Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) kispx válasza EmberXY (#19896) üzenetére


kispx
addikt

Hogy elmondhassák magukról, hogy az érdeklődési körödnek megfelelő reklámot kapj. Ez amit még nem láttam. :)

(#19902) EmberXY válasza kispx (#19901) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez azért lehet, mert egy átlagos, normális ember egyáltalán nem érdeklődik a reklámok iránt. Legalábbis magamból kiindulva, én akkor is tolakodásnak veszem, ha egyébként érdekelnie kéne. :D

Up the Irons!

(#19903) csako válasza EmberXY (#19900) üzenetére


csako
veterán

SocialFixer

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19904) EmberXY válasza csako (#19903) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezt kipróbálom, köszönöm. :R

Up the Irons!

(#19905) #27441408


#27441408
törölt tag

Másnak is megjelent az online állapotot jelző kis zöld pötty a fényképén? pl ha csoportba posztolok, jelzi , hogy online vagyok.

(#19906) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az a jelenség, amikor valakinek az ismerőseit böngészem, és olyanokat is látok, akiket én korábban ismerősnek jelöltem, de még nem igazoltak vissza, viszont ott, ahol böngészem, nincs semmilyen gomb, ami jelezné, hogy ismerősnek jelöltem, esetleg már ismerős, vagy hogy ismerősnek jelölöm, az azt jelenti, hogy ők elutasították az én jelölésemet?

Up the Irons!

(#19907) krizmo_ válasza EmberXY (#19906) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

- Ha visszaigazolják a jelölésed, akkor kiírja, hogy ismerősök vagytok.
- Ha elutasították a jelölésed, akkor vagy nem lesz lehetőséged jelölni, vagy ismét megjelenik az ismerősnek jelölés gomb. Ez attól függ, hogy "utasítottak" el.

[ Szerkesztve ]

(#19908) EmberXY válasza krizmo_ (#19907) üzenetére


EmberXY
addikt

Tehát arról külön értesítés nem jön, ha elutasítanak? A függő kapcsolatokat meg tudom nézni valahol?
Itt valószínűleg akkor úgy utasítottak el, hogy ne is jelölhessek újra, az oldalát, képeit, stb látom, üzenetet is tudok küldeni, csak a jelölés gomb nincs sehol (se az, hogy ismerősnek jelöltem).

Up the Irons!

(#19909) #27441408 válasza krizmo_ (#19907) üzenetére


#27441408
törölt tag

Miért, több féleképpen is lehet?

(#19910) krizmo_ válasza EmberXY (#19908) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Függő kapcsolatok.

Akkor valószínűleg úgy utasított el, hogy ne tudd többet bejelölni.

(#19911) krizmo_ válasza #27441408 (#19909) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Meg lehet jelölni nemkívánatosként, vagy el lehet utasítani. Az előbbinél nem tudod bejelölni többet az illetőt.

(#19912) EmberXY válasza krizmo_ (#19910) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszönöm. :R

Érdekességképpen találtam a listában egy olyan ismerőst, aki már régen visszaigazolt, és ebben a listában is "Ismerős"-ként szerepel, ez valami bug?

Up the Irons!

(#19913) fecsu válasza #27441408 (#19905) üzenetére


fecsu
csendes tag

Az nem, viszont a Felfedező hírfolyam felkerült a Marketplace alá, a Percről-perce sáv meg úgy eltűnt mintha ott se lett volna :)

(#19914) Hege1234 válasza Hege1234 (#19885) üzenetére


Hege1234
addikt

végül is megtaláltam és működik is...
(chat lementése)

(#19915) chungee


chungee
addikt

Napot!

Konkrét ismerőseim vannak akikről akarok kapni értesítést és kapok is. DE a legfontosabb személyről nem kapok csak ha rámegyek a lapjára vagy véletlenül a hírfolyamban felbukkan akkor látom. Hogy volt mozgás. Esetleg ő megteheti hogy ne kapjak tőle értesítést:F

(#19916) chungee válasza chungee (#19915) üzenetére


chungee
addikt

Visszavonom mert most random csinálja :(( :(((

(#19917) #75376384


#75376384
törölt tag

Chaten illetve messengeren vki berakott egy csoportba. Se ipaden se telefonon. Nem találtam olyan opciót, hogy lehet belőle kilépni?

(#19918) pjheni


pjheni
újonc

Sziasztok!
A facebook belépésnél eltűnt a pipa, hogy belépve maradok, így minden egyes bekapcsolásról újból be kell írnom e-mail jelszó párost.
Van valami megoldása annak, hogy ne jelentkeztessen ki a facebook, hanem belépve maradjon?
Ha igen, akkor hol tudom beállítani?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#19919) #27441408 válasza pjheni (#19918) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem törlöd a sütiket a böngészőbe. :)

(#19920) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!

Arra van lehetőség, hogy az üzenetküldő ablakot valahogy nagyobbra vegyem? Sehol nem találok ilyen beállítást, nagyon zavar, hogy abban a keskeny sávban kell a szövegnek elférnie.

Up the Irons!

(#19921) krizmo_ válasza #75376384 (#19917) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Kilépés a csoportból:
[kép]

#19912 EmberXY
Szívesen! ;)
Elképzelhető, hogy bug, én még nem tapasztaltam ezt.

[ Szerkesztve ]

(#19922) #75376384 válasza krizmo_ (#19921) üzenetére


#75376384
törölt tag

Köszi a választ. Közben sikerült megtalálni telefonon is. Jó, hogy “alig” van eldugva.

(#19924) gaben1000


gaben1000
tag

Sziasztok
Korábban kérdeztem, hogy hogy lehet profilképet feltölteni úgy, hogy ne lehessen lájkolni.
Most már nem ez érdekel, hanem hogy hogy tudok feltölteni egy képet úgy facebookra, hogy csak én lássam, senki más, idővonalra se kerüljön fel, és természetesen a hírfolyamba se.
Az csak annyi, hogy egy tetszőleges mappába, mondjuk a mobilos feltöltések mappába feltöltök egy képet csak én láthatósággal?

(#19925) bigdady válasza gaben1000 (#19924) üzenetére


bigdady
nagyúr

Oszd meg az oldaladon úgy hogy csak te lásd. Utána tedd át majd töröld a hírfolyam bejegyzést. Nem tudom így jó lesz e de én úgy próbálnám

[ Szerkesztve ]

(#19926) blountex


blountex
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ez az oldal beillesztősdi miként működik?
Page Plugin
Van akinél beírom az URL és jó (ebből kevés van), és van akinél szintén ugyan úgy beírom az URL és nem jó (ebből rengeteg van).
Olvasgattam a neten utána, nos nem igazán találtam választ rá. FB beállítások közül, mindent nyilvánosra meg amit belehetett kapcsolni bekapcsoltam, de ennek ellenére sem működött, reméltem hogy ez a hiba, de nem.

Ötlet?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#19927) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Segítsetek kérlek. Anyám elfogadott valami hülye vírust üzenetben és se a vírus írtó se a Malware program nem találja a gépen... hogy az istenbe irtsam ki?

(#19928) -secret- válasza -secret- (#19927) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Update: Volt egy ismeretlen chrome kiegészítő, lehet ez volt a ludas.

(#19929) #27441408 válasza -secret- (#19928) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az megeshet, a chrome addon-okat is ésszel kell feltenni , megnézni mi az van e fejlesztői háttere stb.....

(#19930) -secret- válasza #27441408 (#19929) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Anyám kezdő pc user szóval magyarázhattam neki fél évig, hogy ne kattintson semmire. Pláne olyanra ami Messenger üzenetben jön megbeszélés nélkül. Mindegy, kiírtottam elvileg.

(#19931) #27441408 válasza -secret- (#19930) üzenetére


#27441408
törölt tag

Gondoltam, hogy ez a helyzet, nem is kioktatásnak szántam, de kb ugyan az a helyzet mint pl az androidos játékoknál, meg kell nézni mi az, van e háttere stb...

(#19932) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Kovetkezo a kerdesem!
Tagja vagyok egy nyilvanos csoportnak, ahol neha latok posztokat, ami ala ki van irva, hogy 3 hozzaszolas. (a szam tkp csak pelda)
De megnyitva a posztot (mobilon): Nincsenek hozzaszolasok latszik.
Miert?
Illetve: ha nalam be van allitva, h x ember nem lathatja a hozzaszilasaim, posztjaim - ezek az emberek a fenti NYILT csoportban sem lathatjak a tevekenysegem? Mert ha pl posztolok itt, nincs lehetoseg allitani iras alatt, h kik lathatjak amit irok.

Koszonom :R

[ Szerkesztve ]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#19933) Vanir


Vanir
veterán

Hali!

Reggelre kaptam egy ilyen értesítést:

Ez annyira jól működik, hogy pl. aki a Close Friends-be van téve, annak a posztjáról nem kapok értesítést, mikor eddig kaptam. Mondjuk meg sem lepődök, mert az elmúlt pár évben lényegében egyre nagyobb szarkupac lett ez az oldal technikai szempontból, de azért mégis, ezt hogy lehetne megoldani, valaki rájött már?
A beállításoknál természetesen be van pipálva:

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19934) gaben1000


gaben1000
tag

Sziasztok
Hogy tudok feltölteni képet bármilyen mappába, hogy csak én lássam? Hírfolyamban, idővonalon ne jelenjen meg.

(#19935) -secret- válasza gaben1000 (#19934) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Feltöltöd úgy, hogy a láthatósága "csak én" legyen.

(#19936) gaben1000 válasza -secret- (#19935) üzenetére


gaben1000
tag

Bármilyen mappába lehetséges, akár profilképek, akár egy sima mappába, amit én hoztam létre?
A feltöltés pillanatában sem lesz látható senkinek hírfolyamban, idővonalon?

(#19937) bigdady


bigdady
nagyúr

S8-on jobb a Facebook lite mint a sima. Nem laggol
No comment :DDD

(#19938) -secret- válasza #27441408 (#19931) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na megérkezett ez is. Végre.

Remélem hamar végez.

(#19939) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hogy tudom elrejteni a születésnapomat, hogy nem jelezzen egyik ismerősömnek se?

(#19940) -secret- válasza Sanyi.mTs (#19939) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Adatlap -> Névjegy -> (baloldalt) Elérhetőség és alapadatok -> Születési dátum + év láthatóságát "Csak én"-re rakod.

(#19941) #27441408 válasza -secret- (#19938) üzenetére


#27441408
törölt tag

Elindítottad? Mit csinál feltelepíti, vagy felhő alapú a keresés,? (vagy,hogy kell mondani)

(#19942) -secret- válasza #27441408 (#19941) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Leszed egy 4 megas progit amit el kellett inditani es szep lassan csinalja, addig nem is lehet “teljes joguan” facebookozni csak olvasni. Kb. 1 ora amig vegzett.

(#19943) WhiteWalker válasza -secret- (#19942) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezmiez? FB saját kemprogramja? :U

(#19944) nicu71 válasza -secret- (#19938) üzenetére


nicu71
addikt

És ezt hogy lehet elindítani?😉

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#19945) -secret- válasza WhiteWalker (#19943) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaja, Facebook saját vírusírtója amit ők csináltak.

nicu: Sehogy, ha valami vírust észlel a gépen, vagy küldesz olyan vírusos üzenetet ami tőled származik akkor felajánlja bejelentkezés után. Azaz kötelező megcsinálnod mert nem enged tovább.

[ Szerkesztve ]

(#19946) WhiteWalker válasza -secret- (#19945) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Némi iróniával mondtam :D
Nem tudom, szkeptikus vagyok én ezzel....

(#19947) -secret- válasza WhiteWalker (#19946) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bízom benne, hogy az üzeneteimet nem olvasta el. :D

(#19948) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Most vettem észre, hogy a linkelt videóknal, ha nem indítom el akkor pár kockát lejátszik belőle GIF formában.
Volt hír erről a fejlesztéséről, gondolom akkor már élesbe beraktak valamelyik közi frissítésbe.

(#19949) takric


takric
tag

Sziasztok!

2 hete egyik napról a másikra eltűnt a percről percre sáv, úgy, hogy nem állítottam át semmit és nem tudom visszahozni. Ha ugyanarról a gépről és böngészőből egy másik felh névvel belépek, akkor annak az embernek van. Ha jól tudom más is járt így, lehet tudni mi az oka?

(#19950) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Sziasztok.

Feltöltök egy képet és nyilvános a feltöltés úgy állítom be,akkor aki nem ismerősöm az miért nem tudja likeolni vagy hozzászólni csak megosztási lehetőség van?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.