Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37501) lenox válasza Oliverda (#37499) üzenetére


lenox
veterán

Meg vezetni is kell meg tanulni kicsit ;)

(#37502) hunnylander válasza lenox (#37496) üzenetére


hunnylander
őstag

Ott voltál minden meghallgatáson az elmúlt évtizedekben, Mintha nem tudnád pusztán élettapasztalatból, hogy nem minden hazugság derül ki, vagy talán te mindig így jártál?

És már isszák? A kizárás, -5/6 pont az smafu? Bajnokságból kizárás kilátásba helyezése, az smafu? Vezető beosztású személy felfüggesztése smafu? Sűrű elnézéskérések, sajnálkozások, szégyenkezések, az neked nem következmény, a 'lé ivása1? Dehogynem.

50k pénzbünti. :DDD Az pont jó is lenne, úgy egy szintre kerülhetne az ügy Vettel kóricálásával. Viccelsz, 50k, annyit a takarítónő is összeszed a földről Wokingban. Hagyjuk már a további büntiket, az már nem fogja megoldani a helyzetet.

(#37498) Motion_Blur: Inkább olvasd el az eredeti angolt, az a5.hu és egyéb fordítás nagyon tré lett, és ne kritizáljuk már szét a legkomolyabb nyilatkozatát ezekben a nehéz időkben. :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37503) Oliverda válasza Motion_Blur (#37500) üzenetére


Oliverda
félisten

Nagyon szívesen, máskor is. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37504) Markgx10 válasza Oliverda (#37499) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem is te lennél, ha valahogy az aktuális ügybe nem kevernéd bele MS-t :D Te bohóc :D

(#37505) Oliverda válasza Markgx10 (#37504) üzenetére


Oliverda
félisten

Sokkal szívesebben leszek bármekkora bohóc mint egy hozzád hasonló személyiség. :)

Barrichello to drop five places down grid

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37506) Jadro válasza Oliverda (#37493) üzenetére


Jadro
veterán

"Legalább beismerte és elnézést kért nem úgy mint egyesek a múltban..."

Így is lehet nézni, de mást nem is nagyon tehetett ha a legjobban akart kijönni a dologból.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#37507) Oliverda válasza Jadro (#37506) üzenetére


Oliverda
félisten

Hamilton alázatosan beismeri ha hibázik, már nem ez az első eset és minden bizonnyal nem is az utolsó. Mondjuk szerintem ez a hozzáállás szvsz annyira nem evidens. Legalábbis már láthattunk pár ellenpéldát erre a múltban. Ott szúrta el hogy mindenben hallgatott a csapatra

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37508) lenox válasza hunnylander (#37502) üzenetére


lenox
veterán

Ne keverj magaddal, en nem hazudok ;).

Szerintem a par pont az ahogy irod, smafu. Utolagos, lebukas utani bocsanatkeres az semmi. Az egyik csavot kirugtak, az oke, a csapat odarakja a felelosseget, az is oke (mert mi mast csinalnanak?), a masik csavonal egyreszt a par pont keves, de pl. 5 futamos eltiltas oke lenne, de akkor nem neznek a nepek az f1-et. Ezert gondoltam, hogy valami penzbunti jo lehetne, de most, hogy mondod, lehet inkabb egy felfuggesztett eltiltas kene, akkor bunti is van meg nincs is, es lehet vegre tovabbmenni. A kizaras emlegetese az nekem nem konkretum amugy.

(#37509) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Az utolsó cseppek a pohárban...
Ajánlom a Mercedes figyelmébe a postom.
A Mercedes-nek el kellene gondolkodnia, miért is van a McLaren-nel szerződésben?
Mostanában botrány, botrány hátán.
Mi értelme lett ennek is? Ismét megutáltatják pár drukkerrel a csapatot - én is "kényszerűségből" a Mercedes miatt drukkolok a McLaren Mercedes-nek - akik meg eddig sem kedvelték, azoknak meg olaj a tűzre.
Mi a jó .......-nak nem volt elég az a 4-ik hely. Miért kellett egyáltalán belemenni a vizsgálatba, vagy elfogadni annak eredményét. Nesze neked meki vezetőség, most necsak pont nélkül vagytok, de sokan - köztük én is - mérhetetlenül haragszom.

Idióták, vagytok, idióták! Még egy ilyen húzás, és én is sarkon fordulok.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#37510) Oliverda válasza lenox (#37508) üzenetére


Oliverda
félisten

"Ne keverj magaddal, en nem hazudok ;)."

Ez az egyik legjobb öncáfolat. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37511) hunnylander válasza lenox (#37508) üzenetére


hunnylander
őstag

Ne keverj magaddal, en nem hazudok ;).

LOL, pont most hazudtál.

5 futamos eltiltas oke lenne

Ez már a lololka kategória, ez már akkora hülyeség, hogy nem is vicces. :((( Ott van Ryan, megkapta a több, mint öt futamos eltiltást, pedig bútordarab volt a McLarennél, 35 éve volt ott, és nem sokkal állt Whitmarsh alatt, sőt, csak eggyel.

www.HunnyF1.com

(#37512) Oliverda válasza hunnylander (#37511) üzenetére


Oliverda
félisten

Ki jön Whitmarsh helyett ha netán most emiatt lelép? Norbi? Vagy visszajön Dennis?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37513) hunnylander válasza mrlujoak (#37509) üzenetére


hunnylander
őstag

A negatív reklám is reklám, a Merci keres a legtöbbet az F1-gyel arány szinten, olvasd el Haug nemrégi nyilatkozatát, jól profitálnak, kevés kiadás mellett, nem akarnak többet költeni, nem akarnak csapatot vásáérolni, nem akarnak a BMW útjára lépni, mert nem kifizetődő.

www.HunnyF1.com

(#37514) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton-Trulli eset: Nemzetközi sajtóvisszhang

The Sun: "Hazug vagy Lewis!
The Star: "Hazug Lewis."
La Repubblica: "Lewis, a hazug!"
L'Equipe: "Hamilton megfizet a hazugságért."
Österreich: "Hamilton hazudott"

Ezek az újságok mind hazudnak! :Y :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37515) hunnylander válasza Oliverda (#37512) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem lép le, csak bedobta a témát, röstellkedés céljából.

Nem tudnék a helyére senkit, Ron már évtizedek óta erre a pozícióra nevelte, nem lenne más hasonlóan felkészitett választás rajta kívül, kivéve Ron.

De butaság lenne részéről, ha komolyan gondolta volna, nem tehet se a rossz autóról, se erről.

www.HunnyF1.com

(#37516) hunnylander válasza Motion_Blur (#37514) üzenetére


hunnylander
őstag

Gondolom, vitték is a lapokat, mint a cukrot. Mondjuk The Sun meg The Star az Blikk kategória a UK-ben, a Times meg a Herald Tribune nem valószínű, hogy ilyen bulvárosan tálalja.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37517) Oliverda válasza Motion_Blur (#37514) üzenetére


Oliverda
félisten

Ejjj...mondtam már hogy ne nosztalgiázz. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37518) mrlujoak válasza hunnylander (#37513) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, tudom, hogy mi lett a BMW-vel is. Csak a csalódottság már ilyet is kihoz belőlem.
Miért érzem, hogy lassan szégyellnem kell magam, mert a Mercedes mániám miatt a McLaren Mercedes csapatnak drukkolok?
Nagyon nem kellenek az ilyen botrányok, megtanulhatták volna már 2007-ben, de nem. Csak csinálják tovább.
Ha meg csinálni van kényszerük, legalább kezeljék hétpecsétes titokként - mint a többi csapat - és meghúzódni.

Mérges vagyok rájuk, nagyon!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#37519) VD válasza mrlujoak (#37518) üzenetére


VD
őstag

A megoldás esetedben, ha továbbiakban a Brawn Mercedes-nek szurkolsz! Így a Merci mániád sem sérül és a botrányoktól is mentesülsz! ;)

(#37520) Oliverda válasza VD (#37519) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát akkor csak a Force India marad... Brawn-ék nyakában ott pihen a diffúzor ügy. Nem mondanám rájuk hogy botrány mentes csapat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37521) MPowerPH


MPowerPH
félisten

És ezt hogy lehet kimagyarázni? Ezek után szidni se szabadna az FiA -t ebben az ügyben, mivel akár el is tilthatták volna a Mekit pár versenyre...
Most, hogy már beismerte az egész csapat, köztük Hamilton is, értelmetlenné vált a több oldalnyi vita erről a dologról. Megint kiderült, hogy mekkora patkány a McLaren, pedig már Dennis nincs is ott. :((( Nem is értem, hogy lehet ilyen csapatot szeretni... :W A kémbotránnyal rendesen lejáratták magukat, meg Lonzival is, most meg nem hogy nyugton maradnának, csinálják tovább, és a végén még a folyamatos tagadás után be is vallják. :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37522) Incubus válasza MPowerPH (#37521) üzenetére


Incubus
tag

Dennis ott van, csak a háttérben. Kicsit durva már ez a "megfélemlítősdi"...

(#37523) hunnylander válasza MPowerPH (#37521) üzenetére


hunnylander
őstag

Most mi a bajod? Mi váratlan ért, már az is baj ha bevallja? Ki szidja az FIA-t ezek után? Kíméld a fejedet. :)

(#37522) RobiGida: miféle megfélemlítősdi. Ha olvastad a rádióbeszélgetés anyagát, tudhatnád, hogy a McLaren nem kicsit megfélemlitett/paranoiás/betegesen aggódó/FIA-tlfosó komplexusban szenvedő csapat. Spaban is kérdezték Charliet, félre is vezette őket (thx!), de most is őt akarták kérdezni, annyira aggódtak, hogy nem e vétkeznek.

Dave Ryen, meg egyszerűen hatalmas ökörséget csinált, megkapta érte a jutalmát.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37524) MPowerPH válasza hunnylander (#37523) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem ért váratlan, csak eddig az volt, hogy szemét FiA, és még én is azt mondogattam. :W
Bedőltem a trükknek, majd már sajnáltam is őket. Erre most tessék, beszámolnak mindenről...Én se értem ezt az egészet. :(

Don't Tread On Me

(#37525) Oliverda válasza MPowerPH (#37521) üzenetére


Oliverda
félisten

"Nem is értem, hogy lehet ilyen csapatot szeretni... "

Egy ember hibája miatt még nem lesz pálfordulás. Talán egyszer megérted... Bár néha én sem értem hogy hogyan lehet nagy mennyiségű hülyeséget összehordani.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37526) MPowerPH válasza Oliverda (#37525) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, egy ember. De nem ez volt az első eset. Kémbotrányt had ne hozzam fel megint. ;)
Akkor gondolom most is valahogy majd kimagyarázod a Mekit, a vallomása után is. :DDD Kíváncsian várom, nagyon érdekel a következő mentő szöveg. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37527) lenox válasza hunnylander (#37511) üzenetére


lenox
veterán

LOL, pont most hazudtál.

Max szeretned, de sajna ez nem igy mukodik. Kulonben a sok befektetett munkad karba vesz, ha ilyen hamar lepereg a maz, es kiderul, hogy valojaban egy cseppet sem valtoztal. Persze sejtettem en, csak eljatszottam a gondolattal...


Ez már a lololka kategória, ez már akkora hülyeség

Nem, a hulyeseg az volt, ahogy te mosdatni probaltal. Ryan, az a meki belugye, nehogy mar osszekeverd ezt a csapatnak jaro buntivel.

[ Szerkesztve ]

(#37528) hunnylander válasza MPowerPH (#37524) üzenetére


hunnylander
őstag

Az FIA-t általában konszenzusban utálja a közvélemény, de azért többségében nem döntenek ők rosszul, pusztán legtöbbször azért van a felháborodás, mert az ítélet megosztja a szurkolókat, mivel általában két érintett fél van (pl. Vettel vs. Kubica, Mclaren vs Toyota), egyik félnek mindig bukta, ha jól döntenek, ha nem, szóval mindig lesz olyan szegmense a szurkolóknak, aki nehezen fogadja el a döntéseket.

www.HunnyF1.com

(#37529) MPowerPH válasza hunnylander (#37528) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah, igazad van. :) Csak ezért a kizárásért elég sokat kaptak a fejükre a közvéleménytől, és most kiderült, hogy teljesen alaptalanul.
Én se szeretem őket, és sok döntésükkel nem is értek egyet.

Don't Tread On Me

(#37530) Oliverda válasza MPowerPH (#37526) üzenetére


Oliverda
félisten

A kémbotrányban sem volt benne mind az 550 csapattag. Akit szükséges volt azt lapátra tették. Persze lehet ezen agonizálni de kétlem hogy most megértenéd így felesleges is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37531) hunnylander válasza lenox (#37527) üzenetére


hunnylander
őstag

A kizárás Hamiltonnak járt és Ryan tetteinek ismeretében adták a stewardok. Ergo az FIA-nál Lewis vitte el a balhét Ryan helyett, a McLarennél meg Ryan Lewis helyett.

Max szeretned, de sajna ez nem igy mukodik.

Ezzel meg már tényleg kezdesz nagyon messzire menni, mert azt állítod, hogy még soha sem hazudtál. Sírjak e vagy nevessek ilyen blőd, önismeretet és őszinteséget mellőző megállapításon? :F

www.HunnyF1.com

(#37532) hunnylander válasza MPowerPH (#37529) üzenetére


hunnylander
őstag

Tőlem leginkább azért kaptak, mert hiányoltam a perdöntő bizonyítékot, de miután megtörtént a vallomás a külvilág felé is így már az feleslegessé vált.

www.HunnyF1.com

(#37533) Oliverda válasza lenox (#37527) üzenetére


Oliverda
félisten

"Egyes kutatatók, így a Londoni Egyetemen oktató John Nicholson szerint naponta átlagosan kétszázszor hazudunk, ami nem feltétlenül baj, hiszen a hazugság fontos szerepet tölt be önbecsülésünk megőrzésében és mások védelmében is. Peter Stiegnitz magyar származású, Bécsben élő hazugságkutató, a Mindenki hazudik című könyv szerzője azt állítja, bizonyos esetekben egyenesen fontos a hazugság. Stiegnitz háromféle hazugságot különböztet meg: az önbecsapást (magunkról hazudunk magunknak), a másokhoz intézett hazugságot (szerelmi kapcsolatban, szülő-gyerek viszonyban) és a tömegek megtévesztésére szolgáló hazugságot, amit politikusok gyakorolnak előszeretettel. Stiegnitz ugyanakkor azt állítja, hogy - erkölcs ide vagy oda - "hazugság nélkül nem tudunk élni". És aki nem hazudik, az nem él."

[link]

"Ne keverj magaddal, en nem hazudok ;)."

Ezt hívják önbecsapásnak. Már ha te ezt komolyan el is hiszed magadról.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37534) lenox válasza hunnylander (#37531) üzenetére


lenox
veterán

A kizárás Hamiltonnak járt és Ryan tetteinek ismeretében adták a stewardok. Ergo az FIA-nál Lewis vitte el a balhét Ryan helyett, a McLarennél meg Ryan Lewis helyett.

Hmm, Ryan-nel nem te jottel?

Ezzel meg már tényleg kezdesz nagyon messzire menni, mert azt állítod, hogy még soha sem hazudtál.

Oke, nalatok ez idegen dolog, ertettem. Csak akkor az a furcsa, hogy amikor a kedvenc csapatod csinalta, akkor miert hitetlenkedtel, ha egyszer nalatok ez a szokas? :)

(#37535) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Na, ott sincs minden rendben.

Don't Tread On Me

(#37536) AMD Power


AMD Power
titán

Túl kell lépni ezen a hülye büntetésen. Ami mint útólag kiderűlt valóban jogos volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37537) lenox válasza Oliverda (#37533) üzenetére


lenox
veterán

Hehe, szoval nalatok is hazudik mindenki, oke, ez egeszen mas megvilagitasba helyezi az eddigi hozzaszolasaitokat :). Na, jelentkezzen meg, aki hazudos fajta, csak hogy tudjuk, kit nem kell komolyan venni, aztan lepjunk tovabb szerintem valami f1 temara.

[ Szerkesztve ]

(#37538) Oliverda válasza lenox (#37537) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, nem csak nálatok hanem nálunk is. :) Viszont ez még mindig jobb mint az önámítás és önbecsapás amire éppen ez a hozzászólásod a kitünő példa.

Ajánlom figyelmedbe a feljebb említett könyvet.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37539) Motion_Blur válasza Oliverda (#37533) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Na ez már tényleg MEGALOL :DDD

Komédia :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37540) JJános válasza lenox (#37537) üzenetére


JJános
addikt

Mondjuk a továbblépés az nem ártana.

Ki lesz holnap a pole. Szerintem Vettel. Aztán mehet hátra.

2007-05-06 óta itt!

(#37541) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#37400) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Stewardok félrevezetését nem igazán kedvelik az FIA-nál. Ha csak 1 versenyre szóló DQ jár érte, akkor még simán felmerülhet olyan eset, hogy nincs veszteni való, bepróbálkoznak egy kis kamuval az ilyesmi eseteknél. Hátha nem jönnek rá.

(#37542) Oliverda válasza Motion_Blur (#37539) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem csodálkozok azon hogy nem érted meg. Szükséges hozzá egy bizonyos szint.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37543) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

Valaki tud más alternatívát az FP2 körök letöltésére mint az FIA honlapja?Mert ott az FP1 időket rakták az FP2 helyére.

Oliverda:
Szint az nálad is megvan.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#37544) hunnylander válasza lenox (#37534) üzenetére


hunnylander
őstag

Úgy beszélsz a McLarenről, mintha a családom lenne. A családomban sem szokás a hazudozás és rám sem jellemző, de annyira még ismerem az emberi természetet és az élet komplexitásait, hogy biztosra vegyem, hogy ha valaki azt állítja magáról, hogy még sohasem hazudott semmiben, a legkisebb dolgokban és még tudtán kívűl se és véletlenül se, és ezt még le is írja és makacsul tartja is magát ezzel, az éppen hazudik.

www.HunnyF1.com

(#37545) Oliverda válasza Dragbajnok (#37543) üzenetére


Oliverda
félisten

Aha, és ez most pontosan hogyan kapcsolódik ahhoz hogy valakinek milyen a felfogóképessége?

Mellesleg amit ott idéztem az ténykérdés. Az is az hogy a mózli féle sex botrányban milyen szerepjátékot nyomott le a prostikkal. Azon véleményemet pedig továbbra is fenttartom hogy mózli utazik Hamilton-ra és a csapatára is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37546) Dragbajnok válasza Oliverda (#37545) üzenetére


Dragbajnok
tag

"Azon véleményemet pedig továbbra is fenttartom hogy mózli utazik Hamilton-ra és a csapatára is."
Idekeverni már megint a a nácikat.Pont erre értettem azt hogy a szint az nálad is megvan.Ha egy szinesbőrüt elítélnek vagy felelőségre vonnak vagy neagyisten szidnak akkor azok náci fasiszta raszista köcsögök ugye?

(#37547) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

OK, akkor most ezt a hazudozós vonalat lezártam.

Feel Good Inc.

(#37548) -Mike-


-Mike-
addikt

Barrichello váltó miatt 5rajthely, Vettel 10, talán látunk egy ferrarit a dobogón így. :D

(#37549) válasza -Mike- (#37548) üzenetére



addikt

Az a baj, hogy ez nem segít a Ferrarikon, amíg végig sem tudnak menni egy versenyen. :O

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#37550) [CS]Blade2 válasza -Mike- (#37548) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Senki nem mondta, hogy cseréljék ki. Ha olyat tettek volna bele, ami kibírja a 4 hétvégét, most nem lenne ez. :))

A Ferrari most amúgy is elől lesz, ez a pálya nekik fekszik, míg az első az elmúlt években mindig szerencsétlenül jött ki számukra.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.