Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) vans? válasza kem (#2299) üzenetére


vans?
őstag

Beszarok. :D

hábm bábm

(#2302) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Hol tudom állítani,h melyik kép legyen az albumom borítója?Régen volt ilyen de most nem lelem... :F

THX!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2303) vans? válasza Orlin (#2302) üzenetére


vans?
őstag

udv,

Profile - bemesz a kepeidhez az albumon belulre - felul Edit album - bal also sarkaban a felugro ablaknak Edit photos - a kepek alatt This is the album cover

hábm bábm

(#2304) #19617792


#19617792
törölt tag

erre van valami ötlet? mert már a hócipőm tele van. :DDD

(#2305) MaciG válasza kem (#2297) üzenetére


MaciG
addikt

Elméletileg írnia kéne:

"Családi állapot In a relationship with x,y
Évforduló xxxx.yy.zz."

BANZAII

(#2306) Lauda válasza MaciG (#2305) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyet nekem se ir, csak hogy milyen a csaladi allapotom.

(#2307) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Évfordulót csak akkor ír ki, a ha pár közül valaki megadta.

(#2308) AXisBOLD válasza Lauda (#2290) üzenetére


AXisBOLD
addikt

akkor ennyi :)

thx

Aurea mediocritas

(#2309) Fecogame válasza ChuckyOsb (#2307) üzenetére


Fecogame
veterán

Csak az adhatja meg, aki kezdeményezte a kapcsolatot. A másik fél nem tudja beállítani.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2310) GrandeP


GrandeP
őstag

Főnököt, hogyan tudnám letiltani az üzifalról?! :DDD

Kicsit gáz úgy szídni, ha lájkolja... pedig nem víccből írtam! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2311) ChuckyOsb válasza Fecogame (#2309) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Érdekes. :U

Én kezdeményeztem a kapcsolatot erre csajom kirakta. Igaz, előtte értesített a facebook, hogy van egy ilyen felkérésem. Elfogadom vagy nem?

(#2312) aram01


aram01
nagyúr

srácok face-n van valami alsó korhatár a reghez?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2313) mukibuci válasza aram01 (#2312) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sajnos csak korhatár, IQ határ nincs :DDD 13 év ;)

You will not use Facebook if you are under 13.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2314) bAtt001 válasza aram01 (#2312) üzenetére


bAtt001
addikt

van, talán 14 vagy 13 év a minimum életkor, de hát simán kijátszhatod ha mást adsz meg születésnapnak... így kerül be a sok okos ember is :D

(#2310) GrandeP igen kilehet, a post gomb mellett van egy lenyíló menü ott custom-ot választod ki ekkor bejön egy ablak, ott pedig a hide this from-hoz beírod az illető nevét, ezután nem látja majd a postjaidat, ugyanitt tudod visszaállítani ha meggondolnád magad.

(#2315) GrandeP válasza bAtt001 (#2314) üzenetére


GrandeP
őstag

Köszönöm.... :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2316) aram01


aram01
nagyúr

köszi,fiam már halálra zaklat hogy regeljem be de így még pár évig megússza :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2317) pethYeti


pethYeti
addikt

A timeline-t hogy tudom aktiválni barátok oldalán? Sajátomon már működik. Valamint sokaknál már jobb oldalt chat fölött van egy új ablak nekem az sincs:S

(#2318) bAtt001 válasza pethYeti (#2317) üzenetére


bAtt001
addikt

a timeline nem úgy működik hogy ha beállítja az ember akkor a saját profilja lesz olyan? tehát csak akkor lesz olyan kinézetű h magának beállította és mivel még hivatalosan nem elérhető nem is sok embernek van :) amúgy én is kíváncsi lennék már rá hogy milyen lett :)

(#2319) Lauda válasza aram01 (#2312) üzenetére


Lauda
félisten

Azt allitasz be amit akarsz. ;] Ugy hogy nincs. :DDD

(#2320) kem válasza aram01 (#2312) üzenetére


kem
addikt

Köszi!

(#2321) qdak válasza MaciG (#2296) üzenetére


qdak
addikt

up
igy is ir6ttam volna de ugyse segit senki ... :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2322) MaciG válasza bAtt001 (#2314) üzenetére


MaciG
addikt

De ha főnök nem látja, mert te őt letiltottad, akkor sem látja ha egy másik kolléga hozzászól/lájkolja aki a főnök ismerőse?

BANZAII

(#2323) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

azt hol tudom beállítani, hogy a képeimet csak bizonyos pár ember lássa?

Aurea mediocritas

(#2324) Liberator


Liberator
tag

Sziasztok!

Olyat be lehet állítani, hogy amit egy oldalara írok, az az ismerőseimnél ne jelenjen meg? Friend activity-re gondolok. Előre is köszi a választ.

(#2325) MaciG válasza AXisBOLD (#2323) üzenetére


MaciG
addikt

Rámész az adatlapodra, fényképek. Jobb sarokba rányomsz a fényképekre, ekkor az albumok alatt megjelenik ilyen kis földgömb szerű valami, azt lenyitod , majd egyéni és ott a These people or lists: -nél kiválasztod azt ,hogy Specific People or list... ,majd alá beírod a neveket akiknek engeded, hogy lássák.

BANZAII

(#2326) MaciG


MaciG
addikt

Régebbenfeljött a téma ,hogy a face bal oldalra az ismerősöknél az adatlapnál, azokat az ismerősöket emeli ki akik nézik az adatlapod/akiket te nézel, de véleményem szerint ez marhaság. Kicsit próbálgattam ezt, megkértem pár embert aki nincs ott ,hogy böngéssze az adatalapom, beszéltem vele,stb; és nem rakta oda őket, ellenben olyan meg volt ott aki már jóideje nem is járt facen, meg olyan is akivel tuti biztos még soha nem beszéltem csak felvettem ismerősnek, szóval az is ilyen random szerű dolog, ami bizonyos időnként frissül, mert ha én folyamatosan frissítem akkor csak azokat keveri meg akik ott vannak.

BANZAII

(#2327) AXisBOLD válasza MaciG (#2325) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi

Aurea mediocritas

(#2328) aram01 válasza kem (#2320) üzenetére


aram01
nagyúr

ez kemény :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2329) Lauda


Lauda
félisten

Azt be lehet allitani, hogy xy-tol nem kapjak privatot? Tehat maradjon ismeros, de ne kuldhessen privatot.? ;)

(#2330) bAtt001 válasza MaciG (#2322) üzenetére


bAtt001
addikt

akkor teljesen ki lesz zárva az adott postból tehát nem láthatja, azt nem tudom hogy a jobb oldali tickerben sem tűnik-e fel mert az elég érdekesen működik. de szerintem nem fogja látni semennyire :)

(#2331) ChuckyOsb válasza Lauda (#2329) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Így:

Kedves XY!
Megkérlek, hogy a továbbiakban ne írj nekem privát levelet.
Köszönöm.

:DDD

(#2332) Lauda válasza ChuckyOsb (#2331) üzenetére


Lauda
félisten

Ez teljesen jo hallod. :DDD

Amugy ha remesz valakire es alul report/block es ott block xy, akkor utana nem hogy ismerosod nem lesz, de az a valaki a keresoben se fog megtalalni es mas adatlapjat nezve sem, hiaba ismerose annak a valakinek. ;] ;]

(#2333) bAtt001


bAtt001
addikt

jah amúgy annyit sírtak az emberek míg visszarakták az idő szerinti nézetet a falra :) tehát megint sorban egymás után jönnek a postok nem "fontosság" szerint.

[ Szerkesztve ]

(#2334) Liberator


Liberator
tag

#2324 -re valaki? :F

(#2335) butch3r


butch3r
senior tag

hali,

arra próbálok rájönni eddig nem túl sok sikerrel, hogy hogy lehet azt beállítani hogy ha írok vkinek illetve sok ismerősnek üzenőfalára, kommentelek dolgaikhoz stb, azt x-y ne lássa? azaz az üzenőfalamon ne jelenjen meg hogy írtam ide-oda ezt-azt :D

köszi :R

(nem asszony elől rejtőzködök :D

(#2336) Fecogame válasza butch3r (#2335) üzenetére


Fecogame
veterán

Kiikszeled. Jobb oldalt, kék X.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2337) littlelion21


littlelion21
addikt

A postoknál megjelenő helyrajzi meghatározást mi alapján lövi be a fb?

(#2338) szabacsik válasza littlelion21 (#2337) üzenetére


szabacsik
őstag

Gondolom IP

/\____/\

(#2339) Lauda válasza szabacsik (#2338) üzenetére


Lauda
félisten

Vagy az adatlapon beallitott helyet nezi.

(#2340) aram01 válasza Lauda (#2339) üzenetére


aram01
nagyúr

remélem,mert én palu-t adtam meg ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2341) littlelion21


littlelion21
addikt

Lett valahonnan egy ismerősöm, tegnap még 1-el kevesebb volt. A poén az hogy senkit nem igazoltam vissza, és engem sem igazolt vissza senki, legalábbis értesítőt nem kaptam, se az üzenőfalamon nem jelent meg. Zsír.

(#2342) ChuckyOsb válasza littlelion21 (#2341) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Nekem is volt már így...4-5 plusz-mínusz előfordul.
Egyet tudok biztosra mikor haverom elment nyaralni addig felfüggesztette a profilját, ilyenkor -1.

mod: Hol tudom azt megadni, hogy láthatóak legyenek azok a személyek az adatlapomon akik feliratkoztak rám?
Egyelőre csak azok látszanak akikre én feliratkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#2343) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

ha valaki fent van chaten telefonnal, de nincs zöld pötty a képe jobb alsó sarkában azt hogy lehet elérni?

én is felléptem telóval, de akivel beszéltem azt mondta, hogy nekem ott volt.

Aurea mediocritas

(#2344) andy83 válasza AXisBOLD (#2343) üzenetére


andy83
aktív tag

Írj neki üzenetet, azt látni fogja azonnal.

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2345) bAtt001 válasza AXisBOLD (#2343) üzenetére


bAtt001
addikt

ha jól tudom annak van ott a telefon jel akinek telepítve van a facebook messenger alkalmazás a telefonjára. legalábbis tesómnak és nekem is ígyvan és mindkettőnknél ottvan a jel.

(#2346) aram01


aram01
nagyúr

Falusi Facebook!!!!!
- Bemész a kocsmába, köszönsz és kérsz egy sört --> HIBÁS JELSZÓ
- Újból köszönsz és kérsz 1 sört és 1 felest is --> SIKERES BEJELENTKEZÉS
- A pultos odakiált: "Te keresett az Orosz Gyuri,hogy jó lenne ha megadnád a pénzét,amit már fél éve kölcsönkértél" --> ÚJ ÜZENETEK MEGTEKINTÉSE
... - Körbenézel,végigméred a pultnál állókat --> ISMERŐSÖK KERESÉSE
- Leülünk egy 7 fõs asztalhoz, ahol már ketten az asztalon fekszenek berúgva --> (7) CHAT PARTNER...2 INAKTÍV
- Elindul a beszélgetés, a többiek - MEGOSZTANAK - veled információkat, te az elsõ feles hatására, mosolyogva bólogatsz -LÁJK -...többen is bólogatnak - TE ÉS 3 TOVÁBBI SZEMÉLY KEDVELITEK EZT
- Témát váltasz, elmeséled, hogy új munkahelyed van, ahol már fizetést is kapsz és most már megvan a középfokú OKJ-s őstermelői manager végzettséged is --> ADATLAPOD SZERKESZTÉSE
- Egy helyi tag áll gyümölcsös gépnél, odakiált neked: "Adj már egy százast, oszt felezünk --> JÁTÉK MEGHÍVÁSOD ÉRKEZETT
- Bejön egy nagyon nagy darab f*szi...rád néz és odaszól: "Mit nézel K*cs*g? " --> ISMERŐS BEJELÖLÉSE
- Elmeséled neki, hogy csak azért nézted, mert együtt dolgoztatok Németbe --> ISMERŐS VISSZAIGAZOLÁSA
- Beszélgettek hajnalig, nagyon berúgtok. (10 sör, 10 feles)...összeszólalkoztok, a f*szi elővesz 1 kést - MEGBÖKÖM
- a pultról felkapsz egy dugóhúzót - VISSZABÖKÖM
- Kibékültök és megisztok még vagy 6 felest, a végén még egy búcsú ital. Annyira berúgtál, hogy eszméletlenül esel össze --> KIJELENTKEZÉS

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2347) FoxiestFox válasza aram01 (#2346) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Annyira rossz, hogy ezek a véglény-szintű humorral megáldott izék körbetalálnak :U
Vasárnap óta inaktív is vagyok fészen, remélem néhány hét menni fog. :D

(#2348) shteer válasza aram01 (#2346) üzenetére


shteer
titán

:D

..szerintem jónak tűnik

(#2349) kpal


kpal
veterán

Emeberek az mitöl van hogy a Chat ezt irja ki alul : " A Facebook Chat technikai problémákkal küzd." tán valaki feltörte az oldalomat ???? :F

(#2350) erikke17 válasza kpal (#2349) üzenetére


erikke17
őstag

Nekem is kiirja mikor felmegyek, de egy 5-6 másodperc és eltűnik.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.