Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) krizmo_ válasza atillaahun (#8750) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor látod, hogy az ismerősöd mit like-olt, ha az nyilvánosra van állítva, az amit likolt, és nincs bekorlátozva ismerősökre/ismerősök ismerőseire a ticker-ben (percről-percre) látod ezt.
Amit te like-olsz azt a tevékenységnaplódban tudod állítani, és ott is látod, csoportosítva vannak a kategóriák.

[ Szerkesztve ]

(#8752) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

ez fogad néha mikor belépek de miért? jól írok be mindent

A lényeg lényegében lényegtelen

(#8753) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

ez fogad amikor belépek a fészre nem mindig pedig jól írok be mindent

A lényeg lényegében lényegtelen

(#8754) enginev3.0 válasza zsof Nokia (#8753) üzenetére


enginev3.0
félisten

Más böngésző?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#8755) repvez válasza krizmo_ (#8747) üzenetére


repvez
addikt

értem és ezzel úgymond levédi magát , hogy azért nem válaszolt,mert nem olvasta még :(

(#8756) Zin


Zin
senior tag

Az albumokat hogan tudom átt huzogatni, hogy helyet cseréljenek? Olyat nem lehet,csak feltoltesi sorrend ahogy van?
Mert van h 2009-es fotokat akarok mappázni, de ugye előre teszi az album listában...:S

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#8757) krizmo_ válasza Zin (#8756) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Korábban lehetett az albumokat mozgatni, most már nem lehet.
Most csak a képeket tudod átpakolni egyik albumból a másikba......

[ Szerkesztve ]

(#8758) Orlin


Orlin
addikt

Így lopják el a facebookos jelszavadat
Egy üzenetben terjedő vírus óránként 40 000 támadást hajt végre.

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8759) zsof Nokia válasza enginev3.0 (#8754) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Nekem a Crome tűnt eddig a leggyorsabbnak a többit kipróbáltam

A lényeg lényegében lényegtelen

(#8760) asde3


asde3
csendes tag

Sziasztok!

Abban kellene segítség, hogy van egy több mint 4.000 fős csoportom. És már nem lehet átnevezni. Hol kell ezt kérelmezni, hogy tudom elérni, hogy meg tudjam változtatni a csoport nevét ?!

Továbbá: Van egy közel 10.000-res oldalam. Ott is a név változtatás áll fent. Lehetséges ez? És ha igen hogyan. Nézegettem különböző tippeket, de még nem jött be egyik sem.

Köszi:)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#8761) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

van valami megoldás arra, hogy az ismerőseim közül egyáltalán ne jelöljön meg senki se képeken? mert azt sikerült beállítanom, hogy ne jelenjen meg az üzifalamon csak az én engedélyemmel de azt hol lehet beállítani, hogy ne lehessen egyáltalán megjelölni képeken?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#8762) enginev3.0 válasza zsof Nokia (#8761) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem lehet ilyet beállítani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#8763) atillaahun válasza asde3 (#8760) üzenetére


atillaahun
veterán

Szia, csoportokban sajnos nem vagyok otthon, viszont az oldalad nevét szerintem minden további nélkül átírhatod. Lehet, hogy ha személyként kezelő joggal jelentkezel be akkor nem lehet, de ha oldalként jelentkezel be akkor az admin felület menüjében át lehet írni a nevet simán.

[ Szerkesztve ]

(#8764) asde3 válasza atillaahun (#8763) üzenetére


asde3
csendes tag

Sajnos 200 like után nem lehetséges.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#8765) Buster17


Buster17
addikt

Megváltozott kicsit a mobilos face és ott írja, hogy 15 értesítés vagy jelölés nem tudom. Elvileg 15en bejelöltek de rendes asztali facen ilyet nem làtok. Most akkor mi van :F

(#8766) #56474624


#56474624
törölt tag

Ha facebook-on a Rólam rovatot üressé akarom tenni (ha átszerkeszteni akarom akár csak egy ponttá, azt engedi érdekes módon), a következő hibaüzenet jelenik meg:

Bejelentés érkezett a Facebook felhasználóitól, hogy sértő a fiókodhoz hozzáadott tartalom. Fiókodat az említett tartalom eltávolításáig nem szerkesztheted.

Kérjük, tekintsd át a Facebook közösségi alapelveit és távolíts el minden olyan közzétett dolgot, ami sérti a Facebook felhasználási feltételeit.

Mi a franc ez? Lehet a borítóképem miatt, amin talán jogvédelem van? Semmilyen értesítést nem kaptam előtte semmilyen formában, csak megjelenik ez a fenti hibaüzenet. :U

[ Szerkesztve ]

(#8767) modflow


modflow
veterán

Olyat lehet csinálni, hogy felfüggesztem a Facebook profilomat 1 hónapra?

Ezalatt ha rámennek akkor azt írná, hogy nincs ilyen oldal, de pl 1 hónap múlva ha visszaaktiválom, akkor minden adatom hsz-em újra láthatóvá válik?

(#8768) enginev3.0 válasza modflow (#8767) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#8769) modflow válasza enginev3.0 (#8768) üzenetére


modflow
veterán

Hogyan?

(#8770) modflow


modflow
veterán

Ill. ezidő alatt én tudom nézegetni az ismerőseimet? Vagy én se látok senkit?

(#8771) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#8743) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

UP! Valaki?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8772) enginev3.0 válasza modflow (#8770) üzenetére


enginev3.0
félisten

https://www.facebook.com/deactivate.php

Nem, nem tudsz belépni, illetve ha belépsz, akkor újra aktiválódik a fiókod és mindenki lát

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#8773) enginev3.0 válasza Sub-ZeRo (#8743) üzenetére


enginev3.0
félisten

HA jól tudom akkor igen, de ha még sem jönne össze, akkor elvileg van még egy lehetőséged. Regizel egy új emailre, majd megváltoztatod ha már regisztráltál

Mérget ne vegyél rá, de 99%!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#8774) modflow válasza enginev3.0 (#8772) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!

(#8775) Fortissimus


Fortissimus
őstag

hi

mi a teendo ha vkinek az fb ertesito emailjai az en egyik email fiokomba jonnek?
mar irtam neki, h csinaljon vmit, de semmi valasz(vmi spanyol picsa)
probaltam volna reportolni a fiokjat, de ott nincs megfelelo valasztasi lehetoseg az ugyre...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8776) mukibuci válasza Fortissimus (#8775) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

berakod spam-be?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8777) Sub-ZeRo válasza enginev3.0 (#8773) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8778) atillaahun válasza asde3 (#8764) üzenetére


atillaahun
veterán

Óh, bocsánat, ezt nem tudtam, akkor jobb ha én is figyelek lassan. Egyébként szabad tudni neked hogyan és mennyi idő alatt sikerült összehozni ezt 10e-es oldalt? Milyen témájú?

Mert én is építgetem a cégest már lassan 2 hónapja, de kurva lassan megy, mert az e-mail-es meghívás mintha abszolút nem működne. Te azt próbáltad már?

(#8779) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ha valaki az ismerősöm, és tiltólistára rakom, hogy ne értesüljön semmilyen hírről velem kapcsolatban, akkor törlődik az ismerősök közül vagy ott marad? (végleg törölni egyenlőre nem szeretném)

(#8780) kispx válasza WhiteWalker (#8779) üzenetére


kispx
addikt

Ha tiltod, akkor törlődik.

Szerk.:
Beállítások -> tiltás -> Korlátozott ismerősök listája, ide vedd fel őket
"Ha ismerősöket adsz hozzá a Korlátozott listához, csak azokat az adatokat és bejegyzéseket láthatják, amelyeket nyilvánossá teszel. A Facebook nem értesíti az ismerőseidet, amikor a Korlátozott listához adod őket."

[ Szerkesztve ]

(#8781) WhiteWalker válasza kispx (#8780) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm!

(#8782) WhiteWalker válasza kispx (#8780) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sry , lejárt a szerk.idő.. :B

Ez a korlátozott tiltás érvényes arra pl: ha én valakit felveszek ismerősnek,vagy épp like-k valamit azt az illető nem látja?

(#8783) kispx válasza WhiteWalker (#8782) üzenetére


kispx
addikt

Attól függ, hogy van beállítva a profilod. Ha minden tevékenységed nyilvános akkor igen. Nézz szét az adatvédelmi beállításokban és tedd mindent a legszűkebb körre (csak ismerősök) és akkor nem.

(#8784) WhiteWalker válasza kispx (#8783) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Értem, nem fogalmaztam egyértelműen, nálam mindent csak az ismerősök láthatnak. Így van beállítva a profilom. Akkor tehát nem látja..elvileg legalábbis :)

[ Szerkesztve ]

(#8785) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv.

Ha valaki bejelöl és én elutasítom, akkor mit fog az adott ember látni nálam? Végig azt, hogy "ismerősnek jelölve" vagy újra bejelölhet?

(#8786) enginev3.0 válasza Tomi0703 (#8785) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha ott felül az üzenetek mellett rámész hogy "most nem" akkor azt látja, hogy bejelölt téged, de nem látja hogy elutasítottad
Ha rámész a nevére, és ott van hogy "törlés" (ugye a felkérést), akkor újra meg tud jelölni ismerősnek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#8787) Tomi0703 válasza enginev3.0 (#8786) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jééé, ki is írja, csak nem is figyeltem. :DDD Köszönöm :R

(#8788) Fortissimus válasza mukibuci (#8776) üzenetére


Fortissimus
őstag

azzal nincs megoldva a problema, csak elpalastolva...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8789) mukibuci válasza Fortissimus (#8788) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha a spanyol csaj nem válaszol, más megoldást nem nagyon látok :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8790) bttomy


bttomy
csendes tag

Hogy tudom letiltani azt, hogy kiírja percre pontosan mikor voltam belépve utoljára?
Ugye ha telóról egyszer beléptem akkor írja ki ezt, ha jól tudom, de én azt szeretném, hogy ha pc-ről lépek be akkor ne írja ki.
Van rá lehetőség?

(#8791) Lacus_84 válasza bttomy (#8790) üzenetére


Lacus_84
senior tag

ezt nem tudod letiltani.

(#8792) looser


looser
addikt

Sziasztok, nem tudjátok, hogyan lehet azt beállítani, hogy ha feltöltök egy képet egy már meglévő albumba, ne tegye ki sehova sem. Majd ha arra jár valaki és megnézi, az nekem elegendő lenne, de ne tolja senki arcába? Ha törlöm az idővonalról vagy a főoldalról, akkor megy a levesbe a kép is...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#8793) Lacus_84 válasza looser (#8792) üzenetére


Lacus_84
senior tag

a tevékenységnaplóban be tudod állítani, hogy ne jelenjen meg az idővonaladon.

(#8794) looser válasza Lacus_84 (#8793) üzenetére


looser
addikt

Ó, köszönöm :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#8795) Mr.Csizmás válasza bttomy (#8790) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

telorol kilepsz, ES UTANA pc-rol belepsz. elvileg igy.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8796) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Azt hogy lehet megoldani, hogy ha megváltoztatom az aktuális tartózkodási helyemet, akkor azt kiposztolja a timelineomra?

(#8797) krizmo_ válasza Vasinger! (#8796) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Elvileg magától kiteszi, nem kell csinálnod semmit.

(#8798) Vasinger! válasza krizmo_ (#8797) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Eddig valóban úgy volt, de most semmi. :F

(#8799) krizmo_ válasza Vasinger! (#8798) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor a tevékenységnaplóban nézz körül, a névjegynél........lehet nincs engedélyezve az idővonaladon.

[ Szerkesztve ]

(#8800) Vasinger! válasza krizmo_ (#8799) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ott benne van, ezek szerint akkor tényleg kiposztolta csak én nem látom.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.