Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000

Hozzászólások

(#801) twollah


twollah
nagyúr

Kijott az uj beta a programbol (v0.9.6.3 Beta 1).

Bovebb info itt.

(#802) B.A.T.


B.A.T.
tag

Nekem kicsit loudnessesnek tűnik a hangja a régiekhez képest! Szvsz a 9.6.1 még nagyon rendben volt.

"A vízipipa bölcsességet húz ki a filozófus ajkai közül, és befogja a száját a bolondnak."

(#803) Furky


Furky
őstag

Hi!

Az AMIP most ebben a formában mutatja MSN-ben a zenéket: artist - title [album]
Viszont én csak annyit szeretnék, hogy: artist - title legyen csak, album nélkül. keresgéltem csomó helyen, de nem találtam rá a megoldásra, hogy honnan lehetne kitörölni az albumot. Tudnátok esetleg ebben segíteni?

Üdv, Furky!

mod: AMIP Wrapper-ben a format-nál bármit csinálhatok, nem változik a formátuma a kijelzésnek... még akkor sem, ha foobart bezárom, majd ismét elindítom... Ez az ami furcsa nekem igazából. AMIP Configurationban meg az output-nál van még lehetőség, legalábbis feltételezem, de egyik sem abban a formában van, amiben valójában kijelzi nekem az MSN.

mod2: oké, tárgytalan. az AMIP Wrapper-ben beírtam értelemszerűen a következőt: %1 - %2
És most elfogadta, de eddig nem... Nem értem:D A lényeg, hogy amint segítségért nyúltam, egyből megoldódott. Nagyszerű!

[ Szerkesztve ]

(#804) Furky válasza Furky (#803) üzenetére


Furky
őstag

Na jó, ez így mégsem jó :U
foobar 0.9.6.2-őt használok, és mióta megváltoztattam, azóta csak egy számcímet ír ki. Tökmindegy, hogy mit hallgatok, mindig a Metallica - Nothing Else Matters-t írja ki...
Viszont az album része eltünt, ahogy szerettem volna...
Visszatettem az eredetit, azzal megint jó, csak... --->

Eredeti:
$num(%_playlist_number%,3). [%artist% - ]$if(%title%,['['%album%[ #[%disc%/]$num(%tracknumber%,2)]'] ']%title%,%_filename_ext%)

Átalakított: (kiszedtem a %album% részt, meg a hozzá tartozó []-et is...
$num(%_playlist_number%,3). [%artist% - ]$if(%title%,['[ #[%disc%/]$num(%tracknumber%,2)]']%title%,%_filename_ext%)
És ugyanúgy kiírja az album nevét mégis!

[ Szerkesztve ]

(#805) PazsitZ válasza Furky (#804) üzenetére


PazsitZ
addikt

$num(%_playlist_number%,3). [%artist% - ]$if(%title%,['%tracknumber%,2)] ']%title%,%_filename_ext%)

Talán így?

Mondjuk a te verziód is jónak tűnik, biztos, hogy jót szerkesztesz? :F

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#806) Furky válasza PazsitZ (#805) üzenetére


Furky
őstag

Hi!

Kipróbáltam, a helyzet változatlan, sőt! Ha csak simán a %artist% - %title% van beírva, akkor is kiírja az album címét. Hogy jót szerkesztek-e, azt nem tudom, de elvileg itt kellene szerkeszteni, mert mikor csak az volt, hogy: %1 - %2, akkor nem is írta ki az albumok címét, csak az általam kívánt adatokat, de csak egy szám erejéig, utána ez az egy szám beragadt. Tehát valami hatása csak volt.
Preferences/Tools/AMIP Wrapper-nél szerkesztem az AMIP '%s' format-ot.
Ha %1%- %2%-ot írok be, akkor ugyanaz, beragad az első szám, hiába váltok a következő számra, nem változik a kiírás.
Ha %artist% - %title%-ot írok, akkor jó, vagyis változik rendesen a kiírás, csak megjelenik az album címe is. Vicces:)

[ Szerkesztve ]

(#807) harylmu válasza Furky (#806) üzenetére


harylmu
őstag

hali

ne az amipot használjátok. az nekem is bugolt
[link]. ez régebbikkel jobb
0.9.5.6 van nekem és ezzel tök jó

(#808) B.A.T.


B.A.T.
tag

0.9.6.3 - überkirály!

"A vízipipa bölcsességet húz ki a filozófus ajkai közül, és befogja a száját a bolondnak."

(#809) bendeguz 76 válasza B.A.T. (#808) üzenetére


bendeguz 76
tag

miért"überkirály"? :F

(#810) B.A.T. válasza bendeguz 76 (#809) üzenetére


B.A.T.
tag

Jó a hangja! Amúgy miért ne? :P

"A vízipipa bölcsességet húz ki a filozófus ajkai közül, és befogja a száját a bolondnak."

(#811) Furky válasza harylmu (#807) üzenetére


Furky
őstag

Hi!

Bocsi a késői válaszért, kipróbáltam az általad ajánlottat, de sajnos nem volt kompatibilis a legújabb foobar-okkal. Ezért nem használtam semmit, illetve az AMIP-ot úgy, hogy kijelzi az albumot is. Viszont most felnéztem AMIP honlapjára, és van hozzá egy kis program, az AMIP Configurator, marha egyszerű, és végre normálisan működik, egyszerű beállítani az AMIP-ot nagyon.
Megy minden a legújabb 0.9.6.3-as foobarral is.

(#812) harylmu válasza Furky (#811) üzenetére


harylmu
őstag

Új MSN-nel elkezdett bugolni most.
De ezzel már jó: WLM Notifier (foo_wlm)

Nem tudom új foobarral működik-e.

[ Szerkesztve ]

(#813) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok,

Segítség kéne, 5.1-es .wv fájlokat szeretnék lejátszani, foobar meg is eszi, de csak a bal és jobb első csatornákat adja tovább, a többi elvész. Van ötletetek, hogy hol tudom beállítani, hogy optikán küldje tovább a jelet érintetlenül?

Köszi,
Mosqu!to

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#814) harylmu válasza Mosqu!to (#813) üzenetére


harylmu
őstag

dsp_atsurround -ot próbáltad?

(#815) Mosqu!to válasza harylmu (#814) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nem próbáltam. Google-ben rákerestem, nem is találtam iylet sehol. Esetlegt vhol a perferencesben kéne találnom? (9.6.1-et használok)
Mindemellett ez valósan adja nekem vissza a fájl 5.1 tartalmát, vagy csak virtuálisan keveri rá? Mert a virtuális rákeverést én is meg tudom csinálni az erősítővel, viszont a .wv valóban több csatornával bír.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#816) Apollyon válasza Mosqu!to (#815) üzenetére


Apollyon
Korrektor

a dsp_atsurround már csak a v0.9.6.x előtti verziókhoz jó, a 0.9.6-hoz már nem.
Amúgy ennek csak alpha verziója volt és leállt a fejlesztés.

Esetleg ez? [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#818) flash-


flash-
veterán

Miért van az hogy azok a cd-k amiket exact audio copyval másoltam fel a pc-re azokat meghallgatva a foobar (és a winamp is) pattog ropog úgy 10 másodpercenként, és ha ujra meghallgatom azt a számot akkor mindig más részeken?
(eq kikapcsolva, továbbá probáltam bitet 16 ról 24 re állitani,és kernel streaminget is be/ki kapcsoni)de semmi sem változott.

Windows media playerrel nem tapasztaltam ilyen pattogást.
ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#820) harylmu válasza flash- (#817) üzenetére


harylmu
őstag

Hello.

Próbáld ki másik lejátszón is (akár videólejátszón) és ha ott is pattog akkor értelemszerűen az Exact Audio beállításaival lesz a baj.

[ Szerkesztve ]

(#821) flash- válasza harylmu (#820) üzenetére


flash-
veterán

úgyértem hogy ha windows media playerrel játszom le az exact audio copyval felrakott számot akkor nincs a zenében pattogás deha winamppal vagy foobarral akkor van pattogás.

még egy kérdés:
volt régen egy telepítő szerű fájl a foobarhoz amit ha lefuttattam akkor az audió fájlok társítását a foobarhoz rendelte plusz az ikonok is foobarosak lettek. ez már sajna nincs meg de most újra kellene. valaki tud segiteni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#822) harylmu válasza flash- (#821) üzenetére


harylmu
őstag

File -> Preferences -> Display -> File Types -> Associate All
Ugyanitt Set as Default Audio player-be pipa.

[ Szerkesztve ]

(#823) SirRasor


SirRasor
őstag

IT-t hogy lehet lejátszani vele? Gondolom a kiterjesztésből rájöttök, hogy googleben nem nagyon kereshető a dolog :P
Amúgy az Unreal Tournamentnek (1) vannak ilyen zenéi :) Ja annyira nem noname kiterjesztés, mert 1000 éve a 2.6-os winamp gond nélkül lejátszotta.

Hehe most jutott eszembe mi is az IT - Impulse Tracker, lehet ez alapján már meg is találnám googleben...na mind1, azért megkérdezem hátha valaki keresés nélkül is tudja a megoldást.

Make Love not war!

(#824) harylmu válasza SirRasor (#823) üzenetére


harylmu
őstag

Nem hinném, hogy rá lehetne venni.
Innen szedd le a régi winmapot.

(#825) Apollyon válasza SirRasor (#823) üzenetére


Apollyon
Korrektor

UT 1 zenéi umx kiterjesztésben vannak, én Modplug playerrel toltam át wav-ba, onnan mp3-ba. UT2004 zenéi ogg-ban vannak, UT 3-nak nem tudom mi van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#826) Edween


Edween
őstag

Üdv!
Segítség kellene, most raktam fel a 0.9.6.3 verziót, és szeretnék skint húzni rá, ha valaki segítene szájba rágósan leírni, vagy esetleg linkelni, egy használható oldalt, azt meg köszönném.

(#827) harylmu válasza Edween (#826) üzenetére


harylmu
őstag

Itt találsz rengeteg skint.

A leírásban benne van, hogy milyen verziókhoz jó. Újakhoz általában nem szokott jó lenni, tehát imádkozz, hogy olyat nézz ki, ami működik vele. :D

Kell hozzá egy valag component, amit vagy linkelnek a leírásban, vagy mellékelnek a skin-hez. Általában leírás is szokott lenni. :K

(#828) Edween válasza harylmu (#827) üzenetére


Edween
őstag

Thx, megnézem. :)

(#829) Edween válasza harylmu (#827) üzenetére


Edween
őstag

Hy!
Nagy nehezen de, megoldottam!!! :DD

(#830) harylmu válasza Edween (#829) üzenetére


harylmu
őstag

Istenem, mibe fogadtam volna, hogy ezt teszed fel. :D

gratu. :)

(#831) Edween válasza harylmu (#830) üzenetére


Edween
őstag

Nem csak ezt tettem fel, hanem még legalább ötöt, csak ezt tetembe ide. :R

(#832) flash-


flash-
veterán

Üdv

segítséget kérnék!

Eltünt a windows xp ben az, hogy az mp3 albumon jobb gombbal kattintok és enque in foobar vagy play in foobar.
Újratelepítettem a foobart, de még most sincs meg ez a két opció.
Hogy tudnám újra odatenni őket?
nagyon fontos lenne!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#833) harylmu válasza flash- (#832) üzenetére


harylmu
őstag

#822

(#834) Reno7


Reno7
senior tag

Sziasztok
Nekem az lenne a problémám,hogy mikor a foobar(v0.9.5.6)-al szerkesztem a metadata-t,és felmásolom az mp3 lejátszómra(Creative Zen V,legutolsó fw.),semmit sem ismer fel,csak unknownot ír mindenhová :( Valaki megtudná mondani hogy ez miért van? És hogy hogyan tudnám ezt orvosolni? :F

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#835) harylmu válasza Reno7 (#834) üzenetére


harylmu
őstag

Hali.

Nekem is ugyanez a foobar verzióm van sőőt, Creative Zen-em is van. :D
Lehet a tag verziót nem ismeri fel az mp3 lejátszó, bár az érdekes lenne. Én ezzel a progival szoktam tagelni: mp3tag. Magyar, freeware.

(#836) Reno7 válasza harylmu (#835) üzenetére


Reno7
senior tag

Nagyon tetszik ez a program,köszönöm :R

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#837) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

van uj,nem béta verzio: 0.9.6.4

[ Szerkesztve ]

(#838) underdark


underdark
aktív tag

hi
lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy mappa zeném amiben több előadó van, és vannak olyan számok aminél mutatja az album borítót
tudja e vki hogy lehet vhogy beleírni az mp3fájlba hogy a foobar mutassa? :U

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#839) harylmu válasza underdark (#838) üzenetére


harylmu
őstag

3 hsz-el feljebb (835).

[ Szerkesztve ]

(#840) underdark


underdark
aktív tag

thx

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#841) dni válasza harylmu (#812) üzenetére


dni
őstag

Foobar 9.6.4 + WLM9 + Win7 kombón is működik.

(#842) harylmu


harylmu
őstag

Kijött a 9.6.5!

Starting with this foobar2000 release, specific versions of third party components with highest crash report rate are blocked from loading. This mainly affects outdated components with critical bugs and will have no impact on updated versions of those components. If some component that you use does not load, you should look for an updated version on the third party foobar2000 components site.

Letöltés

[ Szerkesztve ]

(#843) twollah


twollah
nagyúr

Kijott ay uj verzio a programbol (v0.9.6.6).

Letoltes a szokasos helyrol.

(#844) harylmu válasza twollah (#843) üzenetére


harylmu
őstag

Változások az előzőhöz képest:

Matroska files are now taggable even if they don't contain decodable audio tracks.

Worked-around “Open Containing Folder” command opening two windows on certain machines.

Added support for Multimedia Class Scheduler Service on Windows Vista and newer.

Various changes to make specific obscure crashes easier to analyze.

Updated third-party component blacklist.

Improved drag&drop compatibility with Windows 7.

[ Szerkesztve ]

(#845) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nem tudja véletlen valaki hogy hogy lehet megcsinálni 0.9.6.5 alatt hogy mikor számot váltok vagy véletlenszerűen ugrik egyet akkor oda ugorjon a playlistben ami éppen szól? Nemrég teljesen újraraktam és azóta nem megy, marad ott ahol épp a playlist állt.

(#846) harylmu válasza -FreaK- (#845) üzenetére


harylmu
őstag

Ez kicsit zavaros. Számot váltasz és oda ugorjon, ami éppen szól :F vagy mi

(#847) -FreaK- válasza harylmu (#846) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen, tehát ha véltlenszerűn van, elugrik valahova, de a listán ugyanazt mutatja ahol épp álltam, ezért ha meg akarom nézni a számot ahova ugrott akkor rá kell keresnem.

(#848) harylmu válasza -FreaK- (#847) üzenetére


harylmu
őstag

Playback -> Cursor follows playback ;)

(#849) -FreaK- válasza harylmu (#848) üzenetére


-FreaK-
veterán

Megvan köszi! 3x túrtam át az options menüt, de nem találtam, na ott kinnt persze nem néztem:)

(#850) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Akit érdekel esetleg, és nem akar az equalizer bállításaival szórakozni, annak equalizer presetek ITT

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.