Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) scorpy02 válasza Alien83 (#24900) üzenetére


scorpy02
aktív tag

GMG30-DPLIM-DN831

(#24902) kenand válasza csaba951 (#24899) üzenetére


kenand
veterán

Ez csak DLC

(#24903) warcat válasza csaba951 (#24899) üzenetére


warcat
veterán

Szemezek ám vele,de mi lesz ha kiszedik alólam a játékot? Ez a dilemma :)
Jó árban van és komoly tartalom is van mögötte amúgy, ajánlom

EA: It's in the crate!

(#24904) Crytek


Crytek
veterán

Borderlands 2 saját serialt talált valaki gamersgate-en? Mert nekem csak download van és Gift ikonok de ott csak küldeni lehet!

Next PC Upgrade: 2022

(#24905) Asbee válasza kenand (#24902) üzenetére


Asbee
veterán

És? Tudja ő is. Egyébként nagyon jó ár.

(#24904) Crytek: Türelem. Biztos, kifogytak. Lehet most elég gondjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#24906) Debilon


Debilon
addikt

nem tudom volt-e, de 9,99 Amazonon

Desert to sea bundle ( bioshock 1+2, és a spec ops: the line)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#24907) BigBlue69


BigBlue69
őstag

IndieGala Giveaway Annyi pontot kapsz amennyit ér az accod..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#24908) Zamery


Zamery
senior tag

Van még valakinek GG-s Borderlands2-je? Egyre vevő lennék ha még maradt!

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#24909) Agyzuzo válasza BigBlue69 (#24907) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Congraturations!!!
You have 8390.29$ worth of Steam games!
You've been awarded with 841529 points!
You can now start playing with GGA!!

841 ezer? Mire azt eljátszom... :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#24910) cskamacska válasza BigBlue69 (#24907) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezmiez? Mármint látszik, hogy valami SteamGifts hasonmás, de pl a Planetside 2-t hogyan fogják elajándékozni? Sony Online Entertainment részvényt osztanak, vagy mi? :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#24911) nkAAA válasza BigBlue69 (#24907) üzenetére


nkAAA
aktív tag

"not enough Steam games" pedig... :(((

https://twitter.com/nkaaa

(#24912) Csapoati válasza Agyzuzo (#24909) üzenetére


Csapoati
nagyúr

552 ezres Walking Dead és 100 milliós Black Ops 2, problem? :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24913) Agyzuzo válasza nkAAA (#24911) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Biztos teljesen public a profilod? Az szokott bekavarni.

Csapoati: ja azokat én is néztem. Bizonyára. :DDD

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#24914) nkAAA válasza Agyzuzo (#24913) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Először nem volt az, aztán arra állítottam. Ráadásul SteamGifts-en 300 pontot ír, úgyhogy nem értem mi a baj.

https://twitter.com/nkaaa

(#24915) Agyzuzo válasza nkAAA (#24914) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Akkor lehet még picit várni kell, anno nálam is ez volt, hogy átraktam de még kis idő volt míg érzékelte pl. a steamcalculator.com is.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#24916) nkAAA válasza Agyzuzo (#24915) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Köszi, akkor várok és nem nyomkodom a gombot, mint süket a csengőt :)

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#24917) kovsol válasza BigBlue69 (#24907) üzenetére


kovsol
titán

egy idő rendbe rendezést legalább rakhattak volna a weblapra :U

May the Force be with you!

(#24918) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Kezdem unni ezt a mai napot. Korabban lemaradok a bethesda elárazásról. Most a Borderlands2 elárazásról. GMG-n kifogy a Sine mora - egye fene - megveszem steamen. Erre amazonos 5$-os kupont nem tudom felhasznalni 2k shooter packra mert kartamon vagy 10ft-tal kevesebb van mint kéne plusz amazon még szol hogy akkor ez egy manual verification lesz. :(((

Na go BO2, hatha legalabb jonnek a cheaterek hogy bearanyozzak a napom.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24919) echterion válasza Psychonaut (#24817) üzenetére


echterion
nagyúr

Az elsőre, amiben minden benne van.

(#24820) Blaise: Köszi, nem sürgős, várok még vele, és napi szinten figyelgetni fogok. :R

**********

(#24920) maross


maross
veterán

Serious Sam 3 4-packre keresnek meg embert.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24921) ZS3NI válasza Crytek (#24887) üzenetére


ZS3NI
őstag

Amikor még nem tudtam megvenni, az egyik fórumtárs nekem 2500 ft körül akarta adni :DD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24922) Youri


Youri
veterán

most ilyenkor wtf van?

RTX ON

(#24923) sagem válasza nkAAA (#24916) üzenetére


sagem
addikt

Ne is, mert nagyon értelmes módon minden egyes sikertelen próbálkozósról emailt küld a rendszer..OMG. Valszeg túlterhelt, majd később talán sikerül (nekem sem csinál semmit a gomb)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24924) bullseye válasza Youri (#24922) üzenetére


bullseye
addikt

Ilyenkor egyet küldesz nekem, egyet felhasználsz magadnak, kettőt meg eladhatsz rengetegsok pénzért... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24925) tupacamaru válasza Youri (#24922) üzenetére


tupacamaru
veterán

Kulcs majd csak később szerintem, nekem most sikerült vennem egy második 4-es pakkot az orderből 3,28 fontért. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24926) Rent válasza tupacamaru (#24925) üzenetére


Rent
senior tag

bent maradt még a kosaradban? :)

(#24927) kervantas válasza BigBlue69 (#24907) üzenetére


kervantas
aktív tag

Hát nem egy Bluegift :DDD

(#24928) lordjancso


lordjancso
senior tag

GG Borderlands 2 eddig tartott, vagy várható még szerintetek?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#24929) Rusher válasza lordjancso (#24928) üzenetére


Rusher
őstag

Biztosan lesz még persze..... :U

(#24930) tupacamaru válasza Rent (#24926) üzenetére


tupacamaru
veterán

Két visszaigazoló emil jött, az egyiket megvettem akkor, a másikat megnéztem most és még annyiért adta. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24931) sagem válasza lordjancso (#24928) üzenetére


sagem
addikt

Miután valszeg hiba volt, így nem várható, sőt, az sem biztos, hogy pár kulcsot nem ütnek ki utólag..majd elválik.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24932) DeFranco válasza Blaise (#24881) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lehet harácsolni a játékokat, ebben a mostani körben még olyan észvesztő nagy problémát sem látok, ez a vásár most tényleg kettőn állt, csak aztán amikor már minden megvan, és ott ül az ember 200+ 300+ 500+ játékon, akkor jön a keserű szájvíz, hogy valahogy régen minden jobb volt.

Direkt nem veszek meg én sem minden szirszart csak azért mert olcsó, várok a nagyvadra, élvezem a várakozást, az akciófigyelést, és ha lehet, csak annyit pótolok a készletbe, amennyivel játszom is, így is csömör van, bőven. De legalább a beszerzés élvezete megmarad, örülök, ha veszek valamit, nem csak egy meh... ez is megvan és már kattintok is tovább.

Abból a szempontból semmivel nem jobb ez a wareznál, hogy ott is a világ játéka ott volt a polcodon, csak éppen nem élvezted, telepítetted, fél óra, nem kell, dobtad el, jött a bőség zavara, hogy 1000 játék van, de valahogy egy sem köt le. Ezért is álltam át 100%-ban arra, hogy megveszem ami kell, maga a szűkös kínálat is emeli a meglevőek értékét.

Márpedig azt nekem senki ne mondja, hogy ilyen ipari harács mellett mindent végig is játszik, mert elsőbbségivel küldöm ki neki a getalife pólót.

Persze ez csak a magánvéleményem, tőlem aztán mindenki azt csinál, amit akar, jövőre a fentiek miatt úgy is ki fognak kopni a legnagyobb betárazók. Nekem ettől nem lesz sem rosszabb sem jobb.

[ Szerkesztve ]

(#24933) Zsolty001 válasza sagem (#24931) üzenetére


Zsolty001
tag

Bethesda pack is ugyanilyen volt, nemde? Bár én arról lemaradtam, de tudtommal ott azt írták az érintetteknek, hogy január közepén lesz kulcs, de nem töröltek semmit. Legalábbis azoknál akik már ki is fizették nem lesz visszavonva szerintem. Viszont kérdés, hogy kulcsok mikor lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#24934) sagem válasza Zsolty001 (#24933) üzenetére


sagem
addikt

Nemtom, nem voltam itt, de szerintem ott jóval kevesebb kulcs ment el, mint itt. Bizonyos veszteséget benyelnek persze, de ha túl nagy rúg a mínusz nem hiszem, hogy az egészet bevállalnák:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24935) a178


a178
tag

Steam Redeemable coupon for Painkiller Hell & Damnation Hogy összevonható-e más egyéb kedvezménnyel, még nem tudom, mert épp dolgozom. Elvileg 2013.01.17-ig osztják.

(#24936) warcat


warcat
veterán

Nem csak a kulcsok számával van a baj, ott olyan 60-70 eurós ár lett elírva 24-25 re.

Itt viszont egy eddig maximum ~20 euróra (kuponnal stb) leárazott játékot lehetett venni,méghozzá 4 darabot 4,17 euróért.Pár hónapos AAA játék 307 forintért, ugye látod a problémát? :) Mindenesetre Steamre be van aktiválva,majd lesz valami ;]

EA: It's in the crate!

(#24937) cannibal válasza DeFranco (#24932) üzenetére


cannibal
senior tag

Egyetértek. Ahogy becsöppentem én is a Steam világába, és csak jöttek-jöttek a játékok, kicsit én is úgy éreztem már, hogy nem találok kedvemre valót :( Nem is emlékszem mikor warezoltam már le játékot :DDD Nincs értelme, annyi játékom van eredetiben, hogy lassan már egy akciós indiait kellene kifognom aki végigjátsza őket helyettem :)) Ezért meg is fogadtam, hogy 2013-ban nem veszek semmit és kijátszom azokat amik megvannak. (Vagyis inkább elkezdem...)

(#24938) DeFranco válasza cannibal (#24937) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nincs értelme, annyi játékom van eredetiben, hogy lassan már egy akciós indiait kellene kifognom aki végigjátsza őket helyettem

LOOOOL aláírásgyanús ;]

(#24939) Zsolty001 válasza warcat (#24936) üzenetére


Zsolty001
tag

Te még kaptál steam kulcsot? Nálam - és még sokaknál - nincs semmi, csak "download" link.

(#24940) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van aki most próbáld beregelni GG-re? Nekem sehogy se sikerül. Amint rányomok, hogy regisztrálok visszadob ugyanoda. Letiltották volna a regelést vagy csak én vagyok béna? :F

(#24941) mrhitoshi válasza DeFranco (#24932) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Egyet értek én is.
Nincs valami hű de sok játékom Steam-en, de már most érzem ( egy hónap alatt sikerült 6e Ft-ból legalább 12db játékot összeszedni), hogy nem lesz időm mindegyikre, vagy nem is érdekel annyira.
Úgy hogy én is csak azokat veszem meg, amik tényleg érdeklenek. Ha ingyen osztogatnának Cod -kat, akkor sem kellene. ;]

PS4

(#24942) int válasza Vasinger! (#24940) üzenetére


int
tag

Nálam is ez a helyzet. Nem ír ki semmilyen üzenetet, csak visszadob a főoldalra :(

törölt acc

(#24943) warcat válasza Zsolty001 (#24939) üzenetére


warcat
veterán

Persze,a Bethesda pakkból tanulva a vásárlás után egyből a játékok/view key-t kezdtem frissítgetni,így ugyan lecsúsztam a Future Soldierről,de lett kulcs.Kifogytak(nem csoda) vagy még menetközben letiltották a kulcsok kiadását.Egyébként úgy döntöttem 4 eurót megér egy kis esély a kapzsiságra, kifizettem az egyik extra pakkot.
És még mist is hagyja....

Szerk: szerintem le lett tiltva. Tipp:épp azért,hogy az ajándékozós Borderlands 2 példányokat ne lehessen kivinni :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#24944) Niczo válasza a178 (#24935) üzenetére


Niczo
senior tag

Aktiválva már csak 50%-os a kupon :DDD
Összevonható a mostani kedvezményes árral, de így is 6,69 ajró az ára.
Ennyiből jelenleg sokkal jobb játékokból lehet válogatni :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#24945) sagem válasza BigBlue69 (#24907) üzenetére


sagem
addikt

No sikerült, de nem igazán látom értelmét..:) Annyi pontot kapsz, amennyi Steam játékod van, azaz azt díjazzák akiknek egyébként is rengeteg játéka van már. Minden nagyon "drága" (sima bundli cuccok is), egy nagyobb címre esélye sincs az átlagembernek, belépés csak hatalmas steam könyvtárral. Pontot pedig csak felajánlással lehet szerezni, de ezzel is csak rettenet kevés pontot lehet összegereblyézni (hacsak nem valami überdurva címet tesz fel valaki, de azt meg biztos nem ide ajánlanám fel..).

No meg be lehet veáltani egy az egybe (ami szintén vicc:D) a galapontokat GWP pontokra, valszeg ezért született ez az egész:) Szóval..ez most nem jött át nekem :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24946) Wolverine válasza DeFranco (#24932) üzenetére


Wolverine
félisten

Jahajjj, nagyon egyetértek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24947) AkosAkos válasza cannibal (#24937) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Idén kb. 15-20 játékot(híres,nagyon jó játékok,sok nagy cím van köztük,max. 2-3 évesek) vettem(Steam akció,Humble Bundle)amikkel még egy percet sem játszottam,pedig rengeteg időt töltök játékkal(mondjuk ennek az időnek a 85%-ban BF3-azok,ezt kéne lecsökkenteni:D)... :DD

[ Szerkesztve ]

(#24948) cannibal válasza AkosAkos (#24947) üzenetére


cannibal
senior tag

BF3 volt nálam is, de már 2 hónapja tiszta vagyok :)) Akkor romlott el az egerem. ;] Megvettem a Premiumot, de félek ha beaktiválom végem lesz megint fél évre. Mindenesetre Mass Effect-et fogom végigzongorázni először, azzal kezdem! Aztán Witcher és a többi...

(#24949) Zsolty001 válasza warcat (#24943) üzenetére


Zsolty001
tag

Akkor te gyors voltál, én mire odáig jutottam, hogy elfogadta a vásárlást már nem volt mit megnézni. Érdekes amit írsz, hogy nem akarják, hogy elvigyék az ajándékozós példányokat, kíváncsi vagyok én is mi lesz ennek a vége.

(#24950) AkosAkos válasza cannibal (#24948) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Most ettől meg kis jött a kedvem egy kis BF3-hoz... :DD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.