Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26036) orientcx válasza rtitusz (#26033) üzenetére


orientcx
őstag

"Szerencsére csak 10 ezer fényévre jutottam egyéb elfoglaltságok miatt, úgyhogy csak onnan kell visszatérnem"
-
A felfedezés három mérnöknél is jó pontnak számít, és ha jól beosztod, akkor annyi adat mindegyiknek elég lesz(utána meg sok sikert ahhoz a néhány karton kamitra cigars-hoz) :)
-
" Na most ezek vagy rájöttek, hogyan tudnak átjönni a mi dimenziónkba, vagy ezek egyáltalán nem is Thargoidok"
-
Az többé-kevésbé már nyílt titok, hogy ők nem thargoidok lesznek, bár az a viszonylag egyben megmaradt középső kerek roncsdarab gyanúsan emlékeztet az anyahajójuk formájára(a többiről meg az alien sorozat ugrik be). :U De még ha ők is lennének azok, úgy tűnik, a mi dimenziónkba egyenlőre csak igen-igen kis darabokban férnek át. Talán kicsi a rés, mint újonc birodalmi Cutter pilótának a levélbedobó nyílás :D
-
-
kiskuplung - Ez tényleg látványosabb videó, még akkor is, ha itt már nyoma sem volt annak a falunapnak, amit az előzőn láthattunk. Ott sztem még körhintás búcsúsok, meg vattacukor árusok is voltak :D

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.