Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000

Hozzászólások

(#1651) kingabo válasza Polllen (#1647) üzenetére


kingabo
őstag

Leírtam a megoldást, ugyanez a hangkari... :W

(#1652) Polllen válasza kingabo (#1651) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tiszta sor, de jobban érdekelne a miért?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1653) kingabo válasza Polllen (#1652) üzenetére


kingabo
őstag

Ha megtudod mondd el nekem is. :)

(#1654) gorbep


gorbep
senior tag

Minden Fórumtársnak Békés Boldog és Áldott Karácsonyt Kívánok!

;]

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#1655) Anor


Anor
csendes tag

Üdv!
Be lehet valahogy állítani hogy netrádiónál mutassa hogy épp mi szól?

Az értelem csodákra képes. A hiánya mindenre! - V.H.

(#1656) Apollyon válasza Anor (#1655) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez a rádiószolgáltatótól függ, nem a foobartól. Alapjáraton tudja, de ha az adó nem sugározza, akkor annyi.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1657) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Darkone 3.0.1 van fent, de az album borítókat nem tölti le automatikusan. Ezt be lehetne valahogy állítani?

(#1658) makinen72


makinen72
csendes tag

Sziasztok!
Elkélne egy kis segítség: megoldható valahogy DTS 5.1 MKA fájlok átkonvertálása úgy, hogy az eredeti DTS minőség megtartásával audió CD - kompatibilis fájlok legyenek? :F
Ha valaki tudna rá megoldást, az nagyon jó lenne... Hetekig tartott, mire sikerült előásni az internet bugyraiból ezt az MKA fájlt, Mike Oldfield: The Songs Of Distant Earth - DTS 5.1... :K

"-A lehetetlent megkísérelni nem lehetetlen - zümmögött a computer -,és kiderülhet,hogy a látszat csal." Tőke Péter: A fogadás

(#1659) ozzy711 válasza makinen72 (#1658) üzenetére


ozzy711
őstag

Mi az, hogy DTS minőség? A 6 csatornára gondolsz, mint minőségre? A sima sztereó flac sokkal jobb, hangzásban mint a dts. Milyen lejátszón akarod hallgatni, a foobar ugyanis felismeri a dts kiterjesztést?!

[ Szerkesztve ]

(#1660) Buccer


Buccer
tag

Sziasztok!
Nem írtam még ebben a topicban, de most kénytelen vagyok. Olyan kérdésem lenne, hogy eddig hiba nélkül működött a lejátszó. Win7-el használom, WD TV live-on keresztül az erősítőn. (UPnP Contorller).
Ma olyan probléma jelentkezett, amit nem értek. Sima mp3 lejátszás megy az előbb említett csatornán viszont netes rádió stream nem. A sima ablakban le tudom játszani azt is, viszont a WD-n keresztül csak a buffering... felirat van és nem történik semmi.
Mi lehet a probléma? (azon kívül, hogy nem értek hozzá) :)

Pécs City

(#1661) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Sziasztok.

A wasapi használatakor melyiket kedvelitek jobban,a push vagy az event-et?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#1662) Fandango válasza SZKEBE75 (#1661) üzenetére


Fandango
veterán

Az event az ajanlott mod, ha nem menne akkor a push.
Egy kis anyag rola.

(#1663) makinen72 válasza ozzy711 (#1659) üzenetére


makinen72
csendes tag

Tudom, hogy a foobar is eszi a DTS kódolást, csak én nem a PC-n hallgatnám, hanem asztali lejátszón 5.1 erősítőn át... A PC-n ugyanis nem tudok multichannel-t hallgatni.

"-A lehetetlent megkísérelni nem lehetetlen - zümmögött a computer -,és kiderülhet,hogy a látszat csal." Tőke Péter: A fogadás

(#1664) ozzy711 válasza makinen72 (#1663) üzenetére


ozzy711
őstag

Értem, ezért kérdeztem. Annak idején, mikor még cd-t hallgattam dvd játszón, egyszerűen kiírtam cd-re a dts cd képfájlt ( így töltöttem le ) és már ment is a dvd játszón, mivel dts-t le tudta játszani.
Neked dts fájlok vagy lemezképed van? Néróval próbálkoznék hátha jut valamirre. Más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1665) Buccer válasza Buccer (#1660) üzenetére


Buccer
tag

Valakinek tippje erre?
Még mindig aktuális sajnos...

Pécs City

(#1666) somec


somec
csendes tag

Arra van megoldás, hogy a DTS-t
ne kódolja ki?
Vagy valahogy enkodolni,
hogy az erősítő bonthassa szét.

(#1667) stifi82


stifi82
aktív tag

Van eza foobar2000 lejátszó ugy emlékszem de lehet csak azt szeretem volna nekem ez 1szer mintha 5.1ben most meg csak stereoban megy.
Létezhet ez hogy tudja azt mert most stereo youtubre felmegyek onnét meg szépen megy 5.1ben optikával vagyok összekötve az erősítővel.
Vagy tud valaki olyant ami 5.1et csinál az mp3amkból?

(#1668) sultansmith


sultansmith
senior tag

Heló haló!

Szeretném felrakni ezt a skint, de lövésem sincs, hogy mit és hogy kell... nincs valami leírás hogy mit hova, vagy hasonló?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1669) strabowsky válasza sultansmith (#1668) üzenetére


strabowsky
tag

Ha letöltötted a skint utána csomagold ki valahova. ha ez megvan akkor a bck-s fájlnál nevezd át exe-re, és telepítés.Utána Collumns Ui-t válaszd a programban, és ha ez megvan akkor be kell importálni az flc fájlt ami a ..........foobar2000/themes mappába van, apply és már jó is lesz ;)

[ Szerkesztve ]

(#1670) sultansmith válasza strabowsky (#1669) üzenetére


sultansmith
senior tag

köcce

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1671) nolejoki


nolejoki
csendes tag

Valaki feltudta ezt /Foobar2000 Sound http://www.deviantart.com/morelikethis/216397917#/art/Foobar2000-Sound-342252474?_sid=4b37e07d / rakni?
Nekem nem megy . Segítséget kérnék, nagyon köszönöm.

(#1672) laca000


laca000
őstag

Ha van egy Flac fájlom, és a számokat át szeretném konvertálni MP3-ba, úgy, hogy ne egy egy órás kiterjedésű fájlom legyen, hanem külön-külön minden egyes nóta, akkor azt milyen programmal tudom megtenni?

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#1673) Apollyon válasza laca000 (#1672) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valszeg kell csinálnod hozzá egy .cue filet, guglizz rá. Amúgy alapjáraton konvertálásnál is szét kell szedje a számokat a foobar, feltéve persze hogy benne vannak-e a flac-ban a .cue filehoz hasonló infók a vágáshoz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1674) laca000 válasza Apollyon (#1673) üzenetére


laca000
őstag

Van cue fájlom, de mivel konvertálom át abból MP3-ba egyenként a számokat?

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#1675) Apollyon válasza laca000 (#1674) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Legyen egy mappában a .cue a flac-kel, és a cue-t húzd be foobarba... Már a listában szétbontva kell mutassa.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1676) Buccer


Buccer
tag

Mitől lehet, hogy WD TV live-ot használok régóta és újabban nem megy a netes rádiók lejátszása?
Feltelepítettem anno a UPnP controller app-ot a foobar-hoz. Sima mp3 lejátszás megy, viszont az online dolgokat nem tudom hallgatni. Ha a WD-n játszok le rádiót, akkor a foobar UPnP controller ablakban viszont megjelenik hogy mi szól a WD-n?
Tudja valaki a megoldást erre?

Pécs City

(#1677) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Hogy lehet a foobar kinézetét olyanra állítani, hogy ne csak library, hanem filekezelő nézet is legyen? És ezeket egyszerre szeretném látni, köszi!
:R

(#1678) gorbep válasza jézusom (#1677) üzenetére


gorbep
senior tag

Explorer tree panel..... :U

[link]

[ Szerkesztve ]

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#1679) jézusom válasza gorbep (#1678) üzenetére


jézusom
addikt

Köszi! esetleg egy columns ui-t nem tudsz hozzá? azt nagyon hiányolja :(

(#1680) Fandango válasza jézusom (#1679) üzenetére


Fandango
veterán

Columns UI

[ Szerkesztve ]

(#1681) jézusom válasza Fandango (#1680) üzenetére


jézusom
addikt

oké, ezt én is megtaláltam, de hogy lehet letölteni? :U

(#1682) Fandango válasza jézusom (#1681) üzenetére


Fandango
veterán

Ott a homepage link, atvisz masik oldalra ott van hogy download.

(#1683) akela91


akela91
addikt

Bocs, de muszáj volt. :DDD

(#1684) jézusom válasza Fandango (#1682) üzenetére


jézusom
addikt

thx

(#1685) harylmu


harylmu
őstag

vajon mitől akad össze az utóbbi időben a foobarom a firefoxal? mindegyikből a legfrissebb van. ha netezés közben elindítok zenét szétfagy a firefox, akadozik a gép és csak kb 10-15perc múlva lesz megint 100%os

(#1686) Whynot? válasza harylmu (#1685) üzenetére


Whynot?
aktív tag

nekem foobar nélkül is ezt csinálja az FF:S

(#1687) harylmu


harylmu
őstag

na megvan a hiba. a foobar elkezdi zabálni a memóriát, mármint fél gigabyte fölött és növekszik :D valamelyik kiegészítőre gyanakszom de sok van és nincs kedvem egyesével próbálgatni melyik akasztja meg..
nincs valami jó kis troubleshooter alkalmazás vagy valami?

[ Szerkesztve ]

(#1688) harylmu válasza harylmu (#1687) üzenetére


harylmu
őstag

amúgy nincs is sok kiegem. csak a columnsui meg hozzá a lyric show panel. online troubleshooter-t lefutattam, ott azt írta a lyric show panel rossz. letöröltem, de ugyanúgy fennáll a probléma. egyébként kb 5 perc után visszaáll a memória fogyasztása csak pár percig kritikus (MEM 80%át fogyasztja..)

(#1689) vatoteam válasza harylmu (#1688) üzenetére


vatoteam
tag

Szerintem nagy a media library és folyamatosan indexeli a fájlokat, majd miután végzett, üríti a memóriát.

(#1690) harylmu válasza vatoteam (#1689) üzenetére


harylmu
őstag

mondjuk elég nagy méretű a library-m (több mint 60 giga), de eddig is ennyi körül volt és szerintem egyik napról a másikra kezdte ezt csinálni. meg amúgy a console-ban kiírja pár másodperc után hogy done checking media library

(#1691) Buccer


Buccer
tag

Használja valaki az UPnP controller kiegészítést?

Pécs City

(#1692) jézusom válasza Buccer (#1691) üzenetére


jézusom
addikt

Azt hiszem azt használom, ha az androidos vezérlőre gondolsz.

(#1693) Buccer válasza jézusom (#1692) üzenetére


Buccer
tag

nem androidos, a gépen levő foobarhoz van feltéve.
De lehet tudsz segíteni. Miért nem tudok újabban netes rádiót ezen az UPnP-n keresztül hallgatni, ha meg mp3-akat teszek a listára minden szám végén megáll?

Pécs City

(#1694) jézusom válasza Buccer (#1693) üzenetére


jézusom
addikt

Na ezt nem tudom.

(#1695) andorra


andorra
őstag

Egy ideje nem működik a tagging freedb lekérés. A beállítások nem változtak, megpróbáltam az újra telepítést is. Nálam van a hiba?

(#1696) Apollyon válasza andorra (#1695) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nálam abszolút működik (v1.2.5)
Tűzfal vagy ilyesmi nem blokkolja?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1697) andorra válasza Apollyon (#1696) üzenetére


andorra
őstag

Köszönöm. A túzfal beállításait is néztem, a Foobar kifele és befele is engedélyezett. Valami ilyesmire gyanakszom én is, ha nálad működik.

(#1698) andorra válasza andorra (#1697) üzenetére


andorra
őstag

Valami trójai, vagy hasonló lehetett.

(#1699) zsozso1


zsozso1
tag

Egy kis segítség kellene. Mit kell telepítenem és beállítanom ahhoz hogy tablet-el tudjam irányítani a Foobart.

(#1700) vamosip válasza zsozso1 (#1699) üzenetére


vamosip
tag

Leírásban benne van, hogy mit kell telepíteni hozzá a gépre. Jó az ingyenes reklámos verzió is.

[link]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.