Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Andras-G: Az internet veszélyei [2. rész] - Facebook Marketpalce
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- aquark: Zsebszámológépek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Ezt pedig azért, mert...
- Luck Dragon: MárkaLánc
Aktív témák
-
canniball
nagyúr
válasz
kennystyle
#2310
üzenetére
Ha kellően "heréled" az XP-t passzol a 4GB (nálam is kb. ennyi), de én mégsem vennék ekkora SSD-t, a következők miatt:
1. Ha jól tudom minél inkább tele van annál inkább belassul. (Ezzel kapcsolatban kérnék a hozzáértőktől megerősítést/cáfolatot!) Te pedig ugye kapásból megtöltenéd.
2. Meglehetősen rossz az ár/kapacitás arány, ~25k környékén már kapni 30GB-s példányokat; tudom ez 3x-os ár, de cserébe 7,5x-es kapacitást kapsz.
3. Szvsz elég rosszul hangzik ha már az op.rendszer is csak kigyomlálva megy fel... Mi van ha később átgondolod a dolgot és újabb programokat telepítenél, op.rendszert váltanál stb.? Nem sok eséllyel indulnál. Persze kicserélheted, de akkor mit csinálsz ezzel? Eladni nem fogod tudni (kinek kéne ekkora?) és még pendrivenak is kicsi, már napjainkban is.És még egy megjegyzés: nem tudom milyen okból akarsz SSD-t;
- ha a gyorsaság miatt, a Silicon Power az "egyszerűbb darabok" közé tartozik, hatalmas csodát ne várj tőle. (Nemrég láttam valahol egy táblázatot, ott pl. a Vertex 2x gyorsabbnak bizonyult...persze annak az ára is más...)
- ha viszont a némaság és a melegedés hiánya miatt (HTPC projektnél ugye nem elhanyagolható kérdések, sőt!
), akkor (természetéből adódóan) nem fogsz csalódni.
Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Formula-1
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- A természettel együtt ébredeznek a hardverek
- Képregény topik
- Fotók, videók mobillal
- BestBuy topik
- Óra topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
), akkor (természetéből adódóan) nem fogsz csalódni.