Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Clickbait promo kép. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) csibe1 válasza Saccco (#1) üzenetére


csibe1
addikt

Eegen, meg lehetne baitolni :D vagy batikolni :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3) #54625216 válasza Saccco (#1) üzenetére


#54625216
törölt tag

Eltartott egy darabig, amíg megtaláltam a terméket a fotón. :DD

(#4) Ezekiell válasza #54625216 (#3) üzenetére


Ezekiell
veterán

Pedig eléggé az arcodba van nyomva a "termék" :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#5) niof


niof
addikt

Úgy tűnik senki sem a karperecre kíváncsi. Én is azt akartam kérdezni, hogy ki a képen a suna? ;]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Finom darab, kéne :)
A karkötő nem...A 4-et sem használom :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) Skillet


Skillet
addikt

Én vártam amúgy, gondoltam a Honor Band 5-öt lecserélem majd erre... Hááát :N
Az, hogy nem tud magyarul, nem akkora érvágás (számomra), de az, hogy nem is tudja megjeleníteni rendesen, az már gáz. Vagyis, még mindig gáz, hiszen ez már a sokadik karkötő és még mindig nem sikerült ezt megoldják.
Az egyedüli, ami tetszik benne, az a mágneses töltés. Pont.
A tesztet köszönöm és jobbulást! :R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8) vilmose33 válasza Skillet (#7) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet. Nálam is marad a Honor Band 5.

A jövő most van

(#9) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Hű, ez aztán megkapta a magáét, máshol jobbakat írtak róla. Mondjuk tényleg nem nagy a fejlődés, nekem is csak a töltési megoldás tetszik benne. Az meg röhej, hogy az ékezeteket a mókolt szoftverű Band3-am is jobban kezeli.

@Alice: A szíj kompatibilitásával mi a helyzet? Jó rá a 3-4 szíja? Erről is lehet olvasni mindenfélét....

Jobbulást a sérült végtagnak! (Get better leg! :) )

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#10) jacis


jacis
nagyúr

A nyitó képen a zöld ruhás hölgy erős. ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) PowerBuldog válasza bollokcs80 (#9) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Állítólag nem jó hozzá a régi szíj.

A fejlődés ami ebben van gyakorlatilag egy szoftver frissítéssel jöhetne a 4-re is. (De nyilván nem fog. )

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12) sefan67


sefan67
aktív tag

Mi band 4 és 5 tulajként teljesen egyetértek a cikkel, nagyon valós képet ad arról hogy teljesen felesleges az 5-ös széria. Kijelzője is szebb a 4-esnek, élesebb is, színek is teltebbek. Talán még a fényereje is jobb bizonyos színű óralapokkal.

[ Szerkesztve ]

(#13) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A cikket nem olvastam, csak a címlapot. A címlap képe nagyon ütős :) :))

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#14) pusszycat válasza FireFox1996 (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem Alice van a képen. :K

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#15) sefan67


sefan67
aktív tag

Alice, továbbra is irigyellek :D (beszéltük már)

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

Nincs ember itt, aki ne a cickók miatt kattintott volna ide. :)
Viszont a kijelző.
Band 4: 0.95-inch, 120 x 240, 400nit, 282 ppi.
Band 5: 1.1-inch, 126 x 294, 450nit, 290 ppi.

Szerk.: Az második oldalon pedig lemaradt a 4-es a felbontásnál (29 helyett 294). Illetve az első oldalon a pixelsűrűségről szóló rész?

[ Szerkesztve ]

(#17) AliceWake válasza sefan67 (#15) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ennyi vérnyomáscsökkentővel neked se lenne pulzusod, cserébe aluszékony lennél :P
Legközelebb mellékelek egy stresszhormon szint labort is, csak nehogy infarktust kapj ;]

Non omnis moriar.

(#18) AliceWake válasza janeszgol (#16) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hivatalos speci:
1.1" AMOLED display
Display resolution: 126*29

De nekem is gyanús volt... Javítom, köszi!

Non omnis moriar.

(#19) INGJOKE


INGJOKE
veterán

"Nekem nem sikerült boldoggá tennem, de tény, hogy sérült vagyok. És amúgy viszonylag inaktív is."

Ez volt a kedvenc mondatom... pont ideális tesztalany vagy a termékhez... :D :D :D

(#20) hdtomi


hdtomi
senior tag

Vártam az 5-re, de ahogy olvasom a tesztet, jó lesz a 4-es is külföldről 6-7ezerért.
A fényképező irányítása jó lenne, de annyit nem ér.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#21) AliceWake válasza INGJOKE (#19) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Munka közben sérültem meg, hé! És mindig nekilódulok az edzésnek, ha van rá nyomós okom, mondjuk egy tesztcucc :B

Non omnis moriar.

(#22) INGJOKE válasza AliceWake (#21) üzenetére


INGJOKE
veterán

Teszt írás közben, vagy telefont teszteltél és fotózás közben makrónál beestél a bokorba, vagy hogy? :Y

(#23) janeszgol válasza INGJOKE (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

A lábára ejtette a "random bármelyik mai otromba tablet sz-rt" és eltört. Veszélyesek ezek a péklapátok, én mondtam. :)

(#24) htc07 válasza sefan67 (#12) üzenetére


htc07
addikt

Az 5-ös szíja jó a 4-es bandhez? Azon kívül nem tetszik semmi az 5-ösben. :DDD Ha kompatibilisek, lehet rendelek párat aliról.

(#25) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem még 1-es band-em van, üsdvág hobbiórának jó, elvétve hordom kondiban is. Gondolkozok egy újabb banden, de amire kell az egyes is megfelel.

"It's not a Loop, it's a Spiral"

(#26) pusszycat válasza INGJOKE (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A nem rendeltetésszerű használatból fakadóan. :DDD

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#27) AliceWake válasza INGJOKE (#22) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Edzettem a Mi Band 5-tel, de akkor még nem volt gond, csak gondolom, megterheltem. Később elpattant :O

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#28) INGJOKE válasza AliceWake (#27) üzenetére


INGJOKE
veterán

Túledzetted magad... :D

(#29) Timer


Timer
veterán

"Pedig a Mi Band 5 még mindig egy jó és kompetens eszköz"

Némi ellentmondást érzek, tekintve, hogy korábban a szerző mondatokon keresztül ecseteli az egyáltalán nem / részben / hibásan működő funkciók sorát.

A termék szvsz egy selejt szoftveresen, és jól mutatja, mitől tud(ott) évekig olcsóbb lenni a versenytársaknál a gyártó. Nincs ingyen ebéd, és ezt lassan a XIAOMI-fan réteg is megtanulja majd. Szép dolog az új funkciók köre, csak mit sem ér, ha nem működik, vagy nyilvánvalóan baromság. Ez a pulzusmérés is milyen már... Baszdki, alap funkció, aminek hiba nélkül kellene mennie, és nem megy! Mit várunk akkor a többitől?!

(No offense, vannak tőlük cuccaim bőséggel, de már fele annyira sem vagyok elégedett, mint anno, amikor megvettem a porszívót, légtisztítót, izzókat. Azok jók, de az okosotthon központ egy instabil f_s, a telefonok drágulnak és a MIUI szerintem még mindig hulladék, stb. A szoftveres hanyatlás egyre inkább szembeötlő, cserébe az árak öles léptekkel "kúsznak" felfelé.)

[ Szerkesztve ]

(#30) jUUh


jUUh
addikt

NFC-vel bomba lenne.

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#31) Scarabeus válasza Timer (#29) üzenetére


Scarabeus
tag

Kezd kipukkadni ez a Xiaomi lufi, mondjuk szerintem is ideje volt.. amíg tartott a lufi jó ajánlatok voltak, ma már ez jóval kevésbé mondható el. :U

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#32) Saccco válasza jUUh (#30) üzenetére


Saccco
nagyúr

Alice NFC nélkül is bomba.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33) Skillet válasza jUUh (#30) üzenetére


Skillet
addikt

Mindenki, folyamatosan az összes karkötőnél ilyenekkel jön, hogy nfc milyen jó lenne. Azt azért tudjuk, hogy a fizetéshez önmagában nem elég, ha van benne nfc.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#34) FireFox1996 válasza pusszycat (#14) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Kizárt! Ez egy gyári kép ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#35) Scarabeus válasza Skillet (#33) üzenetére


Scarabeus
tag

Tudni bármi infót már arról, Google Pay mikor tervez kis hazánkban elérhetővé válni?

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#36) Ezekiell válasza Scarabeus (#35) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hivatalosan? Passz.. Nem hivatalosan meg ott a Curve+Google Pay kombó, ami működik most is.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#37) jUUh válasza Saccco (#32) üzenetére


jUUh
addikt

Természetesen a karkötőre értettem. :N

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#38) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Jobbulást!

Jevons paradox

(#39) pusszycat válasza FireFox1996 (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Na és mit fog a jobb kezével? :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#40) ricsip válasza Saccco (#32) üzenetére


ricsip
addikt

https://www.youtube.com/channel/UCh_ugKacslKhsGGdXP0cRRA

tessék, lehet élvezkedni

-

(#41) FireFox1996 válasza pusszycat (#39) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

[link]
[link]

Keresd rajta Alice-t! ;)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#42) INGJOKE


INGJOKE
veterán

20 dodo nem vészes amúgy az ára.

[link]

(#43) Scarabeus válasza Ezekiell (#36) üzenetére


Scarabeus
tag

Arról tudok, én mókolás nélkül gondolnám hogy bármilyen mezei bank (otp, kh) menne, plusz a Revolut amivel ma semmilyen körülmények között nem lehet telefont használva érintésmentesen fizetni. :(

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#44) lmno válasza Scarabeus (#43) üzenetére


lmno
őstag

"a Revolut amivel ma semmilyen körülmények között nem lehet telefont használva érintésmentesen fizetni."
Apple Pay?

(#45) Scarabeus válasza lmno (#44) üzenetére


Scarabeus
tag

Andoridra gondoltam, Apple Payyel lehet? Ha lehet is, sokunkat sajnos nem érint. :(

#46 Alicewake: Tényleg? :Y Köszönöm, jó ezt is tudni, de telefon Revolut kombó működik? Akár Andorid, akár iOS.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#46) AliceWake válasza Scarabeus (#43) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A Garmin órák működnek Revolut és TransferWise Visa/MasterCardokkal.

Non omnis moriar.

(#47) joey04


joey04
titán

ez így sovány.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) #89309696


#89309696
törölt tag

Telefonról nézve pont a dudák vannak hangsúlyban. :D

(#49) ocellatusss4


ocellatusss4
csendes tag

Nekem mi band5 van frissült a szoftver felismeri az edzés nemeket ,és nekem pontos a pulzus erő max 1- 2 téved.Nekem nem hiányzik az NFC.

(#50) juuzer


juuzer
addikt

Marad akkor a Honor Band. Mondjuk a Huawei Health szerintem bőven többet fejlődött az elmúlt években, mint a Mi Fit.

Ettől még tetszik a kis karperec alapvetően.

Vamos a la playa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.