Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45001) PazsitZ válasza hunnylander (#45000) üzenetére


PazsitZ
addikt

I was pushing on that last lap [when the red flag came out] - but it was nothing special, it was slow

Nem azt mondta h, it's a shame, the red flag came out, couse I was on the edge

Tudom, hogy a te szemedben ő isten, de sajna -bár tudom te hiszel benne- ebből a kocsiból ő sem tud sokkal többet kiautózni.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#45002) hunnylander válasza Motion_Blur (#44999) üzenetére


hunnylander
őstag

Kovalainen 13. lett. Lewis jónéhány tizeddel volt gyorsabb ezen a pályán, ha nem is sikerült volna a Q3, de előzőleg úgy reménykedtek, hogy a határjához kerülhetnek. Azért egy 11.12. helyezésre lett volna esélye, ami sokkal jobb rajtpozíció, mint a 19., ezen a pályán szinte lehetetlen előzni. Eső kellene! :)

(#45001) PazsitZ: Kihez képest? Az autó dög lassúnak lett minősítve, és úgy mondta, lassúak voltunk, a csapat, az autó. Nem Kovalainenhez minősített, akit folyamatosan vert a hétvégén, hanem a mezőny nagyrészéhez képest. Red flag nélkül nem 19. lett volna és nem lett volna lassabb Kovalainennél, én így gondolom, az ismert számadatok alapján.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#45003) proof88


proof88
addikt

Most akkor a Red Bull azért jobb a Brawnnál, mert bejöttek a hozott fejlesztések, vagy mert hideg van, vagy tényleg esőre gyúrtak holnapra?

Más: valaki tudja, hogy mennyit lehet látni visszapillantó tükörből? A tavalyi szélesebb hátsó szárny vajon szintén takarta a kilátást, vagy ez hülyeség?

(#45004) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#44991) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

RAI - MAS 5-3
HAM - KOV 4-4

(#45005) hunnylander válasza PazsitZ (#45001) üzenetére


hunnylander
őstag

Akkor miért volt folyamatosan gyorsabb a csapattársánál?

Tegyük fel, hogy mindenki teljesíti a köreit az első szettjével a Q1-ben és aztán elkezd esni az eső és senki se javíthat. Milyen eredményt mutat az eredménylista? Azt, hogy Kovalainen csúnyán lassab volt, mint Hamilton. Lewisszal ilyesmi történt, mert peches volt, és emiatt most fikázhatod.

És az utolsó köréről se azt mondja, hogy miatta volt lassú. Azt mondta keményen hajtott, mindent megtett, de az autó halálosan lassú. Márpedig ha keményen hajt, akkor gyorsabb Kovalainennél.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#45006) Jarod1


Jarod1
addikt

Palikkal egy villáminterjú a szakadásról
[link]

[ Szerkesztve ]

(#45007) AMD Power


AMD Power
titán

Botrány volt Hami megint... :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45008) Oliverda válasza AMD Power (#45007) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ez nem a britek napja volt... és szerintem ez holnap sem fog változni jelentősen.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45009) Motion_Blur válasza [CS]Blade2 (#45004) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi! :R

Jarod1: LOL! :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45010) AMD Power válasza Oliverda (#45008) üzenetére


AMD Power
titán

Buttonban azért még bízok...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45011) Motion_Blur válasza AMD Power (#45010) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Talán esőre van állítva az autója? (nem láttam az időmérőt, csak az időeredményekből próbálok következtetni)

mod: ebből mondjuk nem az következik..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45012) PazsitZ válasza hunnylander (#45005) üzenetére


PazsitZ
addikt

Jó reggelt! Most egyáltalán nem fikáztam. Pont hogy linkeltem azt a cikket aminek ez a címe: Halálosan lassúak vagyunk

Csak annyit emeltem ki, az általad említett akár Q3-ra érdemesnek mondott körrel kapcsolatban, hogy az a Hami nyilatkozatában egy nothing special, slow megjegyzéssel ellátott kör volt.

De látom, te még mindig jobban tudod.

szerk.: egyáltalán nem beszéltem a csapattársáról se köridőben sem semmilyen vonatkozásban. Szóval most ezt sem értem, hogy jön ide. :F

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#45013) Oliverda válasza Motion_Blur (#45011) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45014) AMD Power válasza Motion_Blur (#45011) üzenetére


AMD Power
titán

Talán de a franc se tudja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45015) Motion_Blur válasza Oliverda (#45013) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor talán dobogó, majd Ross intézkedik ha Bari esetleg útban lenne. Mondjuk elég sanszos, hogy a rajtnál elintézi magát az öreg :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45016) PazsitZ válasza Motion_Blur (#45015) üzenetére


PazsitZ
addikt

Csak ki ne üsse Vettelt.

- http://pazsitz.hu -

(#45017) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#45011) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem értem, mit akarnak Button autójával. Én úgy tudom, hogy nem nyúlhatnak hozzá.Akkor most hogy is van ez? :F

(#45018) MPowerPH válasza [CS]Blade2 (#44997) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bizony, és elrontotta. :( Ez van. Holnapra mit tippeltek? Eső futam?

Most mi van? Hát Im után elvileg nem szabad az autóhoz nyúlni, nem? :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#45019) hunnylander válasza Motion_Blur (#45011) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezt már jónéhányszor elmondta Anthony Davidson is.

Amit Gyulus kreált, az egy épületes baromság volt.

Nincs ilyen hogy esős beállításra bazírozás. Az első szárny állítható a futam előtt ha esik. Ha az időmérőn 'esősre' állítanák az autót, és a futamon mégse esik, akkor óriási a bukta, mert szárazon dög lassú lesz az autó, másodpercekkel. Ezért ilyen dolog, amit Gulya emlegetett nincs. Pl. tavaly Monzában is Vettel is, Lewis is, Kimi is száraz beállításokkal versenyzett, hiába lett esőfutam, hiába volt monszunban az időmérő.

Silverstone Rubens kedvenc pályája, ide nem fekszik Button finom stílusa, itt nem szenved Barrichello a fékre érzékeny stílusával, mert alig kell fékezni. Button gyengus volt, ennyi.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#45020) blazsey2 válasza MPowerPH (#45018) üzenetére


blazsey2
senior tag

Időmérő után nem lehet piszkálni,ezért lutri a dolog.Én örülnék ha esne az mindig izgi :D

PSN ID:blazseydr

(#45021) Male válasza [CS]Blade2 (#45017) üzenetére


Male
nagyúr

...de az időmérő végéig állítgathatnak... nem? Mert akkor akár ezért is lehetett a visszahívás.

(#45022) [CS]Blade2 válasza Male (#45021) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ott igen, de ő nem ezt mondta a lap szerint:
A csapat vezetője, Ross Brawn a BBC-nek elmondta, hogy Button autóját az éjszaka folyamán még finomra kell hangolniuk, hogy esélye legyen megszerezni idei hetedik győzelmét.

"Jenson arra panaszkodott, hogy az autó egyensúlya nem volt jó az első szett gumin" – mondta a brit szakember. "Elvégeztünk néhány apró módosítást, de nem tudom, hogy azok működtek-e. Szerintem az éjszaka folyamán még javíthatunk az autó teljesítményén, hiszen Rubens kiválóan ment, és ott van az első sorban."

(#45023) Nunder válasza MPowerPH (#44992) üzenetére


Nunder
őstag

Massának az utolsó szektora volt nagyon gyenge az egész időmérő alatt. A középsőből mindig pár század előnnyel/hátránnyal jött ki, és az uccsóban kapott ki de nagyon. Érthetetlen.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#45024) Male válasza [CS]Blade2 (#45022) üzenetére


Male
nagyúr

Ez a rész valahogy kiesett nekem :B

(#45025) MPowerPH válasza Nunder (#45023) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, érdekes dolog. Mondom, utcsó szektroban mikor kiesett, majdnem 0,4s -et vesztített a 10. időhöz képest.
Az interjúban az avn, hogy állítgatnak még este Button kocsiján, finomítanak rajta. Ki érte akkor ezt? :F Valami sus-mus nyilatkozat volt ez is, már megint kezdik a ködösítést. :)

Don't Tread On Me

(#45026) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

(#45027) Ricardo válasza Barthezz2 (#45026) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha lesz eső, akkor remélem menet közben érkezik meg. Izgalmasabb lenne.

(#45028) proof88 válasza Ricardo (#45027) üzenetére


proof88
addikt

így van, szeretem látni az ilyen tempós pályákon a verseny tempót szárazon, ezt csinálhatnák 35-45 percig, aztán jöhetne egy kis zuhi ;] a teljesen esős futamot annyira nem szeretem, bár tény, hogy izgalmasabb, mint a száraz időben a vonatozás :U

(#45029) Nunder válasza Ricardo (#45027) üzenetére


Nunder
őstag

De ha megint állni fog a víz a pályán mire kezdenék, akkor lehet meg se nézem. Nem bírom a repülőrajtos versenyeket. :((

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#45030) kisza25 válasza proof88 (#45028) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

leszámítva,ha SC után rajtolnak :( az valami borzalom

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#45031) blazsey2


blazsey2
senior tag

Bernie már engedne:[link]

PSN ID:blazseydr

(#45032) AMD Power


AMD Power
titán

Webber az álmodozó Raikkönent szapulja

"Nem tudom, hogy Kimi hol járt, talán vodkát ivott, vagy álmodozott, vagy valami hasonlót. Fogalmam nincs, mi a fészkes fenét csinált, de a pálya jobboldalán kellett volna lennie, és ő az ideális íven álmodozott. :))

Ez kemény azért...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45033) tuskooo válasza blazsey2 (#45031) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem lepne meg, ha a csapatok meg lassan azt mondanák, hogy hé, rájöttünk, hogy sokkal jobb lenne nekünk a saját sorozatunk, nem kell már az F1.

(#45034) Motion_Blur válasza AMD Power (#45032) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most már kíváncsi lennék az esetre, de még nem találom sehol.

Mindenesetre jó nagy arca lett az ausztrál csodagyereknek.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45035) Male válasza Motion_Blur (#45034) üzenetére


Male
nagyúr

Ha nem a mutogatással tölti az idejét, akkor előrébb végez... :U

Elég messze volt még Kimi, amikor ő már mutogatott... legalábbis így láttam a belső kamerás felvételen.

(#45036) pH érték


pH érték
aktív tag

Súlyok

[ Szerkesztve ]

(#45037) Motion_Blur válasza pH érték (#45036) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ennyi volt, Vettel-nek ezt lazán be kell húznia :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45038) AMD Power válasza pH érték (#45036) üzenetére


AMD Power
titán

Azt hittem ,hogy Vettelben több benya lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45039) venember83 válasza pH érték (#45036) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel még mindig kg szerepel mértékegységként, ezért tömegek.

Vicc, hogy Kimi ilyen könnyű autóval se volt képes előrébb kvalifikálnia magát. De hogy mennyire érdektelenné vált számomra az F1. A versenyt még megnézi az ember, de nincs kinek szurkolni, ez így snassz. Kb. ez várható jövőre is, ha valaki F1 versenyt akar nézni, lesz csomó új csapat, szinte nulla szurkolótáborral.

(#45040) tuskooo válasza pH érték (#45036) üzenetére


tuskooo
addikt

Hm. Hát Kimit igazán megtankolhatták vna, ha már másra nem jó a kocsi, de ez igaz Alonsora is. Vettel viszont akkor most már az üzemanyag miatt nyert.

(#45041) pH érték válasza AMD Power (#45038) üzenetére


pH érték
aktív tag

Nem elég? Szerintem pokolian sok van benne. 666.5 :)

(#45042) grabber válasza pH érték (#45036) üzenetére


grabber
addikt

Kicsit érdekes.Kimi és Alonso nincs megtankolva,pedig amennyire lemaradtak azt hittem,hogy megtankolják őket.
1, Nakajima
2, Kimi/Alonso
a legkönnyebb pilóták :(

[ Szerkesztve ]

(#45043) AMD Power válasza grabber (#45042) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond.. A Renault se az igazi. :(

pH érték: Elnéztem. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45044) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45045) blazsey2 válasza AMD Power (#45043) üzenetére


blazsey2
senior tag

Hát igy nehéz lesz jól szerepelni :O

PSN ID:blazseydr

(#45046) PazsitZ válasza PazsitZ (#44952) üzenetére


PazsitZ
addikt

Bejött :(

Látva a súlykülönbséget tuti felt, hogy ez most Kimi hibája vagy csak szarul jött ki más kérdés, de ott lett elszúrva a dolog. :(((
A legszarabb, hogy Barival szemben csak 1 század a hátrány. Webbernek holnap nagyon rá kell koncentrálnia a rajtra.

Szegény Buttonnal meg nem tudom mit csináltak pont a hazai futamán... :F

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#45047) AMD Power válasza Motion_Blur (#45044) üzenetére


AMD Power
titán

Button nagyon lassú volt..... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45048) MPowerPH válasza Motion_Blur (#45044) üzenetére


MPowerPH
félisten

RBR -ek brutálisak lettek. :) BrawnGP belassult, tényleg a hideg idő lehet az oka. Ferrari lesújtó Alonsoval együtt. Tankoltan használhatatlan mindkét autó. :(

Don't Tread On Me

(#45049) Barthezz2 válasza AMD Power (#45047) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát még Kimi.. :O

blazsey2: hát az mind szép és jó, ha ezt így gondolja, de azért benne van ugy érzem a csalafintaság.. rendben, költsél amennyit akarsz, de kötelezd el magad 5 évre, aztán ha legközelebb majd azt mondjuk, hogy ezt se csinálhatsz, azt se csinálhatsz, a motort igy meg ugy fogd vissza, mert ez a szabály, akkor meg kénytelenek lesznek megtenni, mert lekötelezték magukat.. szóval azért így sem tiszta még a dolog :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#45050) pH érték


pH érték
aktív tag

Ha a rajt után nem sokkal bejön egy SC car, akkor jó esélye van azoknak, akik 1 kiállásra játszanak pl Massa.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.