Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8401) Tibiajax válasza Arnold2 (#8398) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Akkor úgy tűnik, egyre jobban alakul az a hétfő :)

(#8402) brownus válasza Tibiajax (#8401) üzenetére


brownus
veterán

nekem tökmindegy, de akkor már mehetnénk szerdán a corvinba, mert akkor félár van... így karácsony előtt nem lenne rossz ha.... :) lefoglalunk már most pl. 10db jegyet a legfaszább helyre, és szerdán ha kevesebben megyünk akkor csak annyit veszünk át és csókolom...

ma este meg őt nézzük meg. végre. és végre egy jó filmben egyik nagy kedvencem:)
j.m. :R
nem is emlékszem miben láttam utoljára...

szerk: sry, a burn after reading -ről van szó

[ Szerkesztve ]

(#8403) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok :)

tegnap jatszottam a blacksite area 51-el, es az egyik autovezetos resznel az egyik reklamtablan eszrevettem, hogya spirit cimu filmet reklamozzak, 2008 karacsonyara :D
tok durva..
eddig nem figyeltem a jatekokban a hirdeteseket, de ez most feltunt :)

(#8404) BITBOYS válasza Pompi (#8399) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sajnos eddig nem. Engem is érdekel a film, de sajnos nem tudok eljutni moziba, hogy megnézzem.
Valami ilyesmi véleményre számítottam, mivel a rendezőtől a szereplőgárdáig mindenki nagy kedvenc. Szóval örülök, hogy végre valaki jellemezte ezt az alkotást is, ráadásul egész pozitívan. Ha időm engedi azonnal megnézem.

Köszi az avatart :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8405) Tibiajax válasza BITBOYS (#8404) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bazz, nekem meg Megan-avatar kéne... :DDD
---
Brownus. Menjünk szerdán, olcsó is, jó is. És van még idönk akár egy egész sort lefoglani.
Többiek mit gondolnak?

(#8406) BITBOYS válasza Tibiajax (#8405) üzenetére


BITBOYS
addikt

átalakulnék és elvinnélek egy körre :DDD

Nem merek még biztosat mondani, ha nem jön közbe semmi veletek tartok. Különben a Szerda tényleg jól hangzik.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8407) Viszlát válasza Tibiajax (#8405) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerda 50%, hétfő 100%. De ha szerdát választjátok többen, akkor megoldom valahogyan.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8408) adalbert1 válasza Tibiajax (#8405) üzenetére


adalbert1
veterán

Mármint jövő hét szerdán?
Egyelőre jónak tűnik ha addig nem kerül fel a többi elmaradt tárgyamból csütörtökre vizsgaidőpont. :))

(#8409) Tibiajax válasza adalbert1 (#8408) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ne hagyd h felkerüljön.. Rád is számítok mindenképpen. :K

BITBOYS. szétszednélek..... :D

[ Szerkesztve ]

(#8410) adalbert1 válasza Tibiajax (#8409) üzenetére


adalbert1
veterán

Ok, meglátom mit tehetek. ;)

Hogy on is legyek:

Megnéztem a Hell Ride című filmet valamelyik nap.Hát elég gyenge lett, pedig sok minden együtt volt hogy egy jó filmet kihozzanak belőle...
Jó szereplőgárda (Michael Madsent nagyon bírom, de hogy mennyi szar filmje van), pár jó csajszi, motoros gangek... Kb. reális az imdb-s értékelés.

(#8411) Wolverine válasza Pompi (#8399) üzenetére


Wolverine
félisten

Talán a trailert linkeltük korábban, de egyéb megjegyzés tényleg nem volt :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8412) Pompi válasza Wolverine (#8411) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, azokat megtaláltam :K
De hamár lúd legyen kövér alapon linkelek én is egy 720p trailert hozzá ;)
Body of Lies [trailer 720p mov]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#8413) Arnold2 válasza Tibiajax (#8401) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem is inkább a hétfő lenne akkor a nyerő, mert jövő csütörtökön aláírás pótom van :O

(#8414) RedWing


RedWing
aktív tag

Spoiler veszély!
Jött egy Keanu és leszállt közénk
Nagyon remélem a film megcáfolja az itt leírtakat!
[link]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#8415) csapos2


csapos2
addikt

[link]

Talán még nem volt.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#8416) Tibiajax válasza csapos2 (#8415) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pfff...

ps. régen jártál már a topicban ;)

(#8417) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8418) t1


t1
addikt

Pillangó hatás
Jó sztori meg minden nagyon bejött 10/10

(#8419) BITBOYS válasza BITBOYS (#8417) üzenetére


BITBOYS
addikt

28 nappal később 3 :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8420) Pitterix


Pitterix
őstag

Ha esetleg még nem volt.....1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13, ha volt sorry :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8421) brownus válasza BITBOYS (#8419) üzenetére


brownus
veterán

ó istenem de jó lenne ha boyle rendezné!!!!

#8418) t1, én most hétvégén néztem meg vagy pénteken?? mindegy. tetszett, érdekes film, egy erős 7/10.

[ Szerkesztve ]

(#8422) BITBOYS válasza brownus (#8421) üzenetére


BITBOYS
addikt

:K de lehet :N
Nekem mindkét rész bejött.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8423) adalbert1 válasza BITBOYS (#8422) üzenetére


adalbert1
veterán

Nálam beálltak abba a sorba hogy a második rész nem tudja hozni az első rész zseniális hangulatát. A 2 se volt rossz ugyan, de az 1 sokkal ütősebbre sikeredett...

Pitterix : elég sok mindent lelőnek a trailerben... Azért remélem lesz még elég sok darabolás benne. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8424) t1 válasza brownus (#8421) üzenetére


t1
addikt

Nekem bejött úgy ahogy volt, rég láttam ilyen jó filmet ma megnézem a második részt de nem várok el tőle semmit mert a folytatások szarok :)

(#8425) BITBOYS válasza adalbert1 (#8423) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mondjuk ebben igazad van.
Különben nem rossz egy zombifilmtől, hogy 3. részt is megél.
Ott a Kaptár, az első részen kívül szerintem mindegyik csalódás a várthoz képest. Lehet nem kellene tovább erőltetni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8426) Pitterix válasza adalbert1 (#8423) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos ebben én is bízom! :K
Csak nehogy elszúrják és egyenértékű legyen holmi tini horrorral!!! :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8427) Tibiajax válasza Pitterix (#8420) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Jó, h kiadták ezt a trailert, ebből most pontosan le is jött, mekkora egy trágya lesz..
Egyszerűen nem értem, miért kell megint, ugyanezt a kib lerágott szar szemét amerikai csontot elővenni, újra és újra. Egy újabb tinihorror, amiben érkeznek az idióta tinik, éppen aktuális divatos szerkókban, jól érzik magukat, tombolnak, majd egyesével leszedi öket valaki, a végére kicsit bedurvul, majd semmi lezárás, csak egy előbukkanó Jason és jöhet majd a 2..
ezt annyira unom már, és amíg az első trailer még igéretesnek tűnt, ez már elég is volt. Kabbe Bay, inkább adnátok nekem a lóvét, megcsinálnám én ne féljetek, de beszarna mindenki Jasontől..

(#8428) Pitterix válasza Tibiajax (#8427) üzenetére


Pitterix
őstag

Figyelj, ha lesz annyi pénzem ebben az életben egyszer, lehetsz az író, rendező, stb...
De legyen Oscar díjas alkotás!!!! :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8429) adalbert1 válasza Tibiajax (#8427) üzenetére


adalbert1
veterán

Egyszerűen nem értem, miért kell megint, ugyanezt a kib lerágott szar szemét amerikai csontot elővenni, újra és újra.

Pont azért, mert egy tinihorrorra sokkal több nézőt be lehet ültetni mint amennyit lehetne egy igazán kemény Jason filmre.
Én azért adok neki egy esélyt, hátha durvább lesz mint a trailer alapján...

Pitterix : egyszerű, legyen annyi lé hogy megkenjetek mindenkit akinek a szavazat alapján eldől az Oscar sorsa. :K

[ Szerkesztve ]

(#8430) bagyulajuve válasza BITBOYS (#8419) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó hír, a 28-as zombifilmek az eddigi legkobbak sztem a műfajban, remélem ez se okoz majd csalódást

Resistencia eterna

(#8431) Pitterix válasza bagyulajuve (#8430) üzenetére


Pitterix
őstag

Ezzel egyet értek!!!!! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8432) Wolverine


Wolverine
félisten

T4 trailer.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8433) Dilikutya válasza Wolverine (#8432) üzenetére


Dilikutya
félisten

Aljas egy másfél perc, nem mutat túl sokat, de mégis bizsergető. Biztos nem olyan lesz mint a T1-2, de én egy nagyon jó mozit várok tőle. A végén mikor a nagy terminátor becsoszogott a képbe... :R

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8434) Arnold2


Arnold2
őstag

Meghozta a Mikulás az ajándékom: [link]
Még csak most nézegetem :D

S egy bónusz kép, unatkoztam: [link]

(#8435) littlelion21 válasza Wolverine (#8432) üzenetére


littlelion21
addikt

Ez egy kalap meleg fing.

(#8436) Eagle16 válasza Wolverine (#8432) üzenetére


Eagle16
addikt

Most már nagy felbontásban is: [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8437) Tibiajax válasza Eagle16 (#8436) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Fuh.. :) Ez nagyon ott van.

(#8438) RedWing válasza Tibiajax (#8437) üzenetére


RedWing
aktív tag

Eddig megfelel a várakozásaimnak! :DD

Miért nem tudom hibernálni magam a bemutatóig?!?! :W

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#8439) Versus82 válasza Wolverine (#8432) üzenetére


Versus82
aktív tag

ezt a Bale gyereket ha meglátom mindig az amerikai psziho jut az eszembe és elkezdek vigyorogni:DD "mosd meg a vaginádat":DD

klasszikus jelenet benne van, amikor a lánctalpas rotyog át a koponyákon, kihagyhatatlan jelenet terminátor filmből:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#8440) BITBOYS válasza Wolverine (#8432) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egész jó, várjuk szeretettel.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8441) Integra válasza Wolverine (#8432) üzenetére


Integra
titán

úúúúúáááááágecccc.....
most néztem meg én is origoról a trailert
bale rulz ennyi, most már nincsen menekvés, rohadt jó filmnek kell lennie!!!!
:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8442) BITBOYS válasza Integra (#8441) üzenetére


BITBOYS
addikt

Annyira messze van még a bemutatás ideje, én csak ezt sajnálom.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8443) Integra válasza BITBOYS (#8442) üzenetére


Integra
titán

ne is mondd, tökön szúrom magam mindjárt..
már mennék haza letölteni hd-be meg hifin csutka hanggal nézni... :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8444) koxx válasza Integra (#8441) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A 3.résznél biztos jobb lesz.

Neked még nincs meg HD-ben? :D

[ Szerkesztve ]

(#8445) Integra válasza koxx (#8444) üzenetére


Integra
titán

irodában vagyok, itt kész csoda hogy átverekedjük magunkat a filteren, hogy egyáltalán stream-et tudjunk nézni... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8446) BITBOYS válasza Integra (#8443) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nemár, ennek mozibanézősnek kell lennie :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8447) koxx válasza BITBOYS (#8446) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Moziban, majd később otthon :)

Nálam se minden indul el itt bent az irodában.

[ Szerkesztve ]

(#8448) Integra válasza BITBOYS (#8446) üzenetére


Integra
titán

persze, ott lesz megnézve:)
csak a trailerről beszéltem, hogy addig azt fogom otthon koptatni:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8449) PazsitZ válasza Integra (#8441) üzenetére


PazsitZ
addikt

Vazze, ez a trailer alapján tényleg ütősnek néz ki, van benne potenciál :K . Csak imádkozni tudok, hogy amúgy nem b*szták el.
Bale, terminátor, mind bejövős, csak az ilyen folytatásoktól félek mindig...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#8450) Integra válasza PazsitZ (#8449) üzenetére


Integra
titán

én azt remélem, hogy a rendező bácsi látta a batman két új bale epizódját és alaposan kitanulta a hangulatot és a stílust...
bale pedig nincs mese, üt-vág, mindegy mit játszik, amerikai pszicho (zseniális), gépész, batman, tiszta kaméleon a srác.
és ahogy a trailerben végre látni lehetett, ahogy belesoroz a t800 fejébe pár golyót és emelkedik lassítva fel a kamera.... :)
látványra, stílusra, akcióra nem lehet panasz semmi, asszem.
én még reménykedek, mert van miből táplálkoznia a filmnek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.