Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8451) BITBOYS válasza Integra (#8448) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tényleg, hazamegyek letöltöm és élvezkedek 10x2 percet :DDD
bizsereg a farkam, ez jó előérzet :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8452) koxx válasza Integra (#8450) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt se hagyjuk ki :) [link] de a The Prestige-ben is bírtam.

[ Szerkesztve ]

(#8453) t1


t1
addikt

Pillangóhatás 2

Rossz helyszínek, színészek nem jött be a stori sem, az első rész után nagy csalódás, egyszer nézhető.
4/10

(#8454) Leeza válasza Apollyon (#8372) üzenetére


Leeza
tag

Saw 5

Valóban a kezes jelenet egy kicsit durva volt, de a történet alapjában véve jó, teljesen visszanyúlik a 2. részhez, képben kell lenned, hogy megértsd.
2x nézős. :D

Nemsokára meg is kell néznem még egyszer! :P

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#8455) BITBOYS válasza Leeza (#8454) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hajrá :DDD
szipiszupi egy film :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8456) Leeza válasza BITBOYS (#8455) üzenetére


Leeza
tag

Az bizony, bárki bármit mond! ;)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#8457) Tibiajax válasza PazsitZ (#8449) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én is arra rakom a tippem, hogy ez most jó lesz. Megérzésem.
Nálam az utolsó Jason-trailer leszerepelt, ez viszont tényleg üt.

(#8458) BITBOYS válasza Leeza (#8456) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igaz nem vagyok jogosult a Saw V savazására, mivel nem láttam a filmet, de akkor sem értem mi benne a jó :(
Sebaj, nem vagyunk egyformák. :)

Tibi: Jó lesz az is, ne aggódj.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8459) szumoo válasza Eagle16 (#8436) üzenetére


szumoo
senior tag

Csak ne csesszék el a filmet! A trailer alapján nagyon tetszik! :K

A nyúlon túl?

(#8460) Integra válasza BITBOYS (#8451) üzenetére


Integra
titán

ja és én 2.5 órás részeket akarok!!!! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8461) Leeza válasza BITBOYS (#8458) üzenetére


Leeza
tag

Mi benne a jó?

Igazából a mondanivalója a lényeg. Az, hogy milyen eszközöket alkalmaz a kínzásokra, hogy hogy folyik a vér, azt lesz@rom.

Engem az fogott meg, hogy felajánlja a választást élet és halál között. Igaz, ő nem isten, de mivel halálos beteg, értékelni tudja az életet. Ugyanezt próbálja elérni azokban a gyarlókban, akik vagy saját maguk, vagy mások ellen fordultak, és ez szenvedélyükké vált.
Az eszközök, amiket használ, valóban durvák, dehát egy őrült zseniről beszélünk!

Egyszerűen imádom, no comment! :DD

U.i.: Ja, és simán tudok enni is mellette! :))

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#8462) BITBOYS válasza Integra (#8460) üzenetére


BITBOYS
addikt

Addig hergeljük magunkat a tréler alapján míg kapunk egy AVP2-t és megszívjuk :D

Leeza: Így leírva nem is tűnik rossznak az elképzelés, de már láttam a 2. rész felét és valamiért azt éreztem, hogy nem igazán ezen volt a hangsúly.
Ez van, másnak a zombicsek filmek nem jönnek be.:)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8463) PazsitZ válasza Leeza (#8461) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én is úgy bírálom, hogy nem láttam, de még mindig tartom ezen véleményem: [link]

- http://pazsitz.hu -

(#8464) Tibiajax válasza PazsitZ (#8463) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Igen, Zoli nagyjából jól leírja a lényeget, én is így gondolom. Első volt ott is nagy durranás.

(#8465) Wolverine válasza koxx (#8452) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem még mindig az Equilibrium John Prestonja jelenti elsősorban Bale-t, és csak másodsorban Bruce Wayne :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8466) brownus válasza Wolverine (#8465) üzenetére


brownus
veterán

nekem meg a gépész, aztán mint a batman:)

(#8467) Integra válasza brownus (#8466) üzenetére


Integra
titán

nézzétek meg az amerikai pszichót is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8468) Tibiajax válasza brownus (#8466) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1. American Psycho. überalles Bale
2. Gépész
3. Equi
4. Batman
:)

(#8469) brownus válasza Tibiajax (#8468) üzenetére


brownus
veterán

van neki az a háborús filmje is, nem emlékszem a címére.... meg volt 720ban is csak véletlenül letöröltem. azt is megakarom nézni a pszihon kívül.

na, csak be ugrott, a rescue dawn

i m not there, meg a harsh times van még hátra. ezt láttátok? milyen?

[ Szerkesztve ]

(#8470) Tibiajax válasza brownus (#8469) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, tényleg, a vietkongi film. abban is jó volt, csak már lehet fel se tünt, nála ez annyira természetes, hogy gilisztákat eszik röhögve ha kell, meg hasonlók.
Nagyon jó színész, nem vitás.

(#8471) Eagle16 válasza brownus (#8469) üzenetére


Eagle16
addikt

A Harsh times-ot láttam, szerintem jó film, érdemes megnézni :)
(bővebben nem tudok róla írni, mert már rég láttam)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8472) adalbert1 válasza brownus (#8469) üzenetére


adalbert1
veterán

A Rescue Dawn nem rossz, 1-szer nézhető.
A Harsh Times szintén ugyanez a kategória.
Az Amerikai pszichóban jól hozza Bateman karakterét. Viszont ott kb. fetrengtem a röhögéstől ahogy ledobja a láncfűrészt az emeletről a lépcsőházban. ;] "bolíviai hegymeneti erősítő por". :))

(#8473) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tisztelt Filmvilág népe!
Bocsánat, hogy ilyet kérdezek itt, de tényleg valami gáz van az avatarommal?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8474) Arnold2 válasza BITBOYS (#8473) üzenetére


Arnold2
őstag

Abszolút őszintén, egy picit félrenézhető. Nekem tetszik, szép színes, de messziről mint ha egy bukósisakos fószer lenne. Bumblebee arca alig felismerhető.
De nekem tetszik :)

De miért? Beszólt valaki?

[ Szerkesztve ]

(#8475) BITBOYS válasza Arnold2 (#8474) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszi szépen a választ, igazából nekem is teszik.:)
Majd privátban megírom. Nem szeretném szétoffolni a kedvenc topikomat.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8476) Integra válasza BITBOYS (#8473) üzenetére


Integra
titán

elsőre picit néztem, de amúgy azonnal beugrott, hogy bumblebee:)
talán azért mert picit sötét az arc része vastag kontúrokkal.
pedig nekem tetszik!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8477) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megérkezett a díszdobozos Bukás.
Este lesz mit néznem. :)

(#8478) Wolverine


Wolverine
félisten

The Day The Earth Stood Still kritika - Tibiajaxnak nem javaslom az elolvasását :U (mielőtt kérdeznéd: azért, mert 1/5-ös értékelést kapott)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8479) Tibiajax válasza Wolverine (#8478) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mert, miért?...

(#8480) brownus válasza BITBOYS (#8475) üzenetére


brownus
veterán

a lényeg, hogy neked tetszik!

de én sem ismertem fel blumblebet, de ari

p.s. változtatni már nem lehet rajta?:D

[ Szerkesztve ]

(#8481) Wolverine válasza BITBOYS (#8473) üzenetére


Wolverine
félisten

Jahh: nincs. Annyira egyértelműen Bumblebee, hogy hajjaj. ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8482) Leeza válasza adalbert1 (#8472) üzenetére


Leeza
tag

Amerikai pszicho hatalmas, láncfűrésszel együtt! :DD

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#8483) adalbert1 válasza BITBOYS (#8473) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem nem rossz azon kívül hogy azt se tudom ki az a bumble*** aki a képen van. :) Persze ez az én hiányos műveltségem következménye, ha tudnám biztos felismerném. :DDD

(#8484) Wolverine válasza adalbert1 (#8483) üzenetére


Wolverine
félisten

Transformers. Űrdongó. Sárga Corvette... :Y

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8485) adalbert1 válasza Wolverine (#8484) üzenetére


adalbert1
veterán

Transformersből csak a képregényből került a kezembe pár szám még kiskoromban a hazai megjelenésből :)) , a filmet nem láttam.

(#8486) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Koszi sracok, jol esett a velemenyetek;)
Mobilrol irok, nem nagyon megy igy a gepeles:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8487) Face8814 válasza Wolverine (#8484) üzenetére


Face8814
őstag

Nem Corvette hanem Camaro. De valójában tudjuk hogy ugye egy VW Bogár volt.
Tőled mint képregény fan nagyobb pontosságot kérek ilyen ügyekben!!!! :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#8488) Tibiajax válasza Face8814 (#8487) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

;]

(#8489) Wolverine válasza Face8814 (#8487) üzenetére


Wolverine
félisten

Jahh, tényleg Camaro :B Amúgy a képregényben a feje másképp nézett ki Űrdongóként és Aranybogárként is, szóval... :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8490) Wolverine


Wolverine
félisten

Két klasszikus képregénysztori jön hamarosan rajzfilmen, csak DVD-re: Hulk vs. Wolverine és Hulk vs. Thor - van trailer is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8491) brownus válasza Wolverine (#8490) üzenetére


brownus
veterán

jöhet:)

készült egy rajzfilm a resident evil filmek kapcsán is, a degeneration, amit eddig olvastam róla aszerint jobb mint a film/ek:d (sztem ma reggelre már lent is van...)

(#8492) brownus


brownus
veterán

(#8493) Dilikutya válasza brownus (#8491) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azoknál a filmeknél sok minden lehet jobb:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8494) RedWing


RedWing
aktív tag

Megnéztem az Eagle Eye-t.
Nekem tetszett. Szinte végig pörgős, nincs lazsálás. A történet alapból nem rossz, talán kicsit még finomíthattak volna rajta... Nálam 2x nézős, erős 7/10

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#8495) bagyulajuve válasza RedWing (#8494) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nekem is nagyon tetszett az Eagle eye, amilyen lehúzásokat kapott, sztem igencsak jól sikeredett. Valóban végig pörgős volt, bár azért voltak benne logikai bukfencek, de mely filmekben nincs. Nálam is 7/10

Resistencia eterna

(#8496) BITBOYS


BITBOYS
addikt

A Golden Globeosok tojnak a Sötét lovagra:[link]
Legjobb film jelöltek: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8497) adalbert1 válasza Tibiajax (#8488) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahhh Tibi nekem a hétfő és a szerda se jó sajnos :( , keddre és csütörtökre befigyelt egy gazd. stat és egy kognitív marketing vizsga. Szeretnék én is mozizni veletek, de mivel ez a félév az uccsó lehetőségem hogy lenyomjam a 1x elmaradt vizsgámat így inkább belehúzok.

(#8498) Arnold2


Arnold2
őstag

Ezen beszartok, becs szó: [link]

Dragonball Evolution. Érted evolucionált b+, hogy szülne az összes készítőnek az anyja sünt. A pofám leszakad kétszer...
AARRRGGGHHHH!!!!!! Most fortyogok ezerrel :W :(( :((( . Lehet megyek majd a káromkodós topicba...

(#8499) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A Bukás nem volt egy rossz film, de a végén egy történelmi hiteltelenségre akadtam.
Azt írják, hogy Martin Bormann 1945. május 2-án meghalt, pedig nem.
Dél-Amerikában halt meg gyomorrákban, jó húsz évvel később.

(#8500) Arnold2 válasza (Kolombusz) (#8499) üzenetére


Arnold2
őstag

A haragom elszállt, amint megláttam Jessica Bielt ebben a filmben: Powder blue teaser

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.