) tildy válasza kíváncsi (#171) üzenetére


tildy
nagyúr

Pontosan úgy tudod észrevenni:)
Én is így vettem észre a subpixelhibát.
Hála égnek volt vagy 5 egyrakáson...
Nekem kéken és zöldön látszódótt egy halvány pötty jobboldalt. Ez subpixelhiba!

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#173) kíváncsi válasza tildy (#172) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Na akkor majd szépen mondom hogy szeretném megnézni és tesztelgetem a háttereket :)

Különben az ilyen oem os-ekkel egyben adott gépekre alapból fel van rakva az os?

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#174) kíváncsi válasza kíváncsi (#173) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Tildy hova tűntél? :)

meg azt se értem hogy a fujitsu hivatalos oldalán 2 év gari van rájuk. Akkor nálunk miért csak kettő?

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#175) tildy válasza kíváncsi (#173) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, és itthon néha csak egy év gart adnak:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#176) kíváncsi válasza tildy (#175) üzenetére


kíváncsi
senior tag

köszi :)

egy utolsó kérdés: Különben az ilyen oem os-ekkel egyben adott gépekre alapból fel van rakva az os?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#177) Mirtyll válasza kíváncsi (#176) üzenetére


Mirtyll
csendes tag

Elméletileg azonnal kilehet próbálni, mert fel van telepítve az oprendszer, Pl: Fujitsu, csakhogy nem engedik, mert induláskor bekell állítani a windowst.Tehát, tuti nem fogják megengedni, hogy nézegesd:( Amúgy sikerült venned valamit? Érdekel mire esett a választásod.Úgy hallottam jó árban lesz a fujitsu 1640-es a metroba csütörtöktől, lehet adok még egy esélyt a fujitsunak, ha nem akkor Clevot veszek az úgy is olyan nőies:))) Nem bánnám, ha esetleg páran bíztatnának mit vegyek és mit ne:)

(#178) yerico válasza Mirtyll (#158) üzenetére


yerico
senior tag

Vígasztaljon ,a 15 / 30 nap tényleg megszűnt, de 2003-ban :). A Szüv csak továbbadja a gépeket Rikvestnek. Hasonlóan álloik egy Acer géppel, jelenleg egy alaplapra várok január 4-e óta.

(#179) fsc válasza kíváncsi (#151) üzenetére


fsc
tag

Szia az FSC szervizárai, úgy gondolom, nem lógnak ki a sorból és valóban 1 európai alkatrészraktárból látják el a szervizeket. De nem ettől drága, sőt:)))))
Már leírtam párszor, hogy a szervizpartnereknél kérj ajánlatot arancia kiterjesztésre.
Sajnos a nagy hálózatok árat kérnek egy akcióra, így nehéz beépíteni a hosszabb garanciát!

(#180) kíváncsi válasza Mirtyll (#177) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia!

sry, hogy csak most írok de eddig ment a beállítgatás meg telepítgetés :)

NAgyon frankó. Végülis anyukámnak egy m7405-öt vettünk.

1,4-es mobil pentium van benne dothan magos 2MB cache-s.

Annyít róla hogy olvastam gyorsabb mint egy 3Gh-s pentium 4. Ezt nem is egy helyen olvastam de főleg külföldi fórumokon.

A ram benne egy hyundai pc2700-as frankón megy. A vinyó 5400rpm-es. És minden tetszik benne.

Gyors mint állat :)

Mondjuk ezt az intel graphics 2-őt nem teszteltem még de nem várok tőle semmit. nem gaméra lett.

Meg volt hozzá ps2-vel egybe rakott xp home meg sok cd.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#181) kíváncsi válasza fsc (#179) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Komolyan mondod? Neved olyasmit sugall, hogy van valami közöd a Fujihoz :)


A +2 év garit a vásárlástól számított 30 napon belül lehet csak megvenni?


Meg annyi néztem azt a sempronos konfigot is az a1640-t... nem valami jó de ezt döntse el mindenki maga.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#182) BlackWoOd válasza kíváncsi (#181) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

+2év garit a Fu-Si ügyfélszolgálat szerint 3 vagy 6 hónapon belül lehet igényelni (vagy ez, vagy az, de mindenképpen több, mint 30 nap).
Általában 4-5 hét, mire megérkezik az igazolólap a megrendeléstől számítva.
(Tudom, hogy nem tőlem kérdezted, csak én is nemrég intéztem és onnan tudom.)

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#183) kíváncsi válasza BlackWoOd (#182) üzenetére


kíváncsi
senior tag

köszönöm :)

Megkérdezhetem Neked milyen géped van?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#184) BlackWoOd válasza kíváncsi (#183) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Amilo L7300

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#185) steve@prhw válasza BlackWoOd (#184) üzenetére


steve@prhw
őstag

December óta ugyanilyem masinát nyúzok. Most próbálom intézni ezt a plusz gar-t, de egy kicsit lúzernek tűnik az itteni csapt... Telefonon egyeztettem velük, másnap kimentem, a tag valahol kint volt, aki meg helyettesített, kb. két perceig fel sem fogta, miről beszélek. Aztán felhívta telefonon a siemenseket, majd azt mondta, hogy ők (mármint a f-s) fognak keresni ( :F ), felírta nevem, mailcímem, telefonszámom. Két napja. Mikor kezdjek idegeskedni? Jó lenne nem kifutni a 90 napból... Ja, a poén, írtam a hotline mailcímére korábban, ott azt írták vissza, hogy a partnernél (lúzercsapat) tudom elintézni. Most akkor mi van :F Semmi papírt nem néztek, nem írattak alá velem :F :O

szerk: kiegészítés

[Szerkesztve]

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#186) dat


dat
senior tag

Ordítsd le a fejüket.. az mindig bejön :)

(#187) Vangelis válasza kíváncsi (#181) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet hogy írtátok már
mennyi mani a + 2év gar?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#188) BlackWoOd válasza steve@prhw (#185) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Én emailban beszéltem le / rendeltem meg a kiterjesztést, email-ban kaptam az értesítést, hogy mehetek (S*rc* -nál intéztem).
Telefonon pontosítottunk, hogy mikor és másnap meg is volt a dokument.
(Papírt nem kértek, ellenben a gép sorozatszáma kell, mert szerepel a kiterjesztésen (olyasmi, mint a gari-lap). E nélkül nem tudják elintézni, ha nem kérték, akkor szvsz. elhajtottak.)

R*kv*st, S*rc* talán korrektebb, Sz*v meg a R*kv*st-nek küldi tovább a motyót.

mod.: dec. 10-én rendeltem, most február elején megkaptam.

Vangelis: típusfüggő, árajánlatos szerintem, nekem +2év 25+fa volt.

[Szerkesztve]

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#189) steve@prhw válasza BlackWoOd (#188) üzenetére


steve@prhw
őstag

Köszi, de én Sopronban vagyok! :O

Mehetek Győrbe vagy Szombathelyre (velük is beszéltem, ők eléggé képben voltak), vagy küzdök tovább lúzerékkal :O Van benne perspektíva :O

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#190) BlackWoOd válasza steve@prhw (#189) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Jah, botsánat, nem is figyeltem, merre lax.
Akkor sok sikert, nem tudom, arrafelé mi a helyzet. :(

(Mint említettem, emilben intéztem és csak 1x kellett bemennem a papirosért... esetleges végső megoldásként mondom csak.)

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#191) steve@prhw válasza BlackWoOd (#190) üzenetére


steve@prhw
őstag

Semmi vész, köszönöm, legalább tudom az ügymenetet.

(Mint említettem, emilben intéztem és csak 1x kellett bemennem a papirosért... esetleges végső megoldásként mondom csak.)
Igen, ez érlelődik bennem is. Még minidig nem hívtak. Holnap felhívom őket, ha nem bírnak értelmesen válaszolni, akkor bevállalom Szombathelyt...

THX!

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#192) jani0625 válasza steve@prhw (#191) üzenetére


jani0625
aktív tag

Szombathelyen milyen cég? mert szhelyi vagyok de fogalmam sincs hogy hol van ilyen cég?!

(#193) Vangelis válasza BlackWoOd (#188) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Enyém: a7620 ---talán

De akkor én elrontottam...:O
mert nem kértem:O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#194) steve@prhw válasza jani0625 (#192) üzenetére


steve@prhw
őstag

FL@G Számítástechnikai Kft.
Szombathely, Kisfaludy u. 51. 9700
T:94/501-892

Ezt kaptam a f-s ügyfélszolgálattól. Tök normálisak voltak, mikor telefonon hívtam őket. Mondta a srác, hogy vagy el szokták adni a gépüket a userek 1 év után, vagy megkötik a hosszabbítást, szerinte is megér annyit.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#195) fsc válasza kíváncsi (#181) üzenetére


fsc
tag

Igen, itt dolgozom.
A garanciakiterjesztés jelenleg valóban körülményes egy kicsit, de a gép fél éves koráig el lehet kezdeni a procedúrát. A kollégáim 1 hónapost átfutást ígérnek.
A lényeg, hogy egy rendszerbe be kell vinni a garanciakiterjesztést, valamint papírt kell hozzá nyomtatni. Ha csak ezért ülne itt egy ember, akkor valóban 10 perces munka lenne, de aki csinálja, az nem elsősorban ezzel van megbízva.
Másrészt, az információ ideérkezésének a sebessége is hagy némi kívánnivalót maga után. Ezzel együtt tudatában vagyunk a szerencsétlen helyzetnek, és dolgozunk a megoldáson.
Érdeklődnék, hogy a Serco és a többi cég mennyiért adja a +2 évet?


A megjegyzésedre, hogy nem valami jó az Amilo A 1640, csak annyit tudok mondani, hogy úgy gondolom, a műszaki paraméterei arányosak az árával. A gamerek kivételével szerintem mindenki kellemesen tudja használni.

(#196) steve@prhw válasza fsc (#195) üzenetére


steve@prhw
őstag

Nem lehetne valahogy úgy elintézni, hogy nyittok egy mailcímet, ahová a user ellökhetné az igényét az adataival együtt, aztán megkeresnétek, és úgy megoldható lenne a dolog?

Én a sógorom Metabo csiszolójára intéztem akciós garihosszabbítást, ott az adatokat (gyári szám, típus, vásárlás helye) kellett beregelni egy oldalon, még aznap jött a mail, kinyomtattam, kész. Mivel ez ingyenes akció volt, természetesen egyszerűbb a procedúra, de valamit lehetne lépni ezügyben, nem :F

Mást nem utálok jobban, mint a felesleges futkározást :O Pláne, ha 70km-re kell utaznom emiatt :O

szerk: gép fél éves koráig el lehet kezdeni a procedúrát Nekem a hotline 90 napot írt mailben....

[Szerkesztve]

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#197) BlackWoOd válasza fsc (#195) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Kérdésedre a válasz a #188-ban található. (S*rc* -> ár)
mod.: na jó, csak részválasz

[Szerkesztve]

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#198) kíváncsi válasza fsc (#195) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia!

thx. Még annyit hogy a notebook bővítés hogy megy?

szeretném majd egy 100Gb-s vinyóval meg +256rammal bővíteni.

Ezeket el kell vinni egy Fujis szervízbe és ott megnézik jó-e és belerakják?

Tildy vagy valaki mondta hogy azt mondták a ram berakás nem sérti a garit :F


Ok igazad van az a1640-el kapcsolatban.

Az m7405-ről mi a véleményed? :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#199) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!
Most hálózatról megy a notebook, de benne van az akksi is. Ez baj?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#200) steve@prhw válasza kíváncsi (#199) üzenetére


steve@prhw
őstag

Én ki szoktam venni, ha huzamosabb ideiog hálózatról üzemeltetem, mert feltölti, abbhagyja a töltést, de ha kicsit veszít az akku a töltéséből, akkor újra elkezdi felnyomni.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.