Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37101) simonzé válasza 30z.Samu (#37100) üzenetére


simonzé
addikt

szerintem inkább vodkázni.

I don't fit in. I fit out.

(#37102) simonzé válasza !Overdose! (#37097) üzenetére


simonzé
addikt

Ez aztán egy igazi független hírportál. F1ferrari.hu... najóvan.

I don't fit in. I fit out.

(#37103) AMD Power válasza !Overdose! (#37097) üzenetére


AMD Power
titán

Ez szerintem kamu.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37104) Ricardo válasza !Overdose! (#37097) üzenetére


Ricardo
félisten

A Blikk vagy a Bors nem írta meg? :DDD

(#37105) hunnylander válasza Motion_Blur (#37099) üzenetére


hunnylander
őstag

Bezony. Már csak az f1-live.hu-t és a vezess.hu-t várd meg és akkor lesz teljesen hivatalos. :DDD

www.HunnyF1.com

(#37106) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Just listen...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37107) JJános válasza hunnylander (#37105) üzenetére


JJános
addikt

Több finn forrás szerint, hivatalos. :D

2007-05-06 óta itt!

(#37108) hunnylander válasza Motion_Blur (#37106) üzenetére


hunnylander
őstag

Döfi. :D

www.HunnyF1.com

(#37109) Motion_Blur válasza hunnylander (#37108) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt láttad?

Necces :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37110) hunnylander válasza Motion_Blur (#37109) üzenetére


hunnylander
őstag

Aha. :DDD

Fogalmazzunk úgy, hogy egyedi ízlése van. :))

www.HunnyF1.com

(#37111) manutdzoli válasza !Overdose! (#37097) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Remélem nem igaz.Maradjon még legalább 2-3évet.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#37112) Oliverda


Oliverda
félisten

Glock: KERS nélkül lehetetlen előzni

Ehh...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37113) #70869248 válasza Peat;) (#37093) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én spec. nem tudok semmilyen 100milláról a Honda-tól. Amennyire én tudom a 2009-s év nevezése van kifizetve, és márciusig (idénnyitóig) kaptak pénzt a Honda-tól.
Semmi több. Ezzel együtt elestek a FOM pénzektől mint új csapat..az is valami 20milla euro. Ezen problémáztak egy ideig, hogy futhassanak a Honda utódjaként.

De copy/paste:
"
Noha kiszáll mögüle, a Honda most megpróbálja értékesíteni az istállót, hogy az angliai Brackley-ben található központ létesítményei, valamint a Forma-1-ben jártas humán erőforrás ne vesszen kárba. Csakhogy a jelenlegi gazdasági helyzetben jelképes áron sem lesz könnyű eladni az alakulatot, melynek a fenntartása több mint 200 millió dollárba kerül évente.

"Ez egy nyilvánosan rendelkezésre álló adat. Úgy 150 millió angol fontnak felel meg, ami kimondottan a fejlesztési költségeket takarja, nem beszélve a versenyeztetésről, az ugyanis további jelentős kiadás" - árulta el Nagy. - "A 200 millió dollár tehát még kevés is, ha a működési költségeket is hozzávesszük. Pontos összeget nem tudok mondani."

A Honda sportprogramjának vezérigazgatója, Nick Fry állítása szerint ő és a csapatfőnök Ross Brawn máris három befektetővel tárgyalnak az istálló eladásáról, amelyek közül legalább az egyik közel-keleti, valószínűleg dubai érdekeltségű - jóllehet, ezt nem erősítették meg. Ha december végéig nem sikerül legalább nagyvonalakban megegyeznie valamelyikkel, a csapat kilátásai végképp borússá válnak, a Honda ugyanis csak jövő márciusig lesz hajlandó kifizetni a számláit. És a kiadásokat már addig is visszafogják: hiába épített már idén is mindent a 2009-es szabályváltoztatásokra, így többek között a hibrid rendszer, a KERS bevezetésére, az alakulat téli felkészülése most csorbát fog szenvedni. Fry elárulta, hogy a következő két, Jerezben megrendezésre kerülő tesztre sem utaznak el.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#37114) Motion_Blur válasza Oliverda (#37112) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Amikor Rosberg előzte Kimit, akkor mindketten azonos keveréken voltak?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37115) -Mike-


-Mike-
addikt

Nem, Kimi lágyon, mögötte Rosberg , Rubensz kemény keveréken.

(#37116) Motion_Blur válasza -Mike- (#37115) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Thx.

tekerné meg a nyakát :O

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37117) kapcs-ford válasza !Overdose! (#37087) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Sokkal korektebb de nem értek hozzá annyira... nekem profibbak ajánlották akik hagyták a bwint a fenébe...
[link]
Itt kérdezz rá, na nem mint ha mind profi lenne és úgy olvasom mindenre képse, hogy alájuk reggelj... ;]

(Persze ha betfair-re akarsz reggelni akkor csak szólj és mindketten kaszálunk rengeteget. :O )

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#37118) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nesze neked RedBull. :DDD Hell...

Ha megtámogatják a BrawnGP -t, érdemes lenne az autó színét is megreformálni. :))

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37119) AMD Power válasza MPowerPH (#37118) üzenetére


AMD Power
titán

autó színét is megreformálni.

Ezt támogatom én is. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37120) Barthezz2 válasza MPowerPH (#37118) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Fekete-vörösben jól nézne ki :K

Everybody lies.

(#37121) wildrain válasza Motion_Blur (#37099) üzenetére


wildrain
addikt

hivatalosan is elhagyja a Száguldó Cirkuszt
Hogyan lehet nemhivatalosan elhagyni? :D Mivel a hír forrására nem írhatták, hogy hivatalos, ezért az elhagyásra ment rá ez a jelző. :)

(#37122) Ricardo válasza MPowerPH (#37118) üzenetére


Ricardo
félisten

Én örülnék neki. Remélem lesz hozzá brutál festés is. :R

(#37123) Pilács


Pilács
senior tag

Mondjuk inkább támogathatná Talma csapatát, hogy legyen neki második motorja... Sokkal több értelmét látnám ott a Magyar támogatásnak... Igaz lehet, hogy támogatja, csak én tom rosszul...

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#37124) hunnylander válasza Ricardo (#37122) üzenetére


hunnylander
őstag

Ugye azt senki sem gondolja, hogy főszponzorok lesznek a festésbe való beleszólással?

Emlékeztetnék mindenkit, hogy április elseje van és ezt a 'kapitalista-imperialista' (by Hofi) gazdasági világban ingyenreklámra is szokták használni, mert felelősségrevonás nélkül lehet kamuzni.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37125) wildrain válasza hunnylander (#37124) üzenetére


wildrain
addikt

Ez nem mai hír, már tegnap elkezdett terjedni. Ráadásul egyébként sem lenne jó, mert (szerintem) túl hihető. Az április 1-jei vicchírekben mindig vannak égbekiáltó logikai bukfencek, különben nem alkalmas áprilisi tréfának. :)

(#37126) hunnylander válasza wildrain (#37125) üzenetére


hunnylander
őstag

Korábban dobták be a köztudatba, hogy április elsején kamuzhassanak rá egy megerősítést. ;)

Maximum egy kis matrica lesznek az autón. Szép lenne, hogy a patinásabb brandjeink mellett pont egy ilyen lötty képviselné az országot, már a Red Bull is sok. Meg lehet a világ véleménye erről a régióról, csak annyit tudunk mint az osztrákok, áruljuk a moslékot, mert nekem az összes az.

www.HunnyF1.com

(#37127) hunnylander


hunnylander
őstag

(#37128) "B"


"B"
tag

igen most olvastam csak hogy mik a tervek 2010től bye bye Kimi..? :F

nem akarok evvel foglalkozni egyenlőre,de azóta azon jár az agyam hogy akkor most Alonso vagy nem Alonso vagy valami új "gyerek"..és mindez már most így év elején..mi lesz a végefele..?

BGP:Én nem festeném át,hagynám a "céges" fehér autó dizájnt :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#37129) hunnylander


hunnylander
őstag

[link]

Höhö. :DDD

A poén az lenne, ha nem is ők találták ki, de komolyan vették más újság áprilisi tréfáját.

www.HunnyF1.com

(#37130) -Mike-


-Mike-
addikt

A youtube-on akartam pár f1 szösszenetet megnézni de fejjel lefelé van az egész.ápr 1)))))
És akkor még elmagyarázza hogy mi a megoldás)))) link

[ Szerkesztve ]

(#37131) Oliverda


Oliverda
félisten

A Toyota mégsem fellebbez Trulli ügyében

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37132) Motion_Blur válasza hunnylander (#37129) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem úgy van ahogy írod ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37133) RedWing válasza hunnylander (#37129) üzenetére


RedWing
aktív tag

Van egy olyan érzésem, hogy a mai nap folyamán lesz még 1-2 hasonlóan "valósághű" hír... :U

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#37134) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

A tegnapi, és a mai hírek 90%-a Április 1. átverés. Ezeket nem kell komolyan venni.

A hivatalos az, amikor bejelentik az illetékesek, hogy ez és ez lesz. Nem az, amikor egy kis sz*r újság beírja, hogy hivatalos, mert ők úgy tudják. :( Névtelen hírforrás, és hivatalos, na hagyjuk már...

(#37135) gV


gV
őstag

(#37136) wildrain válasza [CS]Blade2 (#37134) üzenetére


wildrain
addikt

A tegnapi hírek hogyan lennének április 1-jei átverések? Nem ismerik a naptárat a szerkesztőségek? És ez a 90% is erős túlzás, általában 1 db kamucikket szoktak alkotni, nem pedig 10-ből 9-et.

(#37137) hunnylander válasza wildrain (#37136) üzenetére


hunnylander
őstag

A vicc az, hogy az A5.hu is főszponzori szerződést emleget. LOL, Branson biztos összefossa magát az ijedtségtől, hogy majd rálicitálnak. :DDD

Ügyes reklámfogás. Ugyanazt csinálják amit Branson még az év elején. Nem tagad és tárgyalgat, még hazudniuk sem kell nagyon, de, hogy a Hell tuti nem lesz a Brawn főszponzora, azt már most megmondom neked.

Branson nyomulni akar a Clean Fuel projektjével a Forma-1-ben, nem fogja engedni, hogy egy mitugrász közép-kelet-európai cég elhappoja előle a zsíros fazekat. Mellényzsebből kivágja ennek összvagyonát. :)

Ha ez a magyar cég komolyan gondolja, akkor meg kell jelennie a dolognak a brit sajtóban is, és még az is messze lenne attól, hogy rálicitáljanak egy Virgin Group szintű birodalomra.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37138) wildrain válasza hunnylander (#37137) üzenetére


wildrain
addikt

Egyértelmű. Számolgattam én is, hogy ha a teljes bevétele 65 millió dollár, akkor a 20 millió dollár, amit a főszponzori szerződésért kellene kicsengetni, valószínűleg legalább részben hitelből lenne csak meg, vagy az idei árbevételnek nagyon meg kell ugrania. És akkor még ha vetélytárs is akad... :( főleg, ha az a Virgin lesz, akkor a Brawn már esélytelen is.
Ettől függetlenül a Williams még reális cél lehet, habár a főszponzorság ott sem egy egyszerű dolog.

[ Szerkesztve ]

(#37139) hunnylander válasza wildrain (#37138) üzenetére


hunnylander
őstag

A szponzori támogatás reális lehet, a pilóták Hell-es feliratú flaskákból 'szürcsölnének', még az autón megjelenő reklámfeliratot is el tudom képzelni, a Williamsnél akár lehetnének is az egyik főbb szponzor de a fő(bb)szponzor ott is leginkább az AT&T és Philips maradna még az RBS távozása után is.

De tekintettel, hogy a Hell eddig is kacsingatott a technikai sportok felé, teljesen nem minősíteném kamunak, de a Brawn GP-nél jelenleg igencsak sok pénzt kellene kicsengetnie a leendő főszponzornak, és Branson nem is csak ebben gondolkodik, hanem a felvásárláson is. Na arra meg már végképp esélytelen a Hell / Candyglobe Kft. "The net worth of Virgin Group LTD as of September 2008 is £5,010,000,000."

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37140) Nowhereman válasza JJános (#37107) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha továbbra is ilyen tempóban építi lefelé a versenyzési szinvonalát nem is kell neki egy Frantz Tost féle mocsadék, hogy kitegyék a csapatból.

Ez a Tost két kiállásossal szopatja szegény Bourdaist, és amikor az ennek ellenére pontot szerez, azt nyilatkozza a saját pilótáról, hogy nem érdemelte meg. Nem ismerem személyesen a fószert, de ezek fényében szerintem Speed egy baromira békés fickó lehet, ha csak beigérte neki a verést - és nem küldte meg franciakulccsal a tagot...

Utánam a kondenzcsik!

(#37141) Nowhereman válasza hunnylander (#37139) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ebben az egészben az a groteszk, hogy a Hell még magyarországon sincs ott minden boltban. Ha pedig az energiaital pepsiévé akar válni, akkor a hatalmas reklámfogás hatékony lerohanó terítés nélkül nem fog hatékonyan kamatozni...
Magam részéről sok sikert nekik.

Utánam a kondenzcsik!

(#37142) wildrain válasza Nowhereman (#37141) üzenetére


wildrain
addikt

Hát ha hinni lehet az a5 értesüléseinek, akkor eléggé hatékonyan terjeszkedik:
A napilap értesülései szerint a 2006-ban alapított Candyglobe forgalma tavaly meghaladta a 15 milliárd forintot, 2007-es árbevétele 2.3 milliárd forint volt.

Meglehetősen hatékonynak találom a 650%-os bevétel emelkedést 1 év alatt. :D

(#37143) hunnylander válasza wildrain (#37142) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezért rühellem az összes energiaitalgyárost. Víz meg nagy tételben olcsón vásárolt vegyipari alapanyagok (ki tudja milyen hosszútávú mellékhatásokkal), összepancsolni és eladni 10x-es haszonnal. Még szép, hogy jó üzlet.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37144) brownus válasza hunnylander (#37143) üzenetére


brownus
veterán

mos' mér? ha van a sok hülye aki issza?? egésseggükre...

most nézem, hogy gombos futotta a legtöbb azaz 20 leggyorsabb köröket. utána meg vettel 12-vel, szép.

(#37145) wildrain válasza hunnylander (#37143) üzenetére


wildrain
addikt

Akkor már nyugodtan egy kalap alá veheted az összes üdítőitalt. Tulajdonképpen az összes ilyen itókának nagy része víz, meg még annyi, hogy "finom" ízt érnek el valamilyen módszerrel, tök mesterséges anyagokból, általában titokban tartott recept alapján. Gondolj bele, mi köze pl. a Fantának a narancshoz, mint gyümölcshöz, vagy miből van pl. a Sprite, meg a kóla? Aromákkal, állagjavítókkal, színanyagokkal csinálnak egy tök "természetellenes" italt, amit a nép vedel, mint a gép.

Mondjuk ettől én még nem rühelleném az energiaitalgyárosokat, mert az is csak egy üzlet. Senki nem kényszeríti az embereket, hogy megigyák, és különben sem bizonyított (bár szerintem is valószínű), hogy ártalmas az egészségre.

[ Szerkesztve ]

(#37146) JJános válasza wildrain (#37145) üzenetére


JJános
addikt

Végül is igazad van. A Coca cola is 9x valamennyi százalékban víz, aztán mennyit megiszunk belőle.
De azt megmondom, energia italtól már lettem rosszul.

2007-05-06 óta itt!

(#37147) hunnylander válasza wildrain (#37145) üzenetére


hunnylander
őstag

Az üdítőitalokat két kasztba lehet tenni, 1. amiben van szintetikus sz@r és 2. amiben nincs. 1-est kerülöm, a 2-es elmegy, ugyanis aromákat gyümölcsökből is szoktak kivonni, és a természetes aroma és természetazonos aroma nem egy kategória, utóbbi a szintetikus, ami nem látott gyümölcsöt, az előbbi a kivonat. Úgyszintén az édesítőszereket jobb elkerülni, míg a cukrok természetes növényi anyagok, csak nem kell túlzásba vinni, ha valaki túlsúlyos.

A gyártó lelkiismeretén is sok múlik. Vannak cégek amelyek törekednek a minőségre, és a gyárigazgató is nyugodt szívvel fogyasztja saját terméküket. Mindemellett keringenek olyan hírek a köztudatban, hogy pl. kozmeikai cégek igazgatóasszonyai nem kenik terméküket a képükre, és engem meglepne, ha Mateschitz nagy Red Bull fogyasztó lenne, ugyanis láttam róla egy gasztrónómiai témájú dokumentumfilmet, a fickó hihetetlen nagy ínyenc és rajong a minőségi italokért és ételekért. Nem sok esélyt látok rá, hogy ebbe az ízlésvilágba passzol az energiaital, ami jelentős szintetikus anyag forrás és egyes összetevőiről horrorisztikus történetek keringenek.

www.HunnyF1.com

(#37148) brownus válasza hunnylander (#37147) üzenetére


brownus
veterán

míg a cukrok természetes növényi anyagok - a fehér kristály cukor az egyik "legtisztább" kémiai anyag a világon, köze nincs a nádhoz... fehér méreg, tessék helyette gyümölcs vagy barna cukrot vagy mézet használni:) /persze napi 1-2 kanál nem mennyiség, pl. ha valaki a reggeli kávéba tesz egy keveset/

napi egészségügyi tanácsunkat hallották

[ Szerkesztve ]

(#37149) JJános


JJános
addikt

Amúgy nekem tetszene, hogy M.Sumi beszálljon a Brawn GP-be. :K
Vinne egy kis manit, és tartalékpilóta lenne, ami azt jelentené, hogy nyugodtan várhatnám, hátha Barikának mumsza lesz, és akkor a "mestert" újra egy ütős autóba látnám! Akár VB is lehetne.
Ezt nem csinálná utánna senki! :D

2007-05-06 óta itt!

(#37150) hunnylander válasza brownus (#37148) üzenetére


hunnylander
őstag

Nanemá' :O

Étkezési cukorként (szacharóz) a cukorrépából előállított répacukrot vagy a cukornádból előállított nádcukrot ismerhetjük. Ezekből több termék készül, például a kristálycukor, porcukor, kockacukor, illetve különböző édességek tartalmazhatják. Európában ennek előállítása a legolcsóbb, ezért ez a legelterjedtebb. [link]

Mondjuk a méz az tényleg jó cukorhelyettesítő, főleg, hogy sokat teázok. De a mézet meg hamisíthatják, úgyhogy bezárult a kör. :DDD

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.