Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36701) Pompi válasza !Overdose! (#36700) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

...

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#36702) Barthezz2 válasza !Overdose! (#36700) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ez készen van :C Nemár, hogy komolyan benézte? :D

Hamilton lett a 3.
ez nemigaz :((( :W

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36703) AMD Power


AMD Power
titán

Hamilton lett a 3. Trulli büntetése után

6 pont... Bár Trulit sajnálom mert szimpatikus pilóta.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36704) Csabee. válasza AMD Power (#36703) üzenetére


Csabee.
nagyúr

de utálom ezt a Hamiltont! mindig csak szerencséje van,.... mocskos szar banda! remélem hogy közük nem lesz a Vb-hez..

Üdv: Csabee.

(#36705) Pompi válasza Csabee. (#36704) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kicsit vegyél vissza az indulatokból! Köszi.

Feel Good Inc.

(#36706) !Overdose! válasza Csabee. (#36704) üzenetére


!Overdose!
őstag

Trulli elbénázta. Kicsúszni SC alatt??? Ennyi.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36707) Markgx10 válasza Pompi (#36698) üzenetére


Markgx10
őstag

Rendben ;)

(#36708) [CS]Blade2 válasza Pompi (#36674) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Kiesett Kova, Naka, Piquet, Massa. Összetört Vettel, Kubica, Kimi. Ez kapásból 7
Emellett a SC is a 2 Toyotának és hamilton+Alonso csomagnak kedvezett. Ezért jöttek be ők 4-en Rosberg elé. Rosberg előtt meg ott volt Vettel, Kimi, Kubica, Massa, akik kiestek.

Tiszta körülmények között a 2 Brown és Vettel külön versenyt futottak volna. Utánunk Kimi, Kubica, Massa sorrendben értek volna be, és pontszerző lett volna még Rosberg és Buemi.

(#36709) 7Heads Drago válasza Csabee. (#36704) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Náluk legalább a csapat nem bénázott.
Csak az autó nem jó.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36710) szatocs


szatocs
őstag

Végre nyert Button, ezt már azóta vártam, amióta még a Hondák is versenyben voltak az első helyekért... Elég régen volt :D
Így tovább.:)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#36711) Pompi válasza [CS]Blade2 (#36708) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem azt írtam, hogy pontosan egzaktul négyen estek ki előle, hanem azt, hogy "úgy" négyen kiestek előle.

Feel Good Inc.

(#36712) Bermi válasza [CS]Blade2 (#36708) üzenetére


Bermi
aktív tag

szerintem a sok ha, meg ha-val nem kéne ennyit foglakozni.

stabil volt, igen is előzött jópárat és szerencséje is volt.

nem kedvelem, de így kell versenyezni bárhonnan is indulsz.

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#36713) simonzé válasza Barthezz2 (#36702) üzenetére


simonzé
addikt

Anno mikor egy nagyon felkapott versenyző párszor ugyanilyen "mázlival" került előre akkor nem mákról beszéltek az elvakult véresszemű fanatikusok.

Hamilton a 18. helyről indulva 4. (majd 3.) lett. Nem kell a duma hogy hányan estek ki, meg hogy kit zártak ki. A lényeg: szabályos autóval, értékelhetetlen edzés után dobogós tudott lenni. Világbajnoki teljesítmény. Nem köpködni, én nem vagyok elvakult, a teljesítményt viszont elismerem. Anno Nigel Mansell a Williams Juddal tudott 16.-ról indulva 2. lenni (nemtomhol). Ez valami hasonló.

A közbenső 15 (!) versenyző nem tudta Hami teljesítményét megközelíteni, tehát nem nevezhető mázlinak amit elért, főleg nem az előzései láttán. Úgyhogy a fújolók vegyenek vissza az arcukból, mert csak magukat járatják le. Miért nem tudtok kultúráltan valaki MELLETT, és nem valaki más ELLEN szurkolni? Paraszt magyar mentalitás. Szégyen!

Sajnos a Brawn autók szabályossága vitatott, így csak májusban derül ki hogy mi lesz a mai meccs eredménye, de amit csináltak minden tiszteletet megérdemel. (Mondjuk Barika rajtja miatt nem volt hibátlan az összteljesítményük).
Jó verseny volt, kérek még vagy 15 ilyet idén, és nagyon elégedett leszek a szezonnal!

Vettel jön nekem egy nagy adag csokival, mert a dobogós helyezésére fogadtam még az edzés előtt (6,8-as szorzóval). Nem jött be. :W

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#36714) !Overdose! válasza simonzé (#36713) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem májusban, hanem április 14-én. Egyébként meg nem vitatott, ki lett mondva, hogy SZABÁLYOS. A fellebezést meg lehet érteni, de a tárgyalás puszta formalitás lesz. Mellesleg ha mégis betiltják a pontokat akkor sem veszik el.

Mod: Button győzelmére kellett volna fogadnod, én azt tettem és nyertem is. :K

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36715) simonzé válasza !Overdose! (#36714) üzenetére


simonzé
addikt

Remélem mindenben igazad lesz. Megérdemlik amit elértek.
Buttonhoz nagy gratula, megremegett a kezem, ezért lett helyette Vettel. :)

I don't fit in. I fit out.

(#36716) #16741888


#16741888
törölt tag

Olvasgatom egy ideje a fórumot,meg nézem a műsorokat/elemzéseket, afelett a tény felett mindenki elsiklik, vagy legalábbis nem láttam még említve hogy a Red Bull megkérdőjelezhető diffuzor nélkül van ott az élmezőnyben, ugyanúgy mint a BMW.

Ha esetleg betiltanák a speckó cuccokat, akkor azért, ha nem tiltják be akkor meg azért van még bennük még iszonyat potenciál. Ha jól értem másfajta diffuzorral ők még óriásit gyorsulhatnak. Ha esetleg április14.én betiltanák őket, akkor meg megintcsak ők lesznek a legjobbak. BMWre vagy RedBullra fogadnék idén. :)

(#36717) mrlujoak válasza Csabee. (#36704) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Ilyenkor utálod. Sokan mások is.
Csak ilyenkor felejtitek el, hogy pl. tavaly így vették el Hamilton első helyét, és lett Massa a bajnok. Ha jól emlékszem, időbüntit kapott, és úgy talán a 3. lett...

Nézd, a szabályok éppúgy vonatkoznak a mázlisokra, meg a pechesekre is.
Volt azért több vitatott pillanat - és még van is, a diffúzor fellebbezés miatt - ennél a futamnál.

Amugy még ennél is jobban örülök (hogy Hamilton dobogós lett) hogy a dobogón 3 azaz három Mercedes motor végzett... :))

peace!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36718) !Overdose! válasza #16741888 (#36716) üzenetére


!Overdose!
őstag

Egyrészről igazad van, de azt ne felejtsd el, hogy a Brawn GP nagyon keveset tudott tesztelni, így bennük is lehet még potenciál. Ráadásul a Red Bull megbízhatósága sem az igazi még. A BMW-től én is félek.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36719) hunnylander


hunnylander
őstag

Naugyemegmondtam:

Vettel rajt- és pénzbüntetést kapott

Még a németek is elismerték a közvetítésben, pedig ők haza beszélhettek volna.

Pedig de megnéztem volna Kubika mit csinál Buttonnal... :O

www.HunnyF1.com

(#36720) hunnylander válasza [CS]Blade2 (#36708) üzenetére


hunnylander
őstag

Naka, Piké, Vettel, Kimi saját hibájukból estek ki... ;)

www.HunnyF1.com

(#36721) brownus válasza simonzé (#36713) üzenetére


brownus
veterán

Paraszt magyar mentalitás. helyesen -> Paraszt emberi mentalitás.

és grat gomboséknak! :R

(#36722) Barthezz2 válasza simonzé (#36713) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na vegyél vissza az arcból légyszives és ne paraszt magyarozz le engem, mert semmi olyat nem írtam. Előbb olvass, aztán kritizálj. Annyit írtam, hogy ez nem igaz, és kinyílvánítottam, hogy ez nekem nem tettszik, tudtommal ez nem tilos.
Ha tudnál olvasni is, és nem csak a szádat tépnéd, akkor látnád, hogy azt is megírtam már, hogy szar volt a ferrari..

Ugyhogy részemről te járattad le magad és nem én.. ennyit erről!

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36723) fekeandras válasza MPowerPH (#36661) üzenetére


fekeandras
őstag

Kubica nem hagyott helyet és ráhúzta a kormányt Vettel-re aki viszont besokallt.(ha Kubica több helyet hagy neki kisodródik a fűre kanyarból kijövet a külső írven, túl gyorsan jöttek mindketten).Nem kell ezen csodálkozni mindenki a győzelemért küzd...
Sima versenybaleset.

[ Szerkesztve ]

(#36724) -=Sziszi=- válasza hunnylander (#36719) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Már mindent büntetnek. Ezért van kevés előzés. Ezért kockáztassanak. :Y Mintha egy focimeccsen minden megmozdulást lefújna a bíró. Végén a fele társaság piros lapot kapna. Ráadásul nem volt ez olyan egyértelmű, főleg azok számára akik ítélkeztek, végülis csak külső szemlélők.

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#36725) simonzé válasza Csabee. (#36704) üzenetére


simonzé
addikt

Hát na... ők kevesebbszer vitték el a tankolóberendezést tavaly mint a vörösök. Meg a taktikájuk is kevesebbszer tűnt pancsernek.
Az előző utalásom pl. rád vonatkozott. Nézz magadba egy kicsit!

I don't fit in. I fit out.

(#36726) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Race Lap Analysis

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36727) brownus válasza hunnylander (#36720) üzenetére


brownus
veterán

kimi miért? rosszkor nyomta a kers gombot és kicsúszott a segge?

(#36728) simonzé válasza Barthezz2 (#36722) üzenetére


simonzé
addikt

Hát az a rész pont nem rád vonatkozott, sajnálom hogy magadra vetted. Bocs.

Más: Kimi kiesésére fogadtam. Ki is esett, de a rangsorban helyezettként szerepel, így nála is buktam a 3,6-os szorzót. :(

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#36729) hunnylander válasza brownus (#36727) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem tudom, nekem az rémlik, hogy nekiment a palánknak. De nem bántani akarom (lehetett műszaki hibája is), de nem mindenki a másik hibájából esett ki, valaki a sajátjából. A műszaki hibák meg a csapatok sara, ez egy technikai sport, amiben még a konstruktőrök is az egyéni címet akarják a leginkább megszerezni.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#36730) Barthezz2 válasza simonzé (#36728) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

már semmi..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36731) brownus válasza hunnylander (#36729) üzenetére


brownus
veterán

ezért kérdeztem mert nekem úgy tűnt, hogy kigyorsításkor rányomott de sok volt és ezért csúszott ki... ha nem alszom be akkor megnézem az ismétlést.

(#36732) Ősgyík válasza Csabee. (#36704) üzenetére


Ősgyík
tag

Nem tudom mi fáj, hogy a gyenge McLarennel előbb végzett Hamilton mint a kedvenc csapatod, vagy az agyad hiánya a fejedben? Ez nem szerencse, ez a kiesett versenyzők hibája. Ha mondjuk egy másnesesviharba kerültek volna a versenyzők, Hamiltonon kívül mindenkit felszippantott volna a vihar és így Ham nyerne azt mondanám, igen tényleg mákja van. De ő nem esett ki, így megilleti az elért helyezése. Hamiltontól is elevették a spa-i első helyét, most Trullitól vették el a dobogóját, ez így van rendjén.

[ Szerkesztve ]

(#36733) MPowerPH válasza hobizoli (#36679) üzenetére


MPowerPH
félisten

Látszik nem értesz hozzá, és nem sok közöd van az F1 -hez... :( Sajnálom ha nem érted meg, én nem fogom neked itt bizonygatni, mert időm sincs rá, meg kedvem se.

Don't Tread On Me

(#36734) hobizoli válasza hunnylander (#36719) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A hujeidiotak... :U :U

hobizoli

több drón kell ;P

(#36735) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez már.... :(((

Na, akkor mégis Vettel a hibás?! Barrichellot miért nem büntetik? Ő több autót kitett a rajtnál....

Asszem kezd elszabadulni a pokol... Valakik ott fönt nagyon dirigálnak, és kedvük szerint alakítják az eredményt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#36736) hobizoli válasza MPowerPH (#36733) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Bejelolted mar az 1 autonyi helyet vagy megmaradsz a hujesegedben meg csak bologatsz a faszsag melle?

hobizoli

[ Módosította: Atlantis ]

több drón kell ;P

(#36737) Csabee. válasza Ősgyík (#36732) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ja így van.. csak sajnos nem rajta múlt hogy dobogós vagy sem, erről ő nem tehet az tény :D

mind1 remélem a BrawnGp tudja hozni a formáját meg Vettel, egész évben :)

valakinek nincs meg az a videó, amit s műsor elején játszottak le? Amikor Vettel bemutatta a változásokat az idei évben?

Üdv: Csabee.

(#36739) hunnylander válasza Csabee. (#36737) üzenetére


hunnylander
őstag

Ott van a Red Bul Racing websiteján.

Egy rendes letöltésvezérlővel ki is szedheted az .flv-t.

www.HunnyF1.com

(#36740) fekeandras


fekeandras
őstag

Hurrá, flame ... :C :U

[ Szerkesztve ]

(#36741) Csabee. válasza hunnylander (#36739) üzenetére


Csabee.
nagyúr

köszönöm szépen :) erre nem gondoltam!
Nah mára enyni elég volt, nekem tetszett a futam!
Következő futamot veletek nézem ismét :D

Üdv Csabee :C

Üdv: Csabee.

(#36742) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hali, érdekes volt a futam, de akárki mit mind, Hamiltontól szép teljesitmény volt 18. helyről végezni a 4. helyen azzal a sz@r kocsival....

(#36743) [CS]Blade2 válasza MPowerPH (#36735) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Már előre meg van írva a lista, most igazítják hozzá ezt. BrawnGP győzelemre volt igény, és ezt meg is csinálták. Igaz kellet hozzá, hogy nem hívták be időben a SC-t (ezzel akár életet is veszélyeztettek (volt törmelék az íven, pályamunkások az pályán, stb...)), és hagyták, hogy Rubens kilökjön 3 autót. Ezek után nem, hogy meghúzta volna magát, még majdnem kilökte Kimit is.

(#36744) Atlantis


Atlantis
veterán

Érdekesek ezek a büntetések. Barichello a fél mezőnyt lekoccolta, őt is meg kellene büntetni, ha már Vettel így járt. Én BMW rajongó vagyok és sajnálom is, hogy Kubica így járt, de Vettel emiatt semmilyen büntetést nem érdemelt. Ez a sport ilyen és kész.

Kicsit takarítottam és az indulatok elszabadulásának megakadályozása érdekében BMW001 és hobizoli 6-6 óra kitiltást kap.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36745) hunnylander válasza Atlantis (#36744) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem állt ki a ronccsal a pályáról, a csapatát is megbüntették, mert nem utasította. Láttad, hogy visszafogta a mögöttelévőket az SC alatt, mert nem előzhették meg hiába vánszorgott egy ronccsal. Ilyen autóval el kell hagynia a pályát, ez a szabály, a sérült autóval való közlekedésnek is van határa. Kubicát pedig ő tette taccsra, jogos a büntetés, két dologért is járt ennyi.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#36746) proof88


proof88
addikt

Vicces egyébként, hogy se Vettel, se Kubica nem közvetlenül az ütközés miatt esett ki. Vettel megcsípte a füvet, Kubica meg nem tudta befordítani, és lehet csak beképzelem, de mintha pont ott lenne kiálló a fal, ahol Kubica eltalálta. Olyan lapos szögben ment a falnak, hogy szerintem nem kellett volna leszakadnia a keréknek, és mondom csak rossz minőségű videón láttam, de mintha pont ott kicsit kifelé állna a fal. :D
Egyikük bajának sem örülök...
Kimi meg... nem tudhatom mi történt, de mindig ez van, tavaly is az volt, hogy csúszkált jobbra - balra.. minden esős futamon jókat csúszkált, most itt is, lehet a túl sok por miatt, lehet a kers túl korai alkalmazása miatt a kerékvetőn, lehet egyéb hiba miatt, de már megint a kicsúszás ehh, mintha nem tudná kordában tartani a lábát a gázpedálon... ja és persze mindig a végén rontja el...
Haminak szép munka volt, hogy felhozta az autót. Engem az sem érdekel, hányan estek ki előle, mert ő nem esett ki és azért előzgetett is.

(#36747) Atlantis válasza hunnylander (#36745) üzenetére


Atlantis
veterán

Jahogy nem konkrétan a baleset miatt büntették meg, hanem mert 3 kerékkel akart SC mögött végigevickélni?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36748) hunnylander válasza Atlantis (#36747) üzenetére


hunnylander
őstag

A -10 Kubicáért, az 50000 dolcsi meg a pályánmaradásért, ez a csapat büntetése.

De a büntetéseket egymás fényében is mérlegelhették. A kettő együtt már túl sok volt elnézni felette.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#36749) [CS]Blade2 válasza Atlantis (#36744) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Igazából nem az ütközésért kapta.
A német versenyzőt nem azért ítélték el, mert nekiütközött Robert Kubicának, hanem mert a komoly sérülést szenvedett autójával nem húzódott félre a pályáról.

És szerintem is kijárna akkor Rubensnek is egy kis büntetés. Én hozzáadnák az idejéhez 4x25sec-et ;].
Jövőre már csak azt tudom elképzelni, hogy bevezeti a halálbüntetést, mint új szabály. Az ilyenért már helyben lelövik a versenyzőt. Ez kész.

(#36750) Atlantis válasza hunnylander (#36748) üzenetére


Atlantis
veterán

Ach so.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.