Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) k-adi válasza capafog23 (#18600) üzenetére


k-adi
nagyúr

Elképzelhető, hogy valamelyik kép vagy képek felakadtak a cenzúra szűrőn.

(#18602) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Nektek sem sikerul torolni a keresesi elozmenyeket az androidos facebook appbol?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#18603) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Kipróbálta már valaki, hogy a "tartósan" beállítás mit takar? (Az a tippem, hogy azzal lehet kikapcsolni):

Másnál mindig jelez a messenger, ha jön valami? Mert nálam a legtöbbször néma, csak nagyon ritkán csippan, ha jön valami.

[ Szerkesztve ]

(#18604) csako válasza krizmo_ (#18603) üzenetére


csako
veterán

A tartósan azt jelenti, hogy nem kapcsol vissza automatikusan.
Nekem mindig jelez a messenger "asztali értesítéssel", bár én firefoxban egy addon segítségével mondhatni mindig nyitva tartom.

(#18602): Nekem sima ügy volt az előbb. Esetleg várj a következő frissítésre.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18605) #27441408 válasza 4ron (#18599) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem másodjára vagy harmadjára sokszor rendbe jön így értettem.

(#18606) rlazol válasza krizmo_ (#18580) üzenetére


rlazol
addikt

krizmo_
pl itt: az ismerősöm (Szabolcs) kommentje megjelent nekem, ő egy ismerősének (Zalán) egy külső szolgáltató (napi.hu) post-jára tett megjegyzésére reagált.
Nekem akarom az ismerősöm letiltani.
Nem az ismerősöm ismerőse zavar, hanem az alaptartalom, jelen esetben a napi.hu. Hogy tudnám letiltani?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18608) Panthera válasza #41133696 (#18607) üzenetére


Panthera
őstag

A cikkben található kép android alól van lopva? Egyáltalán hányas verziótól lehet az alkalmazásengedélyeket így testreszabni?

A messenger lite ma kiírta, hogy már csak 5 napig használhatom. Direkt régi verziót használok, de ha nagyon erőszakoskodnak, inkább törlöm a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#18609) krizmo_ válasza rlazol (#18606) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Menj rá arra, hogy kevesebb ilyen bejegyzést szeretnél látni, majd ismét megjelenik egy ugyanilyen opció, ismét menj rá, aztán dobni fogja azt, hogy "bejegyzések rejtése". Így tudod kiiktatni az oldalt. Kicsit kusza...de ezt a megoldást találtam csak.

(#18610) csako válasza Panthera (#18608) üzenetére


csako
veterán

Android 6.0-tól felfele van ilyen testreszabhatóság.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18611) #27441408 válasza csako (#18610) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azt nem értem az ilyen cikkek miért nem írják le, hogy 6-OS verziószámmal kezdődő androidnál van ilyen lehetőség?? Még bőven sokaknál van 4-es és 5-ös android azok tulajdonosai sokkra mennek az ilyen cikkekkel.... (azzal a résszel ami leírja,hogy az APP-nak milyen jogosultságát kell megvonni.)

[ Szerkesztve ]

(#18612) rlazol válasza krizmo_ (#18609) üzenetére


rlazol
addikt

megpróbálom, köszi!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18613) csako válasza #27441408 (#18611) üzenetére


csako
veterán

Nem a hirado.hu-n kell nívós, mindenre kiterjedő tech cikkeket keresni, ennyi. Nekik nem ez a fő profiljuk.
Egyébként csak, hogy válaszoljak egy a cikkben feltett kérdésre: A facebooknak azért kell mikrofonhoz engedély, mert pl. a legtöbb élő videó nem túl izgi hang nélkül.

Amúgy a Marshmallow már átvette a vezetést a többi verziótól. Mondjuk összevonva még mindig majdnem a fele 4.4 és 5.x :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18614) #27441408 válasza csako (#18613) üzenetére


#27441408
törölt tag

Igaz :)

Én nekem szerencsém van pont 6.0 van már a telón, meg is reguláztam a messengert, facebook app-om meg alapból tiltva van.

(#18615) WhiteWalker válasza csako (#18613) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 , és így terjed a hülyeség...

[ Szerkesztve ]

(#18616) Drenadar válasza #27441408 (#18614) üzenetére


Drenadar
veterán

fb appot szerintem nem is szabad feltenni... böngészőből tökéletesen megy minden funkció...messengerből meg elég a lite
:P

(#18617) #27441408 válasza Drenadar (#18616) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az android része , legalábbis én így tudom tehát a face app-ot max csak tiltani lehet, a messengernél meg majd akkor lesz jó a lite, ha legalább mikrofonozni lehet benne.... addig számomra csak 1 vicc :)

(#18618) csako válasza #27441408 (#18617) üzenetére


csako
veterán

Dehogy a része :D Csak vannak gyártók, akik rendszer appként rakják fel, és ezért nem lehet törölni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18619) bigdady válasza Drenadar (#18616) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bongeszobol van ertesites androidon?

[ Szerkesztve ]

(#18620) Drenadar válasza bigdady (#18619) üzenetére


Drenadar
veterán

hál istennek nincs! plusz a messengert se tölti be. (kívéve az opera, de az meg nagyon lassú)

messengerhez minek mic? diktálni?

Áh szerencsére nem egyformák az igényeink :) :)

(#18621) csako válasza Drenadar (#18620) üzenetére


csako
veterán

Arra még a híradósok is rájöttek, hogy a messengernek minek a mic :D (csak viccelődöm)
A telefonáláshoz/videobeszélgetéshez kell... diktáláshoz a billentyűzetnek kell mikrofon engedélyt adni ;)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18622) csako válasza #41133696 (#18607) üzenetére


csako
veterán

Emitt már meg is cáfolták a hallgatózást.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18623) #27441408 válasza csako (#18618) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mindegy ennyire nem vágom, nekem eddig mindig letörölhetetlen volt minden telón . :)

Drenadar esetleg hanghívást indítani? Na szóval a lite egy vicc számomra, oké értem alap dolog, de egy ilyen azért legyen már benne... azért ma már sokan használják a mikrofonos beszélgetést, sokszor jobb mint pötyögni ha valakivel hosszabban beszélgetsz.főleg hogy ingyen van, ha a net és áram árát nem nézzük ..

[ Szerkesztve ]

(#18624) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Másnak sem frissül a csoportokból 12-edike óta se az app,se a böngészős fal?Csak az oldalakról kapom a bejegyzéseket,a csoportoknál ott a 20+ bejegyzés,de a falamon 12-edikei a legutolsó csoportbejegyzés...ráadásul ugye a legnépszerűbbek-en van,vagyis régebbieknek is előre kéne ugrania,ha van aktivitás,hétfőig ment is.
Ja és pluszban lett egy "legnépszerűbb bejegyzések a csoportjaidból",ami eddig nem volt,van benne összesen kemény 2 random bejegyzés,mindkettő régi.
Nagyon boldog vagyok,hogy így pont fizu után túrnom kell az aprós csopijaimat egyesével :W A falamra meg jött 2 bejegyzés összvissz.OK,mondjuk korábban bosszantott,hogy az 1 témájú csopikból sokan benne vannak egy halomban,és egyszerre feladnak valamit sokban,amiből 3-at meg is jelenített egymás alatt,mobilon ráadásul kilőhetetlenül,mert se a kufár,se az adott bejegyzés nem volt csak menthető,de a teljes off is durva...
Azért nem mindegy volt pl.óránként csekkolni,mert megjött a falamra minden új hirdi a csopikból,könnyű volt az új/népszerű dolgokat megcsípni.Most lehet nyálazni egyesével,tökölni :W Azért nem mindegy hogy csak falrapislantás,és gyors megnézem a felső pár bejegyzést,vagy minden csopiban külön mazsolázni a sok sefteshirdi között a "kincset"...ráadásul gépen ki is tudtam lőni az érdektelen személyeket,akik drágán,sűrűn,sok helyre posztolnak,úgyse veszek sose tőlük semmit soha alapon,most nem egyértelmű megállapítani 1 hirdiről,hogy 1 vagy 8 helyen van.
Ráadásul e-cigi téma,amit csak a facén lehet érdemben kereskedni itthon... :(((

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18625) Yodafon válasza Yodafon (#18445) üzenetére


Yodafon
senior tag

Erre valaki? :S

Egy kis részlet: [link]

És ahogy kinéz:

:O

[ Szerkesztve ]

I'm gangsta!

(#18626) krizmo_ válasza Yodafon (#18625) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha a három pöttyre rákattintasz ott mi van?
Szerk. :
Itt már nekem sem jelenik meg az üzent küldési gomb.

[ Szerkesztve ]

(#18627) Yodafon válasza krizmo_ (#18626) üzenetére


Yodafon
senior tag

Ez:

Videóhívás
Jelentés
Tiltás

Írtam már a facebook supportnak is de kb. le se sz@rnak :((

I'm gangsta!

(#18628) krizmo_ válasza Yodafon (#18627) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Honnan tudod, hogy nem tudnak neked üzenetet küldeni?

Ha rámész a "megtekintés, mint"-re, akkor sem látod ott az üzenet gombot? Mert nekem sem mutatja alapból, csak így.

[ Szerkesztve ]

(#18629) Yodafon válasza krizmo_ (#18628) üzenetére


Yodafon
senior tag

Öhm... izé megnéztem a másik 2 Facebook profilomból és tényleg nem mutatja.

I'm gangsta!

(#18630) krizmo_ válasza Yodafon (#18629) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Van másik 2 fiókod is? A szabályzat csak egyet enged egy személynek.
Te tudsz másoknak küldeni üzenetet, mert ha nem akkor lehet letiltották neked az üzenet küldést?

(#18631) Yodafon válasza krizmo_ (#18630) üzenetére


Yodafon
senior tag

Disszociatív személyiségzavarom van :))

De most nem is ez a fontos. :V Hanem hogy anno en kapcsoltam ki az uzenetkuldes lehetoseget de most nem tudom visszakapcsolni. Csekkold a linkelt hsz ban a beallitasokat. Regen ugy emlekszem volt olyan ott hogy ki kuldhet uzenetet nekem. Na az most vagy mashol van es en vagyok bena hogy nem talalom vagy kivettek onnan :Y

Es igen en mindenkinek tudok uzenetet kuldeni es valaszolni is tudnak szoval nem tiltottak le semmirol.

I'm gangsta!

(#18632) krizmo_ válasza Yodafon (#18631) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Csak azért említettem meg, mert emiatt lehet kapni korlátozásokat...

Tudnak üzenetet küldeni neked, csak te nem látod a gombot... lehet egy bug, mert erre vonatkozóan nincs semmiféle beállítás. Már módosultak az üzent küldési beállítások... De ezt írták is korábban.

(#18633) Yodafon válasza krizmo_ (#18632) üzenetére


Yodafon
senior tag

Nem. Ugy ertem ha en kuldok nekik eloszor uzenetet akkor tudnak valaszolni. Ha csak random arc akarna uzenni nem tudna mert nem latja a gombot. Allandoan be kell jelolniuk ismerosnek hogy tudjanak uzenni nekem....

I'm gangsta!

(#18634) #27441408 válasza Yodafon (#18631) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ezt itt nem szokás hangoztatni ilyen nyíltan, ha valakinek több van, tiltja a szabályzat oké sokaknak van 2-3, nekem több ismerősömnek is van 2, de azért ne hangoztasd igaza van krizmonak a szabályzat tiltja. :)

[ Szerkesztve ]

(#18635) Yodafon válasza #27441408 (#18634) üzenetére


Yodafon
senior tag

Mert ugy nezek ki mint aki veri a mellet ra? :Y Csak a problema megoldas vegett emlitettem

I'm gangsta!

(#18636) krizmo_ válasza Yodafon (#18633) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Úgy tűnik beragadt nálad ez a beállítás, talán idővel helyreáll. Sajnos vannak ilyenek. Rengeteg bug van az oldalon...

(#18637) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Újra kérdem,csak nekem tűnt el a falamról az összes csoportbejegyzés?
Elég hülyén néz így ki,hogy van kábé 10 ember,akit követek,és havonta posztolnak 1 dolgot/fő...
Tegnap még hétfőig bezárólag megvoltak a csoportbejegyzések is,mostmár full ki van minden törölve :W
Fasza ez így.Rohadtul nem érdekel az emberiség jórésze FB-n,milyet sz@rt,ellenben üzletelni nem volt rossz.Egyébként szerintem másnak is ilyennek tűnik,eddig a legtöbb adásvételt kommentelték,most az utóbbi napokét nem.Az emberek legtöbbje pont emiatt,mert megjött a falára szerintem nem is tudja,hol keresse a csopijait.
A másik baromság a csopik,oldalak melletti szám...ami persze nem azt mutatja,hány új hirdi van megnézés óta,hanem hány post született azokban :W Fakkom érdekli,hogy egyetlen cucc alatt néha litánia megy...
Másik újra előjött marhaság,a falról törölt dolgok mobilon újra előkerülnek,csak épp a bejegyzés helyett a törölve-mezők maradnak.Jaés persze asztalira hatástalan,hazamegyek és ott vigyorog az összes szemét,amit mobilon kilőttem... :W
Plusz az örök kedvenc,a saját üzit újként mutatás azótais...meghogy a post után egy idő múlva beszúrja,hogy Messengerről küldve vagy akármi,de akkor frissítésig ottmarad az 1 üzi jelzés,és a görgess lejjebb az új üzenetekhez a csetben... :W
Teljesen használhatatlan lett az egész,ha ez így marad,a mobilom nem is terhelem a fésszel,azt a havi 5 ismi posztot meg tudom nézni otthon is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18638) Dragon27


Dragon27
senior tag

A megjelöltek ismerősei ez pontosan mit jelent? ...... pl. ismerősök ismerőseinek ismerőseire gondol? :DDD

(#18639) csako válasza Dragon27 (#18638) üzenetére


csako
veterán

Annak tulajdonképp akkor lenne jelentősége, ha az "ismerősök ismerősei" nem lenne ott, csak az "ismerősök".
Mert ha mondjuk készítesz egy bejegyzést, és megjelölöd rajta az egyik ismerősöd, akkor nem csak a te ismerőseid látják, hanem az övéi is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18640) Dragon27 válasza csako (#18639) üzenetére


Dragon27
senior tag

Akkor ezzel ugyan azt érem el mint az előző képnél.... mert szeretném ha látnák az ismerősök ismerőseim amit megosztok.... akkor ugyan az (2 képpel ami van)

[ Szerkesztve ]

(#18641) csako válasza Dragon27 (#18640) üzenetére


csako
veterán

A kettő nem teljesen ugyanaz, mert így nem minden ismerősöd ismerőse látja.
Ha azt akartad elérni, hogy akit megjelölsz a képen, annak az ismerősei láthassák, akkor igen, mindkettővel elérted a célod.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18642) Dragon27 válasza csako (#18641) üzenetére


Dragon27
senior tag

köszi

(#18643) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok.

Facebook messengerből töröltem egy üzenetet, amibe egy word dokumentum volt.
Ezt szeretném visszaállítani.
Lehetséges?

Android 6.01, mindig a legfrisebb app ( ha ez szamit)

Pixel 7a

(#18644) -secret- válasza Drughi (#18643) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem lehetséges. De törlés előtt figyelmeztet is, hogy nem lehetséges a visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

(#18645) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Egy ismerősöm beletett egy titkos csoportba, de rohadtul nem érdekel, ami ott megy, ki szeretnék lépni. Pontosabban már 2x megtettem, de visszarak állandóan. Hogy lehet letiltani valahol, h ne tudjon beletenni?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18646) csako válasza tylerddd (#18645) üzenetére


csako
veterán

Amikor kilépsz van egy bepipálható lehetőség, hogy ne rakhassanak bele megint.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18647) k-adi válasza tylerddd (#18645) üzenetére


k-adi
nagyúr

Csoport kilépés során be kell pipálnod amit kiír. Utána már OK

(#18648) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én megoldottam,bannoltam a p...ba az ismit.Pedig rokon volt :D De 3 év alatt nem beszéltünk egy szót sem,csaj volt,idióta fajtából,játékmeghívókkal,reklámokkal,nyereményjátékokal talált be,de annyit nem írt,hogy Boldog Karácsonyt.Az utolsó csepp volt a privát Avon hirdetős sz@r csoportja volt,ahol tolta a reklámokat+toborzott volna magá embereket,hát a harmadik próbára letoltam a p..ba bannal.Úgy is meg lehet oldani :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18649) tylerddd


tylerddd
veterán

Telón nekem nem ajánlott fel semmit, egyszerűen csak ki tudtam lépni. Értesítéseket lekapcsoltam, igy kb. semmi nem jön az oldaltól.

ps: nekem is rokon csaj, valami szépségápolós marhasággal :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18650) #27441408 válasza BandiHUN (#18648) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem egyszerűbb lett volna az értesítéseket kikapcsolni? :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.