Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) LALA_kiraly válasza Macka (#4000) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Én erre gondoltam:
''Ha rádugok fülhallgatót,azon minden rendben van?''
Én honnan tudjam? Na erre felelj.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#4002) Macka válasza LALA_kiraly (#4001) üzenetére


Macka
veterán

Elírtem hsz.-t. Helyesen: Ha rádugom fülest, ott jön a hang, de hangszórók minden esetben némás. ( Kijelentő mondat.)

(#4003) avan32


avan32
csendes tag

Sziasztok van valami tapasztalata FS Amilo D1840-es Notiról én most vettem egyett, szerencsére eddig semmi gond nem volt vele. De azért várnám a tapasztalatokat!
KÖSZI! :R

Minden jó ha a vége halál :)

(#4004) Tom19 válasza avan32 (#4003) üzenetére


Tom19
tag

Sziasztok!

Most ez azokra vonatkozik, akiknek VISTA-juk van fent.


Equalizert hogyan lehet manuálisan állítani?

(#4005) avan32


avan32
csendes tag

Hi valaki tudna ajánlani olyan programot amivel tudom álltani a proci feszt vagy a szórzóját, és energia gazdálkodást, pl hogy ne melgedjen a proci.
Köszi

Minden jó ha a vége halál :)

(#4006) kekegsm válasza avan32 (#4005) üzenetére


kekegsm
őstag

RMClock

De visszaolvashatnal par napot

[Szerkesztve]

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#4007) portás


portás
tag

amilo 1505-ös gépem, ráírva matrica szerint vista kompatibilis! Kérdésem az lenne, hogy próbált-e már vki vistát felhúzni és ha igen ment-e minden funkció gondolok itt wifi hang háló stb, mert ha nem és még nincs driver akkor megmenteném magam egy felesleges install-tól! jöhet válasz priv-ben is sőt úgy még jobb! Előre is kösz!

-=A hal bosszúja a szálka=-

(#4008) djadji


djadji
senior tag

Valaki meg tudná mondani hogy hogyan tudom azt kideríteni, hogy milyen RAm van az én gépemben.. hány darab.. és ilyesmik. Magyarul hogy mennyibe kerülne nekem bővíteni...

http://djadji.fw.hu

(#4009) Tom19 válasza djadji (#4008) üzenetére


Tom19
tag

Everest nevű program meg tudja mutatni. Alaplap---SPD menüpont alatt.

(#4010) djadji válasza Tom19 (#4009) üzenetére


djadji
senior tag

Hmm.. everest nem megy vista alatt.. (legalábbis az amit találtam).
De írtam a szegedi hivatolos szervíznek, ahonnan kaptam baromi gyorsan egy választ hoyg kérik a serial számot, hoyg tudák pontosan azonosítani...
(azt kérdeztem lehet e és hogy menyiért bővíteni 2 GBra a jelenlegi 1 GB RAM-ot)
No majd meglátjuk.. (írom a választ ha érdekel valakit.)

http://djadji.fw.hu

(#4011) djadji válasza djadji (#4010) üzenetére


djadji
senior tag

Már kaptam is választ.
2 db 512-es modul van benne.. ugyhogy ezt ki kell cserélni és beszámítani nem tudjak.. :(
(De gondolom el lehet azt azért adni... Vajon mennyiért?)
Ugyhogy azt mondták, hogy 1 Gb RAMok darabja 14.000 + ÁFA. Beszeréli dij nincsha ott veszem őket.
Szerintetek ez jó ár? nem vagyokotton a laptop cuccokban..
És mennyiért lehet eladni a 2 db 512 RAMot?

http://djadji.fw.hu

(#4012) rozso


rozso
csendes tag

Nekem megy az Everest Vista alatt. Everest Ultimate Edition 3.00

Viszont ami nem megy:
Total Commander 6.56 : néha nem müködik a másolás.
WinRAR: Csak a programból tömörít ki. A jobb egérgombos parancsokra nem reagál.
AutoCAD 2006: egyáltalán nem megy.

(#4013) Tom19


Tom19
tag

Nekem is megy az Everest 3.80.


Jah és a RAM-ot meg tudtam volna mondani, hogy 2 512-es van benne.
Csak elfelejtettem. :))

(#4014) kisöcsi


kisöcsi
csendes tag

Nekem is van egy Fujitu Siemens Amilo LI1725 laptopom eredetileg 80 Gb és 512Ram de raktam még bele 512 Ramot nekem a megfelel gép csak a bill. nem vagyok elégedett. :(( :(( :((

(#4015) Reverting válasza portás (#4007) üzenetére


Reverting
őstag

Minden fog menni... csak a hang nem... de fent van a vista ala valo driver is... nyugotan rakd... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#4016) Reverting


Reverting
őstag

Ready Boost osszejott mar valakinek? Vagy csak usd rol megy? Mert nekem kari olvasobol nem dobja fel a lehetoseget.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#4017) djadji válasza Tom19 (#4013) üzenetére


djadji
senior tag

Nekem az Everest nem met, de valami PC Wizard 2007 kafán megmutatta azt ami nekem kell.. Úgyhogy msot már tudom milyen RAMok. CSak azt nem tudom mennyiért lehetne eladni, vagyishoyg mennyit ér....?

http://djadji.fw.hu

(#4018) sgery


sgery
őstag

Sziasztok! Rég voltam már erre, egy kérdéssel jöttem vissza, mint mindig:) amlio 1650g-m van ha elfelejtette volna vki:)
Tehát, felraktam a vistát a gépre, fut faszául meg kivételesen mindenhez találtam drivert igaz elég nehezen, de sikerült. Viszont kéne bele 1gb ram, a 756 nem lesz elég erre.
A kérdésem az lenne, hogy hivatalosan ez van irva supportnak: max. 1024 MB (2 x 512 MB modules) DDR SO-DIMM, 333MHz. Viszont vmikor azt mondták hogy a 400mhz-es ram is belemegy. Igaz ez? Mert az a ram olcsóbb, meg 333-ast már nem is olyan könnyű találni. Most egy 512-es samsung 333-as van benne és a mellé menne az új.

Egyépként ajánlom felrakni a vistát, mert fajául fut minden, sőt van benne egy olyan opció hogy ready boost ami úgy megy, hogy beledugsz egy pl. 512es sd kártyát és azt gyorsítótárnak fogja használni a gép, mert arról gyorsabban és engeriatakarékosabban tud tölteni a gép mint vinyóról. És drivert meg mindenhez találni már. Igy tovább bírja az aksi, meg gyorsabb is lesz a gép. Már csak azt kell megnézem hogy a játékok is futnak-e vistán:D

Előre is köszi a segítségeket!

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#4019) rozso


rozso
csendes tag

djadji !
Valami nincs rendben ezzel a videodriverrel.
Sokszor elsötétül a kép teljesen és ha visszajön, akkor kicrja, hogy a video vezérlővel volt gond.
Szerintem nem véletlen nincs még fent a hivatalos oldalon a letöltéseknél Go -ra Vista driver.
De vajon lesz-e egyáltalán? És mikor?

(#4020) Reverting válasza sgery (#4018) üzenetére


Reverting
őstag

Neked mukodot a ready boost? Nekem nem, fol sem dobta azt a fulet... milyen driver kellet hozza? Ha jol vettem ki a szavaidbol, h az kellet neki...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#4021) sgery válasza Reverting (#4020) üzenetére


sgery
őstag

nem kell hozzá driver, csak a windows nagyon válogatós hogy mivel működik. és minimum 256-os kártya kell hozzá
a logout-on van most egy ilyen rovat, olvasd el

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#4022) djadji válasza rozso (#4019) üzenetére


djadji
senior tag

Nekem semmi bajom nincs a VGA driverrel. Most szerintem ez van fent VGA_97.48_WHQL. De igaziból már annyitpróbálgattam hoyg nem is tudom mi az ami fent van nekem...

Az egyetlen gondom a VISTAval hoyg nem tudom feltelepítenia WOWot a gépre, hogy kipróbáljam hogyakad e, vagy hogy hogyan fut.... De minidg ugyanazt a hibaüzenetet adja ki telepítés elkezdésekor .. ezt: [link] VITSA fórumban nem votl rá ötlet.. hátha itt látott már valaki ilyesmit..

http://djadji.fw.hu

(#4023) sgery


sgery
őstag

bocsi az off topic-ért, de hátha tud itt valaki segíteni új problémámban. Vodafone gprs netet használok, viszont vistán nem megy a voda csatlakozó progija, és seghogy sem tudom beállítani a dolgokat. pontosabban be tom, de mikor a dns utótagot beírom a tpc/ip beállításoknál és leokézom mint ha be sem írtam volna kitörlődik. Mitől lehet ez?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#4024) Pho3bus


Pho3bus
tag

hello all!készülök amilo pa 1538at venni!!és megkérnék minden tulajdonost h számoljon be a tapasztalatairól,h megéri e megvenni!gondolok itt akkuidőre,stbstb!!a segítséget előre is köszönöm!meg ami legjobban érdekel h karcolódik-e meg milyen anyagból készült!strapabiró e vmennyire!

(#4025) rozso válasza Pho3bus (#4024) üzenetére


rozso
csendes tag

Ha visszaolvasol az utóbbi kb negyed év hozzászólásainak nagy része a 1538-ról szól.
Nem elég tapasztalat?

(#4026) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

FuSi notikban mennyire ördöngösség a ram bővítés?

(#4027) kekegsm válasza Pikkolo^^ (#4026) üzenetére


kekegsm
őstag

ecceru mint az 1x1. User manualba benne van minden tipusnal. Ha garis, akkor szervizbe vidd inkabb. Ha nem: nemigen lehet elcseszni, nagyon lamernek kell hozza lenni...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#4028) sgery válasza Pikkolo^^ (#4026) üzenetére


sgery
őstag

azért nem mind1 hol van, a bill. alatti már nehezebb, de azt sem lehet elszúrni. Max annyival, hogy irtóra rá van húzva a csavar mint nálam is volt, és a csavar elrondul és ugyebár újat kell belerakni hogy gari maradjon...

ja, és a fusi az egyetlen gyártó aki garivesztésnek titulálja ha te cserélsz benne ramot.

[Szerkesztve]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#4029) djadji válasza sgery (#4028) üzenetére


djadji
senior tag

Háááátt.. én erre nem vennék mérget... Több is,erősöm is mondta hoyg volt gari gondja nem FUSIkkal amikor csak kinyitotta, hogy mi is van benne...
Sztem nem csak a FUSIval van gond...

Nekem 1538 van és semmi bajom vele.. Az egyetlen hogy XPvel nekem nem jó a WLAN de VISTAval semmi baja nincs... (és az akku idő sem valami fényes bár nem teszteltem teljesen. Full feltöltve 2 órát ír ki..Akkor is ha energiagazdaságosra van állítva és akkor is ha teljesítménycentrikusra...)


[Szerkesztve]

http://djadji.fw.hu

(#4030) sgery válasza djadji (#4029) üzenetére


sgery
őstag

hm, és hogy vették észre hogy kinyitotta? Benne hagyott egy tábla milkát? Elég nehéz úgy kinyitni hogy nyomot is hagyj. Enyém pl. alapból tiszta karc volt belülről...

Nekem is olyan 2-2,5 órát bír ki kb. hát nem sok, de nekem elég, majd veszek hozzá vmi nagyobb aksit ha egyetemre megyek már, mert ott nincs nagyon töltési lehetőség...

mennyi hozzá egy nagy aksi? egyáltalán van olyan? és mennyit bír?

Vodafone-os probléma félig megoldódott, amikor felrakom a voda kapcsoló progiját akkor első indításnál tud tárcsázni ha a bluesoleil-al elötte megnyitottam a 14-es com-portot, viszont ha bezárom majd megnyitom újra a voda programot akkor már nem megy. Tehát minden bezárás után reinstall. überfasza

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#4031) djadji válasza sgery (#4030) üzenetére


djadji
senior tag

No igen.. akksi engem is érdekelne.. de nem tudom hol, mennyiért... stb,..

http://djadji.fw.hu

(#4032) Space marine


Space marine
aktív tag

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni az alábbi modelröl: V3205

Ezt most 169ezerért tudom beszerezni a szokásos 1év garival...
12,1'' T1300 1.66GHz, 512Mb, 60Gb, Wlan, Bluetooth stb...

Volt valakinek közelebbi ismeretsége vele,stb....

Elöre is köszi..

(#4033) Kabu


Kabu
tag

Sziasztok!

Valakinek van valamilyen tapasztalata, hogy X1100-es vagy X1150-es :R videokarival hogy megy a FIFA 07??? Köszi! Üdv. mindenkinek! Balázs

(#4034) djadji válasza sgery (#4030) üzenetére


djadji
senior tag

Egyébként abba kötöttek bele hoyg a csavarok amik fogták az alját, azok le voltak festve.. amikor meg visszavitte akkor le votl menve róla a festék.. ergo: Valaki kicsavarta őket.. vagyis szétszedték...
Bizony.. genyó helyen ebbe is belekötnek...

http://djadji.fw.hu

(#4035) Pikkolo^^ válasza kekegsm (#4027) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Köszi.

(#4036) steve63 válasza spyduck (#3933) üzenetére


steve63
csendes tag

Ezt egy régi válaszból ollóztam ki.
Ezt csináltam és müködik. :R

''T-Mobile által értékesített Amilo Pro V3505 laptopok között sajnos van olyan aminek a bluetooth drivere ''hibás'', 30 napos próba változat.

A megfelelő verzió letölthető a Fujitsu Siemens Computers weblapjáról.
A link: http://www.fujitsu-siemens.com/rl/downloads/Bluetooth_Toshiba_Software_Suite/Bluetooth_Toshiba_Software_Suite_4.00.36c.ZIP

Szintén a T-Mobile által értékesített laptopoknál fordult elő a magyar nyelvű használati útmutató hiánya.
Ezt is megtaláljátok a mellékletek között és a weblapon is.
A link: http://server-uk.imrworldwide.com/cgi-bin/b?cg=PDF-HU&ci=siemensfujitsu&tu=http://www.fujitsu-siemens.hu/Resources/216/1322945133.pdf''

(#4037) niki24


niki24
csendes tag

Sziasztok!
Február 7 óta sz...kodnak a kijelzőhibás laptopommal. Még mindig nincs vége notebookom story-jának. Múlt héten felhívtam a szolnoki Karakter kft, hogy elhoznám a gépet, erre közölték rendeben, össze van készítve a papirokkal együtt, fizessek a garanciális gépre 7080Ft-ot. (Amikor először érdeklődtem, még a szállítási díjat akarták megtéríttetni, majd másodjára a bevizsgálási díjat. Szerencsére már tájékoztattak a fogyvédelmisektől előtte) Az agyam elöntötte a lila köd, telefonáltam a FuSi Mo.kft-nek, akik azt mondták, semmiképp sem fizessek. írjak panaszlevelet. Mondtam nekik, hogy már írtam, március 14-én kaptam meg a választ tőlük, nem találták. Egyébként a szervíz szakvéleménye volt, hogy 'ráraktam a táskát', hivatalosan meg visszajött a FuSi Mo kft-től egy 'szakvélemény' amiben az volt, közzézártam egy 10 cm-es tárgyat. (Pl. kulcscsomót, minden látható sérülés nélkül) Másodszor már készségesek voltak, persze itt már volt a képbe ügyvéd, fogyvédelem....Feltételezem, először írtak valamit, hogy lerázzanak. Na meg azt is, hogy a gép volt selejt.Ok: -garanciajegyet kaptam későn, 6 hónap után már szervíz, 3óra bekapcsolás után olyan forró, hogy 'tojást lehet rajta sütni' kis túlzással, 9 hónap után monitornak végleg annyi. Bocs, ha hosszú lett, de tanulságos és kivárom a végét, hiába szenvedek velük majd 2 hónapja. Egyébként nehéz elérni a FuSi Mo-t, mert üzenetrögzítőre vannak állítva és maguktól nem hívnának vissza. Ezzel nem a lejáratás a célom, nem mondom, hogy mind sz*r, de a mai napig nem hiszem el, hogy ilyen megtörténhet. Azt is megígértem a szervíznek, hogy internetre kirakom az egész paksamétát, a lefotózott géppel együtt+hozzá a független szakértők véleményét. (Megvan a végzettségük nekik is) Ami a legfontosabb, ha nem segítenek abban, hová forduljak, bukom a 218 000Ft-os vételárat, meg a szervízdíjat.Egyéb tapasztalatom a szervízzel: fizetős ügyfelek előnyben, garanciális gépre szarnak nagy ívben. (elnézést) Bocs, hogy megint hosszú lett, bonyolódik a történet.....Sajnos lehe, hogy igy is buktam a pénzt.... Fujitsu Siemens....no...never...Már csak el akarom passzolni és lecserélni a gépet, de ingyen is kivágnám, csak ne lássam többet, na meg a szervizhálózatot sem....

(#4038) djadji válasza niki24 (#4037) üzenetére


djadji
senior tag

hát.. sajnálom a dolgot...
Én is beszéltem a FUSI moval valami 40es számon.. nekem egyből felvette valaki aki segítőkész volt.. sajna nem tudtuk megoldani. De aznap este 6ig (az én hívásom olyan 2 körül volt) 5szor hívott vissza a srác a mobilomon, hogy éppen mit tudodtt intézni és hoyg németből milyen e.-mail kapott (és ezt mind küldte automatán a mailemre is, csak telefonon is elmondta..) Aztán mondta hopyg Szegeden hol vana szakszervíz. Végülis nem vittem be, mert a Vistával teljesen jól müxik, de felhívtzam őket és mondták hoy mikor vigyem ha akarom... Aztán mélbnen írtam nekik hoyg milyen RAm vana gépbe és hoyg mennyi lenne rakni bele még 1 GBot. Elkérétk a serial számot .. és aznap válaszoltak hoyg 14.000+Áfaért raknak bele 1 db 1 GBos RAMot és ha 2 kell hát ennyibe van. Ujabb levelemre még azt is elmondták jelenleg milyen RAm van a notiban és hoyg náluk egy hasonló mennyibe van, hoyg kb enyniért tudnám eladni (mert nem számítják be sajna..)
Ugyhoyg nekem a Szegediekkel jó tapasztalataim vannak... Lehet hoyg a szervíz cég szeretne kersztbetenni neked...???

MIndenesetre drukkolok hogy sikerüljön... KITARTÁS!!! azt nem tehetik meg hoyg nem kapsz jó gépet.. csak sokáig szarakodnak vele... HAjrá, kitartás..

http://djadji.fw.hu

(#4039) rozso


rozso
csendes tag

niki 24 rendszeresen benéz ide és ir valami rosszat a fujitsuról, mintha a konkurencia akarná ártatlan nöi néven befeketiteni a Fujitsut a fórumokon.
Hallottam már én is tönkrement Fujitsuról, de nem többröl, mint mondjuk HP-ról arányaiban.

(#4040) Meiser válasza rozso (#4039) üzenetére


Meiser
tag

Jah, igazad van rozso.Nekem is pont ugyanez jutott az eszembe, de már korábban is.

(#4041) niki24 válasza Meiser (#4040) üzenetére


niki24
csendes tag

Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy ez egy fórum, ahol a tapasztalatokat le lehet írni. Sajnos semmi jó tapasztalatom nincs sem a termékkel, sem a szervízzel kapcsolatosan. Én sajnálom a legjobban, hogy igaz,amit leirtam. Szervizes munkatársól már megkaptam én is, hogy: 'szar a termék és akkor sem használná, ha fizetnének érte...' Valamint a hibásodási arány: '35-40%' Mondtam neki, hogy uram, engem ezzel nem vigasztalt. Egyébként nem állítom, hogy mind szar, de azt igen, hogy az enyém az volt. A Gizella útra küldtem a levelet és vezetékes számot kaptam meg. Lehet, hogy mobilon kéne próbálkoznom? 2007 február 7 óta a szervízben van a gép, munkaeszköz lenne..... Más típusokkal elégedett vagyok. (Nem irom le, nehogy azt higgyétek, hogy konkurencia....) Ha vásárlás előtt olvasgattam volna, hát nem hiszem....erről ennyit, segítő szándékkal írtam le a storyt. Nekem mindegy, ki milyen gépet vesz, nem az én pénztárcám...Meg úgy gondolom, mindenki saját maga választ. (Én voltam a barom, csak magamat okolhatom.) Ami felháborító, hogy a garanciális gépre ki akarják fizettetni velem a 7080 Ft-ot. Ettől még a fogyvédelmisek is padlót fogtak...Egy ilyen cégnek nem lehetne ezt megengedni.

(#4042) djadji válasza niki24 (#4041) üzenetére


djadji
senior tag

Én ekhiszem neked.. sjana elég régen benne vagyok ebben a szakmában (informatika.. nem a laptop) és elég sokmindent tapasztaltam én is.. Ugyhogy simán elhiszem a dologt. És azt is megértem hoyg utálod a FUSIt érte. Én se veszek soha olyan alaplapot ami egyzser szívatott 3 hónapig.. pedig a szemét nagyker volt a hibás... De se alaplapot nem veszek se abba a boltba nem megyek többet....
Ugyhogy Részemről továbbra is: Kitartást!

UI: mikor lén nagyfejűen (majd fölrobban az agyam az idegtől) bemegyek egy boltba, akkro valahogy mindjárt segítőkészebbek, mikro láétsjájk hoyg 1 rossz só és szétverem a boltot... (pedig nem vagyok egy nagydarab.. )
Nem lehet hoyg többre mennél 1 férfiember segítségével (márha a niki egy lányt takar), aki esetleg konkrétan elküldi az illetőket a jó édes ***** anyjukba? (és nem csillagozza ki a szót mint én.. ;] )

http://djadji.fw.hu

(#4043) Meiser válasza niki24 (#4041) üzenetére


Meiser
tag

Oké, oké visszavonom, ne haragudj! Csak így elsőre olyan furcsa volt :) .Szerencsére még nincsenek ilyen rossz tapasztalataim pesrze ez nem azt jelenti, hogy nem lesznek. Az üzleti szférában a profitorientált gyártók, kereskedők többége azért inkább a saját érdekeit nézi és sok minden kitelik tőlük, legyen az ilyen vagy olyan márka.

(#4044) Desp


Desp
tag

Hali.. egy V2010es Amilo Pro-rol lenne szo.... talalkozott mar valaki olyan hibaval, hogy az utp-s es a wireless kartyaja is ilyen 20-30K korul mukodik csak? Halozatban es neten egyarant... probalt oprencerek: Win XP, Win Vista, Debian, Knoppix live, Win Live... mindenhol ezt a hibat produkalja.... router portjai jok, 3 kabellel probaltam utp-s kartyat... Ha valaki tud segiteni annak elore is koszonom....

Hajj de sokmindenhez nemertek

(#4045) niki24


niki24
csendes tag

Igazad van, valóban próbáltak hülyére venni. Átadtam a dolgot a progamozó páromnak, a fogyvédelmiseknek és egy ügyvédnek. Már csak várni kell. Durva az egész story....Kíváncsi leszek a végére. Jah, a szervízben először a szállítási költséget akarták kérni, aztán abból bevizsgálási díj lett. Egyébként a FuSi Mo. kft a fogyvédelem és ügyvéd után közlékenyebb volt...valahogy segítőkészebbek lettek. (Sokan kérdezik, programozó párja hogy vehet FuSi-t, egyszerű a válasz: nem beszéltük meg, aztán gondoltuk, Word-ben szerkesztgetni+internetezni az is jó lesz, és hát elég ismert névnek bizonyult, gondoltam, a szervíz megbízható.) Már írtam, hogy hasonló árkategóriájú, más típusú gépek kiválóan működnek. (Nem igazán törüdnek azzal is,hogy munkaeszköz. A CPU ventillátort majd 3hétig cserélték..)

(#4046) steve63 válasza djadji (#4042) üzenetére


steve63
csendes tag

Nekem 2006. nov. óta FSC V3505 T-Mobile van. Eddig semmi problémája nem volt. Akksi kb.:3,5 óra. Most, hogy új profilt kellett csinálnom egyes pendrivet, mp3 lejátszót nem tud kezelni, valahogy nem akarja felismerni. Mi lehet a hiba?
Amúgy meg javasolni szeretném, hogy lassabban kéne irni, hogy érthető legyen a leírtak.

(#4047) zarol válasza Space marine (#4032) üzenetére


zarol
csendes tag

Szió!
Nekem van egy V3205 igaz T2050 80GB-tal. Én idáig elégedett vagyok a géppel! Mielőtt megvettem a német Amiló Fórumban érdeklődtem, ott több embernek 3/4 évi tapasztalata megerősített a vásárlásban.
Memóriát 2GB-ra bővítettem, főleg Vistánál megdobta rendesen még 1GB-hoz képest is. Később a procit is ki akarom cserélni.
Ha konkrét kérdésed van szívesen válaszolok. :)

(#4048) djadji válasza steve63 (#4046) üzenetére


djadji
senior tag

Sztem értehető volt.. da ha kell leírom neked mégegyyszer lasabban... akár kézzel is... :DDD

http://djadji.fw.hu

(#4049) djadji válasza niki24 (#4045) üzenetére


djadji
senior tag

Igen.. valahogy az ''ügyvéd'' szó sokkal kézségesebbé teszi az ilyen szemétláda boltokat, szervizeket. De ilyen szó a ''bíróság'' és a ''fogyasztóvádelem'', és időnként bejön ''a főnökével'' megoldás is....
Soxor csak az a szemét lusta disznó, aki putl mögött áll és ő akarja szebretenni a lóvét/anyagot/cserealkatrészt. A főnök nem is tud az egészről, hogy ilyesmik előferdülnek nála.. (a ''ferdülnek'' szó nem elírás, ténylegesen ezt akartam írni!!!)

http://djadji.fw.hu

(#4050) rozso válasza djadji (#4049) üzenetére


rozso
csendes tag

Lehet hogy az nem elírás, de azon kívül van az is csak ebben a HSZ-edben:
putl, szebretenni.

Én is gyorsan írok, de azért nincs tele hibával minden HSZ-em.
Javaslom, hogy írás közben ne a billentyűzetet nézd, hanem a monitort és akkor észreveszed a hibát! Ha meg ez még nem megy, akkor írj lassabban vagy olvasd újra amit írsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.