Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) enginev3.0 válasza WhiteWalker (#18549) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam sincs gond, igazából próbáltam hogy letörlöm, és úgy javul e az akksi de azt sem vettem észre hogy sokkal jobb lenne, talán kitolni lehetne kicsit az üzemidőt de úgy is minden nap töltöm

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18552) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!

A Facebook elkezdte a következőt csinálni: Ha rákattintok valamilyen képre az idővonalon, hogy megnézzem akkor eddig azt csinálta, hogy a képet felhozta előtérbe ha bezártam akkor visszadobott az idővonalra. Most viszont Egy pillanatra felvillan majd megnyitja azt az oldalt ahol a kép szerepel majd megint a képet nagyba, és ezt valamiért megint megismétli. Tehát folyamatosan ugrál a kép, én meg epilepsziás rohamot kapok lassan, komolyra fordítva eléggé zavaró. Eddig semmi probléma nem volt ezzel. Más böngészővel nem próbáltam. Feleségem laptopjám Chrome-mal úgy működik ahogy nekem régen, ahogy szeretném most is.

Valaki tapasztalt ilyet? Tud megoldást?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#18553) krizmo_ válasza Triathlete (#18552) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szia,

Szoktak lenni ilyen bugok, remélhetőleg helyreáll magától.
A képmegtekintés nálam is gondot okoz már egy ideje, ha külön nyitom meg, nem pedig rákattintok akkor jó.

(#18554) Triathlete válasza krizmo_ (#18553) üzenetére


Triathlete
senior tag

Szia!

Tegnap kaptam egy tippet, hogy töröljem a gyorsítótárat és a cookie-kat, illetve én még belevettem a böngészési előzményeket is. Majd restart és utána már jó volt. Próbáld meg!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#18555) krizmo_ válasza Triathlete (#18554) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Bizonyos időközönként elvégzem ezeket a műveleteket... Van hogy helyrejön, aztán ismét csinálja. Remélem nálad tartós marad. :)

(#18556) WhiteWalker válasza enginev3.0 (#18551) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem az a bajom hogy merül , hanem hogy néha laggol , miután elég jól belegorditek a hirfolyamba.
Ráadásul az apró hirdetés oldalakba szokott pillanatra belefagyni , aztán megy tovább pár mp múlva. + a többi észre vételem fenti kommentben
Szóval a januári kiadassal nincs gondom.
Marad is az a verzió.
(Xiaomi Redmi Note 3)

[ Szerkesztve ]

(#18557) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

basszus. jött egy értesítés, hogy beléptek a facere ismeretlen eszközről. budapesten. :-( jelszó cserét amilyen gyorsan megcsináltam.

(#18558) krizmo_ válasza nagysandor79 (#18557) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem léptél be másik gépről vagy, telefonról? Mennyire laksz közel Budapesthez? Csak, mert a helymeghatározás olykor csalóka.

(#18559) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

tuti nem. melóból mentem haza. és az értesítés jött a telóra.és kb 200 km a táv.

(#18560) csako válasza nagysandor79 (#18557) üzenetére


csako
veterán

Kapcsold be a kétfaktoros hitelesítést, akkor nem kell aggódni túlságosan, ha megszerzik a jelszavad ;)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18561) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok.

Hogy tudom azt átt állítani, hogy ha valaki ismeretlen , aki nem ismerősöm, rá megy az adatlapomra, akkor ne csak a profilképemet lássa a hírfolyamba? Ugyanis csak azt látja. Másoknak ha rámegyek, akkor meg tudom nézni az üzenőfalát, a profilképét ( képeit ) , születésnapi köszöntések, akkor amiken meg van jelölve, stb.. Nálam ezt nem lehet látni, azaz az ismeretlenek ( akik nem az ismerősök ) nem látják. Hogy tudom átt álítani?

(#18562) fradi81


fradi81
veterán

hali

böngészőben ha face van nyitva épp és rámír valaki, csak akkor írja ki nála hogy látta, ha belekattintok a chat ablakába?

moto g72, Ninebot d28e

(#18563) csako válasza fradi81 (#18562) üzenetére


csako
veterán

Igen, amíg csak körülötte "matatsz", addig olvasatlan marad.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18564) #27441408 válasza nagysandor79 (#18559) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mindenképpen erős jelszót adj meg neki, ha nem tudod megjegyezni ott vannak a jelszómenedzser programok, talán krizmo írta itt, hogy semmitse kapcsolt be a facén (kétfaktoros belépő stb) csak 1 erős jelszava van.... pl a lastpassal tudsz magadnak generálni 1 rendeset.

(#18565) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Üdv.,

Ismerősömnél a következőt tapasztaltam: ha megoszt egy linket, vagy továbboszt valamit, az megosztható, de ha valamit feltölt, pl. képet, azt nem tudja senki megosztani.
Ennek mi lehet az oka?
(Tuti valami adatvédelmi beállítási dolog, de nem találom, hogy mi lehet.)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#18566) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok.
Hogy tudom azt átt állítani, hogy ha valaki ismeretlen , aki nem ismerősöm, rá megy az adatlapomra, akkor ne csak a profilképemet lássa a hírfolyamba? Ugyanis csak azt látja. Másoknak ha rámegyek, akkor meg tudom nézni az üzenőfalát, a profilképét ( képeit ) , születésnapi köszöntések, akkor amiken meg van jelölve, stb.. Nálam ezt nem lehet látni, azaz az ismeretlenek ( akik nem az ismerősök ) nem látják. Hogy tudom átt álítani?

(#18567) fradi81 válasza zeus_2k14 (#18566) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Aki nem ismerősöd az csak azokat a dolgokat látja a profilodon ahol a "mindenki" lett beállítva.

moto g72, Ninebot d28e

(#18568) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Hogyan lehet beállítani azt, hogy az ismerőseim és mások se Ne lássák azt, hogy milyen oldalakat Lájkoltam a Facebook-on?

köszönöm.

(#18569) k-adi válasza Orionk (#18568) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem igazán lehet, mert az publikus info.

(#18570) k-adi


k-adi
nagyúr

Hol lehet azt beállítani hogy alapból ne filterezze a kommenteket? (Top comments, Filtered comments)

nekem az unfilteres comments kellene amikor mutat minden kommentet... van 10komment és mutat belőle hármat, köszi... :W

(#18571) buci30


buci30
addikt

Hogyan tudom az beállítani hogy senki ne tudjon ismerősnek jelölni és írni se?
Itt a lényeg az lenne higgy be tudjon irni aki idegen!
Tehát ne jöjjön kéretlen üzenetbe se semmi.

Egyik ismerősömnek így van de nem tudja hogy állította be már és nem is találunk ilyen lehetőséget 😳

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#18572) csako válasza Orionk (#18568) üzenetére


csako
veterán

Adatlapodon odamész a lájkolt oldalakhoz, majd a jobb sarokban lesz egy ceruza és ott.
Én is nem rég találtam rá csak úgy teljesen véletlen, nem is kerestem :D
Elvileg így el lehet rejteni.

(#18570) k-adi: sehol :(

(#18571) buci30: Nincs már rá lehetőség, legfeljebb ismerősök ismerősére lehet korlátozni a jelölést a beállítások egyik fülén, fejből nem tudom melyik, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18573) rokendrol válasza buci30 (#18571) üzenetére


rokendrol
senior tag

és törölheted a facédat is végleg az a tutti

(#18574) krizmo_ válasza Orionk (#18568) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Sokadjára:

Ha nyilvános posztokat/képeket/oldalakat likeolsz, akkor azt mindenki látni fogja, nem tudod elrejteni. Mindig az adott egyén/oldal láthatósági beállításai érvényesek, ezen te nem tudsz módosítani.

#18572 csako:
Minden oldal nyilvános így látni fogják, ha rámennek az oldalra... vagy ha kedvel az oldaltól valamit dobni fogja...

[ Szerkesztve ]

(#18575) krizmo_ válasza buci30 (#18571) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Elképzelhető, hogy az ismerősödnél beragadt néhány régi beállítás... nem egységes a Facebook...

(#18576) Drenadar


Drenadar
veterán

Messengerben ilyen integetos hülye üzenetek jönnek. Bosszantó. Hogy lehet ezt letiltani kikapcsolni?
Megtanulhatnám már végre hogy nem szabad semmilyen appot frissíteni főleg aminek bármilyen soc médiahoz köze van...

/messenger lite ma frissítve...

(#18577) csako válasza Drenadar (#18576) üzenetére


csako
veterán

sehogy, meg kell kérni az embereket, hogy ne küldjék.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18578) Buvana


Buvana
aktív tag

Nem tudja valaki, mitől lehet az, hogy bármely facebook videóba beletekerek, onnantól nem tudja lejátszani?
Megáll, nincs sem előre sem hátra, csak elölről lehet kezdeni egy lap újratöltéssel. Win10, legjobb driverek, chrome böngésző. A (régi) win 10 emmel is ezt csinálta, tegnap telepítettem tisztán egyet és ugyanez.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#18579) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

Sokszor van olyan, hogy egy ismerősöm kommentel egy olyan szolgáltató tartalmát, ami engem nem érdekel. Nem az adott tartalom: a szolgáltató. Viszont ilyenkor csak az ismerősömet tudnám leállítani, alapból nem kínálja fel a vonatkozó szolgáltató tartalmának leállítását, csak, ha megosztott. Tudok tenni valamit, hogy ne lássam ezeket?

köszi

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18580) krizmo_ válasza rlazol (#18579) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szia,

Ez a lehetőség nem jelenik meg neked?:
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#18581) rlazol válasza krizmo_ (#18580) üzenetére


rlazol
addikt

nem.
ha csak kommentelte az ismerős, akkor nem.
sok helyen megjelenik, de nem mindenhol :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18582) #27441408


#27441408
törölt tag

Ha valaki letiltott de megvan ugye a cset arhív, és vannak ezek az új matricák, hogy már 1-1 mondatot is külön likeolhatok a csetben, ha ezt megteszem vajon bejelez neki a rendszer?

(#18583) k-adi válasza #27441408 (#18582) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem engedd el azt aki letiltott...nyilván okkal.

(#18584) #27441408 válasza k-adi (#18583) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azért rápróbáltam, amúgy persze nem szoktam nyomulni 1 profilom van stb szóval tényleg tudomásul szoktam ezt venni, de erre a lehetőségre még rányomtam a csetben; gondolom semmi elítélendő nincs benne (hiszen pl a saját cset arhívumom) csak nem tudom, hogy jelez e neki, bár gyanítom nem, de azért megkérdeztem :)

(#18585) k-adi válasza #27441408 (#18584) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nemhiszem hogy kap róla jelzést. Ha letiltott akkor kb. minden jelzést ignorálja a profilja.

(#18586) #27441408 válasza k-adi (#18585) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem is így van 1 próbát megért, köszi a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#18587) SPF


SPF
senior tag

Sziasztok!

Ha egy zart csoportban feladok egy hirdetest, azt latjak az ismeroseim? Vagy csak azok, akik a csoportban vannak?

(#18588) kispx válasza SPF (#18587) üzenetére


kispx
addikt

Csak azok akik a csoportban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#18589) SPF válasza kispx (#18588) üzenetére


SPF
senior tag

Koszi!

(#18590) SPF válasza kispx (#18588) üzenetére


SPF
senior tag

Es egy nyilvanos csoportba lehet ugy irni, hogy az ismeroseim ne lassak?

(#18591) kispx válasza SPF (#18590) üzenetére


kispx
addikt

Nem tudok róla.

(#18592) SPF válasza kispx (#18591) üzenetére


SPF
senior tag

Ertem, koszonom a valaszt.

(#18593) sutszi válasza SPF (#18590) üzenetére


sutszi
veterán

Nem. Nyilvános csoport nevében is benne van.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18594) #41133696


#41133696
törölt tag

Ezt a játék ajánlót az ismerősök neve felett el lehet tüntetni valahogy?

(#18595) csako válasza #41133696 (#18594) üzenetére


csako
veterán

Igen, lent van egy fogaskerék, és ott.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18596) #27441408 válasza krizmo_ (#18558) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mi alapján csinálja a helymeghatározást? Nekem néha cserélgeti, DE az összes helynél kicseréli, hol pontosan írja a lakhelyemet, hol a szomszéd várost írja, de ismétlem, ha vált akkor az összes bejelentkezésemnél leváltja a helyszínt a régieknél is amiket még ugye eltárol, ez mi alapján működik?

(#18597) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

Másnál is fennáll az a probléma, hogy belinkel valamit a chatbe és nem jelenik meg az a kis miniatűr előnézet? Csak pörög a betöltés köröcske. Tegnap óta csinálja.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#18598) #27441408 válasza 4ron (#18597) üzenetére


#27441408
törölt tag

Megpróbáltad utána újból? Nálam megoldja

(#18599) 4ron válasza #27441408 (#18598) üzenetére


4ron
senior tag

Pontosan hogy érted? Bemásolom a linket, pörög, törlöm, ismét bemásolom és megjelenik? Nekem ez nem segít.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#18600) capafog23


capafog23
őstag

Rokonomnak butikja van és facebook oldalon hirdette magát, fizetett is érte a facebooknak havonta.
Ma ez az üzenet jelent meg, mit kellene csinálni hogy megmaradjon, újra éledjen az oldal.
(mert most eltűnt a nyilvánosság elől)
Kép

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.