Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) bendegruz válasza csako (#18500) üzenetére


bendegruz
őstag

elég baj ez :/
de köszi a választ :)

Asus Rog Strix Scar III

(#18502) csako válasza bendegruz (#18501) üzenetére


csako
veterán

Annyira nem, az a mappa eléggé el van dugva (túlságosan is)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18503) bendegruz válasza csako (#18502) üzenetére


bendegruz
őstag

az a baj ezzel, hogy most mindenképp el kell olvasd az uzenetet, ha valami idiota megtalál
anno meg simán nem tudtak üzit küldeni, ha a szűrés be volt állítva

néha már azt hiszem, a face direkt ugy csinálja az oldalt, hogy nyugodtan teret enged az idiota unatkozó embereknek.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#18504) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok....lenne egy olyan kérdésem ,hogy benne vagyok egy nagy létszámú face csoportban mindenki akinek hirdetése van pontozza így előre kerül...UPP....kérdésem az ,hogy egy admin tudja ezt szabályozni a felhasználóknak? Meg tudja a face beállítás változtatni illetve a pontozás lehetőségét ki illetve be tudja kapcsolni? Vagy lehet hogy egyéni emberként is tudja kezelni a tagok között?

Tulajdonképp az a lényeg hogy hiába pontozom nem jön előre a hirdetésem...pedig régen elő jött mindig ...lehet valamit az admin állított be?

És hogy lehetne ez ellen tenni valamit?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18505) janos1988


janos1988
addikt

Ha valaki megosztja a napját és én megnézem akkor ő azt látja, hogy én láttam? Ha igen akkor azt is, hogy mikor?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18506) csako válasza janos1988 (#18505) üzenetére


csako
veterán

A mikort nem, legfeljebb megsaccolni tudja, ha gyakran figyeli, hogy ki nézegeti.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18507) janos1988 válasza csako (#18506) üzenetére


janos1988
addikt

Kipróbálom már egyszer, hogy hogy működik ez a téma.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18508) majsztro


majsztro
tag

Sziasztok! Az mitől lehet, ha egy csoportba belépve, (aminek tagja vagyok) ez fogad: "Nincs megjeleníthető bejegyzés" viszont a hírfolyamomban meg látom, mikor adott csoportban újabb bejegyzés van? Látom, ha képet v. más egyebet töltenek fel a tagok a csoportba, de belépve csak a fenti üzenetet semmi mást nem látok. Más csoportoknál ilyen nincs. Böngésző- gép újra indítása nem segít, másik böngésző használata v. telefon úgyszintén nem.

(#18509) janos1988 válasza csako (#18506) üzenetére


janos1988
addikt

Na. Nekem nem mutatja, hogy ki nézte meg eddig. :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18510) csako válasza janos1988 (#18509) üzenetére


csako
veterán

mert senki sem nézte meg :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18511) janos1988 válasza csako (#18510) üzenetére


janos1988
addikt

Olyan, mintha nem is egy dologról beszélnénk... ;] Két cimbire írtam, hogy nézze meg, megnézte. Hol kell egyáltalán ellenőrizni ezt?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18512) csako válasza janos1988 (#18511) üzenetére


csako
veterán

Gondolom a Messenger vagy a Facebook app tetején lévő "My day" (napom) dologról van szó, ahova 24 órára fel lehet tölteni "érdekes" fotókat.
Ellenőrizni úgy lehet, hogy ráböksz a sajátodra és elvileg látszania kéne.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18513) buci30


buci30
addikt

Volt egy Facebook profilom
Kértem a törlést március végén vissza is igazolták hogy 14 nap múlva törlik.
Viszont van benne egy nagyon fontos beszélgetésem ami kellene így szeretnék vissza lépni.
Megvan az az email-em amivel regisztráltam mert azt használom még mindig meg az akkori jelszavam is megvan természetesen.
Vissza tudom valahogyan állítani így ennyi idő után???

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#18514) csako válasza buci30 (#18513) üzenetére


csako
veterán

Ha be tudsz lépni, akkor igen, ha nem, nem.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18515) Angel2014 válasza buci30 (#18513) üzenetére


Angel2014
addikt

Simán belépsz ugyan úgy és kérdezni fogja megszakítod a törlést...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18516) buci30 válasza Angel2014 (#18515) üzenetére


buci30
addikt

Mivel március volt írtam így a 14 nap már rég lejárt így ez nem járható út.
Rákerestem email alapján de nem találja.
Így akkor gondolom végleges lett, csak azt hittem valami biztonsági kérdés stb még helyre hozhatja.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#18517) krizmo_ válasza buci30 (#18513) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha a fiókod törlését kéred, akkor már nincs visszaút, csak felfüggesztésnél van...
Kérd meg azt az illetőt, akivel ez a fontos beszélgetés zajlott, hogy mentse le neked, nála még megvan, ha nem törölte.

(#18518) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ez az, hogy mondjuk googleban a nevemre keresve ne találjanak meg?

(#18519) bigdady válasza -secret- (#18518) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ja

(#18520) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Érdemes megnézni miket gyűjtött össze rólatok a Facebook, és milyen következtetéseket vont le:
Hirdetési beállításaid

Törölni is lehet az összegyűjtött infókból...

[ Szerkesztve ]

(#18521) #27441408 válasza krizmo_ (#18520) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez érdekes, köszi

(#18522) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Ezek a facebook ajándékkártyák mire jók és hol lehet venni? Kösz

(#18523) krizmo_ válasza bigdady (#18522) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Itt nézz szét:
Felhasználói fizetési feltételek

#18521 silver star ;)

[ Szerkesztve ]

(#18524) attiati


attiati
veterán

ha likeolok valamit, az a több ismerősömnek is megjelenik a hírfolyamában, akik követnek?

Mindenki pakolja fel a személyes dolgait, de ha van 3-4 különböző baráti társaságom, akkor nem biztos, hogy szeretnék látni a számukra vadidegen emberek megosztását csak azért, mert én likeolom.

[ Szerkesztve ]

(#18525) csako válasza attiati (#18524) üzenetére


csako
veterán

Ha az adott bejegyzés publikus, akkor meg van az esélye, hogy látni fogják.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18526) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok...vettem egy galaxy a5 2017-et...és

Viszont ebben nem tudtok segíteni,hogy a facebook a régi telomón adroid 4.4.4 el...ha valaki hozzászólt egy értesítéshez , vagy megjelöltek valamiben a fecebookon régen csak pukkant egyet a hang "azt hiszem facebook pop volt..." most bárhogy állítom az értesítés hangot folyton kolompol a telefon ha valaki hozzászól egy olyan hozzászóláshoz amihez én is hozzászóltam a facén korábban.....

Egész éjjel nem bírtam aludni miatta.... :(((

Kérdésem: Be tudjuk állítani valahogy hogy meg is maradjon a face hozzászólás hang csak a régi kis pukkanással....de az üzenet hangra legyen egész más értesítési hang...mert oda már kell a hangosabb... :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18527) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Androidon is változott a gyári Messenger hangja?

(#18528) csako válasza Angel2014 (#18526) üzenetére


csako
veterán

Hamburger (csíkos) menü -> App beállítások -> Értesítések -> Hang beállítása
Viszont ha éjszaka nem tudsz aludni a "csengéstől", esetleg javaslom a Ne zavarj módot a telefonodon, ha kell kikapcsol minden hangot éjszakára, és reggelre meg vissza (állítható az időzítés és manuálisan is nyomkodható + be lehet állítani kivételeknek hívásokat, sms-eket adott személyektől)

(#18527) -secret-: A "Messenger" nevű hang még mindig ugyanaz a csengés, de tartalmaz az app tucat másik hangot, szóval igazából nem tudom nem-e lett másik az alapértelmezett, én sajátot állítottam be, már csak azért is, hogy ne gondolják az emberek azonnal, hogy ott beszélgetek. :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18529) -secret- válasza csako (#18528) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah...iOS-on most változott és hadd ne kelljen mondanom, hogy rosszabb volt mint ami volt.

(#18530) bigdady válasza -secret- (#18527) üzenetére


bigdady
nagyúr

Iosen változott?

(#18531) Angel2014 válasza csako (#18528) üzenetére


Angel2014
addikt

Igazából az a bajom hogy szükségem is lenne az értesítésekre...mert költöztettek és nem szeretnék egy éjjel zsíros fuvarról is lemaradni...jó hogyha jelezne de finoman....szóval ha valaki belinkeli a nevemet a fuvarra például.

Az üzenet hangokra lehetne erősebb....értesítési hang...

De igazából az akasztott ki,hogy mások beszélgetnek egy hozzászólásban amiben én is hozzászóltam és az üzenethang értesítéshangján másodpercenként hangosan kolompol a telefonom.

Most kikapcsoltam ahogy mondtad de így nem fogom észrevenni ha linkelik a nevemet... :(((

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18532) csako válasza Angel2014 (#18531) üzenetére


csako
veterán

Nem kell kikapcsolni, ha nem akarod, mint írtam felette, beállíthatsz bármilyen saját hangot.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18533) -secret- válasza bigdady (#18530) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#18534) Angel2014 válasza csako (#18532) üzenetére


Angel2014
addikt

De ezt a telefonomban vagy a facén belül....

Szerintem a facén belül állítsam be igaz?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18535) csako válasza Angel2014 (#18534) üzenetére


csako
veterán

Igen, a fb appon belül, így csak annak változik meg :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18536) Angel2014 válasza csako (#18535) üzenetére


Angel2014
addikt

:R így már értem... :K öreg vagyok én már ehhez.... ;] :R

Push üzenetek hangját kellett megváltoztatnom...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18537) Angel2014 válasza csako (#18535) üzenetére


Angel2014
addikt

Ahogy írtad amúgy nálam így jelent meg...

Az app beállításban nem volt alatta lett viszont az értesíts beállítása és abban a push...és a psh-on belül lehetett.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18538) csako válasza Angel2014 (#18537) üzenetére


csako
veterán

Ja, akkor nekem (még/már) máshogy van :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18539) Ryder62


Ryder62
őstag

Hali

Facebook appban az a nyomorult instagram jön csak fel hírfolyamban, hogy telepítsem,semmi más. Letöltöttem de még így is csak azt dobja ki. Ezt a retket hogy a bánatba lehet eltüntetni?

(#18540) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Problémába ütközött egy ismerősöm barátja, akinek segíteni próbálok.

Facebook fiók, azt írja ki hogy nem létező email cím. A fiók lebeg a semmiben, és telefonszám sincs párosítva.
Ha rábökök hogy elfelejtett jelszó, beírom a nevét, beugrik a profil mint lehetőség. Rányomok, majd felugrik "Próbálj meg hozzáférni a levelezésedhez". Megpróbálok a gmailbe belépni, majd azt írja hogy nem tud beazonosítani a gmail és eldob, holott minden info klappol

Mit lehet tenni egy ilyen fiók visszaszerzésében? Nem ellopták,szimplán mintha az email cím gyalulódott volna. Érthetetlen számomra hogy ilyen megtud történni.

Tehát konkrétan a probléma az hogy se email cím, se telefonszám nincs, így a facebook nem tud beazonosítani.

Előzmény: Amikor a probléma megtörtént, újraberegisztráltak arra az email címre, abban a hitben hogy a régi profil fog beugrani. De ezt a profilt azóta törölték, kivárva a 14 napot.

[ Szerkesztve ]

(#18541) Thome válasza Thome (#18540) üzenetére


Thome
addikt

Megoldva.

A gmail fiókba belépve, egy régi post értesítés hivatkozására kattintva automatikusan beazonosította a személyt és a jelszót beírva beeresztett. :U

(#18542) Ádyka


Ádyka
őstag

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy facebook user, így lehet hogy tök alap dolgot kérdezek.
Szóval meddig lehet viszanézni a facebook hírfolyamot?
Mondjuk ma kiváncsi lennék az egy évvel ez előtti (2016 május 20.) facebook profilom hirfolyamán megjelent megosztásokra, hírekre, képekre stb stb. Lehet ilyet?
Köszönöm

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#18543) krizmo_ válasza Ádyka (#18542) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Ha likeoltad, megosztottad vagy részese voltál az adott dolgoknak akkor vissza tudod nézni.

(#18544) Ádyka válasza krizmo_ (#18543) üzenetére


Ádyka
őstag

Köszi, de hogyan? Akkor is csak a likoltakat, vagy amikben részt vettem?
Egy komplett napot már nem?

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#18545) krizmo_ válasza Ádyka (#18544) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Például a tevékenységnaplóban:

Bal oldalt ki tudod választani mit szeretnél visszanézni, jobb oldalt pedig évre pontosan le tudod szűrni.

Szerintem, csak azt tudod visszanézni, aminek részese voltál valamilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

(#18546) Buster17


Buster17
addikt

Hali.
Jött ma egy 30as számról ez az sms:
7*****: ez az új Facebook-jelszó beállításához használható kódod

Ez most mi?
Valaki beakart lépni hozzám?

(#18547) -secret- válasza Buster17 (#18546) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#18548) csako válasza Buster17 (#18546) üzenetére


csako
veterán

Ja, valaki be akart, de minden bizonnyal nem sikerült kitalálnia a jelszót :D
2-3 alkalomnyi elcseszés után automatikusan küld emailt vagy (úgy látszik) sms-t új jelszóhoz...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18549) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Gyerekek ezek az újjabb Facebook app droidon egyre hulladékabb.
Lassú , laggol , vissza gombra frissiti magát ahelyett hogy kilépne . Kb 4-5-ször kell megnyomni mire kilép.
Vissza is raktam egy januári verziót. ;]
Most meg itt sír hogy régi verziót használok :DDD
Sírj csak , marad a régi. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18550) Angel2014 válasza WhiteWalker (#18549) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha beállítod a facebook appon belül , hogy ne legyen frissítés akkor nem fog nyávogni...de nálunk hibátlan...milyen telód van?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.