Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000

Hozzászólások

(#1451) OnIces válasza jocojoe (#1450) üzenetére


OnIces
tag

Ha ez:

tetszik és jó 1920x1080-as felbontásban, akkor ebben tudok segíteni.
Benne van a Cronflow + a Lyrics-panel... ...max a többit kiszedegeted belőle, vagy saját ízlésed szerint átformálod.

[ Szerkesztve ]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1452) jocojoe válasza OnIces (#1451) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Ok, köszönöm! Privi ment.

Jocojoe

(#1453) Viking56


Viking56
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap olvastam az alábbi fórumon, hogy a foobar2000 progi létezik magyar nyelven is.
[link]
Bár letöltést nem találtam, de lehet, hogy csak én vagyok vak.

(#1454) veze válasza Viking56 (#1453) üzenetére


veze
őstag

mert még béta állapotban van, nincs közreadva..

(#1455) veze válasza Viking56 (#1453) üzenetére


veze
őstag

letöltöttem és most probálgatom..ez egy portable verzio
teljesen szabad kezet ad a panelok átméretezésében darabszámában stb..de megvan a hagyományos gyors panel/szín stb választási lehetőség is. azzel kezdtem
[link]
egy kis állitgatás után sebtiben
[link]
de még sok lehetőséget látok benne amit próbálgatni lehet
bocs a képekért , az oldal ahová tettem 1024x768-ban engedi de a valós felbontása ennél nagyobb ezért kicsit aprok lettek a betük..

[ Szerkesztve ]

(#1456) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Mint tudjátok ezzen az oldalon egy srác igen komoly fordításokat végez már évek óta.Most a foobar2000 kezdte el fordítani és igen előre haladott állapotba van már a munkája.Itt egy képróla esetleg ha valakinek van javaslata jelezze neki és szerintem szívesen megcsinálja a komponensek fordítását is.

(#1457) qwertly válasza Viking56 (#1453) üzenetére


qwertly
addikt

Itt nem tudott elérni [link]?

[ Szerkesztve ]

(#1458) veze válasza qwertly (#1457) üzenetére


veze
őstag

Amikor ö kérdezte, még nem volt kitéve, csak a "zártosztály" hoz eléréssel bírók tudták letölteni addig. mostmár le lehet bárkinek.

(#1459) Viking56 válasza qwertly (#1457) üzenetére


Viking56
csendes tag

Szia!
Köszi azóta már letöltöttem és nagyon faszának ígérkezik a magyar verzió.
Én magam is fordítgatok programokat, és valamennyire konyítok is a témához, de el nem tudom képzelni, hogyan tudták lefordítani a srácok.
Egy állományban se találok szövegeket + külföldi oldalakon is azt olvastam, hogy nem tudják más nyelvekre lefordítani. Számomra érthetetlen a dolog :Y
Viszont ez azt is jelenti, hogy hatalmas tisztelet a fordítóknak!!!

[ Szerkesztve ]

(#1460) Apollyon válasza Viking56 (#1459) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha megértik a program kódját, akkor bárhogyan tudják módosítani. Szerintem nem nagy cucc, bár én egyáltalán nem foglalkozom ilyesmivel. Meg valszeg az is rátesz, hogy millió emberből 1 ismeri ezt a programot, és még kevesebb akarja lefordítani, még kevesebb meg magyarra. Ha már ottvan az ember gépén a program, akkor nincs lehetetlen.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1461) veze válasza Apollyon (#1460) üzenetére


veze
őstag

advanced control
itt van egy magyarul is tudó advanced control beépülő..
[link]
az óra mellett megjelenik pár ikon és onnan lehet vezérelni
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1462) OnIces


OnIces
tag

Minden gomb és tekerentyű a helyére került végre :)

[link]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1463) qwertly válasza OnIces (#1462) üzenetére


qwertly
addikt

Gratula igen szép munka, :C nekem aztán nem lenne erre türelmem.

(#1464) OnIces válasza qwertly (#1463) üzenetére


OnIces
tag

Köszönöm szépen!

Rátapintottál a lényegre. Ezen a szinten -lelkes amatőr- csak kísérletezgetéssel, próbálkozások végtelennek tűnő sorával jutottam el ehhez a kinézethez.
Ez nagyon sok időbe és türelembe került, ugyanakkor rengeteget tanultam közben.
Látva végeredményt azt mondom, megérte. Olyan lett, amilyennek megálmodtam.

Már csak azt kellene megtanulni, hogy an lehet "becsomagolni" és bedobni a 'közösbe' :)

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1465) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Meglehet valahogy oldani hogyha ezt az üzenetet kapom "Unrecoverable playback error: Sample rate of 22050 Hz not supported by this device" akkor ne álljon meg a zene lejátszás hanem automatikusan ugorjon a következőre?

(#1466) OnIces válasza Mustármag (#1465) üzenetére


OnIces
tag

Szerintem nem, mivel ez egy hibaüzenet (nem pedig "csak simán" tájékoztató jelllegű közlés)

+ 'helyrehozhatatlan/vissza nem állítható' lejátszási hiba (automatikusan nem javítható)

[ Szerkesztve ]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1467) kingabo válasza Mustármag (#1465) üzenetére


kingabo
őstag

Kódold újra 44,1kHz-vel, vagy ne használj wasapit, kernel streaminget, asio-t én nem találtam annó más alternatívát.

(#1468) Mustármag válasza OnIces (#1466) üzenetére


Mustármag
őstag

Értem, köszi a választ!

(#1467) kingabo : köszi a tippet majd valamit csinálok velük!

(#1469) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Honnan tudok SKIN t elszedni foobar hoz?
:R :

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1470) OnIces válasza DonThomasino (#1469) üzenetére


OnIces
tag

pl.:

[link]

[link]

[link]

régebbi verzióhoz a legjobb (szvsz): [link]

+ google >>> foobar 2000 skin...

..vagy csinálsz magadnak :)

:

[ Szerkesztve ]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1471) DonThomasino válasza OnIces (#1470) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ezeket néztem, de nem tudtam vmiért felrakni.
A legújabbat használom WIn7 64 el.

Nekem olyan kell mint tied. :))
Help PLS.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1472) OnIces válasza DonThomasino (#1471) üzenetére


OnIces
tag

:) nekem is az kellene :)

ment PÜ.

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1473) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ha vki tudja miért nem lehet 1.1.11 ezhez SKIN t felrakni jelezzen...

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1474) OnIces válasza DonThomasino (#1473) üzenetére


OnIces
tag

Én tuti leszedném a foobar-t (registry-ből is) minden megmaradó mappáját törölném (C:/Programs..., C:felhasználók...AppData/Roaming...) és tisztán ujraraknám az egészet.

Mert lehet Skin-t felrakni:

...ezért valami bibi biztosan ott van.

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1475) qamu74


qamu74
őstag

sziasztok !

az lenne a kérdésem, hogy a foobarban hogyan kell skint cserélni?

THX!

(#1476) OnIces válasza qamu74 (#1475) üzenetére


OnIces
tag

Pontos leírást (a mentéről/módjáról) a adott skin-nél találsz.
A legtöbbnél pontosan le van írva a felrakás mikéntje...

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1477) OnIces


OnIces
tag

:)

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1478) OnIces


OnIces
tag

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1479) OnIces válasza OnIces (#1478) üzenetére


OnIces
tag

Ez elég "csöves" lett :)

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1480) OnIces


OnIces
tag

Ma reggeli ötlet:

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1481) nubreed válasza OnIces (#1474) üzenetére


nubreed
veterán

De kurva jó ez a skin!!! wwwááá :Y

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1482) Mustármag válasza OnIces (#1480) üzenetére


Mustármag
őstag

Elkérhetném a skin összetevőit és "telepítésének" módját? :B

[ Szerkesztve ]

(#1483) csigi válasza OnIces (#1480) üzenetére


csigi
addikt

Részemről is gratula, egyik jobb, mint a másik! :C

nofene

(#1484) nubreed


nubreed
veterán

OnIces:
Nem töltöd fel a gyönyörű és különleges munkádiat valamilyen oldalra? Pl Deviantart/foobar 2000 szekció?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1485) veze válasza nubreed (#1484) üzenetére


veze
őstag

szerintem is sokakat érdekelne :K

(#1486) OnIces


OnIces
tag

Köszönöm szépen mindenkinek

Nagyon szívesen megosztom azzal, akit érdekel.
Feltölteni nem tudom, mert nem vagyok programozó, így nem tudom "becsomagolni" egy exe-be és feldobni valahová, hogy egyszerű legyen a telepítése. (Mivel egyéni -az én gépemen létező- elérési utakat tartalmaz és meghatározott méretezést -nem a felbontás függvényében %-osan változót- szóval ezt a részét nem tudom megoldani, mert nem értek hozzá.)

HA VALAKI EBBEN TUD SEGÍTENI, AZT MEGKÖSZÖNNÉM!!!

Viszont:

Az összetevőket fel fogom dobni valahová és leírom a telepítés menetét is részletesen + segítek privátban bárkinek! Ez így már működött több esetben is...
Csak egy kis türelmet kérek, mert nem egyszerű.

Olyanoknak tudom hamarosanra ígérni, akinek a monitor-felbontása 1920x1080. !!!!

DE a leírás alapján majd bármilyen hátteret betehettek és arra szerkeszthettek saját skint.
Ma készítek mégegyet, aztán megcsinálom a blog-ot ...szóval kis türelmet kérek és ígérem leírom a "skinezésben" szerzett tapasztalataimat.

Köszönöm!

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1487) nubreed válasza OnIces (#1486) üzenetére


nubreed
veterán

Előszőr is: köszönünk szépen minden segítséget tőled! Biztos, hogy nagyon hasznos lesz. :)

Igazából szerintem egy csomó foobar skin fix méretű és nagyon sokan teszik azt pl a deviantarton is, hogy nem egy automatikusan települő exe-be teszik bele (sőt ilyet nem is láttam) hanem egy zip file-ba csomagolják be és mellékelnek hozzá egy telepítési leírást.

Megértem, hogy eddig úgymond csak magadnak barkácsolgattad a skineket de így hogy feltettél néhány képet, máris kiderült, hogy mennyire jók és másoknak is igényük volna rá. :) Szerintem mindent vernek amiket eddig valaha is láttam foobarhoz.
Én jelenleg ezt használom: [link]
Az én felbontásom 1680x1050 és ha jól értem, a skined akkor betölti a teljes képernyőt, ráadásul 1920x1080-ban?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1488) OnIces válasza nubreed (#1487) üzenetére


OnIces
tag

Igazság szerint én is csak egy skin-t ismerek, ami exe-s települős (rendszergazdaként kell futtatni) és az a DarkOne. Ennek a 3.0.1-es verziója a témáim alapja. (...mert nagyon jó scripteket írt a srác és minden tuti jól használható/müködő.) + még van egy időjelző panel a Tech skin-ből.

Igen ez a skin teljes képernyős és nem is jó, ha nem úgy használod, (mert nem jelenik meg, ami nem fér ki :) ...nekem ez nem gond, de lehet valakinek az lesz).

Nekem nem volt türelmem a méreteket %-osra csinálni -egyszerűbb volt beírni a konkrét pixelértéket- de természetesen azt is meg lehet csinálni. ...de erről később részletesen :)

Azért nem tudtam eddig leírást gyártani hozzá, mert a napokban jöttem rá az állandó háttér alkalmazásának olyan módjára, amihez nem kell sokat "kavarni".

...folyt. köv.

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1489) OnIces


OnIces
tag

A mai termés:

eddig elkészült skinek:

-[link]

-[link]

-[link]

Igyekszem összeszedni a gondolataimat és megosztani azokat.
Azért annak, aki komolyan szeretne készíteni magának skint azt tanácsolom ismerkedjen a foobar felépítésével/paneljaival -különös tekintettel a WSH panelokra, a preferences-re és almenüire .... panelok szerkesztésére/beállításaira....szóval ne teljesen nulláról indítson majd.

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1490) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Eddig a Darkone valamelyik verziója volt fent, asszem a 3-as, de szeretném lecserélni valami másra.

Legyen jól kinéző, de mégis átlátható, legyen benne Lyrics ami automatikusan leszedi a számhoz a netről a cucct, ugyanaz kéne a borítóból és a mp3 tagokból is és legyen benne biography is. Szóval ha betöltöm az adott mp3-at, flac-et vagy alac filet, ahhoz szedje le az albumborítót, az adatait és a dalszöveget.

Lehetséges ez, vagy túl sokat kérek?

[ Szerkesztve ]

(#1491) OnIces válasza Vasinger! (#1490) üzenetére


OnIces
tag

Ezeket a DarkOne mind tudja. Miért akarod leccserélni?
Az egyik legjobban megírt! (nem megrajzolt ;) ) skin a kínálatban.
A lecserélés helyett alakítsd át inkább - és megmaradnak az elvárt szolgáltatások is...

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1492) nubreed válasza OnIces (#1491) üzenetére


nubreed
veterán

Igazából arról van szó, hogy a DarkOne alapjait megtartottad és kb a képeket cserélgetted ki benne vagy azért hozzá is írtál a kódhoz?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1493) OnIces válasza nubreed (#1492) üzenetére


OnIces
tag

Kódokat módosítottam -töröltem vagy átírtam-. Hozzá nem írtam, mert nem tudnék :) .
Képek cseréje történt -bár ebben nem sok kép van (gombok felszíne, rating, playcount, seekbar, volume, coverpanel alapképei ennyire emlékszem).

A legfontosabb -és számomra legnehezebb- kérdés a háttér megoldása volt. (Mivel saját magamnak kellett megválaszolni a feltett kérdéseimet :) )

Szóval a lényeg a módosításon van. A skin 'működés' részéhez nem nyúltam, kizárólag a megjelenést változtattam meg.

Ettől függetlenül azért nem egyszerű -legalábbis annak, aki ilyen amatőrként kezdi, mint én- főleg úgy, hogy senki nem tudott segíteni, ha elakadtam.

...de tényleg elkezdem ma írni a story-t :)
...

[ Szerkesztve ]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1494) Vasinger! válasza OnIces (#1491) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem sajna egyik sem működik. A felsoroltak közül egyik sem működik valamiért, lehet hogy csak be kéne állítani, de nem értek hozzá.

(#1495) nubreed válasza OnIces (#1493) üzenetére


nubreed
veterán

Aham így már világos.:)

Örülni fogunk a leírásnak! :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1496) nubreed válasza OnIces (#1493) üzenetére


nubreed
veterán

dupla (miért csinálja ezt a fórummotor?)

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1497) OnIces válasza Vasinger! (#1494) üzenetére


OnIces
tag

#1292-től tárgyaltuk ezt a problémát -dalszövegek-.
...a megoldása a #1305 + #1317-től lett.

...hozzáteszen értetlenül állok a dolog előtt.

De azóta többször előfordult már, hogy így tudtuk megoldani a felmerülő proplémát.
(ezzel csak annyi baj, van, hogy az én gépemen lévő beállításokkal fogja betölteni a progit és az nem mindenkinek jó)

Jó lenne, ha ilyen "programozós" kérdésekben valaki bekapcsolódna majd és segítene, mert én nem fogok tudni.
Csak azt tudom adni, ami nekem van, de egy másik felbontásban csak összekuszál mindent...

hozzáteszem a dal adatait nekem eddig keresni kellett -nem automatikusan működik- (Tagging) és az albumborítót pedig -ha van és talál- a biography panelről mentheted az aktuális mappába....

...a dalszöveg jön automatikusan...

[ Szerkesztve ]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1498) nubreed válasza OnIces (#1479) üzenetére


nubreed
veterán

Egyébként az alsó részen látható csöves erősítő textúra saját alkotás vagy valahonnan leleht szedni a netről ilyeneket?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1499) OnIces válasza nubreed (#1498) üzenetére


OnIces
tag

Minden kép saját szerkesztés. (természetesen netről vett képekből) A 'rácsot' is én lyukasztgattam.... :)

Az első linken /feljebb/ nyomon követhető, hogyan is alakulgattak a hátterek....

ezekből lettek "összeollózva": [link]

[ Szerkesztve ]

A véleményedet tiszteletben tartom, de k&rv@ra nem érdekel. (főleg akkor, ha nem tudod a választ a feltett kérdése/i/mre)

(#1500) tzimash


tzimash
őstag

A DarkOne 3.01 tud időzített dalszöveget kezelni? feltettem, de a régi időzített dalszövegeket is csak megjeleníti.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.