Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14351) Xmodule válasza mephi666 (#14350) üzenetére


Xmodule
őstag

En az elöbb neztem meg. Egyet ertek. Bar a Borat az tetszett, de ez nagyon gyenge lett.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14352) legiaap


legiaap
nagyúr

Én most az Interjú a Vámpírral című filmet fogom megnézni.
Régi kedvencem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14353) bagyulajuve válasza Xmodule (#14351) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Csatlakozom, nagyon gyenge.

Resistencia eterna

(#14354) Face8814 válasza bagyulajuve (#14353) üzenetére


Face8814
őstag

Én valszeg meg se nézem. :(

Más!
Pláza ásza
Vígjáték, minimális poénnal. Bár Kevin James-t csípem, de ez a film rém gyenge. A történet valami hihetetlen gagyi.....
3,5/10

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#14355) andy83 válasza Eagle16 (#14328) üzenetére


andy83
aktív tag

Oké, már értem ,köszi! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#14356) Arnold2 válasza feka007 (#14340) üzenetére


Arnold2
őstag

Szerintem Integra azt akarta mondani, hogy Tarantino szereti a hosszú beszélgetős jeleneteket, pl Kutyaszorítóban vagy a Halálbiztosban.
Nála mondhatni, hogy ez az egyik ismertetőjegye.

(#14357) frame>24 válasza Face8814 (#14329) üzenetére


frame>24
addikt

:F :(
Kurvára ne nézzé' ilyeneket! :DDD (én meg fogjam be a pofám, tudom)

A "Kecskére bámulós férfiak"' trailere viszont tetszett...

Ma megnézem a Hangovert, már minden barátom agyondícsérte, hogy 2x nézték moziban

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#14358) feka007 válasza Arnold2 (#14356) üzenetére


feka007
nagyúr

Amúgy most így utólag már egészen tetszik a film, rájöttem egy csomó dologra amit akkor nem értettem. :R

(#14359) Integra válasza feka007 (#14358) üzenetére


Integra
titán

igen, amit Arnold mondott, erre gondoltam én is.
ezért is mondom, hogy szerintem nézd végig a tarantino filmeket kronológiai sorrendben, mert nagyon érdemes. természetesen csak angolul.
furcsa volt elsőre a basterds, az első percek, de a végére nagyon összeállt a kép.
ez a film tarantinó stílusában is egy következő lépcsőfok szerintem, és borzalmasan jól sikerült.
és valóban, ezzel a filmel feloldozta a németeket is, ami másnak eddig nem sikerült.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14360) feka007 válasza Integra (#14359) üzenetére


feka007
nagyúr

Más nem is akarta feloldozni őket, ellenkezőleg, eddig arra mentek rá, hogy nagyobb hóhéroknak állítsák be a németeket.. Hát most ez után a film után már nem tudom mernek-e majd olyan filmet csinálni, amiben az amerikaiak a Teréz anyák.. :)

(#14361) koxx válasza mephi666 (#14350) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Legalább 1-2 dolgot mondhatnál mi nem volt jó mert így a kritikád nagyjából szart se ér.

[ Szerkesztve ]

(#14362) harylmu válasza feka007 (#14340) üzenetére


harylmu
őstag

Aaazz de szép spoiler...

(#14363) feka007 válasza harylmu (#14362) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem mondtam, hogy meghal ;]

(#14364) mephi666 válasza koxx (#14361) üzenetére


mephi666
nagyúr

hirtelen felindulásból ennyire futotta délután...

spoiler: lényegében a sztori hajazott a borat sztorijára, de az ehhez képest oscar-díjas alkotás volt szerintem... csomó mindenhonnan átvett sablon előkerült a filmben, egész végig vontatottnak meg összecsapottnak éreztem... :( rendben, hogy szatíra, de minőségileg ez sehol nincs :( a sok értelmetlen, túljátszott b*zulást meg nem is említettem még... fárasztó volt az egész meg gyenge... az avp2 óta ez volt az a film, aminél megbántam a nézésre fordított időt :(

cohen-nek az ali g szerep állt szerintem legjobban... az a film el lett nagyon találva és ott hozta rendesen a formáját, a poénok is ütöttek rendesen... többször is megnéztük anno, de szórakoztató volt :) a borat is hozta nagyjából a szintet, igaz az már itt-ott fárasztó volt... de ez a film nekem egy hatalmas csalódás volt... végigültem kb 1 vigyor nélkül meg vagy 10szer lepauzoltam... csúnya dolog, de ha moziban néztem volna, szerintem 5perc után kijövök :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14365) koxx válasza mephi666 (#14364) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

aha, érthető, nem mindenkinek jött be, a Borat tényleg jobb volt, de nekem ez se volt olyan vészesen rossz, igaz nem fogom még egyszer megnézni. De sztem moziban nézve haverokkal nagyobbat ütne mint otthon egyedül.

(#14366) Xmodule


Xmodule
őstag

Goal! III. Miutan megneztem az elsö ket reszt meg regebben annyira tetszett, hogy alig birtam kivarni a 3. reszt. Ma sikerult megszereznem, de azt kell mondjam teljes mertekben csalodas volt. A sztori szerintem eleg szimpla nehol unalmas, a technikai megoldasok meg eleg gyengek szerintem. Az elsö kettö sokkal de sokkal jobb volt szerintem.

Es szerintem tul sok a szoismetlesem:D

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14367) Integra válasza feka007 (#14360) üzenetére


Integra
titán

van pár német kollégám is és ők is imádták a filmet. és örültek neki.
brad pitt igazi suttyó karaktere is zseniális volt, nekem nagyon bejött:))
meg hát az a kép, mikor mutatják a bandát és ekkora nagy pajeszos brigádot... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14368) koxx válasza Face8814 (#14329) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

talán spoiler (bár nem hinném, hogy sokan meg fogják nézni)

Hubazz ez a film, biztos olcsón leforgatták ezzel a 4 szereplővel. Amúgy azt hittem a faszi meghalt a végén, de a következő jelenetből kiderült, hogy mégse.

(#14369) szumoo


szumoo
senior tag

Megnéztem végre az Ice Age 3-at. Részemről 8/10-et kap.
Jókat kacagtam rajta. :)

A nyúlon túl?

(#14370) sasa134 válasza Xirtam (#14296) üzenetére


sasa134
addikt

[REC], Az árvaház (bár nem horror, azért para), Strangers

Avanti Roma

(#14371) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Farkasok szövetsége: 7/10

Egész jó kis kosztümös film. Kellemes szórakozást nyújtott.


The Pink Panther 2: 6,5/10

Bugyuta egy film, de nem rossz. :)
Mikor beparkol két kocsi közé a Smarttal...na onnantól kezdve vigyorogtam a filmen :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14372) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, de nekem bejött a brüno is, bár kicsit másabb volt mint a borat de attől eltekintve még jó volt. Bár azért volt egy pár elég durva rész, habár a boratba is voltak ilyen jelenetek.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14373) Face8814 válasza koxx (#14368) üzenetére


Face8814
őstag

Spoiler ( bár jelen esetben tényleg felesleges kiírni :DDD )

Én is azt hittem. Bár hozzáteszem a levágott fejes "akció" nem kellett volna bele. Kicsit idétlenül hatott a film egészét tekintve.
Nem lepődnék meg egy folytatáson sem.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#14374) koxx válasza Face8814 (#14373) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Amúgy se volt egy oscar díjas alkotás, de az a harapás tényleg nem kellett volna. A srác amúgy elég fapofával tűrte amiket csináltak vele. Ezt folytatni? na ne :)

(#14375) brownus


brownus
veterán

imádom ezt a nőt: agora poszter, a film nem érdekel, de őmiatta meg fogom nézni. na meg Zsu szereti az ilyen kosztümös, történelmi filmeket...
trailer

(#14376) Face8814 válasza koxx (#14374) üzenetére


Face8814
őstag

Azt én is csak lestem, hogy viszonylag jól tűrte a gyerek a dolgokat. Szerintem már rögtön az elején be kellett volna ájulnia a fájdalomtól.
Amikor meg megemlítették neki, hogy szögeket ütnek át a heréin, majd levágják a farkát, én a puszta gondolattól is mély sokkba kerültem volna!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#14377) puttputt válasza Xmodule (#14366) üzenetére


puttputt
őstag

10 perc után abbahagytam, pedig angolul néztem, azt hittem, úgy jobban oda tudok (kell) figyelni... Tévedtem. :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14378) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Egy kis bulvár:)
A Final Destination nyomta le Tarantinót

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14379) Integra


Integra
titán

jön a rambo 5, jeeeee:)
ami viszont picit aggaszt, hogy lesz cowboy bebop kenauval... ettől azért félek...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14380) BITBOYS válasza Integra (#14379) üzenetére


BITBOYS
addikt

hehe, itt gyakorolja a torokmasszázst ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14381) BITBOYS válasza BITBOYS (#14380) üzenetére


BITBOYS
addikt

A Disney megvásárolta a Marvel képregénykiadót

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14382) cherilady


cherilady
tag

Nem tudom h jó helyre írok, de van egy C. Chan film ahol Sárkány a neve és rendőrt játszik és a kalózokat kell elkapnia.
Nem rémlik a film címe, pedig a film végezenéje nagyon tetszik és ezért szeretném tudni a film címét hátha így megtudom valahonnan szerezni a zenéjét is :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#14383) Face8814


Face8814
őstag

Resurrecting the Champ
Nagyon jó kis film volt. Kiválóan szórakoztam rajta. Tetszett a történet, sőt még a szinkron is nagyon bejött ( mit nem mondok :) ).
A végét kicsit elnagyoltnak érzem így az IMDb-hez hasonlóan nálam is 7/10
Egy kicsit kidolgozottabb, teljesebb végjátékkal jóval többet érne!

Stark Raving Mad
Iszonyatos a magyar cím!
A film egynek elmegy. Volt néhány jó jelenet benne, de igazából nem egy maradandó alkotás!
5/10

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#14384) Eagle16 válasza cherilady (#14382) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez az. A magyar címe: A nagy balhé.

Amúgy nem úgy írja a nevét, ahogy te gondolod :) De nem baj, így is rájöttem :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14385) No-kia


No-kia
őstag

huh, most jut eszembe, hogy csak decben leszek 18 éves, akkor nem engednek be az IMAX-ban a végsőállomás 4-re, igaz? :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#14386) Arnold2 válasza No-kia (#14385) üzenetére


Arnold2
őstag

:DD :DD :DD
Ennyire komolyan veszik mostanság a korhatárt?
Amúgy szerény véleményem szerint költsd inkább másra a pénzed mint egy ilyenre.
Vagy ha nagyon meg akarod nézni, akkor kérj meg egy idősebbet, hogy vegye meg a jegyet neked (mintha cigit vennél).

(#14387) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

inkább ide rakom mint a viccrovatba, eszméletlen: [link]

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#14388) cherilady válasza Eagle16 (#14384) üzenetére


cherilady
tag

Jaj ténylek J. Chan. Bocsi :DDD
Amúgy igen ez lesz az a film! Tök jó köszi! Remélem megtudom szerezni a zenéjét.
Annó ez a film nekem még alábeszélősben volt meg.
Még kis pisis voltam de naponta megnéztem ezt a filmet imádtam :DDD
Azóta is imádom ezeket a bunyós filmeket, no meg a Bud Pencer meg a Terence Hill filmeket rajongok értük :DDD
Na szal köszike még1x :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#14389) BITBOYS válasza bagyulajuve (#14387) üzenetére


BITBOYS
addikt

Príma anyag :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14390) Cola111


Cola111
aktív tag

Memento 2000

8/10

Full Metal Jacket 1987

10/10

Crank 2 High Voltage 2009

7,5/10

(#14391) harylmu


harylmu
őstag

Becstelen Brigantyk

Hmm. Nekem baromi zavaros a film.

(#14392) diablo1984


diablo1984
veterán

na megnéztem a Watchmen-t, és továbbra sem találom a maszkra való utalást benne, szóval aki a dr manhatten-est írta, azt nem tudom honnan vette, mert én két vezriót is láttam, egy szinkronost és egy felíratost, de semmi! :(

(#14393) Fortissimus


Fortissimus
őstag

mondjatok mar a hero es a tigris es sarkany-hoz hasonlo filmeket pls

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14394) brownus válasza diablo1984 (#14392) üzenetére


brownus
veterán

az a képregényben van, a dc-ben sem szerepel ha jól emlékszem....

tegnap megnéztük az inglourious basterds-okat, nagyon állat a film, 10/10. már a közeljövőben újra meg akarom nézni annyira bejött. kicsit furcsa film, és több vérre számítottam de amikor vége lett a filmnek már nem volt hiány érzetem. a zenék ütöttek, főleg a füreliz , uramisten, ez beteg . akkor volt a kill bill-ből is egy zene, szívet melengető volt:d

a színészeknek öt oszkárt de kurva gyorsan. landának húszat:d az az ember tetszett a legjobban:d hihetetlen egy szövege volt.

sp és egy kérdés:

a legvégén shosana miért angolul beszélt?? mire utalt ezzel?

(#14393) Fortissimus,
- mongol, zatoichi, chinese ghost story, curse of the golden flower, house of flying daggers, ez egy anime de kurva jó: sword of the stranger, warriors of heaven and earth

ezek mind jók

[ Szerkesztve ]

(#14395) BITBOYS válasza diablo1984 (#14392) üzenetére


BITBOYS
addikt

A rendezőit nézted?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14396) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Lobo :Y
Ütősnek ígérkezik ha megszületik :K

Don Payne írta a forgatókönyvet, Joel Silver, Akiva Goldsman és Andrew Rona lesznek a producerei a filmnek. A stúdió PG-13-as filmet akar kihozni a Loboból, amire én azt mondom, hogy már itt el van cseszve az egész, hiszen ha valaki olvasott is akár egy Lobo képregényt, az tudja, hogy ezt csak R kategóriában szabad megcsinálni. A forgatás jövő év elején indulhat. A sztori szerint Lobonak a Földön gyűlik meg a baja négy idegen lénnyel. :O

Egyik poszt: Az eredeti képregényben pl. ilyenek vannak, hogy Lobo elmegy kinyírni a télapót, mert a húsvéti nyúl felbérli. :) A télapóról kiderül, hogy egy diktátor a Déli-sarkon, a kismanók a katonái. Lobo előbb felkoncolja mind az ezer manóját a Mikulásnak, a lehető legvéresebb módokon, ahol csak úgy repülnek a szemgolyók, agy-és béldarabkák, végül a télapóval vív késpárbajt. Miután felhasította a Mikulást, átveszi az ajándékgyárát, ahol játékok helyett bombákat kezd el gyártani a szalagon.
Rudolfot, a rénszarvast rektálisan likvidálja egy kampóval, mert az nem akarja elvinni a bombaosztó körútra. Végül a többi beszari szarvas elviszi, ő meg egy város fölé érve nekiáll a magasból osztogatni az ajándékot.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14397) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

új száma van a természetgyógyász ujságnak.. véget értek a kellemes reggeleim
fszom :(((

(#14398) brownus válasza diablo1984 (#14392) üzenetére


brownus
veterán

:D

(#14399) brownus


brownus
veterán

duplicity-re érdemes elpazarolni sávszélt és sok gigahelyet?

(#14400) Fortissimus válasza brownus (#14394) üzenetére


Fortissimus
őstag

thx :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.