Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8301) mmdms válasza #54715584 (#8299) üzenetére


mmdms
addikt

hát igen, a szinkron nem lett a legfényesebb, de angolul nem ért az átlagos júzör :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8302) RedWing válasza #54715584 (#8299) üzenetére


RedWing
aktív tag

Watchmen-nel eddig egy probléma van: "A Watchmen március 10-én kerül a mozikba"
:(((

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#8303) #54715584 válasza mmdms (#8301) üzenetére


#54715584
törölt tag

en ertek angolul, csak akivel neztem az nem... :P

Redwing:
en tuti megvarom a rendezoi valtozatot :)
ha mar hosszu a film, mit szamit 25 perc ide vagy oda? ugyis tartok majd kozben egy reklamszunetet :D

[ Szerkesztve ]

(#8304) koxx válasza #54715584 (#8303) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

van magyar felirat :)

(#8305) Tibiajax válasza BITBOYS (#8300) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az is egy jó kis sorozat volt, jah.. Aztán egyre rövidebb adásidőt kapott, majd meg is szűnt...

(#8306) BITBOYS válasza Tibiajax (#8305) üzenetére


BITBOYS
addikt

Viccet félretéve a Keserű méz:[link] nekem a mai napig tetszik. Aki szereti a perverz humorú drámát annak kiemelten ajánlom :K

szerk: elolvastam a kommenteket (kihagyom a kifestőzést) :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8307) Arnold2 válasza mmdms (#8298) üzenetére


Arnold2
őstag

Az Acéllövedéket ajánlom. A vietnami háborúról, szól ill. hogy az egyes emberek hogy élik meg. Kubrick valami nagyot alkotott. Semmi púder, semmi hab egyből a kiképzésnél kezdődik a film, majd irány a háború.
Ha teheted nézd meg.

(#8308) mmdms válasza Arnold2 (#8307) üzenetére


mmdms
addikt

értettem főnök, ismétlem FŐNÖK!

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8309) littlelion21 válasza Arnold2 (#8307) üzenetére


littlelion21
addikt

Igen, ez nagyon nagy film...kedvenc jelenetem, amikor megkérdik a helikopter géppuskását, hogy
"hogy tud [vietnami] gyerekekre és asszonyokra lőni...?"
a válasz:
"...annyi a titka, hogy egy kicsit előrébb kell célozni...!"

[ Szerkesztve ]

(#8310) BITBOYS válasza littlelion21 (#8309) üzenetére


BITBOYS
addikt

phu de morbid

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8311) RedWing válasza #54715584 (#8303) üzenetére


RedWing
aktív tag

A saját példánnyal én is, de egy mozit megér a "hivatalos verzió" is... :D

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#8312) Viszlát válasza kem (#8296) üzenetére


Viszlát
addikt

Hm, nem is tudtam, hogy a 22-es csapdájából készült film is... :U Remélem le tudom vadászni valahonnan, a könyv nagyon bejött.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8313) RedWing válasza Arnold2 (#8307) üzenetére


RedWing
aktív tag

mmdms
Egyetértek Arnold2 fórumtárssal! Erősen ajánlott kategória! :K

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#8314) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Jason várja a jónépet a Crystal-tónál ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8315) BITBOYS válasza BITBOYS (#8314) üzenetére


BITBOYS
addikt

Terminator Salvation beharangozó

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8316) Arnold2 válasza littlelion21 (#8309) üzenetére


Arnold2
őstag

Figyelem! Kisebb Acéllövedék / Full Metal Jacket SPOILER

c c c
Ha idézünk, akkor pontosan tegyük azt...

"Aki szalad, az egy vietkong. Aki helyben marad, az egy fegyelmezett vietkong. "
...
-Nők és gyerekek?
-Az is akad.
-Hogyan tudsz nőket és gyerekeket megölni?
-Nem nehéz. Nem kell annyira eléjük lőni."

De az sem egy rossz momentum, mikor a puskájukhoz imádkoznak:

"Ez a puskám. Sok ilyen van, de ez az enyém.
A puskám a legjobb barátom. Ő az életem.
Birtokolnom kell, ahogy birtokolnom kell az életemet.
A puskám nélkülem nem ér semmit. A puskám nélkül nem érek semmit.
Jól kell lőnöm a puskámmal. Jobban, mint az ellenségem, aki meg akar lölni.
Le kell lőnöm, mielőtt ő lő le engem. Így lesz. Isten előtt esküszöm.
A puskám és én az országomat védjük. Győzedelmeskedünk az ellenség felett.
Mi vagyunk az életem megemtői. Így legyen, míg nem lesz több ellenség, csak béke.
Ámen"

(#8317) Pitterix


Pitterix
őstag

Ezt a filmet sikerült végre megnéznem: Felon, -mert engedte az időm is...
Megérdemli a majdnem 8 pontot, sőt tovább megyek én adok neki: 9/10.
Biztos megkapom megint a magamét, mert van benn akció is.... :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8318) BITBOYS válasza Pitterix (#8317) üzenetére


BITBOYS
addikt

Felon tényleg jó film...nek tűnik csak tudjam végre megnézni :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8319) WonderCSabo válasza Pitterix (#8295) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Köszönöm a válaszokat!

(#8320) Eagle16 válasza koxx (#8290) üzenetére


Eagle16
addikt

A boldogság nyomában nagyon jó film. Az egyik legjobb Will Smith-től.
Bár mit várok attól, aki a Sötét Lovagon elaludt... :P :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8321) BITBOYS válasza Viszlát (#8312) üzenetére


BITBOYS
addikt

Erre a filmre én is benevezek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8322) Viszlát válasza Eagle16 (#8320) üzenetére


Viszlát
addikt

A kettő nem következik egymásból, a Dark Knight egy túlhypeolt sz@r szerintem is, míg a boldogság nyomában egy meglepően jó film a meglepően jó Will Smith-szel. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8323) BITBOYS válasza Viszlát (#8322) üzenetére


BITBOYS
addikt

Azért mert elaludt rajta még nem azt jelenti, hogy szerinte is szar. :) Te vagy az első aki ilyesmit állít, legalább is számomra :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8324) Integra


Integra
titán

:R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8325) frame>24 válasza Integra (#8324) üzenetére


frame>24
addikt

...szaros M4-essel küldi a Terminátort? :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#8326) Viszlát válasza BITBOYS (#8323) üzenetére


Viszlát
addikt

koxx nem az a típus, aki csak úgy elalszik egy filmen, miközben baromi jó. :D

Tény és való, hogy itt is és máshol is többnyire mindenki el volt ájulva tőle, de hát nem vagyunk egyformák (hálisten). ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8327) BITBOYS válasza Viszlát (#8326) üzenetére


BITBOYS
addikt

Beismerem, hogy nem ismerem koxxot :D Speciel még nem is láttam amiről beszélünk :DDD

Integra: Ezzaz, küldje szét a tranzisztorát ;]
Ezek csak lámpák és vezetékek, semmi több (I,Robot)

szerk: na

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8328) Integra válasza BITBOYS (#8315) üzenetére


Integra
titán

kezd nagyon nagy lenni az elvárásom a filmmel szemben....
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8329) littlelion21 válasza Arnold2 (#8316) üzenetére


littlelion21
addikt

Egyetlen mentségem, hogy utoljára a TCM-en láttam vagy 1,5-2 évvel ezelőtt eredeti nyelven. :B

(#8330) BITBOYS válasza Integra (#8328) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már nekem is. Tisztára behülyítik az embert hónapokkal a film bemutatása elött. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8331) koxx válasza BITBOYS (#8323) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#8332) BITBOYS válasza koxx (#8331) üzenetére


BITBOYS
addikt

:R Ez most nem jött be :B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8333) littlelion21 válasza Integra (#8328) üzenetére


littlelion21
addikt

Ne legyen. Ld. McG és korábbi munkáit.

(#8334) Arnold2 válasza Viszlát (#8322) üzenetére


Arnold2
őstag

Ne mondjuk ilyet rá, hogy szar (azért is ne, mert rám viszont elég nagy hatással volt). Szóval inkább jobb lenne, azt mondani, hogy neked nagyon-nagyon nem tetszett, s nem ajánlanád másnak sem.
Csak azt ne hogy: "szar" :R

littlelion21: Nem gond, belefér :) De most nyomj le 100-at és "vonszold át azt a hájas segged a falon" :D

(#8335) koxx válasza Arnold2 (#8334) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szarnak tényleg nem szar. A ceruza eltüntetős jelenet azért üt :D

(#8336) Integra válasza littlelion21 (#8333) üzenetére


Integra
titán

az eddigi trailerek, felvételek, videók alapján amit láttam sajnos van.
pláne hogy bale bevállalta..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8337) Pitterix válasza Eagle16 (#8320) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszönöm, hogy nem csak nekem tetszett!!! Már azt hittem csak én vagyok ilyen....
Neked is köszi: Viszlát :C :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8338) Viszlát válasza Arnold2 (#8334) üzenetére


Viszlát
addikt

Elnézést, nem akartam senkit megbántani. Visszavonva a sz@r, helyette: nekem nagyon-nagyon-nagyon-nagyon nem tetszett. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8339) mmdms válasza Viszlát (#8338) üzenetére


mmdms
addikt

én meg asszem megyek és még egyszer megnézem :DDD
meg leszedtem valami bakancslista című filmet, remélem nem valami dzsé kategóriás film lesz...

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8340) Pitterix válasza mmdms (#8339) üzenetére


Pitterix
őstag

Nem az egy jó nyugodt, akciómentes komoly film!! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8341) Dilikutya válasza littlelion21 (#8333) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tegyük hozzá, hogy mozifilmet nem sokat rendezett még, és a Charlie angyalai nem épp az a kategória, ahol nagyon lehet villogni bármilyen kvalitással is. A Terminator viszont az, az első 2 rész magasra tette a mércét nagyon, valószínűleg a Warner is tisztában volt azzal, hogy a T3 gyengébbre sikeredett jóval, szerintem tudják, mit csinálnak. És Christian Bale-ben is bízok, ő most megteheti, hogy kedvére válogasson, nem hiszem hogy bevállalna egy olyat, ami silányabb minőség. Az eddigi apró kirakódarabkák nagyon hangulatosak, a most megjelent videótöredékben beleborzongtam, mikor megláttam a csontokon átgázoló lánctalpat. Tudom, apróság, de én mégis nagyon bízok benne, hogy nem fogják elszúrni.
Szóval adjunk esélyt ennek az McG-nek. Szerintem ő is tudja, hogy ha ezt elszúrja, akkor mehet vissza klipeket meg Charlie angyalai kaliberű vackokat rendezni. Viszont ha bejön neki, akkor Hollywood a lábai előtt hever.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8342) Arnold2 válasza mmdms (#8339) üzenetére


Arnold2
őstag

A Bakancslista egy nagyon jó film. Nyugodtan nézd meg, nem fogsz csalódni!

(#8338) Viszlát
Köszönöm.

(#8341) Dilikutya
Teljesen egyetértek. A Charlie angyalai nem volt valami nagy durranás, mert szerintem is ennyit lehetett kihozni. Viszont egész jól megcsinált akciójelenetek voltak benne (jó jó, fizikát nem tanultak, de akkor is). Szóval szerintem is adjuk meg azt az egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

(#8343) Face8814


Face8814
őstag

Hearts in Atlantis :R
Nem most láttam, csak így hirtelen eszembe jutott. Nagyon nagy film. Sir Anthony Hopkins :R az egyik kedvencem és ebben a filmben is nagyon nagyot alakít. Nem véletlen szerepel a TOP75-ös listámban több filmmel is.
Ennél a műnél pedig mind a mondanivaló, mind a történet mind a hangulat nagyon el van találva.
Az utóbbi időben sok szemetet láttam, és le is húztam őket, de ez az ALKOTÁS "iszonyatosan" tetszett. 9/10

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#8344) mmdms


mmdms
addikt

létezik kategória az A fölött?
mert a Bakancslistának akkor valami A++++-t adnék!

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8345) Face8814 válasza mmdms (#8344) üzenetére


Face8814
őstag

Nagyon nagy film.
Nekem is az egyik kedvencem 10/10-es alkotásom. :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#8346) Wolverine válasza Integra (#8324) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a kép... so last year :P Kb. nyáron kidobták.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8347) mmdms válasza Face8814 (#8345) üzenetére


mmdms
addikt

férfiasan bevallom, elpityeregtem magam a végén...mindig nagyapám jut eszembe az ilyesmi filmekről...ez van, ilyen a természet...monnyuk lehet csak a pia beszél belőlem, lehet hogy józanul megbánom ezeket a sorokat, de ez van...

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8348) Bubee82


Bubee82
őstag

X-Akták: Hinni akarok

4/10

Most először nem néztem utána, hogy kb. miről is szól egy film. Meg is bántam. Nem tetszett. Sok köze nincs a jó öreg X-Aktákhoz. Tulajdonképpen semmi. Unalmas, sztori vicces, egy nagy 0. Egyszer meg lehet nézni. Nagy csalódás :(

[ Szerkesztve ]

(#8349) kem válasza mmdms (#8298) üzenetére


kem
addikt

"A film egyetlen nap történetét mutatja be, amikor két diák lemészárolja az egész iskolát. Ha ez az információ nincs a birtokunkban, akkor egész kellemes fesztiválfilmként lehetne nézni. Skacok jönnek, skacok mennek, teljesen barátságos az egész, tényleg, mintha a Titanic Fesztiválon lennénk. A film során három-négy srácot, illetve csajt követ a kamera, így kábé ugyanazt az egy-két órát többször is végignézzük, más-más "kameraállásból", attól függően, hogy most épp kit követ a kamera. Ami ezt a "követést" illeti, ezt abszolút szó szerint lehet érteni, például az egyik ilyen "szereplő" végigsétál az iskolán, a kamera pedig perceken keresztül gyalogol mögötte. Így megy ez. "

...írhatnék róla még mert ez egy szar jellemzés, de inkább nézzd meg...

Köszi!

(#8350) Integra válasza Wolverine (#8346) üzenetére


Integra
titán

nyasgem, akkor is zsír:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.