Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) Mardel válasza zseko (#24350) üzenetére


Mardel
őstag

Nem értem miért lepődsz meg ezen. Elég régóta ez megy.

A Sleeping Dogsnál és a Darksiders II-nél is ugyanez van. Ha megvetted boltban, a lemezen rajta vannak ezek, mégis csak akkor tudod feloldani őket, ha fizettél a DLC kódért, vagy pre orderhez kapsz ingyne DLC-t.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#24402) Alien83 válasza r3dsnake (#24400) üzenetére


Alien83
senior tag

mik ezek? értelmes dolgok?

Szerintem te arra gondolsz mikor adott tartalmakra kapsz engedményt de azok ááltalánosan jönnek e-mailben nem csak vásárláskor, de azok noname hülyeségek.
Lehet arra gondolsz.

"Thank you for your purchase from Amazon.com. Your purchase entitles you to a $9.99 promotional credit, good towards the Airmech Holiday Gift Pack. To redeem your credit just visit: http://www.amazon.com/dp/B00AQ6FY4A click "Buy Now" and your credit will be automatically applied. If you don't play Airmech yet, you can start playing for free here: http://www.amazon.com/dp/B00AQ7YCEC/ just log into your Amazon.com account and click "Link and Play Free" to get started."

[ Szerkesztve ]

(#24403) Mardel


Mardel
őstag

Én is kaptam egy ilyen THQ-s emailt hogy automatikusan levonják az 5$-t ha 4.99$-nál nagyobb összegű THQ-s játékot vásárolok.
Csakhogy checkoutnál nálam SR3 Full pack árából nem von le semmit sem... [link]

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#24404) Alien83 válasza Mardel (#24403) üzenetére


Alien83
senior tag

Az fura.

(#24405) r3dsnake válasza Alien83 (#24402) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Elmeletileg pl maxpayne 3ra is lehene ha januarban meg akcios lesz, es akkor 5USD volna.

(#24406) Crytek válasza r3dsnake (#24405) üzenetére


Crytek
veterán

Januárra már annyi amazon 5 dolcsis kuponom van de minek nem értem.Akkor semmit nem lehet majd jóáron venni.De adják mintha muszáj volna! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#24407) r3dsnake válasza Crytek (#24406) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jah, milyen bunkok, hogy adnak kedvezmenyt...

(#24408) Youri válasza Crytek (#24406) üzenetére


Youri
veterán

Ömm... tavaly is akciósak voltak azok, amikre mehetett a kupon :U

RTX ON

(#24409) warcat válasza r3dsnake (#24405) üzenetére


warcat
veterán

Azért ne verd a hátsód a földhöz nekem már van vagy 80 dollárnyi ilyen 5 dolláros kreditem.
Még lehet belőle jó árú játék mert az editor's choice játékokat majd rotálva leárazzák január hónap során,ráadásul az első héten még belelóg a Steam Sale-be ahol a napi akciókra price matchet adnak,ám ez akkor is csak 5 dollár/játék,nem összevonható,1 kupon/játék.Nem rossz,de maradni fog egy csomó :)
Viszont egy ingyen Hotline Miami remélem befigyel majd. :)
Végül én maradtam az SR3 teljesre cserélésénél,ha most is 7.50 lett volna a THQ Medley,persze azt vettem volna.

EA: It's in the crate!

(#24410) ollie válasza Alien83 (#24396) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Korábban írta valaki, hogy csak egy kupon használható fel. Vagyis hiába van mondjuk 5 különböző kiadótól kuponod, ha az egyiket felhasználod, a többi elveszik.

***

(#24411) csaba951 válasza warcat (#24409) üzenetére


csaba951
veterán

Hiába volt most is 23-24 db EA promo credit e-mailem, összesen csak 1 db kedvezményt használhattam fel $5 értékben. Szerintem ezek után, az Amazonos promo credit sem vonódik össze. Összesen 1 db $5-s promo creditet kapunk, csak erről minden vásárlásnál értesítenek e-mailben.

(#24410) ollie
Ez így konkrétan biztosan nem igaz! Én kaptam EA, Ubisoft, THQ promo creditet. Az EA credit felhasználása után még tudtam vásárolni a THQ credittel is. Tehát az $5 promo credit minden kiadónál felhasználható, de kiadónként csak egyszer lehet vele vásárolni. A 2K promo credit december 26 (9:00 CET) -31 között használható fel. A több (EA, Ubisoft, THQ) pedig csak a mai napon (szerdán 9:00 CET-ig).

[ Szerkesztve ]

(#24412) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Football Manager 2013 ~4300 Ft. Ezért már megéri, akinek még nincs meg, de kellene.

(#24413) Allien


Allien
veterán

Én meg a logitechtől kaptam egy nagylelkű 30%-os kódot, amit a webshopjukban le várásolhatnék, megadott termékekre. Persze, vicces áron, mert annyiba kerül, mint másutt akció nélkül. :W Egyedül annyi az előnye elvileg, hogy házhoz hozzák "ingyé", amit persze másutt is megadnak ekkora összegeknél már. :(
Bullshitt ajánlat. :W

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#24414) Youri válasza Allien (#24413) üzenetére


Youri
veterán

RTX ON

(#24415) danih válasza Youri (#24414) üzenetére


danih
addikt

Nem bírtam ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#24416) Alien83 válasza ollie (#24410) üzenetére


Alien83
senior tag

Pont ez az hogy nem! :D
Van minden regisztáricóra 1db THQ 5 dollár, és 1 darab EA 5 dollár, csak az a baj hogy az EA-t nem tudom mire lenne jó, mert minden drága!

[ Szerkesztve ]

(#24417) Alien83 válasza csaba951 (#24411) üzenetére


Alien83
senior tag

Mire használtad az 5 dolcsis EA-t?

(#24418) Allien válasza Youri (#24414) üzenetére


Allien
veterán

Engem se, csak majdnem felajánlottam, mondjuk itt, mert speciel éppen nem szándékoztam venni semmit se logitechtől. De, rá néztem, lenne-e értelme egyáltalán. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#24419) Mardel válasza Alien83 (#24404) üzenetére


Mardel
őstag

Most beszéltem velük live chaten, lehet nem értette a gondom, azt mondta vegyem meg, az ő oldalán nem látszódik a hiba, megvettem persze 7.49$-t fizettem...
Írtam is neki, hogy ez nem épp 2.49$-os áron volt, aztán kaptam egy 10$-os amazon kupont ami elvileg ugyanúgy automatikusan levonodík az árból (előre félek ;] ).

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#24420) Mardel válasza Mardel (#24419) üzenetére


Mardel
őstag

Sikerült, próbáltam jól elkölteni azt a 10$-os kupont, lehet más valaki más játékot vett volna (Pl Walking Dead-et 2.49$-ért). Wealking Dead is számításba jött de úgy voltam vele, hogy lesz még akciózva máskor is meg a lineáris point and click játékok annyira nem vonzanak.
Én a Mafia 1-et vettem, amit már sehol nem akcióznak le és steamen sem vehető meg, amazonról meg $9.99-ért lehet steames verziót venni.
Szóval ez jó kis karácsonyi ajándék volt ingyen Mafia 1. :)

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#24421) viktor82 válasza Alien83 (#24399) üzenetére


viktor82
őstag

Igaz a Battlefield3 is 34dolcsi mikor délélőt még 8,5dodó volt kuponnal

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#24422) csaba951 válasza Alien83 (#24417) üzenetére


csaba951
veterán

Én erre költöttem: The Sims 3 Diesel Stuff
Azért, mert tetszik, és már csak ez hiányzott a gyűjteményemből! Ezt csak jövő tavasszal fogják betenni -66%-ba. Akkor $6.79-be fog kerülni. Most viszont el tudtam vinni $4.99-ért EA promo credittel.

Ha nem ezt vettem volna, akkor az alábbiakra költöttem volna (csak mostanra ezek már megvannak):
Sims 3: Supernatural; $14.99 EA promo credittel
The Sims 3 Seasons; $14.99 EA promo credittel
Az EA promo creditet felhasználva ez -62,5%-os akciónak felel meg. Várhatóan szintén tavasszal lesznek akcióban -66%-al, ami $13.59-es árat jelent. Az $1.4-es megtakarítás szerintem nem ér annyit, hogy hónapokig szívja még az ember a fogát, amikor már most lehet vele játszani egy icipici plusz pénzért.

Nem mellesleg az összes -66%-as The Sims 3 Amazon akcióban olcsóbban kapjuk meg a játékot, mind a legeslegakciósabb magyar bolti ára! Persze nem azt mondom, hogy ez egy olcsó játék, de így azért nincs annyira horribilis ára. 2 év alatt kerül kb. 2 db COD Delux csomag árába. És van benne tartalom rendesen!

[ Szerkesztve ]

(#24423) Zamery


Zamery
senior tag

Az egyetlen értelmes dolog, ami megéri, és amit az Amazonon az EA kuponnal meg lehet venni: [link]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#24424) tupacamaru válasza Zamery (#24423) üzenetére


tupacamaru
veterán

Kár hogy csak a Bunout-nál és a Mirror's-nál írja hogy Origin-es.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24425) warcat


warcat
veterán

Saints Row 2 2,49€ elég jó ár szerintem :)

EA: It's in the crate!

(#24426) warcat válasza warcat (#24425) üzenetére


warcat
veterán

Jajj nekem, nagyon olcsójános lettem, vettem 0,72€ -ért 1000 blue coin-t (-5% kuponnal),majd megvettem a fenti SR 2-öt blue coinért (-5% kuponnal) :)) ;]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#24427) nepszter1


nepszter1
addikt

A bankok között van átutalás holnap ?

(#24428) Psychonaut válasza nepszter1 (#24427) üzenetére


Psychonaut
addikt

Holnaputántól van.

(#24429) dokken


dokken
tag

game.co.uk Mass Effect 3 £7.49

(#24430) nepszter1 válasza Psychonaut (#24428) üzenetére


nepszter1
addikt

Köszönöm , és akkor is ha pl. utalok abaqoos-ra pénzt gondolom az is holnap után jön meg igaz ?

[ Szerkesztve ]

(#24431) holodp


holodp
aktív tag

Max Payne 3 megér 12,5 eurót? Egyik részével sem játszottam még, úgyhogy nem nagyon tudom, hogy milyen a Max Payne érzés. :)

(#24432) Csapoati válasza Zamery (#24423) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy a NFS: Hot Pursuit 10-5=5$-ért. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24433) viktor82 válasza holodp (#24431) üzenetére


viktor82
őstag

Ha még nem játszottál vele akkor minden képen megér annyit :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#24434) v!ct0y válasza holodp (#24431) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha annyira nem fontos akkor hagyd még. Lesz az még olcsóbb is.

(#24435) warcat válasza v!ct0y (#24434) üzenetére


warcat
veterán

Egyetértek,ha most leülnél vele játszani akkor rendben van 12,5,de ha nem akkor bőven ráér az :)

EA: It's in the crate!

(#24436) Zamery válasza tupacamaru (#24424) üzenetére


Zamery
senior tag

Mindegyik az! Valamilyen trükkel be lehetett tenni a multkori akciónál is! Még a Mercenaries2-őt is sikerült Pogo.com-on keresztül. A Bulletstorm meg a Saboteur meg alapból ment, legalábbis multkor!

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#24437) Alien83 válasza Zamery (#24436) üzenetére


Alien83
senior tag

Bulletstorm + Mercenaries 2 supporttal ment csak.

(#24438) csaba951 válasza holodp (#24431) üzenetére


csaba951
veterán

Max Payne 3

Utólag nézve nem! Minden €-t saját halottamnak tekintek, amit kiadtam érte!

Két gyenge pontja van a játéknak, ami miatt NEM ajánlom!

Figyelem! Spoiler!

1. Forgatókönyv. Sajnos tele van ellentmondásos szituációkkal a játék.

Pl. Testőrként alkalmazz egy dúsgazdag brazil család férfi tagja. Amikor kirándulni megy az óriási luxusjachtjával, mi is elkísérjük. Főnökünk fergeteges bulit csap, a táncol a csajokkal, szívja a csíkokat az asztalról. Mi meg közben a legnagyobb nyugalommal merev részegre isszuk magunkat (szolgálat közben!). A felkínált csíkot is csak ezért utasítjuk vissza, és közöljük a főnökkel, hogy már tök fáradtak vagyunk dolgozni, inkább elmegyünk a kabinunkba aludni egy kicsit. Főnök pedig jó fej, megértően bólogat, hogy menjünk csak! Egyáltalán nem zavarja, hogy testőr hiányában akár meg is ölheti valaki a nagy buliban!

De ugyanez van már a kezdő jelentben is. Szintén testőrök vagyunk. A főnök hatalmas partyt rendez a dúsgazdag barátainak / üzletfeleinek. Itt sincs semmi gond abból, hogy alig állunk a lábunkon az elfogyasztott italtól. Viszont mágikus módon kijózanodunk amikor fegyveresek törnek be a partyra és le kell lőni őket. Aztán váltogatja a gép, hol részegek vagyunk és alig látunk, 3 mp később meg éles a látásunk mint a sasé!

A történet pedig úgy alakul, hogy kb. a 75%-nál (kb. 10. chapter) már nemcsak az ellenségeinknek, hanem a barátainknak is minden okuk megvan rá, hogy megöljenek minket. De ők olyan jófejek, hogy tovább barátkoznak velünk. Ezt a részt nem akarom ennél jobban spoilerezni.

2. Játékmenet. Na, ez soha nem látott mértékben el van rontva.

A játék úgy van megcsinálva, hogy rengeteg helyen kicseréli a fegyvert a kezünkben, és minden alkalommal sokkal rosszabbra, mint amivel addig játszottunk. Ha meghalunk akkor előfordul, hogy az újratöltésnél hiányzik egy fegyverünk, vagy kevesebb lőszerünk van, vagy kevesebb medpack van nálunk.

Maga játék úgy van megoldva, hogy megy folyamatosan. A pályabetöltések ideje alatt pedig átvezető videók vannak. (Ezeket a töltés miatt nem lehet átlépni.) A videó alatt nem mi irányítjuk a karakterünket, videó letelte után viszont igen. Csak éppen annyi ilyen videó van benne, hogy sokszor inkább mozizunk játék helyett. Nekem számos olyan helyzet volt amikor belefeledkeztem a videóban, és nem reagáltam azonnal amikor visszakaptam az irányítást. Mert nekem nem volt egyértelmű, hogy most már én jövök.

De abban sincs sok köszönet, ha időben reagálsz. Összeszedtem 2 db pisztolyt, meg egy géppuskát. Utóbbival elég jól leszedtem a ellenfeleket. Odaérek egy ajtóhoz, jön az átvezető videó. Videó lemegy (amiben berúgom az ajtót). 4 ellenfél van velem szemben (mindegyik valamilyen lőfegyverrel) nyilvánvalóan likvidálni kell őket minél gyorsabban. Visszakapom az irányítást. És ekkor jön a meglepetés! Az ajtó túlsó felén a géppisztoly volt a kezemben, tele tárral (kb. 30 lőszer a tárban, plusz >100+ lőszerem is van hozzá). Most viszont kicserélte nekem a gép 1 db pisztolyra, amiben van 6 lőszer (és nincs is hozzá több lőszerem)! :W Nincs idő visszaváltani géppisztolyra, mert addig lelőnek. Nem tudsz fedezékbe menni, mert egy nagyobb helység bejáratában állsz (visszafelé soha nem lehet menni!), mire az első fedezékben érsz akár kétszer is meg tudnak ölni. Az egyetlen esélyed, ha 4-ből 4-et elsőre fejbe lősz, hiszen nemcsak idő hanem kevés lőszer is van a tárban!

Másik ilyen szitu. Egy kikötőben vagyunk, ami két pályaszakaszra van osztva. Köztük egy csatorna található, ami fölött egy kötél van kifeszítve, amivel át lehet menni majd a másik pályarészre. Első pályarészt kitakarítjuk, kötélhez odamegyünk, átvezető videó a csúszásunkról, túlsó oldalon visszakapjuk az irányítást. Az ügyes gép megint kicserélte a fegyvert a kezünkben! Most kb. 5 fegyverest kell lelőnünk a pisztolyunkkal. Utána van csak idő fegyvert cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#24439) AtHoS válasza Allien (#24413) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A G510 ára viszont a 30% kedvezménnyel igen előnyös.

Amazontól én EA creditet kaptam, mivel EA játékot vásároltam előzőleg és EA játéknál szépen vonja is le.. THQ játéknál viszont, mivel nem vettem még Amazonról THQ gamát nem is vonja a promo creditet az árból.

Szóval én úgy látom, hogy csak azoktól a kiadóktól élnek creditek, amelyiktől előzőleg történt vásárlás.

read-only mode on the forum

(#24440) ayo válasza csaba951 (#24438) üzenetére


ayo
addikt

+1 en is megbantam. elso par ora azzal telt hogy azon kaptam magam hogy varom mar mikor nyulhatok a billentyuzethez:D

a story nagyon konnyen kitalalhato volt mar az elejen hogy mi lesz szamomra - jatekmenet amennyi volt a kozepe utan elfogadhato volt egy kis max payne esszenciaval:) de hat vergyenge volt. multiba beleneztem tobbszor is mert nem hittem el hogy ennyire sz"r azt inkabb visszasirtam a 30GB helyemet:) ilyen 6€ kornyeken mar sztem megfelelo az ara. esetleg majd a mp4 v 5 akar meg jo is lesz:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#24441) Blaise válasza csaba951 (#24438) üzenetére


Blaise
veterán

Teljes áron valóban nem túl jó deal, én amazonos gift cardok felhasználásával 4-5 dollár körüli összegért jutottam hozzá, annyit talán megért.

(#24442) KubanitoS válasza csaba951 (#24438) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez a pisztolyos dolog nekem is feltűnt. Én is gépfegyverrel szeretek menni, meg hát kell is az egy-két helyzetben, erre minden egyes rohadt átvezetővideó után (amiből kb minden ajtónyitás után van egy) a pisztoly van Max kezében. Egy párszor már meghaltam emiatt.

A másik dolog, hogy szerintem elég unalmas. :( Csak mész előre és várhatod mikor ugrik ki eléd vagy öt ember. A játék elején ez kicsit komikus is volt, amikor elrabolták a megbízód és utána kellett menned kiszabadítani. Na ott vagy 50-60 pálmafainges bandatagot hidegre kellett tenni. Kérdeztem magamban, ezek vajon hányan lehetnek? :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24443) csaba951 válasza Blaise (#24441) üzenetére


csaba951
veterán

Max Payne 3

Nagyon remélem, hogy a GTA V forgatókönyvet más írta, a játékmenet tervezőjét meg még nyáron kirúgták, különben nagyon rossz játék lesz az új GTA. MP3-ban a grafika volt rendben (szép volt), meg elég jól is futott a gépemen. $5-t talán megér, de többet nem. Akkor legalább elmondható róla, hogy rossz játék, de legalább nem drága!

Remélem a GTA V készítők szemérmetlenül fognak lopni a Sleeping Dogsból! :D

Figyelem! Spoiler!

A harmadik ilyen a temetőben a toronyban lévő mesterlövész kiszedése. A játék szépen visz minket előre, ahogy kell. Semmi gond nincs vele. Aztán odaérünk egy adott része, és nincs tovább. Egy olyan kapun nem tudunk bemenni, amin előzőleg min. 20 ellenfél kijött és az életünkre tört. Mi viszont nem mehetünk be. A társunk közli, hogy rossz helyen vagyunk. Nem is tudunk már tovább menni előre. Hm. Akkor talán egy oldalsó bejárat? Töltés vissza, ellenfelel legyőzése, oldalsó bejárat megtalálása. ZÁRVA! Hm. Töltés vissza, másik oldalon nincs oldalon nincs is oldalbejárat! Hm. De van egy kapu, talán az épület mögé kell menni, és hátulról megyünk majd be. A kapu zárva. WTF? Youtubos videón látom, hogy ezt a részt más is beszopta. Egyszerűen olyan idiótán van megoldva, hogy a gép mindig a rossz megoldásra vezet rá.

(#24444) cannibal


cannibal
senior tag

Urak! Olcsó Mass Effect 1-be (esetleg 3 -ba) futott bele valaki mostanában? Olcsó = x<4€ Steam nem feltétel, Origin-re menne a második mellé.

(#24445) csaba951 válasza csaba951 (#24443) üzenetére


csaba951
veterán

Na, még egy dolog! Azt hiszed, hogy a végén van választásod és 2 vége van. Hát, egy frászt! Semmiféle hatással nem vagy a játék végére! Mindenképpen az a vége, amit a forgatókönyvíró leadott! És az teljesen ellentétben van azzal amit végig a játékban csináltál, azzal ami a motivációd volt!

Viszont nagyon örültem annak a kb. 30 GB helynek amit a vége felirat után kb. 1 perccel visszakaptam! :))

[ Szerkesztve ]

(#24446) KubanitoS válasza cannibal (#24444) üzenetére


KubanitoS
veterán

Amazonon jelenleg is öt dollár.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24447) C4mp3r válasza cannibal (#24444) üzenetére


C4mp3r
addikt

steamen 3.74euro -75%-ban, de van collection is igy 10 euro a mass effect 2 digital deluxal. en bezsakoltam a packot, de kulon is megeri szerintem. a 2-t tudtam regisztralni originre is, az 1et nem ismerte fel

(#24448) tkesy válasza cannibal (#24444) üzenetére


tkesy
őstag

$5

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#24449) cannibal


cannibal
senior tag

Köszönöm mindenkinek, ezért szeretem ezt a topikot :R

(#24450) djculture válasza csaba951 (#24445) üzenetére


djculture
félisten

Én azért akartam megvenni dobozosba mert csak jobb ha előkapja az ember a kemezeket és felteszi, nem kell letölteni 30 gigát. De már rájöttem jobb ha nincs meg:D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.