Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15001) Motion_Blur válasza hunnylander (#15000) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megint sok köze van a címnek a tartalomhoz...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15002) Oliverda válasza Motion_Blur (#14993) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez most nagyon idevágott.

Bár lehet hogy ezt akartad inkább:

Formula1 Pole positions Statistics:

1 Michael Schumacher 68 (27.2%)
2 Ayrton Senna 65 (40.1%)
3 Jim Clark 33 (45.2%)
4 Alain Prost 33 (16.3%)
5 Nigel Mansell 32 (16.8%)
.
.
.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15003) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Mosley-ügy: Radovan Novak nem vonja vissza, amit mondott

„Nem szeretnék arról beszélni, hogy milyen csapda volt ez, de úgy gondolom, hogy az volt és azért, ami nemrég történt. A FIA Mosley javaslatára jelentősen megbüntetett valakit, ezért az az érzése az embernek, hogy ezzel lehet összefüggésben."

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#15004) venember83 válasza hunnylander (#14999) üzenetére


venember83
nagyúr

Érdekes cím, azt hittem nem engedi az FIA egyik testülete, de szerencsére nem ez a helyzet.

(#15005) Motion_Blur válasza Oliverda (#15002) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Itt nem látok egy aktív versenyzőt se.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15006) Oliverda válasza Motion_Blur (#15005) üzenetére


Oliverda
félisten

Senna-ról volt szó, azt hittem őt hiányolod abból a listából.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15007) Motion_Blur válasza Oliverda (#15006) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csak azt akartam érzékeltetni, hogy Kimi milyen előkelő helyet foglal el ebben a rangsorban :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15008) D@ni88 válasza Motion_Blur (#15007) üzenetére


D@ni88
addikt

és lassan 3. :)

(#15009) gV válasza hunnylander (#14997) üzenetére


gV
őstag

nem tudom számit-e neked vmit, de a mult hétvégi futamra is ezeket hozták a Bridgestoneosok

[ Szerkesztve ]

(#15010) shaggy


shaggy
aktív tag

Hajrá Ferrari!!!!!!!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#15011) hunnylander válasza gV (#15009) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem is ette a Meki a gumit. :D

www.HunnyF1.com

(#15012) Oliverda válasza hunnylander (#15000) üzenetére


Oliverda
félisten

"A lassabb kanyarokban hátrányban vagyunk, a gyorsabbakban viszont jobban teljesítünk a Ferrarinál."

Hmmm... ha ez tényleg így van akkor a következő versenyek még akár jók is lehetnek.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15013) Motion_Blur válasza Oliverda (#15012) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tavaly pont az ellenkezője volt a trend, szerintem ez valami hibás fordítás, vagy mittomén :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15014) Oliverda válasza Motion_Blur (#15013) üzenetére


Oliverda
félisten

Talán azóta már változtak az autók...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15015) hunnylander válasza Motion_Blur (#15013) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem tavaly is igy volt csak azota kozeledett egymashoz a ket konstrukcio. De meg mindig ervenyes, hogy a Meki a mechanikai tapadasban eros (ami kedvez a lassabb/elesebb kanyarok gyors vetelehez; Monacoban emiatt dominalhatnak), mig a Ferrari aerodinamikaban kiemelkedo, ami a gyorsabb nagyobb ivu kanyarokban elonyos.

Ron Dennis (aprilis 28.) "There's some things the car does very well, and generally it's really well balanced and handles well. But we need a bit more speed. We're pushing hard on aerodynamics and those things that can give you a tenth or two."

www.HunnyF1.com

(#15016) gV válasza hunnylander (#15011) üzenetére


gV
őstag

ja csak ezt nem nevezném elönynek, mert nem ette a többi csapat sem (mindenki uazt a gumistratégiát alkalmazta)

(#15017) Oliverda válasza gV (#15016) üzenetére


Oliverda
félisten

Honnan tudod hogy "nem ette a többi csapat sem" a gumit?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15018) gV válasza Oliverda (#15017) üzenetére


gV
őstag

onnan amit leirtam :U

(#15019) D@ni88 válasza hunnylander (#15015) üzenetére


D@ni88
addikt

az idézet pont fordítva szól ;)

(#15020) soulcube


soulcube
aktív tag

Egy kör a valenciai utcai pályán: [link]

Nagyon közel vannak a falak...

(#15021) Oliverda válasza gV (#15018) üzenetére


Oliverda
félisten

Aha, én meg már kezdtem azt hinni hogy a verseny alatt a boxban voltál és nézegetted a lecserélt gumikat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15022) gV válasza Oliverda (#15021) üzenetére


gV
őstag

nem, nem kell ott lenni ehez, egyszerübb modja is van ennél, de most már legalább tudod

(#15023) Motion_Blur válasza soulcube (#15020) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hol van ez a pálya egy A1 Ringhez, vagy egy Imola-hoz...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15024) hunnylander válasza D@ni88 (#15019) üzenetére


hunnylander
őstag

Atolvastam az eredeti angol hirt is, ez igy van ahogy mondod, de ez beallitasfuggo is vagy talan ejtsuk az eddigi hires mechanikai tapadast es elonyeit a a McLaren jellemzesebol?

A Meki jelenleg gyenge vegsebessegben illetve aeroban, ezert kevesebb leszorito erot alkalmaznak ennek ellensulyozasara, igy meg gyengek a lassu kanyarokban (egy atlagos palyan). De ez palyafuggo es ketlem, hogy Monacoban igy lesz, oda nem kell a speed, es a gyors kanyarvetelekre lesznek kihegyezve a beallitasok.

www.HunnyF1.com

(#15025) hunnylander válasza gV (#15016) üzenetére


hunnylander
őstag

OK ez nem egy nagy elony, nem is arra gondoltam, csak arra, hogy nem fog ugy szenvedni a Meki a gumival mint tavaly Braziliaban vagy iden Malajziaban. Vagyis valoszinuleg nem kopik majd le a feher csik az option gumirol. Nekem ez mar pozitivum. :)

www.HunnyF1.com

(#15026) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Itt a bűnös Kova balesetért: [link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15027) D@ni88 válasza hunnylander (#15024) üzenetére


D@ni88
addikt

hát de sztem az összes csapatnál a kanyarokon lesz a hangsúly :)
Ez az új Ferrari meg érdekes lesz ott ;)

(#15028) hunnylander válasza D@ni88 (#15027) üzenetére


hunnylander
őstag

Persze, de akkor is vannak jo es megjobb csapatok, jo es megjobb tapadas, aero es kanyarvetel, stb. De az uj Ferraritol en is tartok, egyertelmuen eselyes lehet ott is. :O

www.HunnyF1.com

(#15029) Motion_Blur válasza hunnylander (#15028) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Monacoban?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15030) gV válasza D@ni88 (#15027) üzenetére


gV
őstag

na igen, ott kiderül végre h valoban sikerült kijavitani a felfüggesztés gyengeségét, sajnos a barcelonai 3. szektorra ugyanis még nem alapozhatunk, ott tavaly is jól ment az F2007

[ Szerkesztve ]

(#15031) hunnylander válasza Motion_Blur (#15029) üzenetére


hunnylander
őstag

Igen.

www.HunnyF1.com

(#15032) 7Heads Drago válasza gV (#15030) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Csak az az érdekes hogy az időmérőn a 3-as szektorban nem voltak valami erősek a Ferrarik. A versenyre meg ott voltak a legjobbak.
[link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15033) gV válasza 7Heads Drago (#15032) üzenetére


gV
őstag

itt egyik szektorban sem volt Ferrari az élen, a végén viszont mégis csak csak pole leggyorsabb kör és 1-2 lett a vége :)

(#15034) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

csapatás ezerrel :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15035) Thrawn válasza 7Heads Drago (#15026) üzenetére


Thrawn
félisten

The exact cause of that failure is as yet unknown

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15036) JJános válasza Motion_Blur (#15034) üzenetére


JJános
addikt

Azért a végén egy kicsit megijjedtem, amikor keresztbe állt az autó, de a kacsintás helyretette a dolgot, hogy direkt volt.

Szép volt!

2007-05-06 óta itt!

(#15037) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

F1 GP Highlights: Spain

f1.com-os

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15038) Kraptor


Kraptor
őstag

Mi értelme van ezerknek az utcai pályáknak azt nem tudom...

(#15039) Oliverda válasza Kraptor (#15038) üzenetére


Oliverda
félisten

Nézz meg egy kanadai vagy ausztrál nagydíjat meg utána mondjuk egy franciát és akkor rájössz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15040) 30z.Samu válasza Motion_Blur (#15034) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jól láttam? Néha szikrázott?

Sic Parvis Magna

(#15041) PazsitZ válasza 30z.Samu (#15040) üzenetére


PazsitZ
addikt

Néha van hogy szikrázik, pedig telemetria alapján nem ér le...
Velem is volt már ilyen.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#15042) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Jones szerint Webber képes a győzelemre Ez számomra nem kérdéses :D
Jones: Webber sikeres lehet Úgy legyen :R

- http://pazsitz.hu -

(#15043) soulcube


soulcube
aktív tag

Ha ez igaz, akkor ... [link]

(#15044) Oliverda válasza soulcube (#15043) üzenetére


Oliverda
félisten

Majd Börni megoldja.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15045) gV válasza soulcube (#15043) üzenetére


gV
őstag

az a pálya Bernié, asszem ennyi elég is h kacsának minősitsem a hírt, de még ott van az is h neki szerződés szerint garantálnia kell a 11 csapatot

[ Szerkesztve ]

(#15046) proof88 válasza Motion_Blur (#15034) üzenetére


proof88
addikt

Én az F1 Challenge-ben szenvedek ezen a pályán, nem találok jó beállításokat. Mindenki teljesít 1:30 alatt, én meg állandóan 1:31 - 1:32-ket szedek össze. Azt vettem észre, hogy jobban gyorsulnak mint én, pedig állítgattam a szárnyakat is és a váltást is gyorsulásra meg inkább sebességre, mint tapadásra, de valahogy nem akar összejönni. Még a guminyomást is csökkentettem, hogy jobb legyen a tapadása, ha már a légterelőket sebességre állítottam, így könnyebb volt irányítani az autót, de 1:36-ot szedtem össze. :(

(#15047) AMD Power válasza PazsitZ (#15042) üzenetére


AMD Power
titán

Feltéve ha lenne alatta egy olyan szekér.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15048) Rick4 válasza proof88 (#15046) üzenetére


Rick4
félisten

nem írta ki egyszer sem, hogy change driver, and press any key? ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#15049) Fooler89 válasza Motion_Blur (#15037) üzenetére


Fooler89
őstag

Az első zene a film alatt -- Armin van Buuren - ZoCalo (feat. Gabriel & Dresden) --
Hatalmas :R
Köszi a vidit. :C

(#15050) proof88 válasza Rick4 (#15048) üzenetére


proof88
addikt

Nem :P , de hozzátartozik, hogy a korábbi pályákon sikerült úgy összehozni a BMW-t, hogy tudtam első lenni időmérőn. Itt nem megy.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.