Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36151) -Mike- válasza hunnylander (#36150) üzenetére


-Mike-
addikt

És most a brit sajtó fogja a cuccait és átsunnyognak Button mögé? :D

(#36152) Motion_Blur válasza MPowerPH (#36149) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem vagyok elégedett. De azért az bíztató, hogy azok között a csapatok között akik nem használnak überdiffúzort és van KERS, mi vagyunk a legjobbak. Előbbit be kell tiltani, utóbbit kötelezővé tenni és rendben is vagyunk :DDD

-Mike-: Nicole-al együtt :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36153) gV válasza Motion_Blur (#36147) üzenetére


gV
őstag

nem lennék meglepve ha holnap a V8-as éra 1:25.2-es verseny körrekordja megdőlne

(#36154) hunnylander válasza -Mike- (#36151) üzenetére


hunnylander
őstag

Így van, Button apucit már ma is többet mutatták. Nicole helyett meg jöhet az épp aktuális gomblyuk. :D

www.HunnyF1.com

(#36155) AMD Power válasza hunnylander (#36154) üzenetére


AMD Power
titán

Szeretem az ilyen lyukakat.... :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36156) Motion_Blur válasza hunnylander (#36154) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Leendő first lady? ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36157) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek!
Micsoda eredmény :C Jó lesz a holnapi futam, kiváncsi vagyok Hami Alonso és Kimi mit gépészkedik majd a tömegben. Vettel gyereket egyre jobban bírom. Jenson :R Barika meg csak hozta amit kell, én úgy érzem második számú pilóta lesz megint.
Tippelni nem fogok, de Buttont és Vettelt dobogóra várom. Rosberg lehet a meglepi. :DDD

Üdv Szisz

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36158) Bibby válasza quby (#36123) üzenetére


Bibby
addikt

Egyébként fájna az valakinek a jelenlevők közül, ha az interjúkat 5 perccel később hallanánk, cserébe normális fordítással? :U

Button amúgy mókás arc, mikor a fény árnyékról kérdezték, hát igen az zavaró, főleg a hármas kanyarban, és közben ránézett Vettel-re. :)

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#36159) AMD Power válasza -=Sziszi=- (#36157) üzenetére


AMD Power
titán

Én nagyon örülök Button sikerének de az a kocsi meg a festése... valami borzadály ahogy kinéz az a kocsi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36160) #70869248 válasza proof88 (#36140) üzenetére


#70869248
törölt tag

Rubinho-nál az volt amit mondott is, ha az autó alulkormányozott lesz, akkor a kanyarközéptől el kell venni a gázt kicsit mivel lemenne a pályáról. Sokszor visszakapcsolnak, hogy erővel irányba csavarják az autót...illetve ha nagyon leesik a fordulat akkor azért.
De ez kanyarokban jellemzően az alulkormányozottságtól fordul elő. Első nézésre én valmi problémára gondoltam Rubinho repülőkörében, de mikor mondta az alulkormányozottságot akkor összeállt. Nem mindig lehet pontosan látni hogy egy ív miért van elrontva.

szerk: bocsánat most olvasom hogy a hosszabb egyenesekben...
Ott inkább a KERS-re gondolnék (ha van), 80LE változás az tud hasonló hangot produkálni mint egy váltás.
Amennyiben nincs KERS akkor valszeg valami probléma.

[ Szerkesztve ]

(#36161) Barthezz2 válasza MPowerPH (#36149) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az nem is baj, hogy idén kicsit más lesz a vb mint eddig, kell egy kis izgalom :) Én a Ferrariktól nem vártam többet az előzetes eredmények alapján, bár persze mindig benne van az emberben, hogy majd biztos jól megtréfálnak minket, aztán ott lesznek az elején. Hát most nem..
Azért bízom benne, hogy a futamon legalább egy kicsivel jobban mennek majd, és persze hogy közben majd felfejlődnek az élmezőnyhöz.

Everybody lies.

(#36162) -=Sziszi=- válasza hunnylander (#36154) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

A tegnap linkelt képek között is volt Buttonné. :DDD Nem az a műliba mint Hamié.

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36163) Barthezz2 válasza -=Sziszi=- (#36157) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért ennyiből még nem kellene Barrichellót másodiknak sorolni. Ha megnézed a legjobb időket, akkor az ővé volt az :K

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36164) -=Sziszi=- válasza AMD Power (#36159) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Nekem tetszett addig amíg a kerekek nem voltak zöldek, de tegnap óta szerintem is ronda a festése, de az alakja az egyik legjobb.

Más: A RedBull-t is jól megtervezte Newey "szupi difi" nélkül is jól mennek

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36165) hunnylander válasza Motion_Blur (#36156) üzenetére


hunnylander
őstag

Az. A Gombhoz való lyuk, a gomblyuk, Jessica Celeste Michibata, fehérnemű-modell. Itt a lap alján van róla pár Aus GP kép.

www.HunnyF1.com

(#36166) #70869248 válasza -Mike- (#36151) üzenetére


#70869248
törölt tag

:d
Technikai sport lévén ez mindig benne van.., lehet átsunnyogni :D

Viszont Honda ipari kamerákat szeretnék nézni :)

(#36167) -=Sziszi=- válasza Barthezz2 (#36163) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Igazad van. Nem is az idők alapján teszem. Csak egy megérzés hogy második lesz. Kivéve, ha nagyon el tudja verni Buttont, de eddig nincs nagy különbség kettejük között.

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36168) Barthezz2 válasza #70869248 (#36166) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nemcsak te :)

-=Sziszi=-: majd holnap meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36169) Bibby válasza hunnylander (#36165) üzenetére


Bibby
addikt

Arcra nem olyan csinos azért... átlagos szép nő, már ha van ilyen kategória. :D

Ελευθερια η θανατος

(#36170) hunnylander válasza -=Sziszi=- (#36162) üzenetére


hunnylander
őstag

Nyomába sem ér Nicolenak. Sem esztétikailag, sem tartalomra. :)

www.HunnyF1.com

(#36171) -=Sziszi=- válasza Barthezz2 (#36168) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

:K Ne is mond. Már annyira várom. Ma még egyszer megnézem az időmérőt, mert jó látni hogy köröznek az új autók.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36172) -=Sziszi=- válasza hunnylander (#36170) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Kinek a pap :DDD

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36173) Pilács


Pilács
senior tag

Egyik "nagy csaptnak" sem sikerült jó autót építenie? Vmi erősen bűzlik :DDD

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#36174) Barthezz2 válasza -=Sziszi=- (#36171) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem én is leülök a tv elé délután is. Bár speciel nekem az új kocsik nem tettszenek :D

Pilács: szellőztetni kéne :DD Amugy meg ugy lesz izgalmas, ha egyszer csak valamelyik "nagy" csapat előrukkol majd valami "naggyal" :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36175) Bermi válasza hunnylander (#36154) üzenetére


Bermi
aktív tag

gomlyuk :DDD

és a köv futam sincs messze, tiszta kánaán ez az idénykezdet :K

F1.....

(#36176) PazsitZ válasza hunnylander (#36170) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ezt rögtön gondoltuk. :))

Kíváncsi leszek erre a benzin mennyiségre. Úgy tűnik Webber nem véletlenül lett 10.
De holnap kiderül akkor.

Hamiért kár, kíváncsi lettem volna mit tud a Meki. Kova-ra már nem nagyon alapozok, pedig tavaly még hittem neki. :)

(#36177) AMD Power: Nem semmit mondó, hanem randa szvsz, de tényleg pokoli gyors. Remélem jönnek most már a szponzorok aztán átfestik valami normális színre :)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#36177) AMD Power válasza -=Sziszi=- (#36164) üzenetére


AMD Power
titán

Semmit mondó egy kocsi a Brawn GP külsőre de gyors és Brit. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36178) SzalaiG válasza SzalaiG (#35997) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az elsőt eltaláltam. :)

(#36179) Barthezz2 válasza AMD Power (#36177) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem a külső a fontos :)

Everybody lies.

(#36180) -=Sziszi=- válasza AMD Power (#36177) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Laikusoknak semmitmondó a külsője, de mi tudjuk, hogy komoly munka folyik a háttérben meg ott van Brawn is aki azért nem akárki. Belegondolva nem is annyira meglepő a siker. Inkább csak furcsa.

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36181) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Grat Izom GP - Button - Barichello! :R

A versenyzők szombati nyilatkozatai Melbourne-ből

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36182) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Jenson Button és a jól megérdemelt pole pozíció

"Az első két etapban aztán úgy tűnt, hogy sokkal közelebb vannak hozzánk, mint azt gondoltuk. Nyilvánvalóan ez a kevés üzemanyag miatt lehetett, mivel ekkor kicsit szenvedtem a vezetéssel, de amikor feltankoltunk, akkor minden normalizálódott, és ez nagyon megnyugtató. Ez segíthet nekünk a versenyen is."

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36183) hunnylander


hunnylander
őstag

Naugyemegmondtam :D

Norbi meg szerintem már sunnyoghatna is át a BGP boxba a Mercedes-Benz matricával/sablonnal. Nagyon kínálja magát ott az a fehér felület a motorborításon. :D

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#36184) -=Sziszi=- válasza hunnylander (#36183) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

De jó hogy igazad volt :DDD

Azért a nagyokat semmiképp nem kell leírni.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36185) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

surgosen kirgni a totojat kereni egy tetteros embert es lass itt a kovetkezo potens csapat

udv

neduddki

p.s. mivel nemkovettem az esemeneyeket ezert csak annyit: le vagyok dobbenve, de orulok neki veszettul:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#36186) SzalaiG válasza !Overdose! (#36182) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor jó idénye volt. Remélem idén is jó lesz! Nekem nagyon szimpatikus srác. Megszenvedte már, h végre szerencséje legyen és erre az évre minden összeálljon alatta.
Plusz! Nem ártana a sportnak, ha kicsit átrendeződnének az erőviszonyok. Brawn, Williams, Toyota, BMW előre, Merci, Renault hátra. ;]

(#36187) hunnylander válasza neduddki (#36185) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezt az autót a Honda kazalnyi pénzéből építették a(z akkor) Honda tulajdonában lévő létesítményben és eszközökkel a Honda alkalmazottai...

Ne felejtsük el ezt se. :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#36188) hunnylander


hunnylander
őstag

(#36189) válasza hunnylander (#36188) üzenetére



addikt

Legalább élvezetes versenye lesz, előzhet párat. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#36190) zoo8800


zoo8800
veterán

Most mi a tök van???
Hogyhogy a Brawn csapat az első?

Hamilton meg húzzon bele :D

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#36191) #70869248 válasza biker (#36094) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nagyon jó húzás volt Richard Branson, én nagyon csípem a fickót, nagyon csípem amit csinál és ahogy.
Ross Brawn-nak nagyon helyén van az esze,..egyfelől mert meg tudta szerezni ezt az autót ennyi pénzért, másfelől mert nem ment abba bele, hgoy Ecclestone segítse ki őket, harmadrészt mert ezt a fickót választotta...gondolom megvárták az FIA álláspontot a diffúzorral és aláírtak.

Ezzel a két dologgal egyenlőre nagyon babakék lett nekik az ég,...és ha a KERS csapatok lassan zárkóznak, akkor bármi lehet...jövőre meg megveszik a KERS-t egyszerű pénzért, ha egységes lesz.
Ez akár egy sikertörténet kezdete is lehet Brawn-nak,...de veszteségesen kiszállni nem fog belöle az biztos. cgrat. Ross Brawn!
A Honda-nál mondjuk sztem pont leszrják hogy mi van, de ha egy kicsit is nem akkor ez nekik elég rossz érzés lehet. Mert most persze olyan az egész, hogy na nézd már, csak kellett bele egy Mercedes motor és máris milyen jó.

(#36192) Pompi válasza zoo8800 (#36190) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Hogyhogy a Brawn csapat az első?"

Most ébredtél a téli álomból? :D

Feel Good Inc.

(#36193) neduddki válasza hunnylander (#36187) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

pont ezt a modeltt vvaroma totja utodtol is:- )))

udv

neduddki

p.s. nem minth a annyira szukrolnek nekik csak ma jo vona latni erdemeneyet me ezk utan elobb utobb nyegetet a izeeee

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#36194) proof88 válasza #70869248 (#36160) üzenetére


proof88
addikt

Igen, hosszú egyenesben, KERS nélkül, Kubica egyik példa rá.
Motion: most tényleg az a baj, hogy Siemens helyett LG lett? Egyáltalán miért váltottak, nekem ez szabadedzésen teljesen új dolog volt, hogy LG logo van Siemens helyett...
izgalmasabbá kell tenni a TV-s közvetítéseket is, ezt is akarják, de könyörgöm, a motor hangját legalább halljam tökéletesen... :U eddig is el kellett viselnem, hogy néha akad a kép és a hang, de hogy most már ugrál is a motor hangja... jó lenne látni közben olyan fordulatszámmérős kijelzést, hogy most tényleg a közvetítés gondja-e ez... :U

(#36195) !Overdose! válasza proof88 (#36194) üzenetére


!Overdose!
őstag

100%, hogy a közvetítésé, autó nem ad ki ilyen hangot.

Kubica úgy érzi, Rosberg miatt kapott ki Vetteltől

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36196) #70869248 válasza proof88 (#36194) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez valszeg kiderül hamarosan, nekem úgy egésszében nem tetszettek a motorhangok, valhogy vérszegénynek tünt. :)

(#36197) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hali.

Elég érdekes lesz ez az éved, de ahogy elnézem a gépeket elég csúnyák tavalyhoz képest....

(#36198) #70869248


#70869248
törölt tag

(#36199) SzalaiG válasza #70869248 (#36198) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem lesérül addigra és nem koszolja össze azt a szent ülést!
Szégyen! Közel sincs Senna teljesítményéhez. Már a sisak hasonlóság is gáz.

(#36200) hunnylander válasza #70869248 (#36191) üzenetére


hunnylander
őstag

Pont ez hiányzott. :D

Brawn, Button, Barrichello, Branson

B, mint Béláim... :DDD

www.HunnyF1.com

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.