Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36601) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Érdekes és izgalmas egy futam volt, ha ilyen lesz az egész év, akkor tuti lesz :C
Nem volt lekörözés, a verseny elején úgy tűnt, hogy Button verhetetlen, a végén mégis szorult a hurok. A Barichello darált rendesen, aztán csak bemákolta a második helyet. Hamilton sem ment gyengén, a végéről feljönni 4.-nek, arról nem is beszélve, hogy Trulli a boxutcából dobogós :Y A két ferrari hatalmas csalódás, bár nem mentek annyira rosszul...míg mentek.. :( Azért még nem írnám le őket, talán még összekapják magukat. :U

Hamilton nagyon ott volt a KERS-el, csak az a baj, hogy nélküle nem nagyon ment a szekér(bár azért csak 4. lett), körönként 6s meg közel sem elég..
Szegény Vettel meg :( Nemtudom mért kellett ott erősködni. Még egy kanyar és tiszta előzés lett volna, erre meg :W

A pályabírok meg nemtudom milyen futamot néztek, mire bejött az SC már nem volt miért :W

Na palikot meg meg sem említem... minardi :Y schell :Y olyanokat meg észre sem vesz amit kellene.. olyan szépen végigbeszéltek nem egy boxkiállást, hogy észre sem vették :W Tegnap "féltem itt" hogy miről fognak beszélni, most hogy tudjuk előre a súlyokat.. hát, van itt hülyeség tartalékban neki sajnos :((( kiváncsi leszek, hogy hány futamon keresztül fogjuk még hallgati, hogy húú de fasza az az első szárny, meg a kers, meg a slik gumi...stb(még ha igaza is van, mert a szabálymódosításoktól izgi futamoknak nézünk elébe, de szerintem elsőre is megérti mindenki..)

Várjuk a következő futamot :K

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36602) JJános válasza greenmukk (#36598) üzenetére


JJános
addikt

Hokedlit hát. Csak nem jutott eszembe az a szó. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#36603) hobizoli válasza laci666 (#36551) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Vettel-nek fektavon szitalt mar az autoja es felig kerekveton fordult, Kubica meg egy igazi faszkalap modjara rahuzta kormanyt. Nemtom mi lett volna nem egyel kesobb elozi meg amikor ebben a S kanyarkombinacioban pont belso ivre kerul...a hujebaromja. :U

hobizoli

több drón kell ;P

(#36604) laci666 válasza JJános (#36590) üzenetére


laci666
senior tag

Hokedlit mondót.
Én is bírom a dumáját legalább a futam alatt ki tudom káromkodni magam rajta.
De Gyula is mond olyanokat néha.......

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#36605) merkuria válasza zoltanz (#36595) üzenetére


merkuria
csendes tag

Ha én erre azt írom, hogy szerintem meg linuxot akkor ez flame? ;]

(#36606) prmcsk válasza venember83 (#36559) üzenetére


prmcsk
addikt

A Bridgestone meg akassza fel magát, ilyen gyenge szuperlágyot készíteni.

Ezt hozza magával, ha nincs konkurencia... :DDD

Szerinted mi lesz az első három diffúzorának a sorsa, ezek után ? Szerintem vagy betiltják, vagy mindenki számára elérhetővé teszik, mert az mégsem járja, hogy a tradicionális csapatok égnek, mint a kapcagyár...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#36607) Macka válasza merkuria (#36596) üzenetére


Macka
veterán

Meglehet... :U

Diffúzor: Ha Vettel és Kubi nem intézi el egymást, akkor még az is előferdült volna, hogy nem diffúzoros verda nyer, és a 3-ból csak egy lesz az (Buttoné). Vettel végig 4-5 mp-re volt Buttontól diffúzor nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#36608) Pilács


Pilács
senior tag

Borzasztó elkeserítő, amit műveltek, Palik és társai nyomják a semmit, beszélgetnek mint én a kocsmában szoktam, semmi technikai információt nem nyújtanak, sőt benéznek dolgokat... szerintük nagyon szép amikor 10 kör után 40mp-el vezet egy csapat, és teljes lekörözés várható, hozzá teszem amikor a Ferrari dominált így, akkor az baj volt... Nagyon örülnék, ha végre normális emberek kerülnének a közvetítésbe, akik technikailag felkészültek, tudnak érdekes dolgokat mondani, hiszen sokan nem tudták követni a téli teszteket, és közben beszélhettek volna arról, adatokkal megtűzgélve.
Az új tolmács inkább ne beszélne, többet értenék az angol szövegből, mint amit az dadogott...
Az meg még egy érdekes dolog, hogy a pályabírók miért csak a Button tankolása után küldték be a biztonsági autót. Végül is alig veszélyeztették az egész mezőnyt.
McLaren-nél ha rossz is az autó, de a csapat összeszedettnek tűnik, Alonso úgyszint kihozta amit az autó tud, Ferrari komoly gondokkal küzd, rossz a csapat, BGP Red Bull Toyota és Kubika :) előtt le a kalappal, azaz összeségében mindenki előtt kivéve a pályabírókat, meg a Ferrarit (meg Palikékat) :U

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#36609) MPowerPH válasza Oliverda (#36594) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem nem kell semmilyen tévhitet táplálni. Hamilton és a Ferrarik is csak a 10. hely környékéig jók, persze ha mindenkivel minden rendben van. Most még kicsit erősebb a Ferka a Mekinél, de ahogy néztem, futamon olyan szép ütemben lassultak el, hogy nem sokra elég ez az előny. Sok mindent eltoltak a volt menő csapatok, de legalább érdekes év lesz. Már kicsit untam a régi rendszert. Button -nak kijárna egy VB, és végre Kubica is bizonyíthat. Bár az máig érthetetlen, hogy verte el ennyire Heidfeldet. :F Vagy a Kers belassította, vagy egyszerűen bénább mint Kubika.

Amúgy remélem nem tiltják be a diffúzorokat, a BGP úgy is a legjobb lenne. Majd jövőre a Ferrari és a Meki is készít normális autót. Idén asszem túl nagy hangsúlyt fektettek a Kers fejlesztésére, az autót meg csak összecsapták. :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36610) Vazallus


Vazallus
tag

Megmondom őszintén nem leszek elájulva ettől az évtől így az első versenyt nézve.
Idejön Brown egy 300ft-ért megvett csapattal majd odaver minden prémium istállónak.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#36611) -=Sziszi=- válasza Barthezz2 (#36601) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Hát szerintem a Ferrari teljesítménye nem elég a dobogóra. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy Raikönnen csak szenved a kocsiban és nem tud mit csinálni. Remélem Malájziára összeszedik magukat.

Jövő héten még kiélezettebb küzdelem lesz. Kíváncsi vagyok, hogy a két hosszú egyenesben mennyit jelent majd a KERS, most nem számított sokat.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36612) laci666 válasza hobizoli (#36603) üzenetére


laci666
senior tag

Utólag végig gondolva meg az ismétléseket megnézve szerintem nem volt hibás Vettel már nem tapadt a gumi és rásodródott Kubicára.Probálta ő szűken venni csak hát a gumi nem bírta. Kubicát se hibáztatóm de azért várhatott volna 1 kanyarral ,de ugye a verseny hevében nehéz várni.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#36613) MPowerPH válasza -=Sziszi=- (#36611) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért Hamiltonnál lehetett látni, hogy jól működött, azért tudott olyan sokat előzni. És a belsőből is látszott, megindul az autó mikor pöckölget. :DDD

Don't Tread On Me

(#36614) pappnet


pappnet
csendes tag

Érdekes lenne az új befutó, ha 14.én az überdiffúzoros csapatoktól elveszik a mostani helyezésüket:

1. LH
2. Alonso
3. Buemi :Y

ez komoly lenne

(#36615) 1Room


1Room
tag

Sziasztok!

Ez az évnyító elég érdekesre sikeredett. Igazából India Force meglepetésként ért. Na de ez van.
Igazából mindíg neki szurkolok és drukolok: Rubens Barrichello, tök mindegy miféle F1-autóba ül.

Köszi.

üdv.

Gondolkodás olyan mint az ejtőernyő, akkor jó ha nyitott.

(#36616) hobizoli válasza Vazallus (#36610) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Sot, meg kapott melle 100M USD-t is tapsolni... :DDD

hobizoli

több drón kell ;P

(#36617) venember83 válasza prmcsk (#36606) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább lesz hivatalos állásfoglalás, aztán akkor kiderül, hogy ki mit tud fejleszteni még a jelenlegi konstrukción. Könnyen meglehet, hogy nem tiltják be, nem akkora előny, legalábbis a vége fele úgy tűnt, hogy máshol kell keresni a lassúság okát, nem csak a diffúzorban.

(#36618) -=Sziszi=- válasza MPowerPH (#36613) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Igen Hami jobban használta mint Raikönnen. Kimi semmit sem ért vele.

Ferrarinál, meg nagyon kezd hiányozni Brawn meg Todt. Schumit dikert nem mondom, mert a jó pilóták megvannak.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36619) MPowerPH válasza pappnet (#36614) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem csak azon múlik. ;) Van ott más is a tarsolyban.

Amúgy Barrichello milyen büntit fog majd kapni szerintetek? Mert a rajtnál sok ember versenyét tönkretette. :U

"Ferrarinál, meg nagyon kezd hiányozni Brawn meg Todt. Schumit dikert nem mondom, mert a jó pilóták megvannak."

Jah, a mostani vezetés tavaly már bebizonyította mennyit ér. Legkomolyabb fejlesztésük a boxkiállásoknál használt lámpa, felkészülési időben is egyfolytában azzal vacakoltak.
A jó pilótákról meg annyit, hogy nézd meg mit csinált Raikkonen!! :W Megint eldobta az autót, és tavaly is ezt csinálta. Schumi ilyet csak szökőévenként csinált, bár Ferraris korszakában még lehet akkor se . :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36620) Gyusz válasza MPowerPH (#36609) üzenetére


Gyusz
őstag

Barrichello az elején Webbert meglökte, ő meg mintha Heidfeldet tette volna arrébb. Mondjuk amúgy sem tűnt Heidfeld gyorsnak a hétvégén...

(#36621) Boci_83


Boci_83
őstag

Nem akarok visszaolvasni szándékosan, de annyit válaszoljatok, hogy jó futam volt, érdemes megnézni az ismétlést?

**********

(#36622) Macka válasza pappnet (#36614) üzenetére


Macka
veterán

Nem fogják. Remélem...

(#36623) hobizoli válasza laci666 (#36612) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem sodrodott sehova Vettel, a Kubica csukta be elotte az ajtot nem kicsit. Mit gondolsz miert ment mar le a kerekvetore is a Red Bull-l...? Mert "ki"sodrodott? Akkor nem kifele kellett volna mennie az autonak a befele helyett, hm? Vagy megis hova ment volna meg beljebb, hogy Kubica elferjen, a fure? :U

hobizoli

több drón kell ;P

(#36624) greenmukk válasza Vazallus (#36610) üzenetére


greenmukk
tag

Már ne is haragudj de akkor mitöl lennél elájulva?? :F

"Idejön Brown egy 300ft-ért megvett csapattal majd odaver minden prémium istállónak." --nekem már ez önmagában is elég ok hogy elájuljak ;]

Ez még csak az első verseny voltebben az évben, még bármi megtörténhet,és a mai futam alapján sokkal izgalmasabb szezon elé nézünk mint pl. az elmúlt évben (legalábbis remélem) :C :R

[ Szerkesztve ]

(#36625) 7Heads Drago válasza laci666 (#36581) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha ez igaz, akkor mi lesz a szuper lággyal?
Felnin fognak befutni? Pedig itt sem volt azért túl meleg 32-34 fokos pályával, 20-22 fokos hőmérséklet mellett.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36626) -=Sziszi=- válasza Boci_83 (#36621) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Persze mindenképp. Izgalmasabb idény lesz mint jövőre. Ez biztos.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36627) D@ni88


D@ni88
addikt

Ferrari tavaly is hogy kezdett itt, aztán év végére mi lett?;) majdnem vb-t nyertek. lesz itt még felzárkózás dögivel;)

(#36628) greenmukk válasza Boci_83 (#36621) üzenetére


greenmukk
tag

:K Vétek kihagyni,szerintem mindenféleképp nézd meg :K

(#36629) merkuria válasza MPowerPH (#36619) üzenetére


merkuria
csendes tag

Remélem nem hagyják odáig eljutni őt is, mint Coulthardot. Barikának jó a keze még mindig, de fejben már lassú és nem tud jól reagálni a váratlan dolgokra

(#36630) JJános válasza laci666 (#36604) üzenetére


JJános
addikt

Bátyám ugyanezt csinálja. Morog Palikékkal, vitatkozik. Aztán amikor nem bírja, elveszi a hangot a tévéről.
Mondjuk az gáz, hogy azt tudja palik, hogy ki előz, aztán fél perc szünet, és utánna mondja meg, hogy kit előztek.

2007-05-06 óta itt!

(#36631) MPowerPH válasza 7Heads Drago (#36625) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, az túlzás lenne. Csak a 4s helyett akkor 8s -et lassulnak majd. :DDD

Kubica-Vettel, szerintem versenybaleset. Kubica sokkal gyorsabb volt, Vettelnek meg már nem fordult az autója. Ha egészségesek a gumik, ott még simán, és bőven befordul. Amúgy Kubica előrébb volt.

D@ni88: Szerintem meg szépen mennek majd lejjebb, még talán a Meki is beelőzi őket. Mert ott tudják hol a hiba, Ferkánál még azt se. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36632) Barthezz2 válasza -=Sziszi=- (#36611) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én sem mondtam, hogy a dobogóra elég amit mennek, de azért ha tartották volna magukat végig, az első 6-8ba benne lehettek volna. csak aztán sorba cseszték el amit lehetett :W Imádkozzunk feltámadásukért :)

Everybody lies.

(#36633) pappnet válasza Macka (#36622) üzenetére


pappnet
csendes tag

várjuk ki a végét ;)

nem lehet tudni mit fognak majd dönteni

nekem csak akkor lesz biztos, ha lezárják ezt az ügyet

(#36634) -=Sziszi=- válasza MPowerPH (#36631) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Szerintem a Ferrari mint autó jól van megépítve, csak a csapat van romokban. Már bizonyították tavaly. A Mekinél meg a kocsi egy rossz konstrukció, az hogy negyedikek lettek az a szerencse a csapat egység és Hami gyorsaságának köszönhető. Így gratulálok Haminak, hogy egy tragaccsal is jó versenyt futott.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36635) 7Heads Drago válasza Macka (#36607) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Button után 2 mp-re voltak Vettelék. Simán meglett volna Kubica-nak. Elkapkodta egy kicsit. A kopott lágy gumis autó elé így beállni. Szinte biztos volt hogy Vettel meg fog csúszni.
Ha befutott volna Vettel akkor leiskolázta volna Webbert. Akiről az egész futam alatt nem hallottunk semmit. Nem semmi gyerek ez a Vettel.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36636) Csabee. válasza 7Heads Drago (#36635) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kubica hülye volt.. ő dolga, én csak Vettelt sajnálom... viszont én nekem így is tetszett a dobogó! sőőt ezt vártam az elején is! :) BrawnGp 4ever:)

Üdv: Csabee.

(#36637) MPowerPH válasza -=Sziszi=- (#36634) üzenetére


MPowerPH
félisten

Így van, egyet értek. Kimi -nek meg az újabb balf@szkodása miatt kell gratulálni, mert adva volt a 4. hely legalább. Kubica és Vettel kiesésével meg sima 2. hely. :W

És azt is meg kell jegyezni, hogy a Ferrari nem hogy lassú, de még megbízhatatlan is. Így nem tom mit várnak. :(

Don't Tread On Me

(#36638) -=Sziszi=- válasza Csabee. (#36636) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Nem hülye csak versenyző vére van :DDD Egyiküket sem hibáztatom. Go Vettel

BMW001: Ha nem kapják össze magutak, akkor vége a sikerszériának ami a Brawn-Todt korban volt. Én csak Kimit sajnálom, mert megint csak szenved mint a Mekinél annó.Kimi kicsit olyan mint Button, "rosszkor rosz lóra". Button szerencséje, hogy Brawn a csapatfőnőke, így VB esélyes lett.

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36639) !Overdose! válasza 7Heads Drago (#36635) üzenetére


!Overdose!
őstag

Amikor Kubica utolérte Vettelt már 4 mp-re voltak Button mögött. Mellesleg szerinted Button nem tudott volna gyorsabban menni??? :W

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36640) Macka válasza 7Heads Drago (#36635) üzenetére


Macka
veterán

De ott a HA..

(#36641) D@ni88 válasza MPowerPH (#36631) üzenetére


D@ni88
addikt

mit tudnak? vagy kasztni, diffúzor, vagy felfüggesztés. motor ugye nem lehet.
Ferrarinál is ugyan ez a helyzet, a mezőny legerősebb motorja az övék, akkor hol lehet máshol a hiba? :D egyszerű ez..

(#36642) Peat;)


Peat;)
veterán

Sajnos Alonso elment egy felderítő útra balesetnél (gyakorlatilag kiment a képről :D, nemtom merre ment), ettől függetlenül jó volt, de nekem kicsit túl nagy káosz volt ez a futam és a gumi miatt számomra.
Én már tavaly is baszogattam a bridgestone-t, így most hosszan nem teszem, de ha már költségtakarékosság akkor a nálunk lévő hankook vagy milyen noname gyár is tud ilyen abroncsokat adni.

Buttonnak meg grat, de asszem akaratlanul is kicsit unszimpatikus lesz a Brawn Gp számomra. Minden sikert nekik és Brawn-nak adnak és ez így nem korrekt. A Honda ha már ilyen idióta volt hogy több száz millás csapatát odaadta ingyé szinte, akkor az lenne a minimum ha megemlítenék az egykori gyár nevét...ez az ő munkájuk, a Brawn Gp munkája pedig mostantól kezdődik elsősorban. Illetve ha elfogyott a Honda 100 millája. No de mindegy, a pilóták tetszenek, csak ez a Brawn szerintem rosszabb mint Briós, elég gyanús hogy kitervelten bulizta össze ezt a csapatot magának. De a többiek jó arcok a csapatnál, Barika is egyfajta terminátor, amikor beszóltak rádión neki az kb olyan volt min egy videojáték, autód kijavítva mehetsz rombolni. :)

Kubica meg kicsit sokat képzelt magáról, aki f1-ben úgy gondolkodik hogy vedd el a gázt öcsi mert kiesünk, az így járhat. Ha ezt elfogadja oké, de valami azt súgja ki lesz akadva Vettelre.

Mindent összevetve: Red Bull már fejleszti a diffúzort. Vettel simán mehet a vb-ért is akár.

[ Szerkesztve ]

(#36643) hobizoli válasza MPowerPH (#36631) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Pont nem szamit ki volt elorebb ~7cm-l,mert ha pl Vettel fektavon erkezve szur be melle, akkor ha a Kubica ugyanigy racsukja az ivet, akkor a Vettel ugyanugy nem tud hova menni, ahogy most sem tudott, es reccs. :U
Igy is mar felig a kerekveton fordult be.

hobizoli

több drón kell ;P

(#36644) JJános válasza 1Room (#36615) üzenetére


JJános
addikt

Ne haragudjál, de ma Barikáról ne! Csak rosszat. Még hogy rutinos. Öreg! 37 éves. Nem itt volna a helye, hanem az unokáit kellene istápolni.
És nem azért, mert Webbert eltalálta, hanem mert csak. Sose nem bírtam

Napokban nézegettem 6 versenyidényben "lógott" a Ferrari színeiben, és 9 futamgyőzelmet aratott összesen. Vagyis évenként másfelet.

A mai rajtja minden volt, csak nem rajt. Egy nyugdíjas kerekesszékkel különben elrajtolt volna KERS nélkül is.

7Heads Drago: Webberről azért nem hallottál túl sokat, mert Barika még az elején megtolta. Gondolom átment "tesztbe" cegény.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#36645) antonx


antonx
csendes tag

Azért az utolsó körök izgalmához nagyon kellett Button utolsó elrontott pit-stop ja (kb. 15 mp)
Szegény palikék nem vették észre , mert a ferkával voltak elfoglalva :DDD

The year : 2011

(#36646) 7Heads Drago válasza pappnet (#36614) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na az lenne csak valami.
Jó megfigyelés.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36647) Pilács


Pilács
senior tag

Trulli szabálytalanul előzött?

Kezdődik a móka :C

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#36648) D@ni88


D@ni88
addikt

Hamiltonnak akkora mákja volt. kezdve azzal hogy ugye 18.ról indult, mert a 2 toyota mögötte
utánna Barichello amortizált 3versenyzőt a boxba kapásból. aztán Massa, Kimi, Kubica, Vettel, és mégg a boxkiállások is csökkentették a hátrányt. és ha jól sejtem piquet is előtte volt.
lehet számolgatni ;)
mákos volt Hamike nagyon...

(#36649) Macka válasza JJános (#36644) üzenetére


Macka
veterán

BRAWN-ban nincs KERS!

(#36650) hunnylander válasza Csabee. (#36636) üzenetére


hunnylander
őstag

'Vettel hülye volt'...Kubikáé volt a pozíció, sz@r gumival nem így közlekedünk és nem sz@arjuk el a gyorsabb versenyző versenyét...

Vettelnek még tanulgatnia kell a nagy tétek melleti autókázást, a tehetség nem elég, a feladathoz fel is kell nőni...

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.