Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000

Hozzászólások

(#951) Gorneck válasza fery02 (#950) üzenetére


Gorneck
titán

Próbáltad azzal a verzióval is amivel a srác is csinálta? Meg kéne...

Gorneck#1239

(#952) fery02 válasza Gorneck (#951) üzenetére


fery02
addikt

Csak ezért nem szívesen teszek vissza régebbi verziót. Akkor inkább, ha nincs más mód, megszokom az alap skin-t.
Azért köszi!

(#953) klayton#1


klayton#1
tag

hello egy kerdesem lenne:
fel szeretnem telepiteni a kovetkezo temat: [link]
fetoltottem, minden a helyen van, viszont a kovetkezo kep fogad a program inditasakor

a preview szerint igy kene kineznie:[link]

a kepen bekereteztem a paras reszeket, nem egeszen ertem miert nem mukodik.
valaki lenne olyan kedves es megnezne, hogy mit is rontok el? van egy readme a deviantart oldalon a filehoz csatolva, hatha valami alap dolog. nagyon megkoszonnem:)

[ Szerkesztve ]

(#954) Pety


Pety
senior tag

Hogyan lehet letöltetni egy cd adatait a foobar-ral?
Próbáltam rájönni de nem igazán jöttem rá,valaki segítsen legyen szíves.

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#955) sfdrakex válasza Pety (#954) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

elinditod a foobart klikk fent a filera azon belül open audio cd és ott van olyan hogy RIP. Vagy az audió cd letöltése alatt azt érted hogy a netről leszedni a szám infokat?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#956) sfdrakex válasza Pety (#954) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezzel tudod ha jól gondolom a számok adatait beszerezni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#957) Pety válasza sfdrakex (#956) üzenetére


Pety
senior tag

Erre lennék kíváncsi,ha lejátszom egy műsoros cd-t akkor hogyan jeleníti meg az azon lévő számok címét stb.
Letöltöttem ezt a komponensek közé,de még mindig nem tudom,miért nem csinál semmit :(((

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#958) klayton#1 válasza klayton#1 (#953) üzenetére


klayton#1
tag

bump
valaki tudna esetleg 1 percet szanni ra, nagyon jo lenne:)

(#959) klayton#1


klayton#1
tag

na kozben kicsit raneztem, a leiras szerint:

//PLAYLISTS
-----------------------------------------------
This is the trickiest part. Because the playlist switcher does not support images, the switcher is laid on top of a panel with images. In order to get the look in the preview, you playlists need to be laid out as follows:
-----------------------------------------------
Music (your media library playlist)
Videos (video playlist, more for looks than anything)
----------- (empty playlist, blank name)
iPod Media Library (generated by ipod manager. If you are not using and ipod, just create a playlist named ipod)
----------- (empty playlist, blank name)
Selected Album (used by text and graphic browsers)
Quick Search (used by the search toolbar)
Playlist 1 (the rest is your choice)
-----------------------------------------------
The playlist icons are controlled by the panel.
To add/remove icons:
Right click an icon > 'Splitter Settings...' > 'Script' > Count the Number of playlists you wish to have, and remove the // in front that number of playlists.

------------------------------------------------
na akkor annyi a kerdesem, hogy ezt hogy csinalom meg? hogy a playlsitek jo sorrendben jojjenek igy a leiras szerint?

(#960) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Lenne egy pár kérdésem.
- Hogyan tudnék egy playlistet (netrádiók) lezárni, h ne tudjon oda mást betölteni a Foobar?
- Hogyan lehet beállítani, h automatikusan a CUE fájl alapján "feldarabolva" töltse be az adott albumot.
- Hogyan lehetne elrejteni a Menubar-t, h ne rondítsa az összképet, Def. user interface használata mellett. (alt gomb lenyomásra, vagy jobb egérklikkel esetlegesen elő lehessen csalni)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#961) #19617792


#19617792
törölt tag

Foobarhoz Windows 7 tálca plugin, itt. :)

(#962) lmno


lmno
őstag

Üdv!

1.05-ös fooava skin-t használok, és az a problémám, hogy minden újraindításnál elfelejti a beállításait (a skin beállításokat - pl. háttér, transparency ilyesmi). Volt vki másnak ilyen, lehet valamit tenni ez ellen?
A másik meg hogy a playlistből nem nagyon tudok kitörölni számokat, csak ha újakat töltök be...

(#963) lmno válasza lmno (#962) üzenetére


lmno
őstag

A beállításokra rájöttem, rendszergazdaként kell indítani (win7) és úgy nem felejti el.
Viszont a playlist még mindig nem tökéletes, de úgy láttam hogy másmilyen PanelsUI-t használó skinnél sem...

(#964) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

kint van az 1.0-ás verzio.nem béta :)

(#965) Khaal


Khaal
őstag

Kijött az 1.0 verzió, lehet tölteni: [link]
Nekem eddig hibátlanul működik.

(#966) harylmu válasza Khaal (#965) üzenetére


harylmu
őstag

Na, megelőztek. Release log: itt

Windows 7et már hivatalosan is támogatja.

(#967) underdark


underdark
aktív tag

hi, olyan fület szeretnék, hogy favorite zenék, erre van vmi megoldás?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#968) frankie!


frankie!
őstag

Nem tudjátok, van-e olyan plug-in, ami mutatja (ha kell letölti), s görgeti is a dalszöveget, esetleg jelzi is az éppen énekelt részt, mint egy karaoke programnál.

(#969) ballington


ballington
addikt

egy olyan gondom van, hogy Media Library-ben hiába adom meg a teljes mp3-as mappát, nem olvassa be az egészet, hanem csak töredékét.
ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#970) ballington válasza ballington (#969) üzenetére


ballington
addikt

Én lüke, az excluded-be írtam az mp3-at, így persze hogy nem olvassa be :W

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#971) harylmu válasza frankie! (#968) üzenetére


harylmu
őstag

van: foo_uie_lyrics - Lyric Show Panels

[ Szerkesztve ]

(#972) frankie! válasza harylmu (#971) üzenetére


frankie!
őstag

KÖSZI!

Látom, hogy már régebben is rákérdeztem, s akkor is te válaszoltál, de akkor nem sikerült, most is alig-alig.
Először a foo_uie_lyrics2.dll-t tettem föl, de azzal a köv. hibaüzit kaptam: Failed to load DLL: foo_uie_lyrics2.dll Reason: A megadott eljárás nem található.
Fölraktam a sima foo_uie_lyrics2.dll-t, ezzel jó lett. Gondoltam hogy ez kell a 2. verzióhoz, de az így sem lett jó. Vagy az az 1.0-hoz jó csak?
A "betűkiemelés" hol található? Az lenne a synced lyric?

(#973) harylmu válasza frankie! (#972) üzenetére


harylmu
őstag

A betűkiemelés szerintem alapból benne van. Nekem 0.9.6.8as foobarom van és a foo_uie_lyrics meg 0.3.1.1. Amúgy EZ a hivatalos totyikja, letölteni meg ITT tudod a legfrissebbet. Amúgy nem igazán frissítik a componentet sajna, úgy hogy nem csoda, hogy előfordulnak kompatibilitási problémák.

[ Szerkesztve ]

(#974) feket663


feket663
tag

Sziasztok, kérnék egy kis segítséget Foobarral kapcsolatban: vannak olyan CUE+APE file-jaim, amiket, mikor rákattintok a CUE file-ra, nem játssza le, hanem "Unable to open item for playback (Object not found):" hibaüzenettel leáll. A lejátszó ablakában szépen ott sorakoznak a file-ok, de nem lehet lejátszani. Win XP HOME oprendszeren Foobar 1.0-ás verzióm van, fel van telepítve az APE és egy CUE plugin is. Vannak viszont olyan APE+CUE kombinációk, amit gond nélkül lejátszik. Ha nem sikerül a CUE lejátszása, a hozzátartozó APE file-t egyben szintén gond nélkül le tudja játszani, csak az a zavaró, hogy így nem lehet az album dalai között léptetni. Valaki tapasztalt-e már ilyet, és mi lehet vajon a megoldás? Köszönöm előre is a segítséget

(#975) sfdrakex válasza feket663 (#974) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hasonlitsd össze a működő és a nem működő CUE tartalmát, pl total commanderben ha F3 al megnyitod vagy nézőkében.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#976) feket663 válasza sfdrakex (#975) üzenetére


feket663
tag

Megnéztem, de nekem ugyanolyan adattartalmúnak tűnik.

(#977) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Tegnap kipróbáltam a Kernel Streaming-et, majd jó néhány szám után az ASIO-t.
Talán mondani sem kell (azért leírom :D ), hogy ezerszer jobban szól, mint a DirectSound.
Sokkal jobban el lehet különíteni és könnyebb pozicionálni a különböző hangszereket. Legalábbis az én fülemnek. Pedig a DirectSound is nagyon királyul szólt, de ezután maradok az ASIO-nál illetve a Kernel Stream-nél.
Mondjuk igencsak nem volt gyenge, amikor Kernel Stream módban 32 biten ment a lejátszás hibátlanul :) .
Aki még nem próbálta, annak mindenképp ajánlom!

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#978) Fooler89 válasza feket663 (#976) üzenetére


Fooler89
őstag

Nekem az a bajom, hogy 100 track-nél több van benne akkor nem jeleníti meg a listát.
Mi a megoldás?

(#979) Fooler89 válasza feket663 (#974) üzenetére


Fooler89
őstag

Ha mappástul teszed be, akkor nem jelenik meg a cue tartalma? Vagy ha külön ráhúzod a cuet akkor megjelenik?

Amúgy ha privátban leírod a cue tartalmát akkor átnézhetem neked.

(#980) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Egy sima foobar2000 v1.0 -hez mit kéne feltennem, hogy így, esetleg hasonlóan nézzen ki?

Előre is köszi a választ! :R

(#981) #19617792 válasza Vasinger! (#980) üzenetére


#19617792
törölt tag

Columns UI-t kell feltenni, az szabadon alakítható és ez is kihozható belőle.

(#982) Vasinger! válasza #19617792 (#981) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A lyrics show is benne van abban? :F

(#983) #19617792 válasza Vasinger! (#982) üzenetére


#19617792
törölt tag

Azt nemtudom.

(#984) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Miért nem tud lejátszani egy számot sem a foobar? Azt írja: nincs implementálva. :F

(#985) Fooler89 válasza Vasinger! (#984) üzenetére


Fooler89
őstag

Kicsit konkrétabban?

Nekem amikor hangkártyát kell beállítanom akkor nem szokott lejátszani semmit se.

Crtl+p -> playback -> output

[ Szerkesztve ]

(#986) Vasinger! válasza Fooler89 (#985) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Valahogy sikerült megcsinálnom, feltettem hozzá valamit és ment.

Valaki viszont segítene, hogy hogyan tudnám berakni a fentebb linkelt Lyrics show-t?

(#987) Fooler89 válasza Vasinger! (#986) üzenetére


Fooler89
őstag

(#988) Vasinger! válasza Fooler89 (#987) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi!

De végülis mégsem jó a zene lejátszás, csak akkor ha wasapi-re állítom be, de a DS-en már ezt írja ki:

(#989) Vasinger! válasza Vasinger! (#988) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Reinstalloztam kb. 5x és megjavult. Most már minden tökéletes. :R

(#990) Fooler89 válasza Fooler89 (#978) üzenetére


Fooler89
őstag

A "hibának" az oka, hogy a cue szabvány nem támogatja a 100-nál nagyobb tracklistet, mivel a cue Audio CD-hez készült eredetileg és egy audio CD-n nem lehet 100-nál több szám. Vannak olyan lejátszó programok amik lejátsszák de azok nem követik a CUE szabványt.

[ Szerkesztve ]

(#991) Dave™


Dave™
nagyúr

Sziasztok, kis segítséget kérnék. Felraktam a legújabb verziót, valamint a columns ui-t, meg jó pár ajánlott kiegészítőt. Szeretnék egy olyan ablakot, hogy artwork, alatta album lista, mellette az aktuális lista elemei. A gondom ott kezdődik, hogy amennyiben benyomom a live editet, csak hozzáadni meg bezárni tudok panelt, ha meg nincs benyomva, csak le meg fel tudom rakosgatni az elemeket, ami a gyakorlatban nem egymás fölé, hanem mellé teszi őket. Az alapértelmezett nézet a columns ui. Szeretnék csillagos minősítéseket, ezeket sem tudom hogyan lehet elővarázsolni. Ezek megegyeznek a wmp-s csillagozással? Úgy értem eltárolja a fileokban metaadatként a beállított értéket? Köszi a válaszokat!

(#992) Dave™ válasza Dave™ (#991) üzenetére


Dave™
nagyúr

Közben megtaláltam hol vannak a presetek, így megoldódott :) Már csak a csillagozás hiányzik...

(#993) Machinima


Machinima
csendes tag

sziasztok! a hotkeyeket hogyan lehet beállítani? pl: shift + 3 zene megállítása stb.?

(#994) tzimash


tzimash
őstag

Hali!
0.9.6-os foobart használok és újabban az jön elő, hogy amikor elindítom a progit, akkor megnyílik a preferences ablak is, ráadásul külön ablakban. mióta új skint (Curacao) használok azóta van ez. valami megoldás erre? :F

Machinima:
File>Preferences>General>Keyboard Shortcuts
Add new-ra klikk, kiválasztod a funkciót, aztán rendelsz hozzá billentyűket. Ha a Global Hotkey-t kipipálod, akkor is észleli a progi a bill. parancsot, ha épp nem a foobar az aktív ablak.

[ Szerkesztve ]

(#995) Móci


Móci
addikt

Tegnap én is feldobtam az 1.0.1-es verziót, s lenne is egy kérdésem.
Van egy terjedelmes winamp playlistem, s ugye ezt szeretném használni foobar alatt is. Szépen betölti, működik rendesen, azzal nincs baj. Inkább az érdekel, hogy hogyan tudnám megőrizni azt a sorrendet, ami eredetileg is van a playlistben. Ugyanis a foobar nekem abc szerint rendezte a zenéket, de ez nem felel meg nekem, ugyanis össze-vissza van a nagy része pl. i betű után o, s más egzotikumok.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#996) randras válasza Móci (#995) üzenetére


randras
veterán

Hát, elvileg úgy kéne rendeznie...zárd be, nyisd meg újra, és bizonyosodj meg róla, hogy nincs egy nyíl a Title címsorban, mert az azt jelenti hogy az alapján rendezi.

(#997) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Üdv!

Egyre több helyen olvasni az ASIO-ról meg a Kernel Streaming-ről, gondoltam én is kipróbálom, úgyis szinte minden zeném lossless, hátha észrevenni így valami különbséget.
Feltettem a KS plugint, megy is rendesen, viszont a foobar hangerőszabályzójának így van egy több másodperces késése. Ez normális? Mindenesetre nagyon zavaró.

Most ugrik be, hogy a buffert is felvettem valami jo nagy ertekre, lehet ettol van. Este kiprobalom.

[ Szerkesztve ]

(#998) #19617792 válasza Ereshkigal (#997) üzenetére


#19617792
törölt tag

Lehet, hogy csak a puffer kiürülése után vált hangerőt.

(#999) Ereshkigal válasza #19617792 (#998) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Jah, most teszteltem. :)

(#1000) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Üdv.

Nem tudja valaki hogy létezik e olyan kiegészítő Foobarhoz hogy megkeresi és esetleg le is tölti az album képeket?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.