Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) plastic-+ válasza DiXoN008 (#841) üzenetére


plastic-+
tag

Hali!

Szerintem a Fujitsu Siemens-ek korrekt kis gépek!

Én már használtam egy párat!!


Viszont azt tudnod kell, hogy az aksi benne elég gyengusz!! Ezek az aksi-k kb. 1 órát, de maximum 1,2 órát bírnak ki!!


De szerintem vedd ezt meg!! ..s majd ha lesz pénzed vegyél még egy 5-6 ezer mAh -ás akksit! :D

(#852) Shalala válasza plastic-+ (#851) üzenetére


Shalala
senior tag

Az en 1645 amilom 1-1,5 (nemtom pontosan) ora net utan mutatott meg 47% aksikapacitast.

(#853) fsc válasza plastic-+ (#851) üzenetére


fsc
tag

Sziasztok!
Az Amilo A 1650-esnek 2200 mAh-ás aksija van, az Amilo 1667-esnek pedig 4400.
Mindkettő 6 cellás.

(#854) Powder


Powder
csendes tag

Sziasztok.
Segítenétek beárazni egy Notebookot?
Siemens Amilo nemtudtamegmondani apontos tipusát de:
AMD Athlon 1.6Mhz
512Mb DDR Ram
80 GB HDD
32 MB videokártya
valami hangkártya is
+ DVD író
15 colos

Nekem ezt 140.000-ért akarják vesztegetni.

Azt szeretném kérdezni hogy nagyon le akarnak vajon húzni vele vagy ez ennyit ér?

Előre is köszi.

Roll that shit, light that shit, smoke that shit!!!

(#855) mahatma válasza Powder (#854) üzenetére


mahatma
aktív tag

azért ez így elég kevés róla
esetleg kérdezd meg itt [link]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#856) matyics válasza Powder (#854) üzenetére


matyics
őstag

Attól is függ, hogy van-e rá garancia, milyen állapotban van esztétikailag, mit bír az akksija, stb. Szóval ez elég kevés amit írtál róla.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#857) matyics


matyics
őstag

Valaki tudna mondani arról valamit, hogy van-e lehetőség tuningolni az adataimnál szereplő notit és hogy ha igen, akkor mi módon? Valami rejtett funkcióval a BIOS-ban vagy esetleg másképp.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#858) dokesz007


dokesz007
aktív tag

FUJITSU SIEMENS Amilo A1667G 01

ezt a gépet nézegetem egy toshib és egy gericom ego gt mellett!

Nekem absz 2D-3D tervezésre kell,(CATIA,CAD,INVENTOR) ill végeselem (ALGOR), ez a maxmax amit adni tudok érte!

Kérdés h ez a noti minőségben kb hol áll, mert ami benne van ebben az egy dell, ibm gépben már bő 400 felett van, sőt!

Jah a gépet nem azonnal akarom megvenni hanem kb jan-febr addígra lesz esedékes!

Véleményeket nagyon szívesen fogadok esetleg 3D mark eredményeket a gericom 15000 pontot nyomott 2001--ben, ára ugyan ennyi csak intel dothan ás 9800radeon és fémházas 2,6kg

Csakhogy gericomról nem olvastam szépeket

Előre is köszi!

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#859) B.P.


B.P.
csendes tag

Üdv midenkinek!
Nyár elején volt az aksicsere,valaki használja a régit (amit cseréltek,de nem vittek el),vagy el van rakva jó mélyre?Csak azétr kérdem,mert nekem nem volt bajom a régivel se és használnám néha....

[Szerkesztve]

(#860) Shalala válasza B.P. (#859) üzenetére


Shalala
senior tag

elmeletileg tuzveszelyes nem?
hasznalni lehet de gondolom eleg sok embernel volt problema ha csereltek az egesz szeriat, szoval nem igazan eri meg.

(#861) B.P.


B.P.
csendes tag

4 noti leégett,legalábbis ez volt a hírekben(vagy ez dereng).....

(#862) Shalala válasza B.P. (#861) üzenetére


Shalala
senior tag

neked kell eldonteni ezek utan.
En nem kockaztatnam meg, hogy enyem legyen az 5. :)

(#863) B.P. válasza Shalala (#862) üzenetére


B.P.
csendes tag

Ez igaz....Csak motoszkált a fejemben a kérdés...

(#864) Klacus69


Klacus69
tag

Csácsá!

szemezgetek a masinával 2hete..szeretnék infot róla esetleg ha vki dönget már egy ilyennel..véleményetek is érdekelne..
thx
[link]
FUJITSU SIEMENS Amilo M1437G 02

[Szerkesztve]

(#865) OliApa válasza Klacus69 (#864) üzenetére


OliApa
aktív tag

Szia!
Ezt vettem pár hete, csak 1 GB RAM-mal. Maximálisan meg vagyok vele elégedve! Csendes, gyors, natív felbontásban minden új játék fullon szépen fut. Nálam TV, videó, rádió (fadobozos Creative 2.1 van rákötve), ébresztőóra, meg egyéb sok más és kiválóan megfelel az elvárásaimnak. Vettem hozzá még plusz 2 év garit, mert hosszabb távra szól a házasság, hiszen igen jók a paraméterei. Innen hoztam el: [link]

http://velemmivan.blogspot.com/

(#866) OliApa válasza Klacus69 (#864) üzenetére


OliApa
aktív tag

Most éppen csak M 175-ös procival van. A kristálykijelző fantasztikusan jól néz ki, előtte egy A1645-öm volt, látom a különbséget. A távirányítóval XP nélkül is DVD-zhetsz meg egyebek, egy linuxos lejátszót tölt be gyönyörű animált menüvel pillanatok alatt bootoláskor.

http://velemmivan.blogspot.com/

(#867) OliApa válasza OliApa (#866) üzenetére


OliApa
aktív tag

Bocsánat! M 750-es . . .

http://velemmivan.blogspot.com/

(#868) Klacus69 válasza OliApa (#866) üzenetére


Klacus69
tag

köszi..sony fs315h neztem de nagyon nem akar megerkezni a rendeles..ezert szemezek a fujisu siemensel.

(#869) phanfantom


phanfantom
senior tag

Hello!
Adott ez a gép( fsc amilo a 1640) és a leírásban az volt, hogy alkalmas Wlan kapcsolatra. Ezért nem is vettem wlan hálókártyát a router mellé, gondoltam van beépített. Viszont nem tudom,hogy valóban alkalmas-e ez a gép a vezetéknélküli internetre, mert nem érzékeli a routert. Vagy legalábbis nem tudom hol kell beállítani. Egy másik gépbe vettem wlan hálókártyát és azzal tökéletes minden Ezen viszont nem tudom hogy kell. Ha tudtok erről a gépről vmit segítsetek!
Köszönöm

(#870) Latanius


Latanius
csendes tag

Sziasztok!

Kb. egy hete vettem egy Amlio L7300-asat, Sulinetben lehetett kapni (ez volt a fő érv), 190E volt a budaörsi Auchanban. Celeron M 1.4, 512 mega ram, 60G winyó, wlan...

Pár dolog, ami a leírásában valószínűleg nincsen benne. Egyrészt a hangja, ami nekem fontos szempont: időnként hűt, ilyenkor olyan zajszintet produkál, amit kb. egy halkabb asztali géptől várunk el, de az idő legnagyobb részében gyakorlatilag teljesen hangtalan (a winyót lehet hallani, de csak ha nagyon akarjuk).

Az aksi kb. 2 órát bír energiatakarékos módban (máshogy még nem próbáltam, nem is volt szükség a nagyobb teljesítményre). A gép nem billeg aksi nélkül sem, utóbbit ugyanis oldalt lehet kihúzni, alatta is vannak lábai. Billentyűzet talán kicsit keményebb, mint a szokásos (egy Acerral volt alkalmam összehasonlíteni), de nem vészes. Viszont hasznosak a funciók (hangerő/fényerő szabályozás, némítás, ill. videókimenet választás) amit rápakoltak.

Nem láttam a doksiban, hogy menne vele egyszerre több monitor más képpel (asztal kiterjesztése), de megy ez is!

Eddig nagyon elégedett vagyok vele, ajánlom mindenkinek!

(#871) Latanius


Latanius
csendes tag

Tényleg: nem találkoztatok olyan átalakítóval, ami egy PS2-es billentyűzetet USB-re alakít át? Nincs a gépen PS2-es bill. port :( Az MS Natural Keyboardról (igen, az MS-nak is vannak jó termékei :) ) pedig nem szeretnék lemondani...

(#872) Shalala válasza phanfantom (#869) üzenetére


Shalala
senior tag

az a legegyszerubb, ha bemesz az eszkozkezelobe es ott megnezed van-e wlan kartya benne.

(#873) DiXoN008


DiXoN008
tag

Hy all! Még mindig notebook vásárlás elött állok. És most új notit néztem ki magamnak. [link] Ez elég szimpatikusnak tűnik, mivel a gépet azért néha játékra is szeretném használni és mivel nincs pénzem erősebb GPU-s notira, ezért ez az X300 egy elég szimpatikus megoldásnak tűnik. Nem tudjátok ez valójában milyen teljesítmány, mert olvastam azt is hogy a mobil 9600-os alatt, illetve annak a szintjén mozog. Nos ha mégsem, vagy valaki tud valami oldalt ahol olvasgathatok ról vaami teszteredményeket annak örülnék.

(#874) Dr. Akula válasza OliApa (#865) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A FuSit hol szervizelik? Rikvest? ;]

(#875) OliApa válasza DiXoN008 (#873) üzenetére


OliApa
aktív tag

Pl. itt: [link]

http://velemmivan.blogspot.com/

(#876) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Pár kárdás ezzel ([link]) a notival kapcsolatban:

1. - Normál ForceWare vagy speckó ''mobility'' FW kell ennek? Van valakinek tapasztalata ezzel a típussal (vagy bármelyik GF 6800-assal) játékok terén? Ez is resetel mint az enyém, vagy hibátlan?
2. - Sonoma chipsetes, 533 MHz FSB-s, de a RAM az miért csak 400-as? Nem 533-asnak kéne lennie?
3. - 2.5''-es SATA vinyók mennyire kaphatók már nálunk? Ha most csak 1 vinyóval veszem, mennyire könnyű bővíteni? (Mindenhol max IDE-set látok.)
4. - Mennyire stabil a háza, milyen a minősége a cuccnak? Ha leesik az asztalról, szanaszéjjel hullik, vagy kibírja? 4 kiló az már elég nehéz.

(#877) OliApa válasza Dr. Akula (#876) üzenetére


OliApa
aktív tag

A zenyém satás! :))

http://velemmivan.blogspot.com/

(#878) Dr. Akula válasza OliApa (#877) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

FuSi szervíz az milyen, voltál már? Erről is rosszakat hallottam (egyszerűbb nyilvántartani melyikről nem...).

(#879) OliApa válasza Dr. Akula (#878) üzenetére


OliApa
aktív tag

Még hál'Istennek nem. Pár hetes a gép, de tkp. állandóan megy. (a monitor 5 percre van állítva)

http://velemmivan.blogspot.com/

(#880) Dr. Akula válasza OliApa (#879) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ok. Igazából a GF 6800 a kérdés, jól hangzik, csak már bizalmatlan vagyok a mobil geforceokkal, remélem valakinek tapasztalata is van vele. :)

(#881) gabaa válasza phanfantom (#869) üzenetére


gabaa
csendes tag

Szia!

Nem tudom hol olvastad, ezt, de nincs benne, legalábbis a legtöbb modellben biztos nincs. Ottvan az átkapcsoló gomb helye a kartyaolvasó mellett, csak mutatóban. Valszeg lehet bele minipci-ost venni, de még nem szedtem szét. Próbáltam már egy picimacis wlannal és két usbssel, tökéletsen megy. Ha szereted a linuxot, régebbi típusú b-s picimacit vegyél, mert azzal könnyen törheted a wepes routereket, ha nem érdekel az ilyesmi, akkor bármelyik új usbs jó választás.

toshiba satellite - fusi amilo a

(#882) DiXoN008


DiXoN008
tag

Ismét én. Csak azért írok, mert változott az anyagi helyzetem és így [link] Ez mellé a noti mellé egy kicsit erősebb versenyző is csatlakozott a sorba. Konkrétan az A1667G [link] Szívesen választanám ezt a notit is, de ezzel kapcsolatban van egy két aggájom. Úgye ebben egy A64 van, meg egy X700 és ezek azért termelik a hőt rendesen, a ventik pedig a hangot, de ez nem izgat annyira. Nos azért ez a kombináció elégé melegedhet. És ettől tartok, esetleg valakinek nem volt ezzel a notival kapcsolatban valami élménye. Az akkuidő meg nekem annyira nem számít, mert inkább csak azért venném hogy a 2 végpontomon használjam ütközben nem hiszem hogy elővenném, aztán ki tudja egy filmnézés a 4 óra utazás alatt lehet nem lenne rossz, de aludni is kellemes :D Szóval ez a melegedés aggaszt enegem, hogy azért ne olvadjon szét a notim vagy esetleg ha ölbe veném én ne szenvedjek 3. fokú égés séruléseket :D

(#883) phanfantom válasza gabaa (#881) üzenetére


phanfantom
senior tag

Az egyik áruház katalógusában a terméleírásban szerepelt a wlan funkció. Eddig nem volt szükségem rá, de emlékeztem rá, hogy erre is alkalmas. A felhasználói kézikönyvben is megnéztem, és írnak róla. A drivers&utility cd-t elővettem és a szoftverek között szerepel a wlan. Letöltöttem, de hiábaklikkelek az exe.-re, nem csinál semmit. Furcsa nekem ez az egész. A PCMCIA kártyának jobb oldalt megvan a helye, tehát lehet venni bele. Az eszközkezelőben amit talátam az megegyezik a hálózati helyeknél levőkkel. 1394 hálózati adapter, és a lan kártya. A 1394-et nem tudom micsoda, de szerintem nem a wlan.
Nos ez a helyzet, nincs erről a gépről egy leírás magyarul a neten?
A drivers&utility cd-ről, hogy tudnám előhívni a wlan-t, mert ott szerepel.
Vagy ha kell vkinek a gép, akár el is adom.

(#884) emvy válasza phanfantom (#883) üzenetére


emvy
nagyúr

1394 a FireWire.

while (!sleep) sheep++;

(#885) phanfantom válasza emvy (#884) üzenetére


phanfantom
senior tag

A másik amilo gépben nincs ilyen. Mi ez, mire való?

(#886) emvy válasza phanfantom (#885) üzenetére


emvy
nagyúr

fficial" target="_blank">[link]

while (!sleep) sheep++;

(#887) phanfantom válasza emvy (#886) üzenetére


phanfantom
senior tag

ok, kösz!
A wlan-nal kapcsolatban van vmi ötleted?

(#888) G. Armani


G. Armani
csendes tag

Üdv mindenkinen.. na ujra visszre a forumra..

Oliapaához lenne pár kérdésem a gépről h osszuk már meg min'k van :D
Nekkem is igeen fexik a gépecske, de pl. mennyibe került plusz 2 év gari? Mert én is elgondolkoznék rajt, aztán pl nekem sztemnincs meg 3 óra akksi idő sztem max 2 és 3\4 de inkább 2,5 persze ilyen net meg office. Bár lehet még economicban kéne.. na mind1.

Pl volt vele 1 érdekes tapasztalatom amit megosztok és számomra máig rejtély.
Vásárlást követő napokban miig bejáratos volt pixelhib át csinált h amig hálozatról ment pár ora után előjött ugyanaz a hibás pixel minnig és csak akkor tűnt el ha kikapcsoltam és luhaztam tápról. De mára a rejtélyes hiba megszűnt és állandóan nyüstölöm a gépet semmi fagyás semmi gáz.

A másik kérdés OliAphoz everestben lemérnéd a géped?
memori írás olvasásra vaok ki. nekem 3000 körül ír és 700 körül olvas 1 gyári 533as ddr2 512MB van benn. kicsit keveslem az írást. ;)

egyelőre ennyi

üdv.

$ Fujitsu-Siemens M1437G - Pentium M 760 2 GHz /2MB - 512 MB DDR2 RAM - 15,4''TFT WXGA GlareTYPE - ATI X700/128MB - 80GB HDD /8MB - 8xDVD+-RW DL $

(#889) bikmakk


bikmakk
tag

Sziasztok!

Én si egy 1437G mellett döntöttem, remélem nem bánom majd meg. Eddig asztali gépeim voltak, notebookom még nem. Ott a SATA-s winchesteremet külön floppyval kellett az elején felismertetni az alaplappal. Ilyen a notiknál nincs? Mert azokban ugye nincs floppymeghajtó... :F Ma késő délután megyek megvenni, megköszönném ha valaki felvilágosítana erről.

Ja és még valami, jól láttam hogy nincs benne PCMCIA? (Vagy csak én vagyok vaksi? :B ) Nem fog hiányozni később? Nektek mi a véleményetek?

~ ASUS P5N7A-VM ~ Intel Core2Duo E7300 ~ 2x2GB Geil Value DDR2 800Mhz ~ WD Caviar Green 1TB/32MB ~ LG GGC-H20LRB ~ Leadtek WinFast TV2000 XP Expert ~ Thermaltake LanBox Lite ~ Silverstone NightJar 300W Fanless ~

(#890) csibor


csibor
őstag

Metro következő katalogusában vam egy Fujitsu SimensL7300 G-2 noti 200000Ft-ért.Van valakinek tapasztalat vele?Elsősorban az érdekelne aksi medig birja?Bár meglepödnék ha több mint egy Órát birna.

(#891) Klacus69 válasza bikmakk (#889) üzenetére


Klacus69
tag

énis a héten megyek megvenni a masinát..tényleg nincs benne pcmcia de helyette vmi új technologia van amit az (eladófiúk szerint a notebook.hu nál) minden gépben fognak használni a jövőben. Elég ratyi lenne ha meg mindig őskori lövőcsellel kéne előcsalogatni a sata t :D

ha megérkezett a gép akkor mindenféle képp irj beszámolót..

(#892) Klacus69 válasza bikmakk (#889) üzenetére


Klacus69
tag

énis a héten megyek megvenni a masinát..tényleg nincs benne pcmcia de helyette vmi új technologia van amit az (eladófiúk szerint a notebook.hu nál) minden gépben fognak használni a jövőben. Elég ratyi lenne ha meg mindig őskori lövőcsellel kéne előcsalogatni a sata t :D

ha megérkezett a gép akkor mindenféle képp irj beszámolót..

(#893) Klacus69


Klacus69
tag

ExpressCard slot: Az ExpressCard slot ExpressCard formátumú bővítőkártyákat fogad. A PCMCIA kártyahely továbbfejlesztett változata.

(#894) Klacus69


Klacus69
tag

[link]
check it out!


[Szerkesztve]

(#895) OliApa válasza G. Armani (#888) üzenetére


OliApa
aktív tag

Szia Armani!

A 2 év xtd gari 30 rugó körül volt, holnap megnézem a számlát pontosan. Havi 4 korsó sör! Nem egy rossz üzlet! :))

Olvasás: 3009 MB/mp, írás: 786 MB/mp.

Nyúzom én is, nagyon teccik . . . :C

http://velemmivan.blogspot.com/

(#896) OliApa válasza bikmakk (#889) üzenetére


OliApa
aktív tag

PCMCIA a múlt, E-Card a jövő . . .

http://velemmivan.blogspot.com/

(#897) Dr. Akula válasza OliApa (#896) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mit lehet most e-cardban kapni? Pcmcia-ban azért elég sokminden van.

(#898) Dr. Akula válasza DiXoN008 (#882) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Miért pont a 01-es kell neked? A 02-től felfele már Turion64 van benne, az sokkal kevesebbet fogyaszt.

(#899) Dr. Akula válasza OliApa (#895) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Játékot nyomod rajta keményen? Korrektül megy, nem száll el mint az enyém? Gondolkodok egy ilyenben is mint a tied.

FuSi szervízt ki végzi / milyen a híre?

(#900) Dr. Akula válasza OliApa (#895) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mennyire melegszik a notid?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.