Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14364) mephi666 válasza koxx (#14361) üzenetére


mephi666
nagyúr

hirtelen felindulásból ennyire futotta délután...

spoiler: lényegében a sztori hajazott a borat sztorijára, de az ehhez képest oscar-díjas alkotás volt szerintem... csomó mindenhonnan átvett sablon előkerült a filmben, egész végig vontatottnak meg összecsapottnak éreztem... :( rendben, hogy szatíra, de minőségileg ez sehol nincs :( a sok értelmetlen, túljátszott b*zulást meg nem is említettem még... fárasztó volt az egész meg gyenge... az avp2 óta ez volt az a film, aminél megbántam a nézésre fordított időt :(

cohen-nek az ali g szerep állt szerintem legjobban... az a film el lett nagyon találva és ott hozta rendesen a formáját, a poénok is ütöttek rendesen... többször is megnéztük anno, de szórakoztató volt :) a borat is hozta nagyjából a szintet, igaz az már itt-ott fárasztó volt... de ez a film nekem egy hatalmas csalódás volt... végigültem kb 1 vigyor nélkül meg vagy 10szer lepauzoltam... csúnya dolog, de ha moziban néztem volna, szerintem 5perc után kijövök :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.