Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36551) laci666 válasza Jadro (#36531) üzenetére


laci666
senior tag

Hát itt most Brawn GP-nek fújtak a birok :W
1.Barikát már az elején meg kellet volna büntetni.
2. Az első sefticar-nál is tököltek meg várták mire kijönnek a boxba és után jött be.
Nem mintha enélkül nem nyert volna Button de Barikát minimum meg kellett volna büntetni.
A Ferrarik meg eláshatják magukat kegyetlenül szarok voltak.
Vettel meg még túl forró fejű de szépet ment ő is csak kár,hogy elb@szta a végén ki ütve Kubicát a győzelemtől. :W
Mert ha elmegy Vettel mellett Buttont simán lenyomta volna 1,5 kör alatt.
Úgyhogy most a Disznósajtok mákot esznek. :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#36552) Macka válasza Markgx10 (#36550) üzenetére


Macka
veterán

Vigyázz, mert neked is gratulál Oliverda... :))

(#36553) Bermi


Bermi
aktív tag

az eleji és a végi safty car között, jó hosszú etap volt és Button még se tudott elhúzni, vagyis, annyival nincsenek előrébb, mint vártuk.
abszolúte foghatók.

most esett le Trulli, na ő meg hogy került oda? grat Neki is :C

Palik első értelmes gondolata: Barika feljlesztő pilóta :DDD

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#36554) JJános válasza Macka (#36546) üzenetére


JJános
addikt

Én már bánom, hogy felkeltem. Reggel még tele voltam reménnyel. Most meg nagyon mérgetes vagyok. Jobb lett volna ha elengedjük Kubikát. Ejj. :(((

Legalább egy kis cseresznyénk lett volna az első SC jött volna hamarabb. nem tudom mit tököltek.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#36555) biker


biker
nagyúr

Brawn első futamán Pole 1-2, Race 1-2, ez megy a lexikonokba :)

vettel, kubica, sajnos mindkettőnek lement a függöny, de ettől sport, nem attól, hogy várunk, bár sajnálom mindkettőt, kubicát kicsit jobban :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36556) Jadro válasza laci666 (#36551) üzenetére


Jadro
veterán

A Vettel-Kubica affért nem találom olyan veszélyesnek. Versenybaleset. Egyik sem akart engedni. Kubica viszont ha vár egy pár kanyart, most második.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36557) laci666 válasza Jadro (#36556) üzenetére


laci666
senior tag

Meg lett volna az első hely is 100%

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#36558) Macka


Macka
veterán

Átment a Forma 1 WTCC-be... :C

Laci666: Nem biztos az, ha Button kímélte a gumit, akkor tartotta volna. Következő futamon mindenki szuperlággyal fog kezdeni, és már az 5-6 körben boxkiállás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#36559) venember83 válasza Markgx10 (#36550) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csak Barrichello alkalmazta ezt a taktikát. :U Gratula Buttonnak, nagyszerűt ment, de kíváncsi lettem volna mire képes Kubicával szemben.

A Bridgestone meg akassza fel magát, ilyen gyenge szuperlágyot készíteni. :W

(#36560) gV


gV
őstag

2004 óta Kimi 2007-es futamgyőzelmét kivéve katasztrófa ez az ausztrál nagydíj a Ferrarinak, következő futam most nézem, már jövőhéten
Felipének kemény lesz v kibir egy motor 4 futamot valamikor v sanszos a 2x 10 helyes rajtbünti
előzésből nem vettem észre h több lett volna, bár melbourneről mindig azt mondják h nem szokványos hely úgyh még nem kritizálom a szabályokat

venember83: jó ez a szuperlágy, csak nevezzék kvalifikációs guminak :K

[ Szerkesztve ]

(#36561) Jadro válasza laci666 (#36557) üzenetére


Jadro
veterán

Még az is lehet, igen. Jövő héten megy a cirkusz a malájokhoz. Ott lesz igazán érdekes a szuperlágy gumi. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36562) Oliverda válasza Macka (#36552) üzenetére


Oliverda
félisten

Inkább Palik hülyeségeit szedegesd össze. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36563) JJános válasza Markgx10 (#36550) üzenetére


JJános
addikt

"Barichello meg egy szar köcsög, fél mezőnyt kitette, pusztuljon." :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#36564) Ricardo válasza Macka (#36546) üzenetére


Ricardo
félisten

Eddig ez nem volt mérvadó a keleti futamoknál.

(#36565) Macka válasza Oliverda (#36562) üzenetére


Macka
veterán

Majd az ismétlésnél strigulázom...

(#36566) proof88 válasza JJános (#36554) üzenetére


proof88
addikt

Ne szomorkodj, bár nem szereztek pontot, nagyon szép munkát végeztek és hősiesen estek ki! 1 hét múlva új lehetőségek! :K

(#36567) Macka válasza Ricardo (#36564) üzenetére


Macka
veterán

Nem hát, újabb Börni-féle idiótaság. Legyen nézettség a szponzorok miatt, de az nem számít, hogy a pilóta kivakul. :W

(#36568) Ricardo válasza Macka (#36567) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem kell annak látnia. Tanulja be a pályát :DDD

(#36569) Jadro


Jadro
veterán

Végre egy normális szinkrontolmács. Már csak Palikot kellene eltakarítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36570) IreN!CuS válasza Csabee. (#36219) üzenetére


IreN!CuS
őstag

nekem is ferka 0 pont :DD

Jadro:furcsa nagyon..:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36571) laci666 válasza Jadro (#36561) üzenetére


laci666
senior tag

Várom én is szerintem ott fog kiderülni,hogy ki hogy áll pontosan.Mert az egy rendes verseny pálya nem úgy mint ez.
Gumikról meg annyit ,hogy szerintem Malájba már bridgestone nem fogja elbénázni a gumi keveréket.Mert ha ez marad akkor ez a szuper lágy ott nagy hőségbe már 3 kör alatt elfogy.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#36572) JColee válasza Macka (#36536) üzenetére


JColee
őstag

rosszul írtam
tavaly 3dik volt, de utána nem mentek jól, szval ez még nem olyan mérvadó verseny
mondjuk utolsó 2 évben az nyerte meg az ausztrál gp-t aki a végén vb lett, tehát most kell fogadni buttonra

(#36573) Oliverda válasza IreN!CuS (#36570) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez csak a szokásos Ferrari idénykezdés volt. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36574) blokad


blokad
senior tag

ez az új tolmács, hát... :U
Pozsgai Józsefet vissza.

(#36575) Ricardo válasza Jadro (#36569) üzenetére


Ricardo
félisten

Végre lehet érteni, és nem az ööööööö betük szüneteiből kell kibányászni a lényeget.

(#36576) Zoza24


Zoza24
senior tag

vki be tudná linkelni hogy malájra milyen keveréket visz a bridge?

Forza Italy!

(#36577) hunnylander


hunnylander
őstag

Grat a Brawnnak! :K (De rendszert ne csináljanak belőle...)

Lujó 5 pts. a göthös gebével! :DDD

www.HunnyF1.com

(#36578) merkuria


merkuria
csendes tag

A Honda ügyesen megszabadult az idei vb címtől, asszem a vezérkarukban tömeges harakiri várható :D

(#36579) JJános válasza proof88 (#36566) üzenetére


JJános
addikt

Nem tudom mikorra heverem ki. Egyszerűen nem értem. Ennyire car gumit se láttam még. Se melegben, se hűvösben nem jó. Akkor meg minek hozták?
Tudom Vettel is benne volt a balesetben, mert nem akart engedni. Végül is a végéig egyedül ő tartotta a lépést gombossal.
Kubica taktikája nagyon jó volt, és nagyon jól ment. El kellett volna engednünk, hátha még Gombost megszorította volna.
Azért a fiatalok: Vettel, Kubica, Hamilton nagyon jól mentek, és sorolhatnám Buemiig, Bourdaisig.

Gazdagabbak lettünk sok tapasztalattal, és szegényebbek egy dobogóval.

2007-05-06 óta itt!

(#36580) Ricardo


Ricardo
félisten

Várom a maláj nagydíjat. remélem az sem lesz unalmas :U

(#36581) laci666 válasza Zoza24 (#36576) üzenetére


laci666
senior tag

Itt van

Gumikeverékek a szezon első felében:

1. Ausztrál Nagydíj - lágy / közepes
2. Malajziai Nagydíj - közepes / kemény
3. Bahreini Nagydíj - lágy / közepes
4. Spanyol Nagydíj - közepes / kemény
5. Török Nagydíj - közepes / kemény
6. Monacói Nagydíj - szuperlágy / lágy
7. Kanadai Nagydíj - szuperlágy / lágy
8. Francia Nagydíj - lágy / közepes
9. Brit Nagydíj - közepes / kemény

Úgy látom Malájba a kemény és az über kemény lesz úgy hogy azzal szerintem ott nem lesz gond.
De a Bahreini elég érdekes lesz 55-60 fokos aszfalton a lágy gumi :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#36582) Csabee. válasza blokad (#36574) üzenetére


Csabee.
nagyúr

pozsgai sem jobb sajnos.. és ez sem! :S

összességében azonban tetszett a Futam! meg hát lehetett volna bármilyen.. én már vártam nagyon :D

Üdv: Csabee.

(#36583) hobizoli válasza merkuria (#36578) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Sajat motorral azert lehet nem itt lenne ez a roller :U

hobizoli

több drón kell ;P

(#36584) Macka válasza merkuria (#36578) üzenetére


Macka
veterán

Viszont az halkan megjegyzem, hogy a BRAWN autóban MERCEDES moci dohog...

(#36585) Zoza24


Zoza24
senior tag

Az első öt versenyre szánt keverékek:

Ausztrália: lágy, közepes
Malajzia: közepes, kemény
Bahrein: közepes, kemény
Spanyolország: közepes, kemény
Monaco: szuper lágy, lágy

lehet gondolkozni...Maláj futam nagyon más is lehet :U

jah gyorsabb voltál,thx :R

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#36586) greenmukk


greenmukk
tag

Ez igen! Állat verseny volt ,nekem nagyon tetszett :)) végre egy kis izgalom

Ferrari nagyon elszúrta :O

Disznósajtok faszán mentek, de Barika kamikáze mozdulatai az elején kimaradhatott volna :N

Palik meg elmehetne a rákba a sell reklámozásával :((( :(((

Kubica,Vettel: Ha Kubica várt volna 1-2 kanyart akkor ott vigyoroghatott volna a dobogó 2.fokán :( kár értük :(

Ez a szinkrontolmács meg egy rakás szar,úgy beszél mintha beleszartak volna az orrába :W :W Az tény hogy joban lehet érteni mint Pozsgait,de ugynaolyan irritáló a hangja :DD

[ Szerkesztve ]

(#36587) Oliverda válasza laci666 (#36581) üzenetére


Oliverda
félisten

Viszont a Maláj pálya jobban zabálja a gumit ha jól tudom.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36588) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hamilton azért jött fel ennyire jó helyre, mert előle kihullott mindenki. Vettel és Kubica, a két Ferrari, és még azok, akik a rajtnál balesetet szenvedtek. Trulli ment nagyon nagyot, és persze Button. :K
És csak hogy a másik oldalt is kritizáljam, Raikkonen eldobta magától talán még a 2. helyet is azzal, hogy már tavaly év vége óta nem tud normálisan vezetni. Egyszerűen felháborító az, amit annyi pénzért művel. :(((

Don't Tread On Me

(#36589) Zoza24 válasza Oliverda (#36587) üzenetére


Zoza24
senior tag

ez így van...nem kicsit...van jó pár elnyújtott kanyar :K

Forza Italy!

(#36590) JJános


JJános
addikt

Palikék megint sok baromságot összeraktak, de nekem bejön a dumájuk.

"Vettel akkor is jól menne, ha a minardi vázra rácsavaroznának egy kisszéket." -nem szó szerint, de ilyen dumát.

BMW001: Az, hogy kik estek ki Hami elöl, csak ma érdekes. Holnap már csak az marad, hogy bejött negyediknek. Vettel drukker vagyok, de ne felejtsük el. Ma a legszebb, és legtöbb előzést Hami csinálta.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#36591) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Jó Reggelt!
Micsoda befutó. Gratula Brawn-nak Buttonnak és az egész csapatnak. :C :R Barika meg kiöregedett.
Vettel meg nagyon ott lesz az egész évben. A toyota is szép munkát végzett. Hami is megérdemelte a negyedik helyet :R

Ferrari :((( Sajna Raikönnen ott folytatja ahol tavaly abbahagyta.Mind1.
Egy hét múlva Maláj nagydíj remélem összeszedi magát a Brigstone, mert ez így csak szenvedés a lágyon. :O

Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36592) Macka válasza Oliverda (#36587) üzenetére


Macka
veterán

Nagy meleg-nagy kanyar...

(#36593) szumoo


szumoo
senior tag

Végre ismét autóversenyzés volt! :C A befutó nagy szám volt! Érdemes volt felkelni! :K

A nyúlon túl?

(#36594) Oliverda válasza MPowerPH (#36588) üzenetére


Oliverda
félisten

Hamilton elől 6an estek ki és legalább ennyit előzött a pályán is. Trulli elől pedig 7en estek ki.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36595) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A verseny tetszett, kell a változatoság, de a Ferrari -tól ez nagyon kevés lesz így. Lehet azért mert Windows -t használnak a szervereken? :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36596) merkuria válasza Macka (#36584) üzenetére


merkuria
csendes tag

Én úgy emlékszem aerodinamikai problémáik voltak az utóbbi években, nem a motor volt gyenge :U

(#36597) laci666 válasza Oliverda (#36587) üzenetére


laci666
senior tag

Az is igaz lehet ugyan ott leszünk mint itt.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#36598) greenmukk válasza JJános (#36590) üzenetére


greenmukk
tag

hokedlit mondott a barom ,nem kisszéket de végülis tökmind1 ;]

:K Brawn egy zseni :K

[ Szerkesztve ]

(#36599) !Overdose!


!Overdose!
őstag

:R Brawn - Button - Barichello :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36600) Zoza24


Zoza24
senior tag

egyedül a afety car bejövetel volt kissé csúszós:)
az nagyon nem tetszett,hogy Buttonig is váratk,nem keveset,s a tankolása után bejött egyből... :(

Forza Italy!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.