Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37201) Oliverda válasza JJános (#37200) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ezt inkább a Vettel vs. Kubica esethez lehetne kicsit hasonlítani...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37202) gV válasza MPowerPH (#37152) üzenetére


gV
őstag

ennek a nagy újratervezésnek még az lesz a vége h mire bevethető lesz addigra elmegy az idény és még a jövő évi autóra sem forditanak addig időt, tehát jövőre is lemaradásban lesznek, útobbira némiképp bizonyíték az idei év eddig

(#37203) JJános válasza Oliverda (#37201) üzenetére


JJános
addikt

Oksa. Nem bánom.

Köszi a linkeket. Sumi a 11. helyről előrejött, mint kés a vajban. A legszebb az, hogy nem volt senki, aki ez ellen tegyen valamit.

BMW01: Hát ez csak olyan szólás. Tudod, mint a "mögé kerülés", egy pont. Hát itt volt egy pár autó, aki megkapta az egy pontot.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#37204) válasza Oliverda (#37195) üzenetére



addikt

Lol, ez a példát a görbe tükörből idézted?:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#37205) Oliverda válasza (#37204) üzenetére


Oliverda
félisten

Abban is benne van? :D

Nem olvastam végig...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37206) -Mike- válasza JJános (#37200) üzenetére


-Mike-
addikt

Amikor majd Barika megtol téged hátulról az fog fájni.

(#37207) válasza Oliverda (#37205) üzenetére



addikt

FP pont ezt hozta fel.
A mostani valahogy engem sem fogott meg, pedig nagyon vártam. De azért végigolvastam becsülettel.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#37208) #70869248 válasza gV (#37202) üzenetére


#70869248
törölt tag

Egy ilyen fejlesztési kényszerben mindig benne van a félrefejlesztés esélye, ilyenkor jönnek jól a tapasztalt versenyzők akik meghatározzák a jó irányt. Renault áll ebból a szempontból a legjobban valszeg, a McLaren-nél én bízom Hamilton-ban de majd meglátjuk, a két Ferrari-s versenyzőről nem tiszta a kép. Kimi vlaszeg nem jó fejlesztő,..vagy ha az is lenne ez valamiért nem jut felszínre...a sok küszködés a McLaren-nel, és a tavalyi év is ezt sugallja.
Massa nem rossz, tavalyi évben is úgy látszott, hogy ő az aki inkább jól tud együtmüködni a mérnökeivel, ezért lett a szája íze szerinti autó.....de azért nem egy MS.

Sajnos a tesztek hiánya ezt nem domborítja kellően, de azért a futamon tapasztaltak értékesek ilyenkor...nagyon fontos végigmenni a versneyen.

(#37209) laci666


laci666
senior tag

Olyat álmodtam az éjjel. :D
Tripla überdiffúzort csináltunk a Ferrkához.
Csak mielőtt kiapprobáltuk volna felébredtem :W

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#37210) -=Sziszi=- válasza Oliverda (#37196) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Egyből feltűnt a hasonlóság a Vettel-Kubica esethez. Érdekes, hogy anno Montoya-t bűntették, akkor hétvégén Kubica-t kellett volna. Hülyét csinál magából a FIA. Tényleg vicc amit művelnek. Tönkre teszik a sportot. :O :W

Truli-Hamilton ügy vicces, hogy még mindig nem lehetnek biztosak a dobogósok a helyezésükben.

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#37211) AMD Power


AMD Power
titán

Tök jó ,hogy hétvégén megint lesz F1. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37212) Motion_Blur válasza AMD Power (#37211) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Reménykedjünk benne..


Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37213) AMD Power válasza Motion_Blur (#37212) üzenetére


AMD Power
titán

Picit gáz idő van.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37214) Motion_Blur válasza AMD Power (#37213) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ennél azért jobb :))

(2006 MotoGP teszt)

hunny: az általad linkelt kép is 3 éve készült :P

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37215) Gyusz válasza -Mike- (#37206) üzenetére


Gyusz
őstag

Így délelőtt most majdnem leestem a székről. :DDD

Ha esős verseny lesz Sepangban, akkor megint gyönyörködhetünk majd a Ferrari kapkodásában, no nem mintha egy sima versenyt képesek lennének kontroll alatt tartani. :W
Hamiltont viszont megnézném, hogy ebben az autóban mire képes nedves körülmények között. A legjobban viszont arra lennék kíváncsi, hogy a Red Bull hol is van valójában, mert Vettel nagyon jól ment Ausztráliában.

[ Szerkesztve ]

(#37216) hunnylander válasza Motion_Blur (#37214) üzenetére


hunnylander
őstag

Oda is írtam elébe, hogy állítólagos. A blogbejegyzés egyik kommentjében volt a következőkkel: I have noticed this photo [ link ] online and been told this was the view from the circuit recently.

Úgyhogy mosom kezeimet, a sepangi vízátfolyásban. :P :D

www.HunnyF1.com

(#37217) JJános válasza -Mike- (#37206) üzenetére


JJános
addikt

Tudom, hogy Barika drukker vagy, ezért nem írom le, hogy kit toljon meg Barika. Jó lenne, ha ezen a hétvégén tudná már, hogy mekkora autóban ül. :B

2007-05-06 óta itt!

(#37218) brownus


brownus
veterán

lehet már linkeltétek, de az örömhírt jobb kétszer átadni:d ez most annyit jelent, hogy trulli lehet, hogy visszakapja a 3. helyét, hamilton meg visszacsúszik a negyedikre? nekem tökéletes lenne -> Hamilton under re-investigation!
Hamilton, Trulli summoned by FIA

(#37219) hunnylander válasza brownus (#37218) üzenetére


hunnylander
őstag

Surinder Thatti, ismerős a név? :U

Ebből Hamilton +25mp vagy DQ is lehet.

És az egész ügy miből lett? Abból, hogy Trulli még SC alatt se tudott a pályán maradni. Bravó, ez 3. helyet érdemel, a McLaren meg úgy fosott az FIA-tól, hogy meg se merte tartani a szabályosan szerzett 3. helyét. :(((

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37220) brownus válasza hunnylander (#37219) üzenetére


brownus
veterán

nem, miért? tavaly ő kavart a meklárennel?

[ Szerkesztve ]

(#37221) DigitXT válasza hunnylander (#37219) üzenetére


DigitXT
félisten

Már az első futamon összeesküvés a meki ellen?:DDD Ehh.:o Persze ha még a végén Hamiltont büntetnék meg, az full hülyeség lenne, de te már rögtön kongatod a vészharangot erre számítva: nem vagy kicsit paranoid?:U

(#37222) wildrain válasza JJános (#37217) üzenetére


wildrain
addikt

A te drága Vettelkéd is nekiment volna Webbernek, ha meglökik hátulról, pedig ő pontosan tudja, hogy mekkora autóban ül, vagy nem?
Értem én, hogy nem vagy már fiatal, de talán még nem állsz az agymeszesedés olyan szintjén, hogy nem bírnád felfogni, hogy Barrichellot meglökték hátulról, és nem a saját féktávja volt ilyen hosszú. Valamiért nekem sem tűnt fel elsőre, talán mert nem arra figyeltem, de legalább a visszanézéskor látom, hogy Kova megtolta.

A Kimivel való ütközése meg nem volt olyan jelentős, hogy emiatt állandóan őt kelljen szidni, így nem igazán értelek. De az a lényeg, hogy jól megy az ellendrukkerkedés.

(#37223) hunnylander válasza DigitXT (#37221) üzenetére


hunnylander
őstag

Na és a McLaren nem paranoid? Nem értem miért nem lehet megérteni, hogy a McLaren már paranoid Spa után, és most is emiatt ajándékoztak vissza egy dobogós helyet a fűnyírónak. :U

A McLaren döntéseit csak egy mclarenes értheti meg igazán, a paranoidozással meg akkor gyere majd, ha Lewis utólagosan ki lesz zárva az ausztrál futamból. ;) Még szép hogy aggódunk, van miért.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37224) hunnylander válasza brownus (#37220) üzenetére


hunnylander
őstag

Surinder Thatti steward volt Spaban is, tanzániai, és később azt nyilatkozta, hogy nem érdekli, ha dilettánsnak tartják a munkáját, ő örül, hogy ezután ingyen ehet az olasz éttermekben. Most igazán kiköszörülhetné a csorbát valami ésszerű döntéssel. :U

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37225) hunnylander válasza Motion_Blur (#37214) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezek már viszont mai képek:


LAT Photo, 2009. április 2.

A képek kommentjei monszun vihart írnak. És ma is délután csapott le, a korábbi mai képek még napsütésesek. Ez lesz a rendszer az egész héten, az előrejelzések szerint.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37226) hunnylander válasza DigitXT (#37221) üzenetére


hunnylander
őstag

DQed. :o

www.HunnyF1.com

(#37227) PazsitZ válasza DigitXT (#37221) üzenetére


PazsitZ
addikt

Tudod van az szurkoló, az elfogult szurkoló, meg hunny.

Mielőtt letámadnának leszögezném :) : A döntés szar Trullinak, de egyébként teljesen jogos Hamilton érdemli a 3. helyet.

- http://pazsitz.hu -

(#37228) válasza hunnylander (#37226) üzenetére



addikt

lol, ez tényleg durva.
Ha tegnapi a hír, akkor még megértem. :U

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#37229) hunnylander válasza PazsitZ (#37227) üzenetére


hunnylander
őstag

Jó reggelt! Hamiltont kizárták élete egyik legjobb versenyéből. ;)

www.HunnyF1.com

(#37230) hunnylander válasza (#37228) üzenetére


hunnylander
őstag

Tudod mi a durva?

1. A McLaren elővigyázatosságból lemondott a 3. helyéről, beérték a 4.-kel.
2. Nem reklamáltak.
3. Charlie Whiting indította a vizsgálatot.
4. Trulli +25 mp.
5. Toyota nem reklamált, nem fellebbezett.
6. Az FIA elővette az ügyet.
7. Lewist kizárták.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37231) válasza hunnylander (#37230) üzenetére



addikt

Nem olvastam el egy ébként a cikket, mert rohanok, mi az indoklás?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#37232) PazsitZ válasza hunnylander (#37229) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ezt simán meg lehet támadni.
Szerintem minden pilótának elmondják SC bejövetelekor, hogy maradj x mögött és y előtt.
Amely utasítást be is tartják.
Szóval mindekit kizárhatnának :) .
Ha ez tényleg igaz, akkor bár nem szeretem Hamiltont, de elismerem ez tényleg hülye egy döntés.

(#37231) Pá: ha jól értelmeztem az Article 151(c) alapján csapatutasításnak minősül az "engedd vissza Trullit" mondat a csapattól.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#37233) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

És magyarul:Hamiltont kizárták

Pedig annyira tetszett ahogy gyenge autóval jól versenyzett és szerencsével az élmezőnyben végezte. Már év elején kezdi a srác :(
Hunny meg Oliverda: Ugye nem ítéltek el minket azért, mert az ilyenek miatt utáljuk Hamit. Pedig tényleg pozitívan csalódtam benne. Erre tessék. :W

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#37234) wildrain válasza hunnylander (#37229) üzenetére


wildrain
addikt

Hát ez durva. Nagyon, de nagyon durva. Még az a jó, hogy igazságosabb, átláthatóbb, érthetőbb ítéleteket ígért az FIA. Erre kizárják, amikor legrosszabb esetben is legfeljebb a 4. helyre való visszarakás járna. :(

(#37235) hunnylander válasza (#37231) üzenetére


hunnylander
őstag

Mot nézem a Sporting Code-ot, hogy mi a 158-as cikkely...

Megint lehet hálálkodni Charlie Whitingnak, a McLaren nem is akart ügyet, Lewis meg csak hebegni-habogni tud dolgokról ilyen szituációkban, és a csapat is hülye, hogy mit ad a szájába.

Aki utálja Lewist az most örömködhet, jogosan lett kizárva, kivéve ha a stewardok hazudnak, ferdítenek vagy elfogultak. De az egész ügy akkor is tragikomédia, a főszerepben megint Charlie Whiting és Surinder Thatti.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#37236) brownus válasza hunnylander (#37230) üzenetére


brownus
veterán

várj! nem a meki jelentette fel a toyotát a történet legelején?? hogy trulli megelőzte hamiltont sc mögött? meg utána hamilton nyilatkozta, hogy a csapata mondta neki, hogy engedje el trullit, azért fékezett le előtte hirtelen?

hmm, talán mégsem olyan durva az a kizárás... legközelebb megbeszélik a mekinél ki mikor mit mondjon a rádióba és a riportereknek:d

[ Szerkesztve ]

(#37237) hunnylander válasza brownus (#37236) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem a Meki indította az ügyet, hanem CW.

www.HunnyF1.com

(#37238) deicide


deicide
veterán

Csak azt nem értem, hogy Trulli miért kapta vissza a 3. helyét, amikor szabálytalanul előzött, az hogy Hamilton csalogatta az egy dolog. Attól hogy valaki elhúzza előttem a mézesmadzagot, még nem KELL ráharapnom...arról nem beszélve, hogy a verseny alatt a pályán bírt maradni, a biztonsági autó mögött meg nem...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#37239) Oliverda válasza hunnylander (#37226) üzenetére


Oliverda
félisten

Na kezdődik már a boszorkány üldözés... Mostmár nem csak azért büntetik meg ha nem engedi vissza hanem azért is ha visszaengedi. Vicc...

Páros lábbal kéne kipicsázni az egész race controll bagázst mózlival egyetemben. Vén hülye sz@rkavaró banda. :(((

Gondolom a Toyota ismét felhívta az illetékesek figyelmét azon kijelentésükre miszerint kivonulnak ha az idei év is bukta lesz...

Lehet fellebbezni?

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37240) hunnylander válasza Oliverda (#37239) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem nem lehet fellebbezni, és amúgy is felesleges.

Az állítólagos vétség: Sporting Code, 151. c)

151. Breach of rules
Any of the following offences in addition to any offences
specifically referred to previously, shall be deemed to be a breach
of these rules :
a) All bribery or attempt, directly or indirectly, to bribe any
person having official duties in relation to a competition or
being employed in any manner in connection with a
competition and the acceptance of, or offer to accept, any
bribe by such an official or employee.
b) Any action having as its object the entry or participation
in a competition of an automobile known to be ineligible
therefor.
c) Any fraudulent conduct or any act prejudicial to the
interests of any competition or to the interests of motor
sport generally.

www.HunnyF1.com

(#37241) Oliverda válasza hunnylander (#37240) üzenetére


Oliverda
félisten

Bullshit.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37242) hunnylander válasza Oliverda (#37241) üzenetére


hunnylander
őstag

Hát, mondjuk én azt a cikkelyt arra húzom rá akire akarom. Abba már az is belefér, ha valaki rosszul néz a stewardokra a meghallgatáson. Nem viccelek.

www.HunnyF1.com

(#37243) lenox válasza -=Sziszi=- (#37210) üzenetére


lenox
veterán

Milyen sportot? A showt teszik tonkre.

Amugy szerintem nem egyforma a 2 eset, legalabbis en ugy latom, hogy a Montoyas ugynel nem buntetendo versenybaleset volt, itt meg azert Vettel hunyo volt. Akkor siman faszsagot csinaltak, most meg tul szigoruan buntettek.

(#37244) Oliverda válasza hunnylander (#37242) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen. Ez is a ha van rajtad sapka ha nincs tipikus esete. Ott folytatják ahol tavaly abbahagyták. Remélem hogy egyszer a közeljövőben az óceánba pottyan az FIA egyik repülőgépe mózliva meg az összes vén hülyével a fedélzeten. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37245) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, ez a Hamilton kizárás elég durva. Azért nem őt kellett volna büntetni, hanem a McLaren -t, ha már büntettek. :( Vagy hagyni Trullit a 3. helyen, Hamilton -t meg a 4. -en, és kész. Még büntetni se kellett volna. Ez kicsit durva, és mivel csapat utasítás volt, nem a pilótát kellene bántani.

Megint a McLaren gyökérkedett.... Meghallgatnám én azokat a rádiós beszélgetéseket, mert biztos van bennük valami olyan, amiért ilyen ítéletet hoztak.
És még egyszer hangsúlyozom, ezért Hamilton -t nem kellett volna megcsapni. :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37246) lúzer válasza PazsitZ (#37232) üzenetére


lúzer
veterán

A döntés után kielemezték a McLaren-Mercedes és a Toyota csapatrádiós beszélgetéseit, és a sportfelügyelők úgy ítélték meg, hogy négy nappal korábban Hamilton megtévesztően nyilatkozott a meghallgatáson. A határozat szerint a McLaren utasította versenyzőjét, hogy szabálytalan manőverre kényszerítse Trullit, Hamilton azonban azt állította, hogy nem kapott ilyen instrukciót. Trulli már a vasárnapi döntés után jelezte, hogy nem tehetett más, mint hogy megelőzze a szinte teljesen lelassuló McLarent.
:( :(

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#37247) Sundesz


Sundesz
őstag

Vicc amit a FIA művel. Inkább ne büntettek volna senkit, se Hamiltont se Trullit. Nevetséges, hogy a futam után majd egy héttel sem lehet biztosnak mondani a verseny "végeredményét". Vettelt sem kellett volna megbüntetni, ez verseny és ő is megszívta. Na mindegy, várom a Malay nagydíjat. :R

Hörcsög Powa'

(#37248) Oliverda válasza lúzer (#37246) üzenetére


Oliverda
félisten

"A határozat szerint a McLaren utasította versenyzőjét, hogy szabálytalan manőverre kényszerítse Trullit"

Ezt a marhaságot... mégis miért tettek volna ilyet?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37249) hunnylander válasza lúzer (#37246) üzenetére


hunnylander
őstag

A határozat szerint a McLaren utasította versenyzőjét, hogy szabálytalan manőverre kényszerítse Trullit,

Na de ezt miért tették? Nem azért, hogy később bepanaszolják Trullit (ezt meg se tették), hanem azért mert nem tudhatták, hogy Trulli merre kóricált, és hogy Lewis nem e szabálytalanul előzte meg őt SC, sárga zászló alatt.

Ilyenért büntetni, mert a csapat a végletekig szabályos akar lenni és ezért még le is mond egy pontról, biztos, ami biztos. :(

www.HunnyF1.com

(#37250) MPowerPH válasza Oliverda (#37248) üzenetére


MPowerPH
félisten

Figyelj, ha meghallgatták a beszélgetést, akkor ők gondolom tudják mi is volt.
Az volt, hogy a McLaren -ből megint előbújt a patkány, ami azért annyira nem meglepő.
Kellett az a dobogó, tudták mi lesz a vége.

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.