Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) gentlelynx


gentlelynx
tag

Stignora parancsnok neve ismerős valakinek? Esetleg itt is jelen van? :F
Ismerkedési szándékkal friend request-et küldött a játékban, de nálam nem így működik a dolog. (Ha egyéb csatornán nem veszi fel velem a kapcsolatot, akkor sajnos el kell utasítanom. :K )

(#41652) Novver válasza FehérHolló (#41547) üzenetére


Novver
senior tag

Szia!

Kicsit késve, de ha gondolod csatlakozz néha hozzám. Mostanában én is durrogtatok, mert húzom a combat rankomat.
Bár most épp más játékok vannak középpontban, illetve pont újra elővettem a Mass Effect Andromeda-t és azt tolom végig, így az Elite a háttérbe szorult, meg amúgy is várom a fleet carriereket. Ettől függetlenül szívesen multizok és segítek amennyire a limitált tudásom engedi.
Mindenhol megtalálsz Novver néven. :R

Life is a game... The game is my life!

(#41653) raymi16


raymi16
tag

Erre a levadászós dologra támadt egy ötletem,bár nem tudom mennyire, működőképes a dolog! :DDD Illetve lehet nem túl szép dolog visszavadászni az elkövetőt! Ehhez kellene egy wing + 1 játékos. Azaz egy játékos nem lenne a wingben, ő a csali. Viszont követve lenne, scanner elvileg látja a kilépési pontot SC-ben, még ha nem is csapattag. Innentől kezdve meg már szerintem mindenki sejti mi lenne a dörgés... ;]
Mivel nagyon keveset toltam wingben, lehet hogy nem ilyen egyszerű kivitelezni, úgyhogy javítsatok ki ha sületlenségeket beszélek! :U

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#41654) duvi válasza raymi16 (#41653) üzenetére


duvi
nagyúr

Elvileg jó lenne, de a gyakorlatban nem biztos, hogy működne. Az instance rendszer miatt bizonytalan lenne a kapcsolat, a csali és a vadász wing között :( Bármikor külön instába kerülhetnek.

(#41655) gentlelynx válasza duvi (#41654) üzenetére


gentlelynx
tag

És azt is tegyük, hozzá, feltételezve, hogy sikerül összehozni az instát, hogy azért a genkerek között akad jó pár profi PvP játékos, akinek alkalmasint nem okoz gondot egynél több ellenfél legyűrése. Megfelelő fitt-el egy olyan hajó ellen is kiválóan helyt tudnak állni, amiről PvE szinten azt gondolnánk, hogy "verhetetlen".

(#41656) raymi16 válasza gentlelynx (#41655) üzenetére


raymi16
tag

Na igen, mindez csak elméleti kérdés volt, engem is szedtek ki így 1-2x ezért is dobtam be, hátha kivitelezhető a fent említett módszer! :))Mindenesetre lehet meglepődne a gazfickó, ha ilyen szituban találná magát! :DDD

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#41657) gentlelynx válasza raymi16 (#41656) üzenetére


gentlelynx
tag

Ó, teljesen megértelek! :K
Nekem is sokszor kezdett a vörös függöny leereszkedni egy-egy ilyen story hallatán és hazudnék, ha azt mondanám, hogy az én fejemben nem fordult meg hasonló gondolat az ilyen kis lelkinyomorékok móres oktatásáról, több szemeszterben... ;]
Én egyszer figyelmetlenségből open-ben mentem be Shinrartára a mindenes Pythonommal... Hát izgalmas percek voltak, annyit mondhatok. Végül élve megúsztam, de szerintem ez csak a midikloriánok műve lehetett, mert a több hullámban érkező támadásokkor valahogy sikerült mindig ráérezni, hogy hogy fussak :DDD
És itt azért az is megemlíteném, hogy a támadók nem egyedül voltak (3 fős wing) és nem egyforma fitt-ekkel. Mindig volt valami, amiben az egyik erősebb volt és azt vetették be.
Egy szó, mint száz, óvatosnak kell lenni a bosszúval is. :))

(#41658) Cooper911 válasza gentlelynx (#41657) üzenetére


Cooper911
senior tag

Már én is elgondolkodtam, hogy milyen lenne az ED, ha mindenki egy szerveren lenne és csak open lenne. Szerintem sokan megélnének abból, hogy testőrként kísérnének másokat. Vagy fejvadászként bosszulnák meg az ártatlanok kilövését.
Biztos hogy sokkal inkább hasonlítana a játék a vadnyugatra :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#41659) mrzed


mrzed
senior tag

Nekem az tetszik, ahogy az Eve Online-ban megoldották ez a rendszerek security státuszával. Nagyon meg tudja tolni az adrenalint, ha mindenképpen low sec rendszerben van az embernek dolga.

(#41660) raymi16 válasza gentlelynx (#41657) üzenetére


raymi16
tag

Elég változatos akkor ez a dolog akkor ezek szerint! :D Engem még annó egyik mérnöknél kapott el 2 tag, de folyamatosan kirángattak SC-ből én meg mindig hagytam, de szerencsére az Assault ship nem volt annyira alultáplált hogy csak úgy szétcincáljanak, de túlerőben voltak így csak a meglógás volt opció! És hát ugye itt is üres raktérrel! :((( De ez csak egy a sok közül! És ilyenkor jön elő bennem az érzés hogy Dart Sidious módjára kéne feltörölni velük a padlót! :DDD

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#41661) FehérHolló válasza Novver (#41652) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem meg most nem sok időm van játszani, de ha időnk engedi, fussunk össze! :)
Küldtem meghívót steam-en.

Skynet is real. It's called Google.

(#41662) Novver válasza FehérHolló (#41661) üzenetére


Novver
senior tag

Én is elvagyok éppen mással, viszont ha jön a fleet carrier update, tuti visszatérek :R

Life is a game... The game is my life!

(#41663) duvi


duvi
nagyúr

Ismét 75%-os ED akció! Ezúttal a Humble oldalán.

(#41664) duvi


duvi
nagyúr

December 16-án 5. évfordulóját ünnepli az ED!
Ennek alkalmából meghirdettek egy speciális CG-t. A résztvevőknek "kitömik a hajóját pénzzel" (cargo-bay full of credits) és egy egyedi Cobra Mk III festést kapnak.


(#41665) Peppo válasza duvi (#41664) üzenetére


Peppo
őstag

Fura az a festés, de bejön. Azt hiszem, hétvégén benézek kicsit a játékba. :D

(#41666) fejesg2 válasza duvi (#41664) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Ez igencsak jól hangzik.....

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#41667) Djuree


Djuree
félisten

haiho!
ps4en eljott az ideje hogy folytassam a jatekot, megjott a kedvem hozza?
van valami klan vagy vmi ahova belephetnek?
mindent elfelejtettem. van valami oldal ahol le van irva mit hogy? video vagy szoveg. regrol valami yt videok remlenek...
sokan toljak meg amugy?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41668) Djuree


Djuree
félisten

ja, 13 milla kreditem van az soknak szamit? semmire nem emlekszek. :))
azt tudom hogy inkabb kereskedtem meg felfedeztem, harcolni majd csak ha kitanultam a tobbit.
volt valami lista is egy nagyon hosszu felfedezo utvonalrol ami sok penzt ad. azt hol talalom?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41669) Djuree


Djuree
félisten

oke, latom a faq-t, olvasom is. :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41670) orientcx


orientcx
őstag

És ha már Novver szaktárs jóvoltából megint szóba került a Fleet carrier, hát nagyon remélem, felszerelve nem 1-2 milliárd lesz az ára, hanem legalább 6-8-10, mert ha egy marék fruttiért is hozzá lehet majd jutni, akkor az addig a számlámon lévő 3 milliárd Cr is bőven elég lett volna, és akkor hasztalan lövöldöztem át az utóbbi pár hetet. :)

Szégyenleném magam azért a sok tök feleslegesen felpofozott derék haramia képesítésű munkavállaló miatt. Ráadásul ha az a sok pénz a nyakamon marad, ennyit még én, a rettegett Fed szájvitéz sem tudok elkölteni lavian brandy-ra, onion head-re, meg kuplerájokra(egy Fed tahó pedig nem jótékonykodik :N ). A végén vihetem a bankókat a méhbe.Persze azért meg megint csak pénzt kapnék, amit megint vihetnék a méhbe, amiért megint pénzt kapnék, és így tovább, és így tovább.... :U
Nekem egy 10 milliárdos gigahajó kell Sznobériából! Nem számít, ha a használati értéke csak egy nagy rakás biowaste, a lényeg, hogy ha megállok vele Achenar valamelyik piros lámpájánál, akkor igazi Fed tahó módjára tudjak átnézni a mellettem várakozó, szánalmas, horpadt Clipperjeikben nyomorgó, csorgó nyálú császári alattvalókra, hogy aztán parkolásnál egyszerre legalább 4-5 mozgássérült helyet foglaljak el úgy, hogy egy picit még a zebrára is rálógjak. Az nem baj, hogy arra a hajóra esetleg semmi szükségem nem lesz, a lényeg, hogy nekem úgy legyen, hogy másnak ne, vagy csak ne nagyon. ;)

Djuree - "13 milla kreditem van az soknak szamit?"

13 millió, vagy 13 milliárd, kicsire nem adunk... :)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#41671) pcnet válasza orientcx (#41670) üzenetére


pcnet
addikt

Ha majd felvet a pénz, vehetsz a birodalmi flotta összes Clipperére raider packot, hátha javít a dizájnon. :P Esetleg dobókockát vagy wunderbaum illatosítót csokis gatya ellen a visszapillantóra. Esetleg cica tappancsokat festeni az éj lepe alatt a Clipperekre.... Vagy veszel egy kisbolygót és 2x3 méteres bálákban elásod a pénzt, amolyan Pablo Escobarosan. Ha nem is a méhbe, de a mélybe kerül a pénz. :) De gyenge szóvicc lett!

Még mindig nem tudom mit szívsz, de a követlező EDHU találkozóra feltétlenül hozz magaddal belőle! :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41672) gentlelynx válasza duvi (#41664) üzenetére


gentlelynx
tag

Ennél az eseménynél vajon hogy értik ezt:
"will be awarded a cargo-bay full of credits"?
:F

(#41673) Raymond válasza gentlelynx (#41672) üzenetére


Raymond
félisten

Szerintem ez az "egy rakat penz" angol megfeleloje :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#41674) Djuree


Djuree
félisten

mennyit kell kb jatszani hogy megkapjam ezt a cargo bay full of creditet? marmint mennyi ido ez kb? mert ha nem sok megprobalnam igy kezdokent, biztos jol jonne nekem. marmint a karim mar regebbi de kezdo szinten vagyok, azt se tudom hogy kell felszallni, mar egy eve nem jatszottam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41675) duvi válasza gentlelynx (#41672) üzenetére


duvi
nagyúr

Én se tudom pontosan, ezért is írtam, hogy kitömik a hajót pénzzel :) Gondolom a szokásosnál komolyabb pénz jutalmat adnak a résztvevőknek.

(#41676) duvi válasza Djuree (#41674) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez egy rendhagyó CG lesz, szóval a szokásosnál jóval több pénzjutalomra lehet számítani. Annyit teszel bele, amennyit tudsz vagy kedved van. Mindenképpen kapsz pénzt, max aki magasabb százalékot ér el, az többet :)

(#41677) Joccc07 válasza duvi (#41676) üzenetére


Joccc07
addikt

És ez a CG, hogy működik. Igazából mi is ez valójában? Valami össznépi feladat?
Ja már látom. De ezt honnan hová kell vinni?
Ja, ez is megvan.:DDD
Nem szóltam.:B

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#41678) Djuree válasza duvi (#41676) üzenetére


Djuree
félisten

na akkor megprobalom majd, keves idom van jatszani inkabb csak keso este a gyerekek miatt, de mikor jatszottam jol elvoltam, mennyit bujtam azt az oldalt ahol a kereskedest lehetett szamolgatni honnan hova mi mikor eri meg. :D hmmm...nem is keveset jatszottam en, folyamatosan ugranak be az emlekek. ramegyek erre az eventre.
soloban fogom nyomni egyenlore az biztos. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41679) gentlelynx válasza duvi (#41676) üzenetére


gentlelynx
tag

Azért ez a megfogalmazás... :DDD
A festés miatt elmegyek, megnézem, de nem tervezek sokat beletolni. :K

(#41680) duvi válasza gentlelynx (#41679) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a pénzosztás nagyon rossz ötlet, de ez van...

(#41681) Raymond válasza duvi (#41680) üzenetére


Raymond
félisten

Szerintem a belso ekonomia nagyon el lett mostanara turva. A banyaszat gyakorlatilag azt jelenti hogy semminek sincs igazan erteke a jatekban (ezt elmeletileg orvosoljak majd valamikor jovore). Mondom ezt ugy hogy meg egy percet se banyasztam, de masnal is meglatszik ez. Sima kuldetesekkel is tizmilliokat keresek orankent a megfelelo rendszerekben. Ez annyit jelent hogy a top 2-3 hajo kimaxolva az ahol penzugyileg ra kell nezni a dolgokra talan de ha banyaszol akkor meg ott se. A legragabb Medium hajo a Python, ezt is talan 200mil ha felraksz ra mindent, nem egy nagy dolog meg banyaszat nelkul is.

Epp most volt a D2EA-s video hogy FDL vagy Mamba es az egyik pont az volt hogy a +4 milio a Mamba-ert megalapozott vagy nem, a gyakorlat viszont az hogy "kit erdekel 4mil?"

A jatekmenetben keves az elorelepes, ezzel kene valamit csinalni, de az tuti hogy meg egy evig nem tortenik ott semmi.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#41682) duvi válasza Raymond (#41681) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Olyan szintű pénzgyártást raktak a játékba, ami értéktelenné tette a legdrágább hajókat is. Szerintem(is) súlyos hiba volt ezt meglépni, de mindig a sóhányó (síró) játékosokra hallgat a dev. Most a következő év végéig várhatunk a komolyabb tartalmakra, ami azt jelenti, hogy elveszítik az aktív játékosok nagy részét. Pont ezt az elszivárgást gyorsították fel ezzel az eszement pénzszórással. Még az új játékosok is pár hónap alatt a legnagyobb, legdrágább hajókban fognak csücsülni és néznek ki a hajójuk szélvédőjén, hogy akkor most hogyan tovább? Itt tartunk most.

(#41683) Peppo válasza duvi (#41682) üzenetére


Peppo
őstag

Vagy már annyi sem. Hónapokkal ezelőtt volt fent olyan videó, hogy nulláról (új karakter Sidewinderrel) elit rangra (trade) kb. 12 óra alatt. Azóta a mapped mining is bejött, ma már lehet, hogy fele idő alatt is megvan az az egymilliárd kredit. A Cutterhez szükséges rangot birodalmiaknál kihúzni gyerekjáték, de a föderációs sem tart sokáig. Egy-két hét intenzívebb játékkal gyakorlatilag bármelyik hajó fullra húzva megszerezhető. Újoncoknak mondjuk egy hónap, mert kell pár hét, míg belerázódik az ember. A mérnökökhöz kell komolyabb idő, de az sem vészes, és a guardianoktól is pár nap alatt minden megvan. A human tech broker cuccaihoz is leginkább csak raw matik kellenek, azt sem nehéz szerezni. Vannak még a powerplayes cuccok, de az annyira nem égető. Kb. a Barbi pajzs, ami kötelező, de egy hónap alatt az is megvan. A többit meg szépen idővel megszerzi a többség.

Kellene valami új tartalom a játékba, mert túl gyorsan meg lehet szerezni az eddigieket. A nerf meg nem lenne igazságos az új játékosokkal szemben, így ha lesz is ilyen, nem hiszem, hogy nagyon durva lenne. Lehet, a dupla/tripla hotspotokat kiszedik, és csak a core mining marad. De még azzal is szép órabért lehet hozni. Ha meg az ember wingben tolja, a massacre küldetésekben is nagyon komoly pénz van. Ezeket már nem hiszem, hogy a padlóig nerfelnék.

Jó lett volna, ha nem cseszik el, és legalább a Fleet Carrier jött volna (már így is késve) az év végén. Így most kb. a kövi nagy kieg. lesz az, ami tényleg változtathat valamit. Nem tudom, a játékosok mennyire türelmesek. Mondjuk talán pont az Elite az, amelynek a tábora az. De erre sem lehet a végtelenségig építeniük.

(#41684) truefx válasza Peppo (#41683) üzenetére


truefx
aktív tag

A fed rank húzásra mondj akkor légyszi tippet. A Black Fridayen már megvettem a Corvette-hez a speckó fekete paintjobot, már csak a hajót kéne megszereznem :), illetve ahhoz rankot húzni. Oké tudom, federal system ami boomban van, vagy sérült űrállomásból menteni. De valahogy nem akarnak jönni ezek. Na de most nekiülök...

(#41685) pcnet válasza Peppo (#41683) üzenetére


pcnet
addikt

Pár hónapja én is azzal szórakoztam kis accomon, (ED, Horizon nélkül) hogy nyomtam clear savet és megpróbáltam különböző módokon elérni az 1 milliárdot VO bányászatból. Kipróbáltam, hogy éri meg, Haulerrel pajzs nélkül kimenni, vagy ha megvan a trader Hauler, akkor tradeelni és egy pajzsos Cobrával nekivágni a bányászatnak, de az jött ki, hogy pajzs nélküli Haulerrel érdemes menni bámyászni, collector limpetek nélkül. Persze nagyon óvatosnak kell lenni, mert már a fragmemtek begyüjtése is tudja enni a hullt, aszteroida kocc meg végzetes lehet. De 2 kör a Haulerrel és megvan egy Python. Onnan meg pár óra az első milliárd. Úgy tele gyömöszöltem szegény Haulert, hogy a cargon felül a finomító minden szála tele volt VO-al. Ha állomáson eladtam a szajrét, már kopogott is a finomítóból át a raktérbe és azt újra adhattam el. Így több VO-t be tudtam vinni, mint a cargom.

Aztán barbi pajzs, még itt örömködtem is, hogy megvan minden hozzávalóm a tuninghoz, aztán mikor leszálltam a mérnöknél, akkor szembesültem vele, hogy elnéztem a receptet. Nincs meg hozzá valami cuccom. Már nem is tudom mi, Inara azt írta, hogy mission reward, vagy civil unrest rendszerben xy USS. Sehol nem találtam. Egy estém ráment a keresgetésre, majd megint otthagytam a játékot. Igazából nem is tudom, hogy mi hiányzik számomra a játékból. 3x jártam Sag A*-nál, csomószor küldiztem Coloniára, szét scanneltem Colonia alatt a neutron mezőt, jártam Beagle Pointon, csomó játékossal tradeeltem wingben... Elite combat rangra gyúrtam egy ideig, de arra is ráuntam. Guardian FSD Boostert kellene talán unlockolnom, de nincs kedven körbe-körbe SRV-zni. Pedig multicannon töltényhez is kellene kapirgálnom. Thargoidok nem mozgatnak meg. Nem tudom tényleg milyen tartalom kellene, hogy megint 8-12 órákat üljek a játék előtt hétvégenként. :(

Én nem a gyors meggazdagodás csapdájába estem, hisz töbször nyomtam clear saveet és újra milliomos lettem. Valami újdonság hiányzik, de fogalmam nincs, hogy mi.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41686) aerosmith válasza duvi (#41664) üzenetére


aerosmith
őstag

hááát. 400 fényévet még elugorgatnék a Corvettel, de egy cobra festés miatt keccsölni??? :U
az a nagy rakat pénz megy 500millánál nem tudom mekkora kellene hogy legyen hogy megérje vele foglalkozni.

(#41687) aerosmith válasza orientcx (#41670) üzenetére


aerosmith
őstag

hali, esetleg szokás szerint megint lejmolhatnék tőleg egy 'vette fittet? Megvan a Cucumbertől a fittje de ahhoz valami beteg mennyiségű engi farm kellene.
Néztem hogy lényegi továbblépéshez meg kellene hivatnom magam egy rakás engineerhez és legalább tudnám merre tapossak.

(#41688) Peppo válasza truefx (#41684) üzenetére


Peppo
őstag

A Ceos-Sothis rendszerekben szállítgatni ill. futárkodni most is elég jó progresst ad. Nem olyan tuti, mint amilyenek birodalmi oldalon vannak, de azért nem rossz. Ráadásul vannak nagy állomások is mindkét rendszerben, szóval akár nagy hajóval is mehetsz, és miközben a rangot húzod, rengeteg pénzt is kereshetsz.
A menekülők szállítása mostanában tényleg nem megy, mert thargoidok hiányában sajnos sérült állomás se nagyon van. Legalábbis pár hete, mikor utoljára néztem, nem voltak.

(#41685) pcnet Én nem kínoznám magam limpet controller nélküli hajóval. Inkább fordulok kétszer, de legyen. Pajzs szintén. De amúgy az első 1-2 millát harcban szedném össze. Hamar megvan. Aztán egy Cobraval már egész jól lehet keresni, utána vennék egy AspX-et, majd egy Pythont, és végül a T9-et. De lehet, a Python ki is maradhat.

FSD Booster azért nem ártana. Egy fél óra max. plusz némi repkedés, simán megéri.

Én sem tudnék annyit játszani vele, mint egy éve, mikor elkezdtem. Miután mindent kifarmoltam, nálam is csökkent az érdeklődés. A felfedezés meg nem annyira az én világom. Bár lehet, hogy egyszer azért elindulok valami komolyabb útra. A Colonia mindenképp szerepel a terveim között. A harc bejön, és ezen a téren még szerintem lenne lehetőség a fejlődésre.

Nem tudom, mi lesz a játékkal. Az biztos, hogy a következő nagy DLC-t megveszem, és pár száz órát abba is beleteszek. Aztán meglátjuk.

(#41687) aerosmith Felicity, Dweller, Tod, Lei Cheung, Selene Jean, Hera Tani, Palin prof vagy Chloe Sedesi, Didi Watermann, Broo Tarquin, kb. ők a kötelezők egy olyasmi buildhez (multi cannon/beam laser Corvette). Aztán ha frag, plasma vagy egyéb cuccokat is akarsz használni, akkor még néhány másik is.

[ Szerkesztve ]

(#41689) BandiT85 válasza truefx (#41684) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Legjobb szerintem a sérült állomásos téma rankot húzni. Egy pajzs nélküli agyig rakott turistaosztállyal-Konda, kiszűröd Inará-ból a fedes sérült állomásokat, az a legjobb ha van 2-3 darab egymás mellett pár ugrótávon belül, mert asszem 15 percenként frissül a menekültek listája. Így két kanyar/állomással teljesen kiürítesz egyet, aztán jöhet a következő, és mire körbeérsz, már frissült az utaslista. Arra kell még figyelni, hogy legyen egy multi-role hajód a közelben (lehetőleg közepes méretű), mert ha rankot kell lépni, minél több fajta küldetést el tudj vállalni a rank-ugráshoz.
SPOILER ALERT: b@szott unalmas lesz!!! :(((
Szerk.: Ugye nem kell mondanom hogy a játékon belül is lehet sérült állomásra szűrni? ;)

[ Szerkesztve ]

(#41690) totila válasza orientcx (#41670) üzenetére


totila
tag

13 milliárd? :Y Hát már te is beálltál bányásznak??? Csalódnék benned.
Mivel lehet ennyit keresni? Ennyit még az intergalaktikus lottó sem fizet. Vagy örököltél?

(#41691) pcnet válasza truefx (#41684) üzenetére


pcnet
addikt

Épp most jött email Frontiertől.

Earn bonus rank until 16 december

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41692) Peppo válasza BandiT85 (#41689) üzenetére


Peppo
őstag

Csak azok most nincsenek. Se csillagtérképen, se EDDB-n nem találni ilyet.

Mondjuk a rank ugrást el lehet intézni egymás után többet. A reputáció attól még a háttérben ugyanúgy gyűlik. Nem kell minden rang után hajót váltani.

(#41693) FehérHolló válasza BandiT85 (#41689) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én most a Ceos-Sothis köröket csinálom a földre landolós állomásokat kihagyva, főleg courier és delivery küldetésekkel egy Krait mk2-ben. Közben meg lepuffantom az összes virgoncot, aki szerint jó ötlet kiszedni engem a hipertérből (küldetés bónusz pénz és bounty jár értük).
Csak a rep jutalmakat választva, bónuszokkal és bounty-kkal körönként 4-5 milliót keresve pár óra alatt Chief Petty Officer rangról Lieutenant fölé kerültem, de mivel nem igazán jön olyan küldetés, amivel rangot lehetne ugrani (franc fog SRV-s küldetéseket csinálni közben), így gőzöm nincs, hogy hol tartok éppen.

Ez a dupla fed rankos két hét eléggé kihasználandó. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#41694) Djuree


Djuree
félisten

sracok itt vannak valami klanok ahova be lehet lepni?

lehet kulso nezetben repulni hogy lassam is a hajom hogy nez ki?

azt hol tudom megnezni hogy melyik allomason milyen hajom van? elvileg van tobb de nem talalom hol lehet megnezni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41695) orientcx válasza pcnet (#41671) üzenetére


orientcx
őstag

"Még mindig nem tudom mit szívsz, de a következő EDHU találkozóra feltétlenül hozz magaddal belőle!"

Nincs mit vinnem, mert én tudatmódosítók nélkül is "tudatmódosult" vagyok. Szegény kokain userek, nekik mi pénzükbe kerülhet, amíg közel ilyen állapotba küzdik magukat. :)


totila - "13 milliárd? Hát már te is beálltál bányásznak???"

Méghogy én, egy bányába? Ahol egy karton kongga ale helyett csákányt adnak az ember kezébe? Há' jó hogy nem mindjárt még dolgozzak is?! Még ilyet! Ezen most egy kicsit meg is sértődtem. Ha ez így megy tovább, maholnap meg már explorerkedéssel fogtok megvádolni. :N

"Mivel lehet ennyit keresni?"

Kiadós kalóz veréssel(meg persze a hozzávaló nagy rakás küldetés csokorral megtoldva)

"Vagy örököltél?"

Aha, a fentebb említett kalózoktól ;)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#41696) orientcx


orientcx
őstag

Ami pedig a Credit esőt illeti, azt véleményem szerint már jóval-jóval régebben eltolták. És legjobban az újonnan érkezőkkel ba... :B ... khmm ... közösültek ki. Szerintem pont az az első félév volt a legjobb, amikor nemhogy egy felszerelt Python-ért, de egy-egy jobb modulért is komolyan meg kellett küzdeni, és még egy-egy apró előrelépés is igazi örömforrás volt. Kicsit sajnálom is az újakat emiatt, megszámlálhatatlan játékórát vett el tőlük ez az eszetlen Credit cunami.
Mindazonáltal akármi is a helyzet, nekem valahogy mindig sikerül élveznem az Elite-t. Egyszerűen szeretek az ebben világában lenni, nagy kár, hogy néhány kivételtől eltekintve már gyak senki nincs itt az ősgárdából.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#41697) FehérHolló válasza Djuree (#41694) üzenetére


FehérHolló
veterán

sracok itt vannak valami klanok ahova be lehet lepni?
Squadron.

lehet kulso nezetben repulni hogy lassam is a hajom hogy nez ki?
Debug camera a neve, és közben nem tudod vezetni a hajót.

azt hol tudom megnezni hogy melyik allomason milyen hajom van?
Csillagtérképen ilyen narancs-citrom keverék színnel jelöli a csillagrendszer felett kis ikonnal, utána meg kiírja ha rámész. Ha ez túl macerás, akkor inara.cz-n regisztrálj, kössed össze az frontier accounttal, azt ott szépen listáz mindent.

Skynet is real. It's called Google.

(#41698) aerosmith válasza pcnet (#41691) üzenetére


aerosmith
őstag

Ez hogy van? 5től indult de csak most kaptál levelet? Én meg nem is kaptam semmit.

Érdemes Rear Admiralról feljebb húzni a rankot? Ha igen, mivel?

(#41699) aerosmith válasza Djuree (#41694) üzenetére


aerosmith
őstag

1. elvileg van discord, meg meg tudsz hívni a hajódra embereket (ha olyan) meg van itt valahol egy játékoslista is nevekkel.
2. ez nem Star Citizen. :N
3. Térképen is mutatnia kellene, hajó ikonnal de ha messzebb van akkor tényleg Inarás összelinkeléssel a legegyszerűbb ott még az állomást is kiírja.

(#41700) duvi válasza Djuree (#41694) üzenetére


duvi
nagyúr

- Van hazai játékosfrakció (SSL), de sajnos az ED nem crossplatform játék, ezért a PC, Xbox és PS4 játékosok nem tudnak ingame találkozni :(
- Van külső nézetes kamera (Camera Suite) amivel repülni is lehet, de harcolni már nem.
- Két módon tudod megnézni, hogy hol vannak a hajóid. Egyrészt a csillagtérképen az alábbi piros Cobra ikon jelöli az adott rendszerben/állomáson dokkoló hajóidat. Természetesen csak akkor, ha be van kapcsolva a mutatásuk!

Másik lehetőség, hogy bármelyik állomáson, ahol van Shipyard, megnyitod a Ship Transfer fület. Itt egy táblázatban kiírja, hogy melyik rendszerekben van még hajód, illetve ha odahozatnád a jelenlegi pozíciódra, mennyi időbe és creditbe kerülne ez neked.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.