Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7301) Face8814


Face8814
őstag

Bepótoltam tegnap a Világok Harca című filmet.
A kezdés még úgy ahogy elment, de elég gagyi lett a film. Szépek voltak a spec. effektek, de ettől még ugye .... :U
Az alkotás vége viszont kritikán aluli. :(
5/10

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7302) Tibiajax válasza Jégkokó (#7300) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Robocop 1 rám is vár itt hájdéjben, de még nem szántam el rá magam, pedig anno nekem is kimaradt ez. A T-vel meg szerintem blődség összevetni, Kassar és Vajda filmje galaxisokkal nagyobb anyagi kerettel, forgatókönnyvel, stábbal, színészekkel, stb dolgozott. Ezért is lett olyan a Judgement olyan amilyen.

(#7303) Jégkokó válasza Tibiajax (#7302) üzenetére


Jégkokó
veterán

De ahhoz képest, hogy a második részét az Irvin Kershner rendezte, akihez pl a star wars 5. része köthető, azért tőle egy kicsit jobbat vártam volna szerintem.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7304) _az


_az
senior tag

hi!

sztetek a BORATnak mennyi része volt megszervezve és mennyi része a konkrét szivatása az embereknek?
pl a hitgyülis részben beadta nekik, hogy segítsenek rajta, vagy be voltak avatva az áldozatok? :D

az

(#7305) Apollyon válasza Face8814 (#7301) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A kivitelezés tényleg jó volt, de a történet elég gyenge.
Én nemsokára megnézem a Mirrors c. filmet, elég durvának tűnik...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7306) sNORh


sNORh
addikt


Az Elitélt 2008-as film.
Korszakalkotó.. Részemról 10/10-et kapott, aki csak teheti nézze meg, véleményekre kiváncsi vagyok, akinek eddig ajánlottam szintén ezt mondta.

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7307) Jégkokó válasza _az (#7304) üzenetére


Jégkokó
veterán

A film nagyrésze teljesen spontán volt nem volt megszervezve előrre senkivel se, mivel egy dokumentum film forgatásnak adták ki az egészet.Meg azt is hallotam, hogy egy csomószor rájukhívták a rendőröket, ami annyira talán nem is meglepő :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7308) <NewL> válasza sNORh (#7306) üzenetére


<NewL>
addikt

Nekem ajánlottad,én megnéztem,nálam 10/10-es! Egyik legnagyobb film!
te tényleg nem tudtál aludni:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#7309) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Szemtől szemben /Heat/
Egyszerűen felülmúlhatatlan 10/10

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7310) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Street Kings 10/7

Ajánlom mindenkinek. Dr. House nagyon jól nyomja benne. Nem korszakalkotó, néhol klisés de mostanság ezzel kell beérni.

90 87.5 87.8 87.5

(#7311) Integra válasza littlelion21 (#7282) üzenetére


Integra
titán

parker lewis can't lose
avagy a későbbi joner az sg-ből:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7312) marcee


marcee
addikt

Most láttam Liam Neeson Taken című filmjét. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti a kőkemény főhősű, izgulós akciófilmeket!

Szerk: Ja, és a kedvcsináló trailer.

[ Szerkesztve ]

\m/

(#7313) Integra válasza DemonDani (#7270) üzenetére


Integra
titán

klassz az oldal, még a végén a film is jó lesz talán!!
igyekszem az elvárásaim alacsonyan tartani, biztos ami biztos, max kellemesen csalódok..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7314) adalbert1 válasza bandus (#7295) üzenetére


adalbert1
veterán

Gondolom ezzel azért vannak jópáran így. :)

A halálra jelölve nekem nem tetszett, de szerintem csak azért mert már felnőttként láttam, sokkal jobban átjött a gagyi mint kiskoromban. Ha jól emlékszem a jamaicai ikreknek meg Usztics Mátyás volt a magyar hangja, hát majdnem sírtam a röhögéstől. :DDD

A top 100 topicban zsiga667 ajánlotta az Ong Bak-et mint jó bunyós filmet...
A verekedések tényleg látványosak (hihetetlen mikre képes a főszereplő srác), viszont a történet nagyon gyenge... Mondjuk Seagal bácsi filmjeit se azért szerettük.

+ A hétvégén azért csak befigyelt ismét a Godfather Trilogy, immár HD-ban, egy élmény a régi magyar DVD kiadás után a képminősége (az újhoz meg nem volt szerencsém eddig).
Az 1-2 még mindig 10/10 nálam, a 3 viszont csak 8/10.

(#7315) Tibiajax válasza adalbert1 (#7314) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Hétvégén mi is nekirugaszkodunk a Keresztapának, este már bele bele néztem, feliratot külön kellett hozá vadászni, esir bácsi dádá.. :((( :) Biztosan jó lesz, én sem láttam még őket soha.

(#7316) Dilikutya válasza kicsitomi88 (#7310) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erre miből jöttél rá? Szerepel kb 5 percet összesen, igazán kár őt kiemelni, a House sikere után meglepett, hogy mozifilmben így láttam viszont, a Stuart Little-ben is komolyabb szerepe volt anno:).
Kéne egy Fekete Vipera film....

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7317) Integra válasza adalbert1 (#7314) üzenetére


Integra
titán

tony jaa rulez és hamarosan jön az onkbak2:)
bár a vége felé a felugrok lezúzok koponyára könyökkel dolog már unalmas volt.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7318) Integra válasza Dilikutya (#7316) üzenetére


Integra
titán

hát baszod... ez szpojler volt, még nem láttam a filmet, kíváncsi lettem volna a housera hogy hogy alakit végig..:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7319) Dilikutya válasza Jégkokó (#7303) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy jó rendező nem minden. Adj mellé egy béna forgatókönyvet, kevés pénzt a trükkökhöz, és kösd meg a kezét, és rögtön úgy dolgozik, mint Uwe Boll ;]. Ettől függetlenül szórakoztató a Robotzsaru, bár a 3. része már tényleg nagyon szar, az elsőt viszont én is megnéztem már számtalanszor. VHS-en szocializálódott fiatalságunk alapfilmje az is, ott van a helye a narrátoros Amerikai ninja mellett.

Integra: bocsi :B
SPOILER folytatás: és még a karaktere is majdnem lényegtelen, erre a szerepre elpazarolni Laurie-t hiba volt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7320) adalbert1 válasza Tibiajax (#7315) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát ha nem láttad még őket, akkor nem kezdek el spoilerezni, de utána megdumálhatnánk pár jelenetet.
Nekem másik release van, ott volt alapból angol felirat, az viszont nagyon kellett pár helyen az olasz duma miatt.

(#7321) adalbert1 válasza Dilikutya (#7316) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha minden igaz nemsokára jön a Fekete Vipera DVD-n, remélem jóval jobb minősége lesz mint a ronggyá nézett ezeréves aviknak és azt is hogy marad a klasszikus szinkron...

szerk.: nekem van hang ha jól emlékszem, max. a főcím zene alatt nem mondják a stáblistát mindenhol.
Amúgy ez a sorozat kifejezetten jó magyar hanggal, sokkal több poén jobban átjön és a szinkronhangok is nagyon jók!

[ Szerkesztve ]

(#7322) Dilikutya válasza adalbert1 (#7321) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az jó lenne... nekem a meglévőknél nem is a képpel van bajom, hanem a hanggal, több helyen nincs pl az elején.
Kötelező vétel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7323) adalbert1 válasza Integra (#7317) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, azt a mozdulatot gyakran elsütötte... De az pl. nagyon laza volt hogy simán végigfutott az ellenfelek vállain. :)
Viszont ez a thai nyelv európai fülnek nagyon furcsán hangzik...

Ha jól tudom van egy másik filmje is, ahol szintén ugyanezzel a mellékszereplővel játszik együtt...
Azt látta már valaki?

(#7324) Tibiajax válasza adalbert1 (#7321) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Újraszinkronizálni a Vipit?? Még a gondolattól is kiütésem lett... Azt pórbálják csak meg.
De szerintem nem lesz, és természetesen előrendelő státuszra már fel is készültem. :R

(#7325) koxx válasza adalbert1 (#7323) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tom Yum Goong többször is láttam, sztem jobb mint az Ong Bak

Egy részlet a filmből: [link]

(#7326) Integra válasza adalbert1 (#7323) üzenetére


Integra
titán

na meg ahogy átcsúszott a kocsi alatt meg átugrott a kábelkötegen...
elképesztő mozgáskoordinációja van a srácnak :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7327) LOTR válasza Viszlát (#7162) üzenetére


LOTR
addikt

mivel nem írtál túl jó kritikát róla én is beírom, hogy a Felon c. film nagyon jól sikerült :D

One Ring to rule them all

(#7328) Wolverine válasza Tibiajax (#7324) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nem tudják megvásárolni a régi szinkront a DVD-kiadáshoz, akkor újat kell gyártani :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7329) Tibiajax válasza Wolverine (#7328) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Muszáj lesz nekik, másképp neki se kezdjenek, agyonütöm az egész kutyütő bandát..
Az összes móka-sorozatnál feltüntették, h eredeti, klasszikus szinkronnal, vagy ahol nem is, ott is az originált volt eszük megtartani. Namost, sztem itt is ez lesz. Legalábbis, nagyon reméljük.

[ Szerkesztve ]

(#7330) kicsitomi88 válasza Dilikutya (#7316) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Abból jöttem rá, hogy néztem és figyeltem, ennél kell több?

90 87.5 87.8 87.5

(#7331) Wolverine


Wolverine
félisten

Az Iron Man 2-ben Terrence Howard helyett Don Cheadle játssza James Rhodest/War Machine-t. (állítólag pénzügyi egyeztetésbeli gondok miatt)

Illetve egy jelenetnyi Punisher: War Zone :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7332) Face8814 válasza Integra (#7317) üzenetére


Face8814
őstag

Csak hogy adjunk az élvezeteknek. Tony Jaa rulz!!!!!!!!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7333) Face8814


Face8814
őstag

Lekéstem a "mod"-ot. :B

Szóval ezért én kérek elnézést! Tony Jaa :B :DDD :DDD :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7334) Dilikutya válasza adalbert1 (#7321) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szóba kerül a folytatás is, véletlen hogy épp mai cikk. Ezzel együtt letehetek arról, hogy legyen Fekete Vipera film (bezzeg Atkinson attól a tavalyi Bean mozitól nem zárkózott el...)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7335) adalbert1 válasza Dilikutya (#7334) üzenetére


adalbert1
veterán

Én személy szerint szívesen látnám ezt az 5-ik évadot, de csak az eredeti szereplőkkel.
No offense a Mr. Bean rajongóknak, de a Fekete Viperához képest elég olcsó humor, csalódok Rowan Atkinsonban hogy azt vállalta, ezt pedig nem akarja... :(

Megnéztem ma a Mulholland Drive-ot. Így első nézés után még nagyon kuszának tűnik az egész... Jó pár nyitott kérdés maradt a film vége után is, de a hangulatot nagyon eltalálták...
Naomi Watts játéka meg nagyszerű, a szexjelenet is tetszett. ;]
Igazából pár dolgot és szereplőt nagyon nem tudok hová tenni az egészben...

(#7336) I_Am válasza DemonDani (#7270) üzenetére


I_Am
veterán

omg.

az előzetes annyira igéretesnek tűnik, hogy mostantól már nagyon várom mikor lesz mo-on is a mozikban.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#7337) littlelion21 válasza adalbert1 (#7335) üzenetére


littlelion21
addikt

Hát igen...látszik hogy egy pilot-nak indult.

[ Szerkesztve ]

(#7338) Integra válasza adalbert1 (#7335) üzenetére


Integra
titán

a fekete vipera réteg sorozat volt, bean meg sokkal könnyebb és szórakoztatóbb volt szélesebb réteg számára.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7339) PazsitZ válasza adalbert1 (#7335) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem te vagy az egyedüli. Én már régebben láttam, utána olvastam egy ilyen elemzés/értelmezést róla, de utána is maradtak jelenetek, amiket nem tudtam hova rakni :U .
Lehet megint meg kellene nézni, így picit idősebb fejjel, hátha... :D

- http://pazsitz.hu -

(#7340) Tibiajax válasza adalbert1 (#7335) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Örülök, h tetszett. Nekem baromira maradandó élményt adott, az okát pedig egyszerűen nem is tudom elmondani

(#7341) brownus válasza Tibiajax (#7340) üzenetére


brownus
veterán

kicsi off:

TBBT s02e03:

mondhatni végig kacagtam az egész részt, de ez (is):

Sheldor back online.
penny: What's "AFK"?
sheldon: AFK. Away From Keyboard.
p: Oh,I see. (ez élőben jön át, de ha már láttad akkor igen)
s: What does that stand for?
p: Oh,I see.
s: Yes,but what does it stand for?
:DDD

ja, és köcsög budapesti barbárok :D

[ Szerkesztve ]

(#7342) harry


harry
veterán

Sziasztok, remélem nem nagyon off a kérdés, de ha szeretnénk itthon vásárolt DVD-ket küldeni Kanadába, azt le tudnák játszani? Tudtommal más a régiókód, és így nem (asztali DVD). Vagy manapság már nincsenek ilyen problémák, mindent megesznek a lejátszók? Vagy hogy lehetne ezt megoldani?
Ha van ötlet, hogy hol kérdezhetem még, jöhet az is

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7343) Dilikutya válasza harry (#7342) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem kompatibilitási kérdés. Ha kódmentes, akkor nem gond, egyébként nem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7344) harry válasza Dilikutya (#7343) üzenetére


harry
veterán

Szóval akkor kódmentes DVD-t kéne venni, vagy olyat, amilyen ott is van (kétlem, hogy itthon olyat lehetne kapni). Nem tudom mennyire tudnék találni (amúgy nyílván olyasmit küldenénk, amit kint nem kapni, pl. régebbi magyar filmek), de hát megnézem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7345) Dilikutya válasza harry (#7344) üzenetére


Dilikutya
félisten

Küldhetsz végülis akármilyet, max átírják, akkor már lehet variálni a régiókódot. Asztali lejátszóban nem tudom, lehet-e állítani, vagy az csak a PC-s meghajtóknál létezik, ott elvileg be lehet állítani hogy bármilyen régiókódos lemezt beolvasson.
Amúgy ez is valami jogvédős faszság.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7346) brownus


brownus
veterán

megnéztük a nyomozót, tetszett a film, az első félórán még mocorogtam, kicsit nehezen hangolódtam rá a filmre. mituán megtörtént aminek megkellett történnie (nem akarok spoilerezni) már nem volt gond a hangulattal, a főszereplő anger zsolt király volt:) 8/10, nem igazán kedvelem a 21. századi magyar filmeket, de ez kellemes csalódás volt

aminek nagyon örültem, hogy nem a mai felkapott magyar filmsztárok szerepeltek a filmben; csányi, hujber, meg fasz om tudja kik, akkor be se ültem volna a moziba... számomra többnyire ismeretlenek voltak

(#7347) Dilikutya válasza brownus (#7346) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem őket nem lehetne beszervezni egy krimibe. Egyébként Hujber számít még valamit?:) Csányi még hagyján, akkor fuss, ha Koltait látod. Szomorú, hogy idáig süllyedt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7348) adalbert1 válasza Integra (#7338) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, de szerintem a Fekete Viperával is elég szép sikereket ért el... Beskatulyázni meg már úgyse fogják mivel régen bevan Mr. Beanként az emberek nagy részénél, szóval nem értem miért nem vállalja... :(
Mondjuk valszeg. Hugh Laurie se vállalná, nélküle se lenne egy nagy szám. + Baldrick neve nem jut eszembe, de ő is feltétlen kellene bele.
Szvsz úgy hogy majdnem húsz éve forgatták az utolsó évadot már lenne igény egy újra, de csak és kizárólag az eredeti szereplőkkel.

(#7349) adalbert1 válasza Dilikutya (#7347) üzenetére


adalbert1
veterán

Pedig régen Koltainak is voltak jó filmjei... Csak utána Kernnel ráálltak a tucatfilmek gyártására.
Én akitől manapság falra mászok, az Gesztesi (ha jól emlékszem a nevére)...

(#7350) adalbert1 válasza littlelion21 (#7337) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, olvastam én is értelmezések után kutatva... Hát megnéztem volna egy pár részes sorozatot belőle, kíváncsi lettem volna hogy miként halad tovább a történet + biztos kifejtettek volna pár egyéb infót is.

PazsitZ : amiket nem igazán értek, még utánaolvasás után sem : kék doboz - jó erre azt írják, hogy egyszerű átvezetés... A kajálda mögötti ember. Az öreg házaspár. Akit a bérgyilkos kinyír, az csak azért volt benne, hogy tudjuk hogy ő egy bérgyilkos? Viszont mikor meg a bárban beszélgetnek, ott van nála a fekete könyv amit elvitt onnan.
Mondjuk nyilván ezek jó része a többi részben derült volna ki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.