Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36751) hunnylander válasza [CS]Blade2 (#36749) üzenetére


hunnylander
őstag

Az autosport.com-on az áll, hogy a -10 a Kubica incidensért van. A pénzbünti meg a pályánmaradásért. [link]

De lehet, hogy majd publikálják a részletes indoklást, ezt ígérte az FIA, hogy ezentúl részletesebben indokolják majd a büntetéseket.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#36752) [CS]Blade2 válasza proof88 (#36746) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az egész hétvégén nehezen lehetett irányítani a Ferrarit. Többször is elég meleg helyzet alakult ki Massánál is, meg Kiminél is. Mind2-en erőltették, egy csomót kellet ellenkormányozni. Vagy nekik sem jó a tapadás, vagy nem volt jó az egyensúly.

hunnylander: Remélem azt is megindokolja, hogy Rubens miért nem kapott. És azt sem ártana tudni, hogy miért mennyi jár.

[ Szerkesztve ]

(#36753) neduddki válasza Atlantis (#36744) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mivan barival??? tenyleg? juhejj akkor most mar kedvem is van megnezni:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#36754) venember83 válasza simonzé (#36713) üzenetére


venember83
nagyúr

Linkeljek hsz-t, amiben rendkívül fair, pártatlan és példás szurkolói mentalitásról tettél tanúbizonyságot? Szerintem le lehet szállni a magas lóról, a békesség kedvéért. ;)

Ugyanakkor gratulálok Hamiltonnak, megfelelő csapattal a háta mögött ismét bizonyítja, hogy rendkívüli pilóta.

(#36755) copin


copin
őstag

"Annyi már biztos, versenyképes Forma-1-es csapatot soha senki ennyi idő alatt nem csinált. Vicces is belegondolni a Honda-vezetők lelkiállapotába, amikor látják, hogy több száz millió euróért kifejlesztett kocsijukon egy másik csapat neve villog, és még az is rá van írva: Powered by Mercedes-Benz, vagyis a Mercedes-Benz erejével. Ha hozzáteszik, hogy a Honda pénzéből, biztosan a harakiri jut eszükbe."

(#36756) Oliverda válasza MPowerPH (#36609) üzenetére


Oliverda
félisten

Én inkább táplálok ha nem haragszol meg érte. :) Egyrészt várhatóan a többi futamon is lesz jópár kieső, másrészt Barcelona-ra jön a javítócsomag. Azt pedig érdemes megszámolni hogy ki előzte a legtöbbet a versenyen. Ha nem tévedek akkor Hamilton, és ráadásul mindenféle kocc nélkül sikerült neki véghezvinni mindezt.

Vettel pedig szerintem hibázott. Bár még 2 teljes szezont sem húzott le az F1-ben tehát egy ilyen hiba még belefér.

Toyotáéknak meg fel van adva házifeladatnak a komplett szabályköny. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36757) neduddki válasza copin (#36755) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat ha egy kis gonoszkodast beleviszunk /mint ahogy mar tegnap vki megmelitette/ akkor konnyu ebbol azt is kihozni, hogy a honda-nal , megigcsak a motor vot az akadajj, es akkor jujjjjjj, mi van igy az uberallasbol? :- )))

udv

neduddki

p.s. ha vki a fentetti okfejtest komojjan veszi az vessen is magara , mert megerdemli:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#36758) !Overdose! válasza Oliverda (#36756) üzenetére


!Overdose!
őstag

"Toyotáéknak meg fel van adva házifeladatnak a komplett szabályköny."

neduddki: A mai F1-ben már nem számít olyan sokat a motor, mint régen.
Lásd Izom GP - McLaren - Force India.

Mod: Bocsi, nem vettem komolyan. :R

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36759) kdave9 válasza proof88 (#36746) üzenetére


kdave9
tag

Ott a palánk elég hullámos, pont egy huplinak ment neki, amibe beakadt a kerék. Meg túl gyors akart lenni, leszorító erő nélkül nem lassult eléggé.

A baleset sokban hasonlít a 94-es Schumacher-Hill balesetre, az is sok vitát szült

-H-U-N-T-E-R-

(#36760) !Overdose! válasza kdave9 (#36759) üzenetére


!Overdose!
őstag

Csak ez nem volt szándékos... ;]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36761) bdav


bdav
őstag

joo kis verseny volt ez, tetszett :) Buttonnak grat nagyon jól tolta végig tkp rajtcél győzelemmel az egész versenyt. Barichello az hibázgatott, de azért visszajött belőle jól. Ham meg amit a gyík merciből kifacsart az nem volt semmi, tavalyi olasz nagydíjra emlékeztetett ahol szintén hátulról indulva előzte szét magát :) SC valóban jól jött neki de pl. Buttonnak még jobban, Kubica is amiatt hozta be a lemaradását, szóval nem volt egyedül vele

viszont örömmel látom hogy a KERS verseny közben sokkal többet ér mint időmérőn :)

mod:
A5ön írják hogy Luca Baldisserri reméli, hogy a KERS, amit 100 km/órás sebesség fölött lehet bekapcsolni, a rajtnál jelenthet majd némi előnyt a csapat számára"

ez csak a Ferrarinál van így vagy központi előírás?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#36762) JJános


JJános
addikt

Valahányszor Vettel balesetét, meg zöldfülüségét írjátok, úgy érzem belémrúgtok. Tisztelet azoknak, akik versenybalesetnek látják.

Elismertem az első hsz.-emben, hogy Vettel a hibás, mert tartania akarta a pozícióját. Várjatok, mert jön még a kutyára kamion!
Vettel nem zöldfülü, hanem vérbeli versenyző. Amilyen erényeket csillogtatott.

És igenis hibáztatom Kubicát, hogy várhatott volna egy-két kanyart. Itt meg majdnem mindenki csak Vettelt hibáztatja.

2007-05-06 óta itt!

(#36763) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Reggel lemaradtam a futamról.

Palik állandó Shell kenőanyag reklámja annyira fárasztó és idegesítő.

Bari meg elmehetett volna a 'csába, azért mert ő ilyen szerencsétlen nem kellene mindenkit felöklelni. :W :(((

- http://pazsitz.hu -

(#36764) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Most így két időmérő, meg másfél futam láttán, csak nekem b**sza a fülemet, hogy folyton azt mondják hogy "kersz" :F Mert ez olyan félmagyar.. Ha már a vége "sz", akkor angolul "körsz", vagy akkor legyen magyar, és akkor "kers"

Na jó ennek semmi köze a futamhoz, na de akkor is :D

Everybody lies.

(#36765) blokad válasza Barthezz2 (#36764) üzenetére


blokad
senior tag

minardizás... ugyan ez. mért nem lehet hozzá értőket odarakni? :U
ja meg gyulus szombati vettel toro rosso esete... :U

(#36766) !Overdose! válasza bdav (#36761) üzenetére


!Overdose!
őstag

"SC valóban jól jött neki de pl. Buttonnak még jobban"

Buttonnak az lett volna a legjobb, ha nincs SC.

Más:

Trulli szerint Hamilton hirtelen húzódott le előle

"Amikor a verseny vége felé bejött a Safety Car, Lewis Hamilton megelőzött, de kisvártatva hirtelen lelassult, és a pálya szélére húzódott. Úgy gondoltam, hogy problémái vannak, ezért megelőztem őt, mivel nem tehettem mást"

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36767) #70869248 válasza hobizoli (#36736) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem sincs igazad...Kubica utolérte Vettel-t, és ahogy adódott egy alkalom meg is próbálta előzni. Mellément a nyújtott kanyarban, és Vettel verve volt a féktáv kezdetén..egy dolog volt ami Vettel-nek kedvezett, hogy ő volt az ívbelső oldalon. Kubica sztem már megszerzettnek érezte a pozíciót, ezért tudott Vettel visszakóstolni még a féktávon...azaz mikor látta hogy Kubica féktávja nem is annyira lehengerlő, akkor kicsit engedte még az autót.
Viszont Kubica ráment az ívre...igen, okosabb lett volna ha nem zár ennyire szorosan, hanem hagyja lazábbra, és a következő balkanyarban fejezi be az előzést.
De ő ül az autóban, és megszerzettenk érezte a helyet. Vettel-nek engednie kellett volna...nem is annyira Kubica miatt mint saját maga miatt. Nem véletlenül ért fel rá Kubica, Vettel-nek már nem volt ideális tapadása..és akinek nincs ideális tapadása, az ne álljon le 'féktávpárbajozni'. Vettel leesett a rázókőröl és rásodort Kubica-ra.

szerk: sry, most olvasom a tíltást

[ Szerkesztve ]

(#36768) adman


adman
tag

az első sc-t még mindig nem értem, 41. körben vágta oda Naki a falnak, a 39. körben jött be az sc, de ekkora már leszedték az autóját a pályáról.

(#36769) bdav válasza !Overdose! (#36766) üzenetére


bdav
őstag

valóban, ezt nemtom mér írtam :F

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#36770) #70869248 válasza adman (#36768) üzenetére


#70869248
törölt tag

Na az az eset az én szemben elég sötét. Nem is szivesen elemezgetném hogy miért történt így. Törmelék került a pályára nem értem miért vártak annyit az SC-vel, hogy amikor már kijött a pályára akkor már gyakorlatilag felesleges volt,..és a legtöbb idő azzal telt el, hogy az SC szabályoknak megfelelően felsorakozzon a mezőny.
Nem volt kerek a történet, és remélem soha többet nem is kell hasonlóra gondolnom, mert az SC a biztonság miatt van, ...nem pedig más, nem a közvetlen versenyzéssel kapcsolatos dolgok miatt. :(((

(#36771) simonzé


simonzé
addikt

Egy apró tény: Legutoljára 1954-ben történt meg hogy egy akkor debütáló csapat két autója edzésen és versenyen is taroljon. 55 év után Brawnék megint megcsinálták. Az állam még mindig a talajon van. Ezt nem tudom elhinni.

I don't fit in. I fit out.

(#36772) !Overdose! válasza #70869248 (#36770) üzenetére


!Overdose!
őstag

Szerintem egyszerűen az ausztrál szervezők hülyesége miatt, legalábbis szeretném azt hinni.

Simonzé:

Még egy érdekesség: 2006 óta aki nyert Ausztráliában az lett a VB. Remélem idén is így lesz.

Más: Egyébként csak azért minősül új csapatnak a BGP, mert így Ecclestone-nak nem kell kifizetnie a Hondának járó 40M Eurót. :W

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36773) simonzé válasza Csabee. (#36737) üzenetére


simonzé
addikt

Azok a videók mind az f1.comról származnak. Innen.

I don't fit in. I fit out.

(#36774) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Vettel és Hamilton nyilatkozata is szép. Sőt ha Hamilton mindig így beszélt volna szerintem lényegesen több rajongója. Nyilván ezt is csiszolták a télen.
Oliverda: Trulli félre értette Hamiltont: "El sem tudom mondani, mennyire elszomorít, hogy megkérdőjelezték a 3. helyemet. Amikor a verseny vége felé bejött a Safety Car, Lewis Hamilton megelőzött, de kisvártatva hirtelen lelassult, és a pálya szélére húzódott. Úgy gondoltam, hogy problémái vannak, ezért megelőztem őt, mivel nem tehettem mást." A hajlékony szárny meg a csapat hibája.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36775) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Köcsög Bari meg semmit nem kap? Mikor mindenkit csak lökdösött és az első szárnyát szórta szét a pályán?
Simán érdemelne ő is 10 rajthelyes büntit.
Webber hazai versenyét gyönyörűen hazavágta. :(

- http://pazsitz.hu -

(#36776) Oliverda válasza 7Heads Drago (#36774) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor utána miért nem engedte vissza?

"A hajlékony szárny meg a csapat hibája."

A csapatot pedig Toyota-nak hívják ha jól tudom. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36777) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez a Kupica egy gyökpáca...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36778) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Első kanyar - szinte mindenkinek keresztben áll a kormány a kezében :))

mod: ez se rossz

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36779) Sirandrish válasza Motion_Blur (#36778) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagány ez a kép:)
A minősége is pöpec:)

Az milyen oldal amugy?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36780) Motion_Blur válasza Sirandrish (#36779) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36781) Sirandrish válasza Motion_Blur (#36780) üzenetére


Sirandrish
legenda

de bitang jól néznek ki azok a HD felbontásu képek a verdákról...kár hogy k*rva csúnyák most a kocsik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36782) No-kia


No-kia
őstag

nem is volt olyan unalmas futam, főleg a vége, baric tényleg csinált érdekes dolgokat futam közben

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36783) ALI_G


ALI_G
veterán

Az hogy nincs tesztelés mit jelent most pontosan?
Nem lehet az autóval tesztelni a cuccokat, vagy egyébként otthon egy akármit se lehet komolyan tesztelni (utóbbi tiltása elég fura lenne)?

(#36784) 7Heads Drago válasza Oliverda (#36776) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ő hisz. Sokat jár templomba. Igazából ezt megint a csapatnak kellett volna rádión jeleznie Trullinak.
Egy fontos tényről talán még nem beszélt senki se. Hogy a két Toyota keresztül ment a mezőnyön boxból rajtolva.. És ha nem szúrják el a végét szép eredmény lett volna. A diffuzoros csapatok versenyzői közül egyedül Button tudta higgadtan kezelni a problémát. Mármint hogy hirtelen élcsapatok lettek. A többiek vagy bakiztak, vagy a gépet legeltették. Nincs meg hozzá a kellő profizmusuk, hidegvérük. És ha ez így marad év végéig, akkor lesznek itt keresztbe igazolások rendesen.
Sirandrish: Mi bajod van Kubicaval? A FIA szerint nem ő a hibás.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36785) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez sem rossz:)

Amúgy had kérdezzem már meg valami hozzá értőtől hogy mik az új szabályok?
Mert Palik nagyon dicséri őket de én a szünetben nem követtem nyomon az eseményeket...

Aranyos:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36786) Bibby válasza Bibby (#35953) üzenetére


Bibby
addikt

Nocsak, egyetlen versenyecske kellett hogy a jó hangulat és testvéri szeretet ide is megérkezzen? :) :(

Ελευθερια η θανατος

(#36787) ALI_G válasza PazsitZ (#36775) üzenetére


ALI_G
veterán

te ezzel a webberrel mindig probléma van. A versenye sosem sikerül értelmesen (talán 1-2x).

(#36788) Barthezz2 válasza Sirandrish (#36781) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én már kezdem megszokni őket :) A legjobb ha 16:9-re nyújtod a képet, akkor még frankó szélesek is :DDD

Sirandrish(#36785): megkapta és viszi haza a suzuki elejére :DD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36789) PazsitZ válasza Sirandrish (#36785) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link] [link]

(#36787) ALI_G: Jah, elég peches pilótának szurkolok. :)

Most akkor mi a végleges eredmény? :)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#36790) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Mocskos csaló banda az egész!Direkt megvárta a Safety Car hogy bejöjjön,és egyből utána lógatták ki a safety cat táblát. :W

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#36791) JJános válasza Bibby (#36786) üzenetére


JJános
addikt

Erre csak egyféleképp reagálhatok.

Melyik az a három mondat, ami megelőz minden kocsmai verekedést. Mi van? Mi van? Mi van?

manutdzoli: Üdv! Már régen láttalak! Gyere gyakrabban!

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#36792) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Barchi ki van rendesen nyúlva ezzel az örökölt második hellyel. Közben meg saját csapattársa köridőben is rendesen tönkre verte. Csak mákja volt. Régen is ezt csinálta a Ferrarinál.
Kíváncsi leszek az idén mikor ébred fel téli álmából a piros kígyó. :C Tényleg nem is néztem a Ferrarinál nyalóka volt, vagy közlekedési jelzőlámpa?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36793) válasza manutdzoli (#36790) üzenetére



addikt

És ezzel megakadályozták, hogy Buttont jogtalan hátrány érje az SC miatt. Tulajdonképpen fairek voltak.
Még így is hátrány érte egyébként mert elvesztett sok mp előnyt, ami akár az első helyébe is kerülhetet volna, ha nem esik ki Kubica.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#36794) válasza 7Heads Drago (#36792) üzenetére



addikt

Kíváncsi vagyok mikor kezdődik az 'elnyomnak a Brownnál, pedig én vagyok a király" című mondoka.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#36795) JJános válasza 7Heads Drago (#36792) üzenetére


JJános
addikt

Ezt mondom itt már egy ideje. Körönként 2 másodpercet kapott Barika, Gombostól! :K

Pá: Igen, igen!

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#36796) Sirandrish válasza PazsitZ (#36789) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi a linkeket:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36797) manutdzoli válasza (#36793) üzenetére


manutdzoli
senior tag

De kit érdekel hogy elveszti az előnyt?Tavaly,azelőtt meg azelőtt hány olyan volt hogy elvesztette az előnyt,és nem tettek semmit.Kíváncsi lettem volna ha egy ferrari vagy pl. Vettel vezet,akkor mit tettek volna.Gratulálok a Brawn csapatnak,de ne bízzák el magukat mert kubica nagyon elkapta volna őket!

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#36798) proof88 válasza Csabee. (#36737) üzenetére


proof88
addikt

(#36799) Oliverda válasza 7Heads Drago (#36784) üzenetére


Oliverda
félisten

"Ő hisz. Sokat jár templomba."

He?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36800) Ősgyík válasza Csabee. (#36737) üzenetére


Ősgyík
tag

Akkor kin? A csillagokon? Ha nem hajt ugy ahogy a dobogó közelében se lett volna.

Persze az is kellett, hogy kiessenek, de az nem az ö dolga.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.