Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) krizmo_ válasza Orionk (#18750) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Megnéztem az oldalad, így már értem mire gondolsz. Úgy tűnik ez egy új funkció, szerintem ha kiszeded az e-mail címet akkor nem jelenik meg a borítóképen. Bár akkor sehol máshol sem.

(#18752) krizmo_ válasza WhiteWalker (#18749) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Asztalin is ugyanez a helyzet... A kedvencem az amikor görgetek lefele, a legfrissebb posztokra van beállítva, és látom, hogy pár napos a cucc, ami kint van, megnézem erre látom, hogy átpattintotta, miközben görgettem a hírfolyamot... :(((

(#18753) WhiteWalker válasza krizmo_ (#18752) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Zseniális... :(((
Asztalin ritkán nézem a facet. De akkor ott sem jobb a helyzet.
Nem értem miért nem csinálják meg... :U
Amúgy azt vettem észre , ha időrendben van állítva a listazas akkor mintha "szelektalna" a megjeleníthető posztokat...

(#18754) krizmo_ válasza WhiteWalker (#18753) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Azért állítódik át folyton, mert a legfontosabb hírek az alapértelmezett (az ismerőseid, az oldalak és csoportok legnépszerűbb bejegyzéseit jeleníti meg a hírfolyam tetején).
A legfrissebb események az ismerőseid, az oldalak és csoportok bejegyzéseit a közzététel sorrendjében jeleníti meg.

Tehát a legfontosabb hírek egy kivonatolt változat. Szándékosan így van megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#18755) WhiteWalker válasza krizmo_ (#18754) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Így világos és érthető , köszi.
Másik kérdésem miert nem emelik a legfrissebb alá a legfontosabbbat? Persze időrendben...és nem lenne ez a két marhasag...

[ Szerkesztve ]

(#18756) Orionk válasza krizmo_ (#18751) üzenetére


Orionk
senior tag

Honnan tudtad, hogy melyik az én oldalam? :)

Egyébként igen, ha kiszedném, akkor az sem lenne jó, ha sehol sem jelenne meg. Annál még az is jobb, hogy így a képen van rajta.

(#18757) #27441408 válasza krizmo_ (#18748) üzenetére


#27441408
törölt tag

Lehet nem is javítanak, szerintem az is lehet ezzel a céljuk az,hogy minél több emberrel beszélgess, legyél az oldalon stb.... (persze ez csak az én elméletem)

(#18758) bendegruz


bendegruz
őstag

Üdv.

Az ellen lehet tenni valamit, hogy idegenek ne tudjanak üzenetet küldeni?
Tudom, hogy ha átállítom az eletkoromat mondjuk 14-re, akkor mar csak az ismerősök írhatnak.
De van ezen kívül valami más lehetőség?

Asus Rog Strix Scar III

(#18759) krizmo_ válasza bendegruz (#18758) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Régen be lehet állítani, már nem lehet.

#18756 Orionk : Én mindent tudok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18760) #27441408 válasza bendegruz (#18758) üzenetére


#27441408
törölt tag

Elvileg nincs, a rendszer megkérdezi, fogadod e az idegennel a beszélgetést, ha nemet nyomsz ő nem léphet veled kapcsolatba,ennyi jogod van csak, hogy elutasítsd , ha nemet nyomsz nem zaklathat.

(#18761) MPM


MPM
tag

Üdv!

Jól értelmezem, hogy a kétlépcsős hitelesítésnél nem lehet a második lépcsőhöz önállóan a kódgenerátort alkalmazni, hanem kell mellé egy biztonsági kulcs is?

(#18762) krizmo_ válasza WhiteWalker (#18755) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A legfrissebb események tartalmazzák a legfontosabb híreket is, gondolom ezért.

(#18763) baloghzoli92


baloghzoli92
csendes tag

Sziasztok
Mit lehet tenni ha a FB nem jeleníti meg a hirdetést mert túl sok a képen a szöveg?A szöveges képeket fél napja töröltem de semmi változás a hirdetés továbbra sem aktív hogy basz.ák meg.Előre is köszi ha valaki tudja a megoldást és megosztja velem mi a teendő

(#18764) WhiteWalker válasza krizmo_ (#18762) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak az sem mindig pontos. Pl esti végett ért a meccs , erre a ott virít a hirfolyamba hogy készül az adott csapat az esti meccsre.

(#18766) krizmo_ válasza #27441408 (#18765) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Csak jelezném:

[ Szerkesztve ]

(#18767) #27441408 válasza krizmo_ (#18766) üzenetére


#27441408
törölt tag

Sorry moderáld, nem vettem észre, 1 hírgyűjtőn láttam, gondoltam ez még elfér itt.

(#18768) krizmo_ válasza #27441408 (#18767) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Dehogy, elfér. ;) Csak gondoltam jelzem, hogy ki szoktam rakni azokat a híreket, amik megjelennek a lapcsaládon... Hogy tudjatok csemegézni. :)

(#18769) k-adi válasza krizmo_ (#18766) üzenetére


k-adi
nagyúr

Híres lettem! :B

(#18770) Orionk válasza krizmo_ (#18759) üzenetére


Orionk
senior tag

De most komolyan honnan tudtad? :)
Meg van adva itt valahol a személyes adataimban?

(#18771) #27441408 válasza krizmo_ (#18768) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azért az nem lehet semmi ennyi ember moderálni, mégha ténylegesen nincsenek is ennyien, hisz sajnos sok az elhunyt ember is ... de akkor is több milliárd ember posztjait hsz-eit moderálni.... :U

(#18772) Kanczy


Kanczy
veterán

Találkozott valaki olyannal, hogy az asztali fb nem frissíti magát? Ha pl. messengeren küldenek egy üzenet, akkor azt látom, hogy "xy éppen üzenetet ír", ami aztán viszont nem jön meg, csak ha nyomok egy F5-t. Mindeközben telefonon másik probléma: ugyanaz a 5-6 post jön fel folyamatosan, ahogy lejjebb tekerek. Azt hiszem mindkét bug az utóbbi két napban mutatkozott, és fogalmam sincs, miért :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18773) choco01


choco01
addikt

Hali.

Van arra mód hogy pl. a 2 évnél régebbi bejegyzéseimet töröljék? :F

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18774) krizmo_ válasza choco01 (#18773) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Persze, az, ha magadnak törlöd.

#18770 Orionk: Régebben segítettem az oldaladdal kapcsolatban. ;) Lehet, így beugrik. Plusz más topikba beírtad. És korábban az adatlapodon is rajta volt.

#18769 k-adi : ;)

[ Szerkesztve ]

(#18775) choco01 válasza krizmo_ (#18774) üzenetére


choco01
addikt

Akkor olyan opció nincs hogy a facebook ügyfélszolgálatnak írok és törlik? :(

Az egy óra mire legörgetek 2014 elé.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18776) krizmo_ válasza choco01 (#18775) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ilyen opció nincs. :N Csak magadnak tudsz törölni.

(#18777) #27441408 válasza choco01 (#18775) üzenetére


#27441408
törölt tag

A topikba írók szerint, ennél fontosabb ügyben sem nagyon reagál a FB support. ;]

(#18778) jancsi98


jancsi98
újonc

Sziasztok!

Nem tudom volt-e már téma, ha igen előre is elnézést!

Az elmúlt hetekben tapasztaltam azt, hogy a beszélgetéseimben magától törlődtek a korábbi üzenetváltások, nem lehet visszakeresni őket sem az asztali honlapon, sem a Messenger alkalmazásban. Olyan, mint amikor újonnan lennénk ismerősök és csak egy adott ponttól látom az üzenetváltásokat. Másnál is jelentkezett ilyen probléma, talált rá valami megoldást?

(#18779) WhiteWalker válasza jancsi98 (#18778) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Érdekes... Nálam minden oké.

(#18780) rlazol válasza krizmo_ (#18735) üzenetére


rlazol
addikt

köszi! ha asztali géphez jutok megnézem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18781) Orionk válasza krizmo_ (#18774) üzenetére


Orionk
senior tag

Akkor meg az nem semmi, hogy ilyen memóriád van. :)

(#18782) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok, hol tudom beállítani azt, hogy a Facebook ne ajánljon senkit se ismerősnek? Magyarúl, ne jelenjen meg a sáv a fő falon mobilon, és pcn oldalt.
Igen, antiszociális vagyok.

Köszönöm szépen a segítséget!

(#18783) -secret- válasza Tav-Csoves (#18782) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sehol.

(#18784) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok! A következő gondom adódott a bejelentkezéssel. Tegnap észre vettem, hogy olyan városból is volt korábban bejelentkezés ahol még nem jártam illetve nem a környéken van. Kitaláltam, hogy a megnézem, hogy milyen lenne a kétfaktoros hitelesítés és mindenhonnan kijelentkeztem és próbáltam a kétfaktoros hitelesítés hatékonyságát. Ki/be jelentkezgettem több eszközön is és most meg már nem tudok bejelentkezni sehol mert nem küldi az sms-t mert sokszor kértem már hitelesítő kódot és próbáljam később. Meddig nem enged most belépni? Tegnap dél magasságában történt a tiltás és most még tart. Egy teló messengerébe engedett utoljára sikeresen belépni. Azzal bent is vagyok, de maga a FB-be nem tudok.

(#18785) krizmo_ válasza tibike8 (#18784) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szia,

Várj türelmesen, tipikusan 24 vagy 48 órát érdemes várni ilyen esetekben.

Facebookon még kiforratlan ez a megoldás, ezért is írtam korábban, hogy bár máshol használom, itt nem.

#18781 Orionk: Ez bizony így van, nagyon jó memóriám van. :K

[ Szerkesztve ]

(#18786) tibike8 válasza krizmo_ (#18785) üzenetére


tibike8
őstag

Köszi :R

(#18788) Tav-Csoves válasza -secret- (#18783) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Köszönöm a választ!
Hát akkor így jártam...

[ Szerkesztve ]

(#18789) #27441408 válasza krizmo_ (#18785) üzenetére


#27441408
törölt tag

Már 2-3 ember is jelezte,hogy máshonnan is érzi a FB a jelenlétet, mint ahol ők vannak, ez most szerinted mitől kezd "elszaporodni"? FB hiba, vagy csak épp valaki bejutott a fiókjukba?

[ Szerkesztve ]

(#18790) tibike8 válasza #27441408 (#18789) üzenetére


tibike8
őstag

Én vagyok az egyik ilyen. A másik ami nekem fura, hogy naponta vagyok bejelentkezve telóról, m.helyi gépen meg otthon és laptopon és Van, hogy 1 hetes intervallum is van amikor nem mutat visszamenőleg bejelentkezést.

(#18791) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Be lehet állítani ha valaki nem ismerős akkor csak az aktuális profilképem tudja megnézni ? A többit meg nem .

(#18792) kispx válasza batai15 (#18791) üzenetére


kispx
addikt

Ha a korlátozott emberek listájára rakod, akkor csak annyit fog látni a profilodból mint egy ismeretlen.

Szerk.: ehhez még a képek megtekintési jogosultságát is át módosítani kell, ha eddig még nem tetted.

[ Szerkesztve ]

(#18793) batai15 válasza kispx (#18792) üzenetére


batai15
félisten

Ezt akkor is lehet ha nem ismerős ? És ha igen hogy ?

(#18794) kispx válasza batai15 (#18793) üzenetére


kispx
addikt

Juj félreolvastam az előző hozzászólásodat, bocsi :)

Szóval, ha nem ismerős, akkor csak az albumok és a képek láthatóságát kell a nyilvánosról a csak ismerősökre levenni. link

ha rámész a profilodra, majd a tevékenységnapló megtekintése melletti három pontja kattintasz, majd a megtekintés mint... gombra, akkor tudod ellenőrizni, hogy mit tud látni egy ismeretlen.

(#18795) #27441408 válasza tibike8 (#18790) üzenetére


#27441408
törölt tag

Akkor lehet valami FB rendszerhiba.... a jelszavad ugye erős???

(#18796) tibike8 válasza #27441408 (#18795) üzenetére


tibike8
őstag

Úgy gondolom az.

(#18797) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Adott egy Xperia Z 1 Compact teló, amit nemrég gyári visszával újra kellett tenni. Egyebek mellett a baj ata volt, hogy kidobott az Fb appból (eleve szükséges volt az újrarakás 3 év után). Ha wifin van a teló, akkor Fb app használható, de mobilneten már nem. Tud eben nekem itt valaki segíteni, vagy menjek ezzel a gonddal másik topikba? (ha igen, akkor melyikbe?). Előre is köszönöm a segítséget. :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#18800) WhiteWalker válasza #27441408 (#18798) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem rossz. De tudnék pár más dolgot mondani ami jobban zavar :
- névnap/szülinapi köszöntő
- mindenféle oldalak oszd meg és jársz baromsagai

Én naponta 3 posztot engedélyeznek , vagy havonta 1000 Ft és korlátlan .
A pupom tele van a sok idióta videóval,egyéb tudatlan cikkekkel.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.